Přejít na obsah


Fotka

Návrat virtuálek

groundspeak

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1637 odpovědí na toto téma

#681 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2018 - 21:41

Díky za další tipy. Budu to muset brzy rozštípnout, aby už nebylo pozdě... :-( Máme nemocného Alfíka, selhávají mu ledviny a tak prostě už nějakou dobu jde geocaching stranou a nejsou ani myšlenky na to, ale opravdu bych nerada tuhle možnost promarnila. 


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#682 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2018 - 21:42

Moc se omlouvám s tím Kuksem. Čekal jsem, až tam budeme mít cestu a ještě se nějak nenaskytla :-( Ale myslím na tebe :-).

Netřeba se omlouvat. :-) Chápu to. 


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#683 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2018 - 10:31

https://www.geocachi...-panensky-tynec
  • 1

#684 DanielKotmel

DanielKotmel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2018 - 12:24

Zajímavá virtuálka, tam je to pěkné.
  • 0

#685 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2018 - 20:31

Aneb vlk se nazral a koza zustala cela. Kdyz jsem tu pred par mesici prohlasoval, ze behem jara tez publikujeme virtualku, tak jsme jeste nebyli definitivne rozhodnuti, jestli to bude Ustecky nebo Jihocesky kraj. Z toho vyplynula diskuse, ze bud potesime kolegu KuliskaW nebo kolegyni Zvedavku. Nase prvni volba nakonec padla prave na Panensky Tynec. Jenze kdyz jsem poslal dotaz Darklordovi, sdelil mi, ze misto uz je zamluvene a behem par tydnu tam bude virtualka publikovana. Takze ted uz pracujeme na virtualce v JC kraji a behem dvou mesicu ji tam publikujeme. Takze potesena bude kolegyne Zvedavka, ale i kolega KulisekW se dockal virtualky ve svem kraji. :)


  • 2

#686 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2018 - 21:02

Kolegyně se těší a je zvědavá, kam pro ni vlastně pojede. ;-)
  • -1

#687 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2018 - 21:09

Pro Alf gang: písecký hrad-muzeum o svou tradičku nešťastným přemístěním přišel a nic jiného než virtuálka tam kvůli kolizi dát nejde. Taková fotka se studnou nebo průčelím...;-)

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 05 květen 2018 - 21:10

  • -1

#688 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2018 - 5:11

GC7B9WV Javorový vrch [CZ/EN]
  • 0

#689 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2018 - 7:34

Pro Alf gang: písecký hrad-muzeum o svou tradičku nešťastným přemístěním přišel a nic jiného než virtuálka tam kvůli kolizi dát nejde. Taková fotka se studnou nebo průčelím...;-)

 

Těch míst je na výběr tolik, že jeden neví, kam dřív... asi to vyhraje ten Kuks, který máme "rozjednaný" už delší dobu a Roman_Jaromer na něm začal pracovat, tak jestli není bloknutý a povede se to dotáhnout do konce...

Ještě trochu zvažuju tu Šumavu, ale zatím jsem bez nápadu. A docela to už chvátá...


Tento příspěvek byl upraven od Alf Gang: 08 květen 2018 - 7:37

  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#690 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2018 - 8:00

Na Kuksu je pro nás legendární keš původně od vf@family. Je ale fakt, že k jejímu dosažení bylo třeba drobet toho úsilí. Když přibude šikovná virtual, rád se někdy při cestě stavím :)

Tento příspěvek byl upraven od von Bronin: 08 květen 2018 - 8:01

  • 0

#691 Čtyřhranka

Čtyřhranka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2018 - 12:55

Námět pro Kuks:
Na Kuksu je výstava krásných barokních soch od Matyáše Brauna s alegorickým vyobrazením ctností a neřestí. Byl by hezký úkol vyfotit se u jedné své ctnosti a jedné neřesti, kterou kačer má. To bychom se na českou kačerskou obec dozvěděli věci! Kdo z kačerů je například líný? Kdo je smilník? A kdo z finálkařů se přizná a stoupne si před sochu Podvod? :-D
  • 16

#692 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2018 - 13:59

Jé, to by bylo moooc pěkný!!!
  • 0

#693 Čtyřhranka

Čtyřhranka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2018 - 14:14

Kromě zajímavého katalogu kačerských osobnostních profilů by v lozích mohly vzniknout také dobré vtípky. Už jako bych to četla:
"V mládí jsem býval domýšlivý, ale teď už nemám chybu, a tak jsem se vyfotil se všemi ctnostmi." :-D ... To by mohl být celkem vtipný logbook. ;-)

Tento příspěvek byl upraven od Čtyřhranka: 08 květen 2018 - 14:18

  • 4

#694 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2018 - 20:21

Taky se přimlouváme za realizaci, to by bylo velmi originální  :)


  • 0

#695 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2018 - 22:17

Kruci, ten Kuks pak budu radši objíždět obloukem. :D


  • 1

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#696 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2018 - 7:05

Já už jsem se smířila s tím, že budu mít jen jednu fotku. Teď přemýšlím jak nacpat lenost, lehkomyslnost a obžerství do jednoho snímku  :D .


  • 1
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#697 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2018 - 7:46

Tak já osobně jsem měl jiný nápad, sochy ctností a neřestí jsou dost profláklé. Byli jste ale někdy v bylinkové zahradě v Kuksu? A co takhle si projít hospital celý? I když nevím, jestli by to prošlo, zatím čekám na odpověď.

Ovšem nabídl jsem Alf Gang svůj nápad, může si vybrat váš, fotky ji klidně poskytnu, pár jich mám. Jen asi ne přímo všech soch ctností a neřestí...

 

 

Na Kuksu je pro nás legendární keš původně od vf@family. Je ale fakt, že k jejímu dosažení bylo třeba drobet toho úsilí. Když přibude šikovná virtual, rád se někdy při cestě stavím :)

Tu mám odlovenou už 8 let (GCVTWY). Dnes už je adoptovaná. Málem byla archivovaná. Keš je jediná, která je věnovaná Hospitalu a není na druhé straně údolí - ovšem je dost obtížná (na odlov je potřeba bonusová čísla z okolí Lysé nad Labem. Honzovi jsem už několikrát nabízel pomoc s údržbou, ale ten mi na maily neodpovídá:-( Když jsem tam byl o víkendu, zkoušel jsem hledat i stage, ale nenašel jsem ji, jenže jsem měl jen přibližné odhadnuté souřadnice (chybí mi jedno bonusové číslo), tak si nejsem úplně jistý.


  • 0

#698 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2018 - 8:14

Romane, já taky stage nenašel, podle mě není. Původní owner mě podstrčil dál...Bylo by fajn, kdyby to současný owner předal dál někomu zodpovědnému.
  • -1

#699 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2018 - 9:35

Tak já osobně jsem měl jiný nápad, sochy ctností a neřestí jsou dost profláklé. Byli jste ale někdy v bylinkové zahradě v Kuksu? A co takhle si projít hospital celý? I když nevím, jestli by to prošlo, zatím čekám na odpověď.

Ovšem nabídl jsem Alf Gang svůj nápad, může si vybrat váš, fotky ji klidně poskytnu, pár jich mám. Jen asi ne přímo všech soch ctností a neřestí...

 

 

Na Kuksu jsem už nebyla spoustu let, tak si to moc nepamatuju - do té bylinkové zahrady je přístup volný 24 hodin denně, nebo je to omezené? A k těm sochám se dá dostat volně? To asi bude rozhodující... 


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#700 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2018 - 9:37

Já už jsem se smířila s tím, že budu mít jen jednu fotku. Teď přemýšlím jak nacpat lenost, lehkomyslnost a obžerství do jednoho snímku  :D .

Pokud zvládáš nějaké jednodušší programy na úpravu fotografií, tak udělat koláž. :-)


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:groundspeak

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama