Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.10.0 - veřejná betaverze

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
320 odpovědí na toto téma

#261 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 11:40

Ale když chci informace z vlastních keší, tak tam se limit odečítá, že? U vlastních keší je to možná jedno, ale chci z webu dostat počet favorite bodů do statistik. Naštěstí mám jen tři aktivní, takže mě to tolik netrápí. Zatím...


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#262 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 13:06

FP se pokud vím nastavily jen při full aktualizaci. Ale pokud máš jen 3 (nebo já 11), dá se to i přečíst z webu a změny nastavit ručně, je to jen hodnota tagu. Není třeba na všechno mít udělátka, ani si vyplácat limit na prkotiny.


  • 0

#263 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 13:06

Zkusil jsem prave mysitko, Aktualizovat kesky, LITE. To na FP staci. Limit mi to nezmensilo. (Aktualizace stavu vlastni kese ano.)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#264 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 20:44

Kdy se obnovují limity stahování? Já jsem stahoval info pro svoje kešky někdy o víkendu a ještě dnes nemůžu stáhnout souhrn kešek.

 

Přiložené miniatury

  • Výstřižek.PNG

  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#265 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2019 - 6:07

Tak jsem si ověřil, že i Lite stáhne fav. body. Výborně, to mi stačí. Jen to žere nějak víc limitů, než se zdá, aktualizace 13 keší sebrala 32 limitů. Ale nevím, jestli se to nestahuje nějak nadvakrát a jestli to počítadlo v GG ukazuje skutečnost, Adrake mi ukazuje 15 limitů.


  • 0

#266 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2019 - 6:16

Kdy se obnovují limity stahování? Já jsem stahoval info pro svoje kešky někdy o víkendu a ještě dnes nemůžu stáhnout souhrn kešek.


Souhrn existoval jen ve starém API, ale po změnách započítávání limitu nemělo smysl jej používat. Proto jsem ho už před více jak rokem vypnul.

Nové API už nic takového ani nezna, ta věc bude z GG úplně odstraněna.
  • 0

#267 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2019 - 6:19

Tak jsem si ověřil, že i Lite stáhne fav. body. Výborně, to mi stačí. Jen to žere nějak víc limitů, než se zdá, aktualizace 13 keší sebrala 32 limitů. Ale nevím, jestli se to nestahuje nějak nadvakrát a jestli to počítadlo v GG ukazuje skutečnost, Adrake mi ukazuje 15 limitů.


Opakovaně stahování téhož nemá ubírat limit.

Čerpání limitu se aktualizuje po importu keši.
  • 0

#268 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2019 - 7:25

Jen, že GG mi ukazuje 9968 zbývajících, Adrake limit 15 keší, tam jsem ale nic nedělal, jen se podíval na stav. Možná to ukazuje něco minulého, GG pak ukazuje stav po stažení, tj. o těch 17 víc. Já ale si nevzpomínám, že bych včera něco s GG dělal, ani s Adrakem ani s Projectem - s ničím, co pracuje s API. Naposled v noci ve středu jsem si hrál se statistikami. Takže ten limit by se musel obnovovat s velkým zpožděním, víc než 24 hodin. Neexistuje možnost, jak se podívat na limit přímo na GS stránkách? Tam by bylo hned vidět, kolik je to opravdu.


  • 0

#269 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2019 - 7:54

Rozhodne nemohu tve tvrzeni potvrdit. Pri LITE aktualizaci kesi mi to odecte z limitu presne ten pocet aktualizovanych kesi.

 

Co se tyka "nulovani" tak mi pripada, ze je to "plovouci". Pokud stahnes 13 kesi ted, tak ti za 24 hodin 13 kesi pribude k limitu. Alespon tak se mi to jevi pri mych pokusech.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#270 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2019 - 8:05

Proč si myslíš, že pouhý pohled do Adrake ti ukáže aktuální limit? To se optej Luďka, jestli v tu chvíli zjišťuje aktuální hodnoty, třeba tam vidíš stav po posledním importu, klidně několik dnů stare. Krom toho doufám, že koukáš do poslední betaverzi Adrake, jinak koukáš na limity úplně jiného API.

Ať tak či onak, v GG prostě po importu nějaké keše nebo aktualizaci stavu dojde k zjištění aktuálních platných limitu. Žádná klička, která by schválně tobě ukazovala nesmysl, tam není.

Vyčerpaný limit má životnost 24 hodin. Říkalo se to tu několikrát.
  • 0

#271 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2019 - 8:45

To bude ono, Adrake beta nemám, nepoužívám ho tak často, abych si troufnul na betatestování. A předpokládám, že tam taky ukazuje nějaký minulý stav, ale v poslední době jsem Adrakem určitě nic live nestahoval, jedině offline a prakticky přes něj jen čtu listingy a loguju. Takže to může být už hodně starý údaj.

A asi to bude v pořádku, jen nevím, jestli a čím jsem včera pár limitů vyčerpal. Uvidím dál, při stavu 10000 mě to netrápí.


  • 0

#272 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2019 - 11:11

Pokud nemáš betaverzi a:Drake, koukáš na staré API a to pochopitelně nemůžeš srovnávat. Pokud se v betě podíváš na stav Geocaching Live, dostaneš aktuální, právě stažené hodnoty.


Tento příspěvek byl upraven od LudekV: 10 květen 2019 - 11:12

  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#273 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2019 - 16:33

Když vyčerpám limit, tak se mi ukazují dvě chybové hlášky. Starý GeoGet ukazoval jen jednu, teď je tam nejprve hláška o vyčerpání limitu (obr 3.gif) a pak ještě nějaký problém v komunikaci viz obr 4.gif - je to tak správně nebo je tam ta druhá hláška nějakým omylem?

Přiložené miniatury

  • 4.gif
  • 3.gif

  • 0

#274 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2019 - 20:51

Doufal jsem, ze je to v posledni verzi opravene. Ale asi ne... tak priste.


  • 0

#275 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2019 - 21:05

No já poslední verzi ještě neinstaloval, takže se omlouvám, že reaguji se zpožděním na chybu, která je možná už opravená. Já jsem se starého GeoGetu zatím nezbavil a nový pouštím jen jako verzi pro přenosný disk a aby se mi verze nepomíchaly, tak nový GeoGet instaluji u dcery na PC, kde žádný starý GeoGet nebyl a tam odsud si vždy překopíruji nový GeoGet do svého PC a s nejnovější verzí jsem to zatím nepodniknul.
  • 0

#276 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2019 - 10:38

No já poslední verzi ještě neinstaloval, takže se omlouvám, že reaguji se zpožděním na chybu, která je možná už opravená. Já jsem se starého GeoGetu zatím nezbavil a nový pouštím jen jako verzi pro přenosný disk a aby se mi verze nepomíchaly, tak nový GeoGet instaluji u dcery na PC, kde žádný starý GeoGet nebyl a tam odsud si vždy překopíruji nový GeoGet do svého PC a s nejnovější verzí jsem to zatím nepodniknul.

Klidně přejdi. Já si udělal kompletní zálohu na jiný disk, ale nebyl důvod ji použít. A to geoGet využívám skoro stále.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#277 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2019 - 11:32

Krom toho, stare API na konci mesice skonci.


  • 0

#278 astr443

astr443

    Peter

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 17:09

Ahoj, mám "problém" s najnovšou verziou (dnes som aktualizoval). V minulosti som používal tlačítko "Zobrazi mapu kešek" a otvorila sa mapa s keškami v zozname + na HDD sa vytvoril súbor "data_cachi.txt", ktorý obsahoval všetky kešky zo zoznamu - každá na jeden riadok - vo formáte:

 

48.59113|17.94033|GC6JDVQ|traditional|PSL #22 Cesta|LACHTANIK||Small|2|3|0|0|0||nekrm ma|
 
Tento formát používam v ďalších (vlastných) programoch. V novej verzii sa síce mapka otvorí, ale txt-súbor sa nevytvorí. Chcem sa preto spýtať, či sa dá zoznam keší exportovať do tohoto formátu nejakou "inou cestou". Vďaka.

  • 0

#279 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 17:14

Ano, jiste. Neni problem si napsat vlastni exportni plugin, treba i do tohoto formatu.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#280 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 17:22

HaLuMa: Zrovna něco řeším s hodně velkou databází a narazil jsem na potřebu seznamu v textovém souboru. A teď otázka - čtení a zpracování GGT seznamů skutečně předpokládá jen čisté GC kody s ořezanýma mezerama, nebo je tam možnost nějakého omezovače (třeba jako nějaký side efekt) ?


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama