Přejít na obsah

Fotka

Stator 2.1.2

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
483 odpovědí na toto téma

#481 HaLuMa

HaLuMa

Autor Geogetu

• Members
  • PipPipPip
  • 13 982 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2020 - 13:03

mimochodem, budou se rozsirovat moznosti GC.API ohledne trackables. Treba tam bude neco sikovneho pro statistiky.

• 1

#482 DrakMrak

DrakMrak

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3 183 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2020 - 13:06

mimochodem, budou se rozsirovat moznosti GC.API ohledne trackables. Treba tam bude neco sikovneho pro statistiky.

To by bylo fajn... jednak pro statistiky a druhak pro různé závody trackables :) už jsem to kdysi dělal a byla to strašlivost největší... s novým API by to mohlo jít ráz naráz ... doufejme ;)

• 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...

#483 tarmara

tarmara

Air-cooled

• Members
  • PipPipPip
  • 919 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2020 - 13:27

jo ve staré verzi ano já už to mám upravené(čeká to na novou verzi statoru), takže se počítají.. vůbec jsou BadgeGeny hodně upravené... něco se přiblížilo PGC a na něco jim peču ale co se dalo jsem sjednotil... ty jejich pidiodznaky ale dělat nehodlám... náhled viz moje statistika.

https://www.geocachi...397/stator.html

super, pokud je to jen o čekání na vydání nové verze (kde je to zapracované), tak si rád počkám. Díky moc.

• 0

Blog o SQL v GeoGetu || Dakota10 || Android: primárně aDrake, sekundárně Locus, mapy PAWS || Windows: Geoget    

tarmara.png

N o t   a l l   t h o s e   w h o   w a n d e r   a r e   l o s t

#484 DrakMrak

DrakMrak

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3 183 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2020 - 13:36

super, pokud je to jen o čekání na vydání nové verze (kde je to zapracované), tak si rád počkám. Díky moc.

Odznaky asi jo... ještě se mrknu co vypotili na PGC někdy... jestli zase něco nepřenastavili jsou na to kabrňáci... jinak by to mělo být OK

• 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama