Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.10.0 - veřejná betaverze

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
320 odpovědí na toto téma

#241 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2019 - 19:48

To bude tim, ze on je ten limit 60 za minutu. :P

 

Kazdopadne prapodivne se mi to nechova, ale take denne nestahuji 16000 kesi. To je nejlepsi cesta k tomu, ze ten limit zase stahnou dolu, protozee tohle luxovani databaze se jim urcite nelibi. Takze bych se nedivil, kdybys ve skutecnosti nenarazel na nejakle dalsi limity jako treba limit poctu volani na IP adresu, atd.


  • 0

#242 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 756 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2019 - 20:04

To bude tim, ze on je ten limit 60 za minutu. :P

No já si to počítal a bylo to maximálně 18 volání za minutu. Takže ke 30 ani 60 se to zdaleka nepřiblížilo.
  • 0

#243 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2019 - 10:04

Jenom dotaz - v API je na rozdíl od Live zabudován i limit na stahování logů? Ve staré verzi jsem mohl jako běžný uživatel stáhnout max. 3 plné listingy za den, ale logy jsem mohl stahovat bez omezení, teď mi to při stahování logů píše

 

v1/geocaches/GC60F15/geocachelogs [403] Forbidden

 
cannot get more than 3 non lite geocaches or non lite geocache details in a day for user *******

  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#244 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2019 - 15:30

Zvonku to tak vyzera. :mellow:


  • 0

#245 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2019 - 17:07

Tak to opravdu je tak vypada, ve skutecnosti to tak neni. ted sjem si to zchvalne zkusil, a stahovani logu limit neubira!

 

Novinka je pouze v tom, ze kdyz BM vycerpa svuj denni full limit tri kesi, tak Groundspeak schvalne zablokuje i ziskavani dalsich udaju o kesich, ktere se normalne ve full listingu vyskytuji, vcetne logu. Holt, to tak chteji.


  • 1

#246 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2019 - 19:08

Jo, vyčerpal jsem si Lite limit a logy taky stahovat nejdou. Uvidím zítra.


  • 0

#247 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2019 - 9:52

Dovoluji si upozornit, že právě bylo publikováno školení GeoGetu, které bude zaměřeno na změny vyvolané novou verzí API a také na nový mapový modul.

 

Zájemci nechť se hlásí zde: https://coord.info/GC87D01


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#248 Olson_vs

Olson_vs

    Olson_vs

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2019 - 20:08

Ahoj všem.
Nejsem schopen najít pomoc ohledně přihlášení k API. Přihlášení kolabuje hned na začátku a snaží se mi tvrdit, že nejsem připojen k internetu. Druhá věc - nově jsem instaloval GG a vůbec se mi nenabídla možnost portable. Instaloval jsem verzi 2.10.0.795


  • 0

#249 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2019 - 21:15

Tak jsem si to dneska zkusil, pro běžného člena omezení na stažení logů tří cachí, po stažení logů už není možno stahovat listingy. Bohužel. 


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#250 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2019 - 6:21

Vzdyt jsem to psal uz nekolikrat. Logy u kese = informace o kesi, tedy je tu omezeni pro BM na 3 kese.

 

Jina vec je, zda to plati take u vlastnich kesi. Pokud ano, spravne to neni a "chtelo by to hlasit". Ovsem jestlis  tim neco GS udela, to je ve hvezdach.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#251 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2019 - 6:22

Ahoj všem.
Nejsem schopen najít pomoc ohledně přihlášení k API. Přihlášení kolabuje hned na začátku a snaží se mi tvrdit, že nejsem připojen k internetu. Druhá věc - nově jsem instaloval GG a vůbec se mi nenabídla možnost portable. Instaloval jsem verzi 2.10.0.795

 

Asi by bylo dobre napsat neco konkretnejsiho. Tohle je zprava typu: "nejede mi auto, jak to opravim?"


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#252 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2019 - 7:17

Nejsem schopen najít pomoc ohledně přihlášení k API. Přihlášení kolabuje hned na začátku a snaží se mi tvrdit, že nejsem připojen k internetu.


A o jake prihlaseni se snazis? O interni? Mas alespon Windows7? Mas aktualizovany IE? Funguje to IE samo o sobe? Vyskoci ta chyba ihned, nebo pred tim neco dela? Jak ta chyba vlastne vypada? Idealne screenshot.

Pokud se snazis o externi, zkusil jsi interni? Mela by se ti otevrit prihlasovaci stranka v externim prohlizeci, ktery opet musi byt dostatecne moderni a aktualizpovany.
 

Druhá věc - nově jsem instaloval GG a vůbec se mi nenabídla možnost portable. Instaloval jsem verzi 2.10.0.795


A predchozi Geoget byl na tom pocitaci odinstalovany? To je totiz takova chybka v instalatoru, na kterou vzdycky zapomenu... pokud je Geoget v pocitaci, tak se nabizi pouze jeho upgrade.

 

Zkratka, informace, informace, informace! Uvedom si, ze vetsine lidi to funguje. Takze tvuj problem musi byt souviset s tvoji konkretni instalaci, nebo neco delas blbe, nebo se jedna o chybu exotickou. Ve vsech trech pripadech se to bez podrobnych informaci vyresit neda.


  • 0

#253 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2019 - 17:00

Vzdyt jsem to psal uz nekolikrat. Logy u kese = informace o kesi, tedy je tu omezeni pro BM na 3 kese.

 

Jina vec je, zda to plati take u vlastnich kesi. Pokud ano, spravne to neni a "chtelo by to hlasit". Ovsem jestlis  tim neco GS udela, to je ve hvezdach.

Platí.


  • 0

#254 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2019 - 11:28

Overil jsem, ze opravdu pozadavek na nepublikovanou, ci neexistujici kes vesele snizi limit, aniz by se vratila jakakoliv data. Protoze mi to nedava logiku, zkusim to Groundspeaku nahlasit.

 

Tak Groundspeak hlasi, ze to opravili. (Jen nevim, jeslti to uz i bezi, nebo jestli to nasadi az s dalsi aktualizaci.)


  • 0

#255 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2019 - 14:52

Tak bys jest mohl zkusit logy na vlastni kesi. Taky neni moc logicke, aby odebitraly z limitu.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#256 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2019 - 15:01

Už to opravili. Dal jsem stáhnout 21 kódů, které jsem měl jako nepublikované, 4 z nich mi to načetlo a o 4 se snížil dostupný limit. Hurá!


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#257 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2019 - 20:19

Opravili to. Stáhnul jsem logy ze svých 13 keší. Limit to asi neubralo, alespoň GG mi hlásí pořád plný. Jak zkontrolovat skutečný stav? Ukazuje se to někde na stránkách? Ale je to jedno, už to zřejmě funguje.


  • 0

#258 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 5:56

Stazeni logu na vlastni kesi mi ted z limitu neubralo nic, takze tento problem je vyresen.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#259 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 8:13

Bacha na to, že po aktualizaci logu nezjistuji stav limitu. (Jaksi doposud to nemělo smysl). Takže stav limitu se zjistuje jen po aktualizaci kese.
  • 0

#260 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 8:58

Ja mam udelatko, kterym si limity zjistuju, takze to mam overene - dnes rano ziskani logu na dvou vlastnich kesich nesnizilo hodnotu z limitu.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama