Přejít na obsah


Fotka

Novy server pro Adventure Lab a plugin pro GG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1513 odpovědí na toto téma

#721 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2020 - 10:21

Také si nahrávám labky přímo z labgpx, a to ve dvou souborech sekvenční a nesekvenční, které nahrávám v c:geo do dvou složek, a tím mám na mapě rozlišené tyto dva důležité údaje.
V terénu si pak po správné odpovědi na labce, v c:geo do poznámky napíšu správnou odpověď a čas. Doma potom v c:geo otevřu historii a k tomu na PC geoget a ručně si v databázi geogetu zaloguji labky a dopíšu odpovědi pro všechny případy do poznámky geogetu.
Tož tak momentálně funguji v rámci labek, každopádně v Praze jsem ještě labky nelovil a musím říct, že by se proklik na jednotlivou sérii určitě hodil.
Edit: Ještě doplním. Odlovené a zalogované labky v Geogetu následně mažu v c:geo, a tím si zpřehledňuji mapu.

Tento příspěvek byl upraven od Doggy_TeamLost: 27 říjen 2020 - 10:25

  • 0

#722 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2020 - 11:52

Docela by me zajimalo, proc si nekdo kazdou minutu stahuje data pres RSS. A podle presnosti dodrzovani casu na to ma "automat". Ne, ze by to server nezvladal, ale jednak mu zbytecne pridelava praci, ale hlavne nevidim k takoveto cinnosti duvod.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#723 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2020 - 12:28

Docela by me zajimalo, proc si nekdo kazdou minutu stahuje data pres RSS. A podle presnosti dodrzovani casu na to ma "automat". Ne, ze by to server nezvladal, ale jednak mu zbytecne pridelava praci, ale hlavne nevidim k takoveto cinnosti duvod.

 

Ocekaval bych, ze to bude spis nejaka komercni rss ctecka nez uzivatel. Napr. ja pouziva feedly (v podstate nastupce google reader) a verim, ze to delaji podobnym zpusobem...


  • 0

#724 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2020 - 12:45

Používám jen personalizovanou stránku Seznamu a nevím, kde by se tam dal interval nastavit, očekával bych že se bude načítat jen při obnovení stránky (ta se ale obnovuje vždy, když dostane focus).


  • 0

#725 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2020 - 12:52

Používám jen personalizovanou stránku Seznamu a nevím, kde by se tam dal interval nastavit, očekával bych že se bude načítat jen při obnovení stránky (ta se ale obnovuje vždy, když dostane focus).

 

Ocekaval bych, ze "velke" rss ctecky si nacitaji aktualni kanaly k sobe do nejake cache, bylo by nelogicke, aby pri kazdem refresh stranky zkousel overovat stav vsech odebiranych kanalu. Navic by se nedelo s pravidelnosti, o ktere pise gord. V neposledni rade kdyz budou overovat periodicky stav jednotlivych kanalu, nemusi to delat pro kazdeho uzivatele zvlast.

 

Mozna by napovedela IP adresa, ze ktere pravidelne dotazy prichazeji...


  • 0

#726 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2020 - 13:32

Docela by me zajimalo, proc si nekdo kazdou minutu stahuje data pres RSS

Vidím to na vášnivého FTFkáře.


  • 0

#727 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2020 - 17:43

V datech je tag, ktery rika, jak casto se mohou data aktualizovat. Podle meho by kazda ctecka mela tento udaj respektovat. Z toho jsem soudil, ze si nejaky ultraaktivni kacer napsal automat.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#728 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2020 - 18:37

V datech je tag, ktery rika, jak casto se mohou data aktualizovat. Podle meho by kazda ctecka mela tento udaj respektovat. Z toho jsem soudil, ze si nejaky ultraaktivni kacer napsal automat.


Zkušebně zablokuj jeho IP a uvidíš, kdo se ti tu ozve
  • 0

#729 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2020 - 19:13

Na upozorneni toho cloveka bych asi nasel i nejakou mene drastickou metodu ;-)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#730 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2020 - 18:24

Jestli v Praze budou série LABek přibývat rychlostí 2-4 série za den, tak to ta děsivě nedotažení appka v mobilu brzo ani nedá, těch bodů už začíná být hodně vrstev.

Bez filtru nalezených a třeba možnosti filtrovat dle názvu se v tom nedá rozumně vyznat.


  • 5

#731 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2020 - 18:48

Jestli v Praze budou série LABek přibývat rychlostí 2-4 série za den, tak to ta děsivě nedotažení appka v mobilu brzo ani nedá, těch bodů už začíná být hodně vrstev.

Bez filtru nalezených a třeba možnosti filtrovat dle názvu se v tom nedá rozumně vyznat.

 

Jo,... a to jsem ještě nepublikoval mou série (nebude přímo na území Prahy, ale za JZ hranicemi Velké Prahy. A pak vím o série kamaráda připravené k publikaci v Suchdole.  :wub: .


  • 0

#732 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2020 - 19:00

Jestli v Praze budou série LABek přibývat rychlostí 2-4 série za den, tak to ta děsivě nedotažení appka v mobilu brzo ani nedá, těch bodů už začíná být hodně vrstev.

Bez filtru nalezených a třeba možnosti filtrovat dle názvu se v tom nedá rozumně vyznat.

Máš pravdu, je to děs. Mám rozdělaných pár sérií, a vzpomenout si kde mám najít ten správný bod je docela opruz. Kdyby se ty nalezené daly alespon odstřelit, nebo obarvit jak to bylo v začátcích.


  • 4

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#733 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2020 - 19:03

Dávejte appce jednu hvězdičku hodnocení s vysvětlením proč. Stačí sedm slov - nelze vyhledávat, nelze skrýt nalezené, nepřehledná mapa.


  • 8

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#734 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2020 - 20:47

Jestli v Praze budou série LABek přibývat rychlostí 2-4 série za den, tak to ta děsivě nedotažení appka v mobilu brzo ani nedá, těch bodů už začíná být hodně vrstev.

Bez filtru nalezených a třeba možnosti filtrovat dle názvu se v tom nedá rozumně vyznat.

 

Jo budou přibývat tak rychle a tak dlouho, dokud je budou honibodi chtít. Na zalogování drtivé většiny z nich není ani třeba vstát z postele, což je proti smyslu GC. Prostě krok mimo.


  • 4

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#735 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2020 - 23:10

Máš pravdu, je to děs. Mám rozdělaných pár sérií, a vzpomenout si kde mám najít ten správný bod je docela opruz. Kdyby se ty nalezené daly alespon odstřelit, nebo obarvit jak to bylo v začátcích.

 

Ja si vzdy po zalogovani adventure rovnou smazu uvedeny bod (cache) z c:geo a diky tomu mi tam zustavaji jen ty, ktere nemam. Pokud z nich bude v budoucnu i moznost "prokliknout" se do adventure aplikace, bude to naprosto dokonale. Jedna z funkci, ktera se prave v adventure aplikaci povedla je ta, ze pri rozkliknuti rovnou vybere nejblizsi bod.


  • 0

#736 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2020 - 23:14

Na upozorneni toho cloveka bych asi nasel i nejakou mene drastickou metodu ;-)

 

Blokovani je regulerni zalezitost :-).

 

Ale jeden znamy narazil na skvelou vec - dela ve firme prodavajici nejaky material. Samozrejme si periodicky overuji ceniky konkurence a nahodou narazili na to, ze pristup z jejich firemni IP adresy dava na ceniky jine odpovedi - mirne zvysene ceny. Tomu rikam propracovany konkurencni boj...


  • 0

#737 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2020 - 16:22

Jen pro zajímavost: Vzhledem k omezením, které má API-LAB (maximálně 500 sérií v jednom dotazu, kde dotaz=jeden kruh území), musíme občas změnit "kruhy", které pokrývají Česko (a Slovensko, ale tam zatím žádné "přetečení" nehrozí). Včera jsem požádal gorda, aby pokryl znovu Česko (on má velké zkušenosti, jak to rychle dělat na mapě v GG) a dnes jsem tedy začal hledat nové série podle nových kruhů. Proto vidíte v dnešních přírůstkách hodně ze Saska, je to proto, že ty kruhy vždy budou trochu přečnívat hranice. Pro zajímavost přikládám screenshot, jak ty kruhy přes Česko teď vypadají. Opakuji, že tato změna nemá žádný vliv na hledání VŠECH nových sérií v CZ a SK (a vytváření jejich GPX souborů na labgpx,cz).

Přiložené miniatury

  • ScreenShot001.png

  • 1

#738 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2020 - 16:40

Jen pro zajímavost: Vzhledem k omezením, které má API-LAB (maximálně 500 sérií v jednom dotazu, kde dotaz=jeden kruh území), musíme občas změnit "kruhy", které pokrývají Česko (a Slovensko, ale tam zatím žádné "přetečení" nehrozí). Včera jsem požádal gorda, aby pokryl znovu Česko (on má velké zkušenosti, jak to rychle dělat na mapě v GG) a dnes jsem tedy začal hledat nové série podle nových kruhů. Proto vidíte v dnešních přírůstkách hodně ze Saska, je to proto, že ty kruhy vždy budou trochu přečnívat hranice. Pro zajímavost přikládám screenshot, jak ty kruhy přes Česko teď vypadají. Opakuji, že tato změna nemá žádný vliv na hledání VŠECH nových sérií v CZ a SK (a vytváření jejich GPX souborů na labgpx,cz).

 

To mrňavé kolečko na Prahu je vážně komické. Jsem zvědav, za jak dlouho ho budete muset zase zmenšovat...


  • 0

#739 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2020 - 18:36

Mel bych prosbu. Upravil jsem generovani GPX souboru tak trochu podle zde vyrcenych navrhu. Prikladam 2 GPX soubory (jedna serie s bonusem, druha bez) a prosim abyste je otestovali kde muzete. Ja jsem to zkousel v aDrake a GG, problemy tam nevidim.

 

Dekuji.

Přiložený soubor (y)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#740 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2020 - 18:48

c:geo

Pět řopíků: odkaz Detail série správně otevře sérii na její úvodní stránce v aplikaci

Odkaz Bonus správně otevře detail bonusové keše

 

 

Vodní plochy:

Odkaz Detail série správně otevře sérii na její úvodní stránce

 

EDIT!!! Kecám! Odkaz na bonusovou keš řopíků otevře opět listing LABky. Když odkaz dám otevřít v prohlížeči, kód bonusovky není nalezen (neexistuje)


Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 29 říjen 2020 - 18:54

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama