Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.9.3 - prázdninový

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
310 odpovědí na toto téma

#101 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2015 - 18:08

Díky Gorde, jen mi chybová konzola hlásí toto:

~~~ 26.7.2015 19:05:39 d:\Workspace\Organizer\GeoGet\data\script\vis\ShortDesc.ggv.pas ~~~
[Chyba] d:\Workspace\Organizer\GeoGet\data\script\vis\ShortDesc.ggv.pas(6:15): Unknown identifier '' 

Bohužel, tohle je pro mě španělská vesnice  :mellow:


  • 0

#102 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2015 - 18:34

No jo, preklep a psano z voleje. Tak jeste jednou a ted uz jsem si to i vyzkousel :)

function PluginVisual(value: string): string;
var
  bod:Tgeo;
begin
  if(IsValidGc(Geoget_VisID)) then begin
    bod:=Tgeo.Create();
    bod.Id:=Geoget_VisID;
    Result:=ReplaceString(Trim(UTFtoAnsi(bod.ShortDescription)),CRLF,'; ');
    bod.Free();
  end;
end;


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#103 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 19:39

Nějak podezřele moc často vidím hlášku, že zip soubor neexistuje, viz obrázek.

 

Pokud PQ stahnu ručně, tak je vygenerované a normálně funguje. A už se mi stalo, že 3 PQ se stáhla, ale čtvrté ne.

Přiložené miniatury

  • chyba_stazeni_PQ.jpg

  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#104 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 20:07

Taky mi to vcera udelalo. A docela me to stvalo. Ale stacilo chvilku pockat a pak se to stahlo bez problemu. Tak nevim :/


  • 0

#105 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 21:21

Chyba opravdu neni na tvem prijimaci.


  • 0

#106 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 21:26

Nějak podezřele moc často vidím hlášku, že zip soubor neexistuje, viz obrázek.

 

Pokud PQ stahnu ručně, tak je vygenerované a normálně funguje. A už se mi stalo, že 3 PQ se stáhla, ale čtvrté ne.

Nez sem stacil napsat prispevek, tak me kolombo predbehl :-) Opravdu cetnost vyskytu nepravidelna a pozoruji cca od nedele. Me zatim funguje 100% stahovani prez email, ale proti primemu stahovani prez PQ je to vyrazne pomalejsi....Samozrejme lze stahnout do PC a nacist do GG!


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#107 MiraH

MiraH

    MiraH

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2015 - 7:15

Připojuji se, od neděle při stahování (opakovaně PQ v NE a Po) ani jednou nedojelo do konce. Stažení do PC a upload souboru to vyřešil.


  • 0

#108 Aichah

Aichah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 362 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2015 - 21:09

Taky mi to zlobi. PQ to tahat nechce, ale ani nalezy, nebo kes podle GC kodu to nestahne.


  • 0

#109 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2015 - 21:12

Dneska sjem tahal PQ odpoledne, a bez problemu. Ale ted leze z chlupate deky cely Geocaching, takze se neni cemu divit...


  • 0

#110 mike_btk

mike_btk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2015 - 9:09

Dobrý den, nešlo by nějak zařídit, aby se kešky, které otevírám z geogetí cachemapy, otevíraly každá v novém panelu? V současnosti se otevírají pouze v jednom panelu.

Myslel jsem třeba úpravou .css souboru nebo tak něco...


  • 0

#111 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 756 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2015 - 14:45

Tak teď se mi stala divná chyba - vybral jsem si referenční bod a dal k němu stahovat kešky (Databáze - Import - Stáhnout kešky - zrušil jsem aplikaci ignore listu a smazal svůj nick v části nenalezeno uživatelem, vybral plný listing, nastavil poloměr 36km) no a když to stahovalo, tak mě trochu překvapilo už to, že se stahovalo cca 4500 kešek, přitom z minulosti vím, že by jich mělo být cca 3200. No a po doběhnutí jsem zjistil, že aktualizované kešky jsou od referenčního bodu nějak trochu daleko. Nejblíže mi na tu staženou oblast pasoval bod DOMOV, ale i tak tam bylo asi 40 kešek ve vzdálenosti 36-38km. Tohle už se mi stalo podruhé - minule jsem tomu nevěnoval pozornost a teď, když se to opakovalo, tak jsem to trochu blíže zkoumal. Trochu mi vadí, že mi to vyčerpalo denní limit a mám zaktualizované jiné kešky, než jsem potřeboval.

Edit: nevím, jestli to nemohlo brát jako referenční bod předtím stahovanou kešku - tu mám ty 2 km od domova, takže to by mohly být ty 2km o které to přesahuje těch asi 40 keší, to byla právě publikovaná GC60B5P a tu jsem ručně přidal jako bod s daným GC kódem a pak jsem pravým tlačítkem dal "Aktualizovat kešky" a plný listing.

Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 29 červenec 2015 - 15:07

  • 0

#112 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2015 - 18:14

Ono to ale nebere souradnice z referencniho bodu, ale z kesky v seznamu, na ktere mas kurzor. Pouze kdyz mas seznam prazdny, vezme to souradnice z aktualne platneho referencniho bodu.

 

A naopak, v tom editoru souradnic si muzes vybrat souradnice i podle libovolneho referenciho bodu, je tam na to zalozka.


  • 1

#113 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 756 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2015 - 8:07

Tak díky za vysvětlení, jen mi přijde dost zvláštní, že po několika letech práce s GG jsem se s tím potkal až teď


  • 0

#114 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 756 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2015 - 14:47

A jak je to s limity na stahování logů? Mě to teď jde hrozně pomalu, neboť během 15 vteřin se stáhne 30 kešek, tím se vyčerpá limit a spustí se 62 vteřin čekání na zopakování akce, po těch 62 vteřinách se ale nespustí další stahování, ale znovu běží odpočet 62 vteřin, takže to vychází na stažení jedné kešky za 5 vteřin, což je dost dlouhá doba, když člověk chce zaktualizovat ňákou tisícovku keší
  • 0

#115 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2015 - 15:01

Ono je to reseno jednoduse, kdyz API rekne, ze jsi prekrocil limit, tak proste 62s pockam.

 

Ono mi to nerekne, ze treba za 10s dojde k odblokovani. To bych si musel kazde volani kazde funkce jednotlive poznamenavat a delat nad tim analyzu, kdy by asi tak ten limit mohl vyprset... a to se mi fakt nechce.


  • 0

#116 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 756 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2015 - 15:19

no mě spíš šlo o to, jestli je známá hodnota toho limitu, že by se třeba u stahování logů nepočítalo 62 vteřin (tak jak to vyhovuje někde jinde), ale 85, což je podle mě doba, kterou to teď musí minimálně čekat a že by se tím to stahování v jednom cyklu o cca 40 vteřin zkrátilo, což je podle mě dost výrazné zrychlení, nebo naopak, že by se odpočítávalo třeba jen 22 vteřin, a tam kde je potřeba čekat minutu, by se to spustilo 3x, a u těch logů 4x a opět by se tím ta celková doba stahování o dost zkrátila
  • 1

#117 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2015 - 15:22

limit je v soucasne dobe 30 volani API za minutu. Ale jak konkretne to pocitaji, to fakt nevim.


  • 0

#118 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2015 - 15:26

Když jsem nedávno pro někoho takal hodně tisíc nálezů, tak jedna dávka byla něco přes 800 nálezů a pauza stačila tak asi 50 sekund. Pro logy jako takové to ale může být jinak.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#119 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 756 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2015 - 15:41

no u těch logů to vypadá spíš na 30 volání za 100 vteřin (což je součet 15 vteřin tahání logů plus 85 vteřin jako nejkratší doba mezi dalším stahováním) a nešlo by třeba do toho dialogu přidat zadání hodnoty, kolik vteřin se má čekat, že default by bylo těch 62, ale kdyby si to někdo spočítal na jinou hodnotu, tak by se dalo zadat třeba těch 85 a pak by to používalo tuto hodnotu
  • 0

#120 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 756 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2015 - 15:49

ono pokud by se podařilo zkrátit tu dobu, tak dneska stažení 1000 keší trvá cca 1h 25min a po zkrácení by to bylo jen 55min, tedy ušetřená půlhodinka
  • 1





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    Google (1)

Reklama