Přejít na obsah


Fotka

Novy server pro Adventure Lab a plugin pro GG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1513 odpovědí na toto téma

#741 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 810 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2020 - 19:12

c:geo

Pět řopíků: odkaz Detail série správně otevře sérii na její úvodní stránce v aplikaci

Odkaz Bonus správně otevře detail bonusové keše

 

 

Vodní plochy:

Odkaz Detail série správně otevře sérii na její úvodní stránce

 

EDIT!!! Kecám! Odkaz na bonusovou keš řopíků otevře opět listing LABky. Když odkaz dám otevřít v prohlížeči, kód bonusovky není nalezen (neexistuje)

 

Stejne chovani je v Locusu.


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#742 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2020 - 19:13

Jo v c:geo to všechno krásně funguje. Bonus to přes prohlížeč otevře, jen není publikovaný, a přes c:geo už to bonus taky tahalo, samozřejmě to hodí chybu, protože bonus ještě není venku. Takže za mě paráda.
  • 0

#743 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2020 - 19:24

Tak zkusime jeste jednu, kde je existujici bonus.

Přiložený soubor (y)


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#744 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2020 - 19:42

Sice mi to do c:geo naimportuje jen jednu LABku, ale ano, tam mi bonusovku otevře jak v c:geo, tak i v prohlížeči. Odkaz na sérii ji správně otevře v aplikaci na úvodní stránce série

 

Edit: je to zajímavý. Do c:geo se i přes opakovaný import nahraje jen Labka Staroměstský most, ale kdž si gpx soubor přetáhnu na mapu mapy.cz, jsou tam všechny

 

Edit2: našel jsem chybu. Není tam GC kód, ale TRUTNOV (screen)

 

 


Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 29 říjen 2020 - 19:51

  • 0

#745 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2020 - 19:54

Možná bych udělal mezeru mezi ty dvě URL klikací adresy, aby nedocházelo k nechtěnému prokliku. Jsou na sobě celkem nalepené, jen takový detail.
  • 0

#746 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2020 - 20:42

Rovnez potvrzuji funkcnost v c:geo a tetelim se blahem. Asi si budu muset preimportovat vsechny serie v telefonu, tohle mi za tu praci stoji :-).


  • 1

#747 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2020 - 20:45

Asi si budu muset preimportovat vsechny serie v telefonu, tohle mi za tu praci stoji :-).

 

Ještě nespěchej, na serveru ještě nové verze nejsou  :P .


  • 0

#748 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2020 - 20:49

Ještě nespěchej, na serveru ještě nové verze nejsou  :P .

 

Neboj, zas tak rychly nejsem...


  • 0

#749 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2020 - 21:06

Na iPhone L4C otevře labku v appce Adventures správně. Ale bonusová keška se otevře jen v interním prohlížeči L4C. Nenačte se jako klasická keška do L4C, tak na ní nejde navigovat. Ale to bude problém L4C.


  • 0

#750 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2020 - 10:50

Sice mi to do c:geo naimportuje jen jednu LABku, ale ano, tam mi bonusovku otevře jak v c:geo, tak i v prohlížeči. Odkaz na sérii ji správně otevře v aplikaci na úvodní stránce série

 

Edit: je to zajímavý. Do c:geo se i přes opakovaný import nahraje jen Labka Staroměstský most, ale kdž si gpx soubor přetáhnu na mapu mapy.cz, jsou tam všechny

 

Edit2: našel jsem chybu. Není tam GC kód, ale TRUTNOV (screen)

 

attachicon.gifScreenshot_20201029-194857.png

 

Odkud to bere ten GC kod? Prosim, prubni zmenit obsah <urlname>, jestli se tam objevi. Pripadne <text> v tagu <link>.

 

Proc se importuje jen jedna labka nevim. Uz jsem na to jednou narazil, byla to vzdy ta posledni, ne prvni. Pokud by se tohle podarilo odhalit, byl bych rad. Ja v tom zdanou zakonitost nenasel, protoze jine serie se tak nechovaly.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#751 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2020 - 10:55

Na iPhone L4C otevře labku v appce Adventures správně. Ale bonusová keška se otevře jen v interním prohlížeči L4C. Nenačte se jako klasická keška do L4C, tak na ní nejde navigovat. Ale to bude problém L4C.

 

V aDrake, kdyz kliknu na odkaz, take se otevre v prohlizeci. Ale kdyz nemam nastavenou implicitni aplikaci pro otvirani, tak se me opta, ja si vyberu AD a otevre se mi v nem. To je ale vlastnost androidu, ne vlastnost aplikace.

 

Je pravda, ze je tam odkaz pres coord.info (je vyrazne kratsi a prehlednejsi) a ne pres geocaching.com s dlouhym GUID. Muzes vyzkouset, zda kdyz tam das odkaz pres GUID kese, otevre se rovnou v L4C?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#752 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2020 - 12:30

Adresu https://www.geocachi...eocache/GC54DB6 mi otevira normalne safari. Asi bych to neresil. Mozna jine apky to skousnou lepe? Cachly mi nechce nacist soubor s labkami jen se toci a toci.
  • 0

#753 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2020 - 12:36

Vyzkoušel jsem Trutnov naimportovat do Geogetu a poté přenesl databázi do mobilu a následně čtu data v Locusu přes plugin na čtení dat z Geogetu.

Oba odkazy jsou vidět. Odkaz na lab jsem musel přesměrovat na Chrome. Poté funguje otevírání přímo v lab aplikaci. Když byl odkaz asociován na interní prohlížeč, otevřela se webová stránka labky.

Odkaz na bonusovku přes coord nabízí k otevření buď v prohlížeči nebo nabízí import do Locusu.

Takže já smekám a děkuji převelice. Tohle mi usnadní život při lovení labek v hustých oblastecj.


  • 2

#754 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2020 - 13:18

Rozumim, ze muze byt trochu rozdilne chovani aplikaci pri importu primo stazeneho GPX a jeho "prechroustani" pres GG, GSAK (jeste nejaka podobna aplikace?) Zatim jsme tu asi meli jen ten primy import a tohle je prvni vlastovka kombinace GG->Locus.

 

Spravne tedy pracuji:

  GG, aDrake, GSAK, Locus

 

s vyhradami:

  c:geo (nektere serie importuje jen posledni labku misto cele serie, spatne zobrazuje GC kod) - vyreseno

  L4C (otvirani odkazu s bonusovou kesi interni prohlizec L4C)

 

nefunguje:

  GDAK - na stope reseni

  Cachly

  GCdroid

 

U problematickych aplikaci by mozna bylo uzitecne kontaktovat autory. Ale to uz je trochu mimo moje komunikacni schopnosti.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 03 listopad 2020 - 8:15

  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#755 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2020 - 13:45

A mam jeste jednu prosbu.

 

Prosim vsechny, kteri pouzivate nejakou ctecku na RSS (jakoukoli, treba i z postovniho klienta, browseru, ...), abyste zkontrolovali nastaveni a presli z implicitniho intervalu alespon na 30 minut. Mnozi se nam klienti, kteri zadaji o data po jedne az sesti minutach. Jednak je to tak trochu sobecke, bezohledne vuci ostatnim, vuci cizim zdrojum a hlavne to fakt nema smysl. Proc je asi v XML datech nastaveno 60 minut? (Za vcerejsi noc jsme na RSS meli cca 6000 pozadavku.)

 

Protoze server labgpx.cz nijak nepropagujeme mimo toto tema na zdejsim foru, predpokladam, ze o RSS kanalu taky vedi jen zdejsi citatele a pripadne ti, kterym jste to rekli. Prosim, komu jste to rekli, tak mu take reknete o tom, ze ctecka se da nastavit i smysluplne.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#756 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2020 - 14:18

Koukám, že poslední hodinku jsou problémy s přístupem k API-LAB. Možná se jim to zavařuje, když je dnes předposlední den k publikování nových sérií (s příslibem, kdo to udělá, může možná získat další LABky). To možná znamená, že problému může mít i mobilní aplikace na LABky. Nemá někdo podobné zkušenosti z terénu (tak z poslední hodinky)?


  • 0

#757 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2020 - 14:24

Koukám, že poslední hodinku jsou problémy s přístupem k API-LAB.

Labky se načítaly dost dlouho, ale nakonec se natáhly.


  • 0

#758 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2020 - 14:27

Dnes je předposlední den na publikování nových sérii? Nám došel mail,kde stojí Your Adventure must be set to Public before December 15, 2020, or the award may be removed.
Jinak k těm rss čtečkám, používám Blogtrottr a mám tam nastavené Schedule: Hourly poll. Takže to by mělo být ok.


  • 0

#759 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2020 - 14:29

Dnes je předposlední den na publikování nových sérii?

 

Mně napsali:

  • Your Adventure must be set to Public before December 15, 2020, or the award may be removed....

  • If you complete your Adventure early (by October 31, 2020), you have the chance to be selected to create a second Adventure.


  • 0

#760 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2020 - 14:29

Jo, blbne jim to. A taky myslím, že je to do prosince.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama