Přejít na obsah

Fotka

Konec geoawareCZ

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
145 odpovědí na toto téma

#141 HaLuMa

HaLuMa

Autor Geogetu

• Members
  • PipPipPip
  • 13 948 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2020 - 22:28

To chápu, ale proč by tu přítomnost měl dokazovat kešemi?
  • 0

#142 brundi

brundi

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2020 - 6:14

You can submit an EarthCache for a location that is far from your home if you visited the site no more than two months before the submission.

Zdroj: https://www.geocachi...&id=51&pgid=292

Pak je otázkou, jestli owner tuhle podmínku u všech svých založených EC splnil... A pokud nesplnil, pak není divu, že to vypadá, že si jdou s reviewrem na ruku a pokud sám nezakládal důsledně v souladu s pravidly, je v tom případě malinko nebo možná i víc pokrytecké vyžadovat natolik konkrétní fotografii a v případě, že není, mazat logy :(

• 0

brundi

#143 bejcci

bejcci

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 594 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2020 - 7:15

S tímto ze své zkušenosti nesouhlasím. Po mně revírník chtěl seznam keší v oblasti navštívených, a to ne starší jak dva měsíce. Dokonce to mám dojem je někde v pravidlech EC, že autor musel na místě v poslední době být.

To o návštěvě místa v pravidlech je, ale o lovu keší v oblasti se tam nepíše. Taky k tomu není důvod.
Máme založené 4 EC v různém časovém období, ale seznam odlovených keší po nás revírník nikdy nechtěl.
  • 0

#144 Carloschico

Carloschico

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2020 - 9:04

Mám také pár EC mimo dosah svých HC. Revírník jedné mojí EC se také zajímal o to, kdy jsem danou lokalitu navštívil, na což má dle pravidel nárok. Jako "důkaz" mu postačilo pár logů na keších, které jsem měl v okolí umístění nové EC odlovené. Moc jiných možností, jak zjistit přítomnost v dané lokalitě, ne starší než 2 měsíce totiž nemá.

• 1

#145 Libor.29

Libor.29

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2020 - 19:00

Pak je otázkou, jestli owner tuhle podmínku u všech svých založených EC splnil... A pokud nesplnil, pak není divu, že to vypadá, že si jdou s reviewrem na ruku a pokud sám nezakládal důsledně v souladu s pravidly, je v tom případě malinko nebo možná i víc pokrytecké vyžadovat natolik konkrétní fotografii a v případě, že není, mazat logy :(

Jako, ze mu treba ty v Saudske Arabii schvaloval Galdra? Nebudte xxxx nez uz jste ...

Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 01 srpen 2020 - 19:45
tomy.22: bez urážek to jde také

• 0

#146 brundi

brundi

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2020 - 20:11

Jako, ze mu treba ty v Saudske Arabii schvaloval Galdra? Nebudte xxxx nez uz jste ...

My se známe? Absolutně netuším, kdo jste, a už vůbec mi není jasné, proč si mně za slušnou reakci berete do úst. Díkybohu to vypovídá mnohem více o vás než o mně.

• -2

brundi

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama