Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.9.3 - prázdninový

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
310 odpovědí na toto téma

#121 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2015 - 18:55

Ahoj,

vratil sem se z dovoleny a chci natahnout nalezy do Geogetu a nejak mi nejde nic v GG stahnout? Jen pro potvrzeni, nezlobi to jeste nekomu?

Diky za pomoc,

RADEk.


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#122 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 756 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2015 - 19:17

no nějak se zpomalilo stahování přes api, jak jsem odpoledne psal, že se logy ke třiceti keškám stáhnou za 15 vteřin (tedy 0,5 vteřiny na jednu kešku), tak teď jedna keška trvá skoro minutu a občas geoget hlásí, že ztratil spojení
  • 0

#123 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2015 - 19:35

no nějak se zpomalilo stahování přes api, jak jsem odpoledne psal, že se logy ke třiceti keškám stáhnou za 15 vteřin (tedy 0,5 vteřiny na jednu kešku), tak teď jedna keška trvá skoro minutu a občas geoget hlásí, že ztratil spojení

Presne tak! No, je to vecny boj!


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#124 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2015 - 20:24

Ahoj,

vratil sem se z dovoleny a chci natahnout nalezy do Geogetu a nejak mi nejde nic v GG stahnout? Jen pro potvrzeni, nezlobi to jeste nekomu?

Diky za pomoc,

RADEk.

 

A pokud ti to nahodou pise "Token expired", pak staci na tom dialogu zmacknout tlacitko "login" a znovu se prihlasit.


  • 0

#125 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2015 - 20:49

Zrovna si luštím jednu mysterku, vyluštil jsem souřadnice první fyzické stage, na které budu posléze v terénu pokračovat. A teď jsem přemýšlel, pod jakým typem waypointu si to ke keši přidat - aha, "stages of multicache". :)

 

No, tak mě napadá, že už to je nějaký pátek od přejmenování (v podstatě nápravy stavu) dvou typů waypointů na "physical stage " a "virtual stage" a už by se asi minimum lidí zlobilo, kdyby to tak bylo i v Geogetu. Myslím tím ve vnějších projevech GG jako jsou roletky, zobrazení listingu a tak, neřeším db.

 

Když to zůstane, nic se neděje, jen mě teď ty "stages of multicache" u mysterky nějak praštily přes oči. :)

 

Just my two cents, jak by řekli v Groundspeaku v jejich mateřštině.... ;)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#126 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2015 - 6:56

Zmenit roletky a nechat to v databazi je nekonzistentni zmena, ktera prinese jen zmatek. Zmena v databazi prinese spoustu problemu ve vsemoznem zpracovani - od statistik po exporty. Asi by se k tomu v budoucnu prikrocit mohlo, precijen se to uz usadilo, ale pak se budeme muset obrnit pred spoustou chyb. Nasledne upravy urcite nebudou rychle a najednou.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#127 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2015 - 8:38

Od té doby, co přibyly ty fajnové mapy na zobrazení WP, tak mě to zlobí. Vložím finální WP a nechám si ho zobrazit, ukáže se v pořádku. Pak přidám u další keše jiný WP a ten už se mi na mapě neukáže, ale pořád se otevíra okno s mapou toho prvního WP. Co s tím?


  • 0

#128 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2015 - 8:46

Zkus popsat podrobneji, co presne delas.


  • 0

#129 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2015 - 19:42

Ahoj,
Prosím o radu se stahováním waymarků. Na jednom stroji funguju normálně, na druhém notebooku mi totéž nejde. Když začnu stahovat skrz geojarry, po chvilce stahovánî se objeví hláška, že se stala chyba a mám zkontrolovat přístupové údaje na Geocaching.com. Ty mám samozřejmě dávno zadány a keše stahuji normálně...nebo se musí zadávat údaje pro waymarking zvlášť někde jinde v Geogetu? Díky za radu....
  • 0

#130 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2015 - 22:07

Zkus popsat podrobneji, co presne delas.

Vložím WP finálky, ten si zobrazím na mapě, je to ok. Okno s mapou zavřu. Vyluštím další mysterku, přidám k ní finální souřadky a nechám si je zobrazit na mapě. Vyskočí okno s mapou, ale ta ukazuje pořad ty finálky první vyluštěné keše. Takhle můžu vyluštit třeba 10 mysterek a uložit je, ale při zobrazení se mi pořád  na mapě zobrazujou ty první uložené...


  • 0

#131 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2015 - 14:08

Ahoj,
Prosím o radu se stahováním waymarků. Na jednom stroji funguju normálně, na druhém notebooku mi totéž nejde. Když začnu stahovat skrz geojarry, po chvilce stahovánî se objeví hláška, že se stala chyba a mám zkontrolovat přístupové údaje na Geocaching.com. Ty mám samozřejmě dávno zadány a keše stahuji normálně...nebo se musí zadávat údaje pro waymarking zvlášť někde jinde v Geogetu? Díky za radu....

 

Geogarry ma prihlasovcaci udaje v souboru grounspeak.config.pas. Je mozne jej upravit pomoci spravce pluginu na zalozce konfigurace.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#132 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2015 - 14:20

Vložím WP finálky, ten si zobrazím na mapě, je to ok. Okno s mapou zavřu. Vyluštím další mysterku, přidám k ní finální souřadky a nechám si je zobrazit na mapě. Vyskočí okno s mapou, ale ta ukazuje pořad ty finálky první vyluštěné keše. Takhle můžu vyluštit třeba 10 mysterek a uložit je, ale při zobrazení se mi pořád  na mapě zobrazujou ty první uložené...

 

A jak a co si zobrazujes na mape? Jen finalku nebo celou kesku? Nebo vsechny kesky v okne?

 

Pokud po zadani WP a ulozeni souradnic, jeste pred opustenim okna pro zmenu souradnic, kliknez na tu ikonku vlevo nad souradnicema, zobrazi se ti prave tento bod a ne zadny jiny.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#133 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2015 - 14:29

Nemuzu si pomoct, ale at vymejslim vselijaky kombinace zobrazeni kesi/WP na mape, tak se mi tohle nedari vyvolat. I ty finalky vytvarim a nic...


  • 0

#134 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2015 - 17:54

Ahoj,

do správce pluginů jsem vlezl, je tam prostě v kolonce "Konfigurace" napsáno: groundspeak - a když na to kliknu, objeví se vpravo správný nick i heslo....platí to dohromady pro geocaching i waymarking, Kde tedy může být chyba? Děkuju.


Tento příspěvek byl upraven od von Bronin: 09 srpen 2015 - 17:55

  • 0

#135 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2015 - 17:55

Melo by to platit pro oboji.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#136 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2015 - 18:00

Jo určitě, je to tam i napsaný pod tou tabulkou. Ale když stahuju skrz geojarry waymarky, zase to vyhodí stejnou chybu. Zkoušel jsem pomocí geojarry stáhnout i několik kešek - to normálně zafunguje ....ach jo :( A není to tou novou verzí Geogetu, waymarkeři říkají, že kvůli WM nové verze Geogetu nestahují....ale já neměl na výběr, když mám novou mašinu...


  • 0

#137 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2015 - 18:05

To opravdu netusim, zda se zmenil web s waymarky, nezajimaji me.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#138 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2015 - 18:07

Web s waymarky se nezměnil, Geoget měl novou verzi...


  • 0

#139 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2015 - 18:23

POkud vim, geoget nikdy neumel importovat WM primo. Vzdy to bylo  pres HTML nebo pres GJ. Pokud se nezmenil web, nemel by byt duvod, proc by nemel jit import pres GJ. GJ uz velkmi dlouho nepouzivam, takze princip prihlasovani neznam.

 

EDIT: Aha, mozna je problem prave v tom, ze se WM stranky nezmenily. GC stranky totiz zmenily prihlasovani a tomu byl GJ naposledy upravovan. Mozna, ze proto je problem s prihlasenim na WM.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 09 srpen 2015 - 18:24

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#140 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2015 - 18:29

V Geogetu se ohledne importu waymarku hodne dlouho nic nemenilo, nejake zachovavani stare verze je zcela iracionalni a zbytecne. Tim to opravdu neni.

 

Tohle spise vypada na nejakou chybu v GJ.


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama