Přejít na obsah


Fotka

Stator 2.3


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
613 odpovědí na toto téma

#61 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 11:43

Tak jsem si ještě jednou zkontroloval to Lucembursko, a možná je to nakonec přece jen jinak.

 

Podle současného členění se Lucembursko dělí na 12 kantonů, tomu odpovídá ten tag LU canton.

Do roku 2015 bylo navíc členění na 3 distrikty, což je ten tag LU district, který by už asi měl být zrušen, a měl by zůstat pouze ten tag LU canton, podle kterého by mělo být určováno splnění badge. Takže to původní bylo v pořádku. Poprosím zase o vrácení, a zároveň se omlouvám za způsobené zmatky. Na project-gc je to také tak.

Upraveno


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#62 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 11:46

Mrkni na moje statistiky
-----------------------
S podkladovou mapou jsem chvilku bojoval ale zatím to vzdal ale ne úplně
Není to jednoduché... musí se udělat přesný výřez a nějak ho dostat do podkladu nicméně je problém, že ani pak to úplně nepasuje ony ty QTH obdélníky se směrem k severu nebo jihu mění velikostně a nějak to úplně nepasuje a tak jsem to zatím nechal takto s tím, že si pozvolna vyplňuješ čtveri prázdný prostor a pozvolna ti vzniká vlastně mnapa a doplnil jsem kliknutí na čtverec kde tě to pošle na reálnou mapu lokátorů a můžeš se podívat kde jsi a co chybí vedle...

Ber to jako první nástřel :) a moje hračičkování - kdysi to vzniklo jako věc pro hru GeoSpy pro GeoGet a líbilo se mi to a tak jsem prostě udělal něco z toho pro geocaching... pořád to mám rozdělané tak třeba se to dál dotesá a rád přijmu i návrhy co dál :)

No právě, že mrkl na tvoje statistiky. Mne se tam nevytváří ty QTH obdélníčky, o podkladovou mapu mi nejde, spiš mne zajímá jak postupne vzniká mapa republiky, jak pribývají ty QTH obdélníčky a kde jsem nebyl. Něco tam mám špatně. Tag QTHLocator mám u celé databáze a podle počtu obsazených lokatorů to bere ten tag, ale chybí mne ty QTH obdélníky. Podívej se když do mého profilu, tam je to vidět. Díval jsem se i do zdrojového kódu mého a tvého profilu a na první pohled to vypadá podobně, ale podrobně do toho nevidím. Není třeba ještě spustit nejaký modul před tím modulem QTHMap?

 

Jsem taky hračička a tak se bez té QTH mapy obejdu a rád počkám.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#63 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 12:09

Děkuji za novou verzi, 

jen malá drobnost, či dotaz.

Odznáčky o vylovenosti okresů ve státech (CZ distric cacher, SK distric cacher, atd...) se přesunuly k vlaječkám. Kdysi byly mezi ostatními odznáčky. 

Je nějaká možnost, abych je tam měl zpět, nebo je to pouze takto ?

A dále - nemůžu najít odznáček Veteran cacher.

 

 

Díky za odpověď.


Tento příspěvek byl upraven od Re0: 03 leden 2021 - 12:16

  • 0

#64 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 12:18

No právě, že mrkl na tvoje statistiky. Mne se tam nevytváří ty QTH obdélníčky, o podkladovou mapu mi nejde, spiš mne zajímá jak postupne vzniká mapa republiky, jak pribývají ty QTH obdélníčky a kde jsem nebyl. Něco tam mám špatně. Tag QTHLocator mám u celé databáze a podle počtu obsazených lokatorů to bere ten tag, ale chybí mne ty QTH obdélníky. Podívej se když do mého profilu, tam je to vidět. Díval jsem se i do zdrojového kódu mého a tvého profilu a na první pohled to vypadá podobně, ale podrobně do toho nevidím. Není třeba ještě spustit nejaký modul před tím modulem QTHMap?

 

Jsem taky hračička a tak se bez té QTH mapy obejdu a rád počkám.

Rozdíl idím a hned na prvním řádku kódu (nějaký podivný středník (jdu hledat kde se to tam bere a proč já to tam nemám

var chart_ID138Czech Republic;=echarts.init(document.getElementById('ID138Czech Republic;'));

Moje

var chart_ID166Czechia=echarts.init(document.getElementById('ID166Czechia'));

a taky v tom, že ty tammáš Czech Republic a to bude ten problém.... mělo by tam být Czechia

 

 


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#65 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 12:56

Koukám, že svg mapy už používají SetFiltr, to by se mohlo hodit. Ale víc by se to hodilo u pinboardu, třeba si zobrazit puntíky - nalezené virtuálky, labky, nebo T5. Zatím to nechávám postaru.

 

Vybarvovaci SVG mapy jsou delane z dat na PC, puntikate ne. Takze ten filtr nejak neni moc jak aplikovat.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#66 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 13:39

Rozdíl idím a hned na prvním řádku kódu (nějaký podivný středník (jdu hledat kde se to tam bere a proč já to tam nemám

var chart_ID138Czech Republic;=echarts.init(document.getElementById('ID138Czech Republic;'));

Moje

var chart_ID166Czechia=echarts.init(document.getElementById('ID166Czechia'));

a taky v tom, že ty tammáš Czech Republic a to bude ten problém.... mělo by tam být Czechia

Hmm, tak kupodivu má na to vliv v modulu QTHMap řádek "Title=..."

Pokud jsem tam měl Title=QTH-Czech Republic;    pak kod vypadá:

  var chart_ID34Czech Republic;=echarts.init(document.getElementById('ID34Czech Republic;'));

a v nadpisu je: QTH-Czech Republic;

 


pokud jsem tam měl Title=QTH Česko (Czechia)     pak kod vypadá:

  var chart_ID138Czech Republic;=echarts.init(document.getElementById('ID138Czech Republic;'));

a v nadpisu je: QTH Česko (Czech Republic;)

 

pokaždé se mi tam protlačí:    Czech Republic;    s tím středníkem na konci.

 

 

 

Country=Czechia tam mám v obou případech
 


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#67 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 13:42

Hmm, tak kupodivu má na to vliv v modulu QTHMap řádek "Title=..."

Pokud jsem tam měl Title=QTH-Czech Republic;    pak kod vypadá:

  var chart_ID34Czech Republic;=echarts.init(document.getElementById('ID34Czech Republic;'));

a v nadpisu je: QTH-Czech Republic;

 

pokud jsem tam měl Title=QTH Česko (Czechia)     pak kod vypadá:

  var chart_ID138Czech Republic;=echarts.init(document.getElementById('ID138Czech Republic;'));

a v nadpisu je: QTH Česko (Czech Republic;)

 

pokaždé se mi tam protlačí:    Czech Republic;    s tím středníkem na konci.

 

 

 

Country=Czechia tam mám v obou případech
 

jo bádám kde se to przní a Title se používá jen na vytvoření hlavičky nikde jinde... Takže to na to vliv mít nebude nebo to nevidím...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#68 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 14:17

Tak jsem našel jednu malou chybku/nepřesnost. V modulu FindsBySize jsou kromě labek ignorovány i eventy, ale v komentáři pod tabulkou jsou zmíněny pouze labky. Asi by bylo vhodné tento popisek v další verzi opravit.

 

Mimo to jsem ještě koukal na Badgen a myslím si, že pro The Matrix Cacher používá i labky. To by teoreticky mohlo vést k nesprávným výsledkům, když teď labky mohou mít i jiné D/T hodnocení než 1/1. Týká se to i The Brainiac. Já osobně zvolil lehce jiný přístup ke značení labek a ocenil bych jejich ignorování i pro The Adventurous Cacher a The Rugged Cacher. Jsou to drobnosti, u sebe si je opravím.

 

Díky za tu práci co s tím máte!


  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#69 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 14:57

Tak jsem našel jednu malou chybku/nepřesnost. V modulu FindsBySize jsou kromě labek ignorovány i eventy, ale v komentáři pod tabulkou jsou zmíněny pouze labky. Asi by bylo vhodné tento popisek v další verzi opravit.

 

Mimo to jsem ještě koukal na Badgen a myslím si, že pro The Matrix Cacher používá i labky. To by teoreticky mohlo vést k nesprávným výsledkům, když teď labky mohou mít i jiné D/T hodnocení než 1/1. Týká se to i The Brainiac. Já osobně zvolil lehce jiný přístup ke značení labek a ocenil bych jejich ignorování i pro The Adventurous Cacher a The Rugged Cacher. Jsou to drobnosti, u sebe si je opravím.

 

Díky za tu práci co s tím máte!

Tabulka FindBySize ty eventy ignorovala vždycky (zvažoval jsem jestli to tam napsat nebo ne) takže asi jo

Na ten Matrix odznak kouknu do doby než měly jiný význam labky to nemělo smysl řešit jo dobrá připomínka opravím a projdu všechny - dokud byly 1/1 tak to nemělo smysl


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#70 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 15:13


Country=Czechia tam mám v obou případech
 

Zkus změnit řádek 365 v souboru QTHMap.Stator.pas na

sEId:='ID'+IntToStr(iItem) + 'gr';

Vyhodil jsem z toho tu zemi není tam potřeba...
Co ti to udělá po téhle úpravě

 


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#71 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 15:15

Tak jsem našel jednu malou chybku/nepřesnost. V modulu FindsBySize jsou kromě labek ignorovány i eventy, ale v komentáři pod tabulkou jsou zmíněny pouze labky. Asi by bylo vhodné tento popisek v další verzi opravit.

 

Mimo to jsem ještě koukal na Badgen a myslím si, že pro The Matrix Cacher používá i labky. To by teoreticky mohlo vést k nesprávným výsledkům, když teď labky mohou mít i jiné D/T hodnocení než 1/1. Týká se to i The Brainiac. Já osobně zvolil lehce jiný přístup ke značení labek a ocenil bych jejich ignorování i pro The Adventurous Cacher a The Rugged Cacher. Jsou to drobnosti, u sebe si je opravím.

 

Díky za tu práci co s tím máte!

U sebe mám opraveno, v další verzi to bude...
To hodnocení labek v tom dělá binec....


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#72 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 15:16

Předtím jsem si ignorování eventů nevšiml. Za mě stačí upravit popisek a bude to ideální. A díky za kontrolu těch odznaků pro labky. Jinak ještě jsem si všiml, že máš jinak odstupňovaný The Odd-sized Cacher oproti projectu.

 

EDIT:

The Cache Owner započítává i eventy, zatímco na projectu nikoli. S ohledem na existenci The Event Host mi přijde logičtější kromě labek ignorovat i ty eventy.

 

EDIT2:

S tím odstupňováním je pak rozdíl i u The Jasmer Cacher (a možná i u dalších). Mě osobně je to vcelku jedno, ale když se měnili ostatní odznáčky, aby se to sjednotilo, asi by bylo vhodné změnit i tyto.

 

EDIT3:

Asi bych měl méně psát, ať to nemusím stále doplňovat... :-)

Mrkl jsem i na pásky a tam je dle mého názoru ta ignorace labek trochu nekonzistentní. Do 1 bodu za 100 nálezů se počítají, stejně tak za rozdílný počet typů keší za jeden den, ale naopak u počtu typů ukrytých keší se ignorují. Myslím si, že to je chyba a měli by se započítat i zde.


Tento příspěvek byl upraven od VasaM: 03 leden 2021 - 15:26

  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#73 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 15:18

Předtím jsem si ignorování eventů nevšiml. Za mě stačí upravit popisek a bude to ideální. A díky za kontrolu těch odznaků pro labky. Jinak ještě jsem si všiml, že máš jinak odstupňovaný The Odd-sized Cacher oproti projectu.

Leda, že by to od posledně zase změnili mrknu a doladím... jednu dobu se v tom vrtali a pořád to měnili
A něco jiné bude někde jsem ty jejich ptákoviny ignoroval ale už nevím u čeho...
Taky nemám ty jejich boční pidiodznaky... a nějak nevím jestli to má moc smysl, přijde mi to už překombinované


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#74 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 15:20

Mapa Ostravy pres SVG:

 

misto mapy se zobrazi: Seznam chyb: ERR: chld, unknown region 'OJ'

 

a na boku je seznam obvodu

puvodni MapGenFromTag byl ok. takze netusim proc mu najednou vadi nejaka cast Ostravy.


Tento příspěvek byl upraven od lnavrat: 03 leden 2021 - 15:20

  • 0

#75 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 15:24

Děkuji za novou verzi, 

jen malá drobnost, či dotaz.

Odznáčky o vylovenosti okresů ve státech (CZ distric cacher, SK distric cacher, atd...) se přesunuly k vlaječkám. Kdysi byly mezi ostatními odznáčky. 

Je nějaká možnost, abych je tam měl zpět, nebo je to pouze takto ?

A dále - nemůžu najít odznáček Veteran cacher.

 

 

Díky za odpověď.

Geotagové odznaky jsem dal do jednoho s vlajkami a kontinenty - spíš moje rozhodnutí, dá se vypnout celá ta sekce ale jinak to je na pevno

 

Řídí se to flagem 'S' v definicích odznaků všechno co má v definici odznaků 'S' se při zapnuté sekci vlajek do té sekce přiřadí
Dneska jsou to okresy, vlajky, EU vlajka a kontinenty - samozřejmě dá se to změnit....
Spíš mi přišlo, že to k sobě patří a povětšinou jsou to odznaky které ani na Profile GC nenajdete
--
Některé odznáčky se přejmenovávali je potřeba je znovu zapnout... byly tam i drobné změny v názvech a pak se prostě nezobrazí nebo je tma vykřičník a hodí to hlášku při generování statistiky


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#76 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 15:58

Tak teď to nejde vůbec. Chyba přihlášení na API. Zkusil jsem se znovu přihlásit přes externí prohlížeč, proběhlo to v pořádku, ale Stator zase končí chybou 500. Možná je to dočasné, ráno to šlo.


  • 0

#77 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 16:03

Tak teď to nejde vůbec. Chyba přihlášení na API. Zkusil jsem se znovu přihlásit přes externí prohlížeč, proběhlo to v pořádku, ale Stator zase končí chybou 500. Možná je to dočasné, ráno to šlo.

Mám to tu stejně už to 5 minut trčí a nic...
Poslední dobou se mi to objevuje nějak často...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#78 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 16:38

To hodnocení labek v tom dělá binec....

 

Pokud mluvíme o D/T hodnocení labek, pak žádný binec nemusí být, protože labky prostě pořád mají být 1/1. Pokud z GG přicházejí hodnoty jiné, je to kvůli věcem (jako jsou sekvenční série), které se vůbec hodnoceni D/T netýkají (a tedy se mají ignorovat). Jediné, kde se musí dát pozor na D/T u labek, je The Lazy Cacher, kde se labky mají ignorovat (a už se také, myslím, ignorují).


  • 0

#79 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 16:41

Pokud mluvíme o D/T hodnocení labek, pak žádný binec nemusí být, protože labky prostě pořád mají být 1/1. Pokud z GG přicházejí hodnoty jiné, je to kvůli věcem (jako jsou sekvenční série), které se vůbec hodnoceni D/T netýkají (a tedy se mají ignorovat). Jediné, kde se musí dát pozor na D/T u labek, je The Lazy Cacher, kde se labky mají ignorovat (a už se také, myslím, ignorují).

Jo jenže prvně byly LAB jen 1/1 mezitím jsem překopal kde co v BG a pak se zavedlo to používání D/T na něco jiného a já už si neuvědomil, že to bude mít někde vliv... prostě vývoj... Nesedím u toho denno denně a nesleduju kde co se zase vymyslelo a narovinu o tom, že se u Labek D/T používá jinak vím asi týden


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#80 pjiy

pjiy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 16:43

Chybu autentikace potvrzuju, nastalo mi to včera před updatem statoru, čili s novou verzí to snad nesouvisí. Od té doby stator neběží, ani po updatu. Geoget i a-drake se k api přihlašují bez problémů. Smutný život.
  • 0
Všechno je možný.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama