Přejít na obsah


Fotka

Novy server pro Adventure Lab a plugin pro GG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1513 odpovědí na toto téma

#901 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2020 - 10:03

EDIT: Odhaduji, ze pro labs.geocaching.com mas nastavenou aplikaci Adventure Lab, ktere system odkaz preda, zatimco pro adventurelab.page.link to nastavene nemas. Muzes to overit a pripadne nastavit a vyzkouset?

 

EDIT2: A podle meho to funguje az od urcite verze aplikace Adventure Lab. Mas urcite tu nejnovejsi? Posledni aktualizaci na Androidu jsem mel vcera.

Oba styly adres zapnou Adventure lab od GS. Mám verzi 1.2.27 starou 5 dní. Tak možná během pár dní dorazí další aktualizace (Schvalování Apple bývá pomalejší).

 

P.S.: Napadá mě modifikace staré rady: Překáží ti Geocaching v práci? Přestaň pracovat! Ale už jsem to zvádl sesmolit.


  • 0

#902 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2020 - 10:34

Oba styly adres zapnou Adventure lab od GS. Mám verzi 1.2.27 starou 5 dní. Tak možná během pár dní dorazí další aktualizace (Schvalování Apple bývá pomalejší).

 

P.S.: Napadá mě modifikace staré rady: Překáží ti Geocaching v práci? Přestaň pracovat! Ale už jsem to zvádl sesmolit.

 

Na androidu funguje ve verzi 1.2.27, sestaveni 1976. Bohuzel je tedy mozne, ze link opravuje chovani jen na androidu.

 

Asi bude lepsi pockat na nejakou dalsi verzi a .gpx pregenerovavat az kdyz bude funkcni vsude - kdo vi, jestli neco jeste nezmeni


  • 0

#903 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2020 - 11:20

Asi bude lepsi pockat na nejakou dalsi verzi a .gpx pregenerovavat az kdyz bude funkcni vsude - kdo vi, jestli neco jeste nezmeni

Též mám pocit, že to mají uděláno jen napůl. Adresu adventurelab.page.link sice akceptuje, ale nevyhledá správnou labku. Doufejme, že to jsou jen problémy růstu a e růst problémů.

Vydržať!


  • 0

#904 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2020 - 11:54

Oba linky jsem na mobilu otevřel.
Samsung S10+, Android 10, prohlíčeč Chrome


  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#905 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2020 - 11:59

...

 

Abychom nedelali zbytecnou praci, prosim, muzete overit, zda vam na mobilu bude fungovat nasledujici odkazy?

https://adventurelab.page.link/SZyu (serie Tovačov - město pod Spanilou věží, SmartLink=Tovačov)
https://adventurelab.page.link/qctB (serie Andelska, SmartLink=Andělská)

Dekuji

Fungujou oba odkazy. Adventure Lab ver.:1.2.27, Android 9 (EMUI 9,1,0), Honor 9, prohlížeč Chome
 


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 24 listopad 2020 - 11:59

  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#906 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2020 - 15:37

Oba odkazy fungují a otevřou aplikaci s labkou. Android 9, MIUI 11, Chrome.
  • 0

#907 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2020 - 19:34


https://adventurelab.page.link/SZyu (serie Tovačov - město pod Spanilou věží, SmartLink=Tovačov)
https://adventurelab.page.link/qctB (serie Andelska, SmartLink=Andělská)

Oba otevřou LABku v aplikaci.

 

https://labs.geocaching.com/goto/Andělská

 

Nefunguje.

 

XIAOMI A1 Android 9, poslední aktualizace v srpnu.


  • 0

#908 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2020 - 8:42

Moc vam dekuju za testovani. V podstate se potvrdilo, ze nove odkazy chodi a stare ne. Je tedy mozne to v GPX upravit.

 

Nove odkazy nechodi na IOS, ale tam nechodi ani stare, takze zmena zadna. Vlastne zmena k horsimu, protoze stare odkazy se SmartLink, ktery nabodenicka neobsahuje, asi funguji. Tak radeji pockame, jestli se zmena nepromitne v dalsi verzi aplikace pro IOS.

 

Asi se nestane nic hrozneho, kdyz chvili pockame. Nenapada me, jak jinak to resit (davat tam kvuli ISO stary i novy odkaz se mi fakt nechce).


  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#909 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2020 - 8:55

Asi se nestane nic hrozneho, kdyz chvili pockame. Nenapada me, jak jinak to resit (davat tam kvuli ISO stary i novy odkaz se mi fakt nechce).

 

Jen abych neplasil. Zatim se LABky s diakritikou nebudou menit? Takze nemam zatim aktualizovat?


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#910 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2020 - 9:12

Tohle se tyka jen LABek s diakritikou v polozce SmertLink! A rozhodne to zatim nemenime. Jednak ted resime dulezitejsi problem, a pak bych radeji zmenu delal az kdyz to bude chodit ina IOSu.

 

EDIT: aktualizace se promitne i do casu zmeny, takze aktualiace v tomto pripade bude standardni cestou - plugin si muze ohlidat zmeny.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 25 listopad 2020 - 9:14

  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#911 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 590 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2020 - 18:54

Nevím, jestli už se to tady neřešilo, zas tak poctivě tohle vlákno nesleduju...

Narazil jsem teď na problém u jedné lab série. Měl by na ni linkovat tenhle odkaz: https://labs.geocach.../zameckeckevaly, ale nefuguje.


  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#912 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2020 - 19:03

A muzes rict, co je to za serii? Zadnou serii se SmartLonk=zameckeckevaly v systemu nemame.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#913 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2020 - 19:34

Jedná se určitě o Valy zámku Pardubice https://labs.geocach...oto/zameckevaly s překlepem, který mám u sebe v databázi i já pod tagem LABsmartLink. Překlep měl pravděpodobně owner série, ale už ho opravil.

Na labgpx.cz jsem toto přegeneroval, ale narazil jsem na teoretickou chybu. Gorde, popis zašlu mejlem.

 
 

 

 


  • 1

#914 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 590 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2020 - 19:37

jj, to je ono. Díky za rychlou opravu.  :)


  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#915 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2020 - 20:34

Tyhle dvě série (data na labgpx.cz) jsou nějaké... divné. Owner různý, ale jednotlivé labky se stejnými názvy.
GC918MT - Přibyslav a jeho pamětihodnosti
GC7ADC3 - Přibyslav
 
V aplikaci je vidět jenom "Přibyslav", ta druhá se zřejmě předělává na jiný obsah, takže by jí to chtělo prozatím archivovat (na labgpx.cz)

  • 0

#916 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2020 - 21:42

 

Tyhle dvě série (data na labgpx.cz) jsou nějaké... divné. Owner různý, ale jednotlivé labky se stejnými názvy.
GC918MT - Přibyslav a jeho pamětihodnosti
GC7ADC3 - Přibyslav
 
V aplikaci je vidět jenom "Přibyslav", ta druhá se zřejmě předělává na jiný obsah, takže by jí to chtělo prozatím archivovat (na labgpx.cz)

 

 

Kouknul jsem do LAB-API: GC7ADC3 je normální hratelná série. Ta druhá  (GC918MT) je teď zrovna v privátním módu, takže ji mohou hrát jen ti, kdo od ownera obdrží link. Má nový titul "Sochy a pomníky v Přibyslavi". Má jiné labky (i když některé se mohou možná rovnat labkám v té druhé sérii, asi tam nemají tolik paměrihosností :)) .


  • 0

#917 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2020 - 21:57

S PeSisem jsem si kolem jeho „Přibyslav a jeho pamětihodnosti“ (podle LAB-API dochází k překlopení na „Sochy a pomníky v Přibyslavi“, jak Martin zmínil) krátce telefonoval.

Údajně došlo kvůli nějakým problémům k opoždění s publikací bonusu, a mezitím o den dříve jiný owner publikoval své přibyslavské labky. Kromě jednoho místa se trefil přesně do památek, které si vybral i PeSis. Po zjištění to přepl do Private módu a připravuje změnu.


  • 0

#918 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2020 - 22:03

Kouknul jsem do LAB-API: GC7ADC3 je normální hratelná série. Ta druhá  (GC918MT) je teď zrovna v privátním módu, takže ji mohou hrát jen ti, kdo od ownera obdrží link. Má nový titul "Sochy a pomníky v Přibyslavi". Má jiné labky (i když některé se mohou možná rovnat labkám v té druhé sérii, asi tam nemají tolik paměrihosností :)) .

Ano ta druhá (GC918MT) je hratelná s místní znalostí a pomocí bonusovky-nebonusovky, sám jsem to tak absolvoval. Ano, na menších městech není moc pamětihodností, ale dvě série by se o ty pamětihodnosti podělily bez problému, sám jsem tam chtěl zakládat LABky a trefil bych se ne do 4, ale do 2 stejných míst.

 

Podobný problém s privátním modem má teď série v Pražské ZOO, ale tam předpokládám povoleni s koncem covidových opatření.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#919 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2020 - 10:59

Zdravím, mám problém s pluginem labforgg, série labek, které ještě nemám v geogetu to najde, dám import, geoget začne pracovat, ale import hodí 0 nových labek. Nic se nepřenese. Vše mám v poslední verzi. Tento problém mám již skoro měsíc.


  • 0

#920 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2020 - 11:16

Mam to tak stejně ale nějak to neřeším. Labky importuju tak, že si jako po staru stahnu gpx, dám import souborů
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama