Přejít na obsah


Fotka

Stator 2.3


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
613 odpovědí na toto téma

#81 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 16:44

U sebe mám opraveno, v další verzi to bude...
To hodnocení labek v tom dělá binec....


Já bych LABky naopak implementoval všude.
Možná mimo Matrix.
  • 0

#82 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 16:46

Teď už mi to zase najelo bez problému nevím...
Zamyslím se nad stahováním dat z API (mělo by se to dít jen v určitých intervalech) proto se to ukládá do TMP adresáře, přijde mi, že se zbytečně často načítá profil USERA ale zatím je to podezření... jdu hledat


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#83 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 794 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 17:22

Jo, už to jede.


  • 0

#84 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 17:22

Teď už mi to zase najelo bez problému nevím...
Zamyslím se nad stahováním dat z API (mělo by se to dít jen v určitých intervalech) proto se to ukládá do TMP adresáře, přijde mi, že se zbytečně často načítá profil USERA ale zatím je to podezření... jdu hledat

Tak tohle funguje dobře... stahuje se to jednou za 4 hodiny...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#85 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 17:45

Mapa Ostravy pres SVG:

 

misto mapy se zobrazi: Seznam chyb: ERR: chld, unknown region 'OJ'

 

a na boku je seznam obvodu

puvodni MapGenFromTag byl ok. takze netusim proc mu najednou vadi nejaka cast Ostravy.

 

Proverim.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#86 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 17:48

Pokud mluvíme o D/T hodnocení labek, pak žádný binec nemusí být, protože labky prostě pořád mají být 1/1. Pokud z GG přicházejí hodnoty jiné, je to kvůli věcem (jako jsou sekvenční série), které se vůbec hodnoceni D/T netýkají (a tedy se mají ignorovat). Jediné, kde se musí dát pozor na D/T u labek, je The Lazy Cacher, kde se labky mají ignorovat (a už se také, myslím, ignorují).

 

Myslim, ze s tim 1/1 nemate prvdu. Pokud si, Martine vzpomenes, zpocatku jsi prinejmensim teren odhadoval a mam v databazi kesky i s terenem 2 a obtiznosti 1.5 celkem bezne. Takze bych doporucil opravdu labky ignorovat vsude, kde se s D/T nejak pocita. Pochopitelne i s velikosti.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#87 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 18:33

Zkus změnit řádek 365 v souboru QTHMap.Stator.pas na

sEId:='ID'+IntToStr(iItem) + 'gr';

 

@Solim je asi na cestách, zkusil jsem to já. A funguje to tak, jak má. Díky, jsi fakt dobrej 


  • 0

#88 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 18:37

@Solim je asi na cestách, zkusil jsem to já. A funguje to tak, jak má. Díky, jsi fakt dobrej 

Jo byl jsem na cestách mezi kamnama a popelnicí s popelem a pak na ceste do kuchyně na jelení guláš a teď se zas nemohu připojit, tak to nemohu vyzkoušet, safra. Jak tu půjde tak dám vědět. Včera večer jsem se taky nemohl k API připojit.


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#89 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 18:38

@Solim je asi na cestách, zkusil jsem to já. A funguje to tak, jak má. Díky, jsi fakt dobrej 

Dík, mě to nic nedělalo (fungovalo správně) tak jsem rád za spolupráci :)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#90 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 19:01

Opravené soubory:
------------------------
ZIP se soubor: https://www.dropbox....pravy1.zip?dl=0

Nebo na stránkách statoru nově sekce pro záplaty: https://www.geoget.c...ru_se_zaplatami

------------------------

Všechny patří do adresáře Modules
V nové verzi samozřejmě budou :) včetně překladu jednoho textu
 


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#91 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 19:25

Zkus změnit řádek 365 v souboru QTHMap.Stator.pas na

sEId:='ID'+IntToStr(iItem) + 'gr';

Vyhodil jsem z toho tu zemi není tam potřeba...
Co ti to udělá po téhle úpravě

Tak jsem se konečně připojil na API a funguje to, až tam mám QTH Lokátorovou mapu a mohu zkoumat kam vyrazit po republice. Dík.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#92 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 19:35

To API nevím ale dělá mi totaky...
Stator je udělaný tak, že věci z API zálohuje a stahuje je jen občas... něco po 4 hodinách něco jednou za den a něco jednou za měsíc, záleží na důležitosti aby zbytečně API nezatěžoval... prověřoval jsem to a jeví se to funkční...
 

Takže asi API zlobí nebo nevím...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#93 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 19:50

Opravené soubory:
------------------------
ZIP se soubor: https://www.dropbox....pravy1.zip?dl=0

Nebo na stránkách statoru nově sekce pro záplaty: https://www.geoget.c...ru_se_zaplatami

------------------------

Všechny patří do adresáře Modules
V nové verzi samozřejmě budou :) včetně překladu jednoho textu
 

Stáhl jsem to, přepsal v adresáři Modules a zkusil znovu vygenerovat statistiku a QTH mapy fungují, ostatní nevím, to jde mimo mně. Jen v nadpisu " Title=QTH Česko (Czechia) " se mění na " QTH Česko (Czech Republic;) " , ale to je jen detail. Dik za rychlé opravy.


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#94 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 19:53

Stáhl jsem to, přepsal v adresáři Modules a zkusil znovu vygenerovat statistiku a QTH mapy fungují, ostatní nevím, to jde mimo mně. Jen v nadpisu " Title=QTH Česko (Czechia) " se mění na " QTH Česko (Czech Republic;) " , ale to je jen detail. Dik za rychlé opravy.

hmmm ještě na to kouknu proč tam leze to Czech Republic; na to jsem prostě nepřišel protože mi to funguje dobře... takže se to blbě odhaluje.


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#95 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 20:01

Stáhl jsem to, přepsal v adresáři Modules a zkusil znovu vygenerovat statistiku a QTH mapy fungují, ostatní nevím, to jde mimo mně. Jen v nadpisu " Title=QTH Česko (Czechia) " se mění na " QTH Česko (Czech Republic;) " , ale to je jen detail. Dik za rychlé opravy.

Napadá mě taková blbost .... nemáš v replace.ini změnu z Czechia na "Czech Republic;"... protože do té titulky jde prostě jen to co máš napsanýho a nic jiného...
Nic chytřejšího mě nenapadá zrovna. Vůbec netuším kde by se jinak bralo Czech Republic a ještě se středníkem


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#96 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 21:05

Napadá mě taková blbost .... nemáš v replace.ini změnu z Czechia na "Czech Republic;"... protože do té titulky jde prostě jen to co máš napsanýho a nic jiného...
Nic chytřejšího mě nenapadá zrovna. Vůbec netuším kde by se jinak bralo Czech Republic a ještě se středníkem

Ano je to tak. V replace.ini jsem měl   " Czechia=Czech Republic; "     tak i ten středník je už jasný. Jen nevím proč jsem to tam zapisoval, ale nějaký ten pátek to tam už tak mám (tedy teď už zas ne). Dík za detektivní pátrání, teď to je už vpořádku.


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#97 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 21:32

Ano je to tak. V replace.ini jsem měl   " Czechia=Czech Republic; "     tak i ten středník je už jasný. Jen nevím proč jsem to tam zapisoval, ale nějaký ten pátek to tam už tak mám (tedy teď už zas ne). Dík za detektivní pátrání, teď to je už vpořádku.

Já už totiž hleděl do kódu a připadal jsem si jak pitomec tam prostě nic takovýho nebylo...
A pak mě napadlo to Replace....

A nakonec jsem rád, že jsem to upravil, tohle je odolnější řešení.

Replace je hodně nebezpečný nástroj a musí se s nim hodně opatrně !!


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#98 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 21:42

V tabulce "Pár zajímavých čísel" mám v řádcích "Posledních 100 (1000, 10000) nálezů" jen text "dnů".


  • 0
Zastavte zeměkouli, chci vystoupit

#99 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 22:54

Tak jsem si ještě jednou zkontroloval to Lucembursko, a možná je to nakonec přece jen jinak.

 

Podle současného členění se Lucembursko dělí na 12 kantonů, tomu odpovídá ten tag LU canton.

Do roku 2015 bylo navíc členění na 3 distrikty, což je ten tag LU district, který by už asi měl být zrušen, a měl by zůstat pouze ten tag LU canton, podle kterého by mělo být určováno splnění badge. Takže to původní bylo v pořádku. Poprosím zase o vrácení, a zároveň se omlouvám za způsobené zmatky. Na project-gc je to také tak.

Čirou náhodou jsem si tady té diskuse všimnul.... Stator zatím nepoužívám, stále jedu přes GGstat.

To Lucembursko jsem v podstatě převzal i s chlupama odjinud, takže jsem nad tím nějak extra nebádal. A protože je to podle tebe jen něco navíc, tak nějak necítím potřebu to opravovat jen kvůli vyhození něčeho zastaralého.

 

Jinak, pokud objevíš problém v polygonech, piš raději přímo mně.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#100 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 23:00

Tak jsem si ještě jednou zkontroloval to Lucembursko, a možná je to nakonec přece jen jinak.

 

Podle současného členění se Lucembursko dělí na 12 kantonů, tomu odpovídá ten tag LU canton.

Do roku 2015 bylo navíc členění na 3 distrikty, což je ten tag LU district, který by už asi měl být zrušen, a měl by zůstat pouze ten tag LU canton, podle kterého by mělo být určováno splnění badge. Takže to původní bylo v pořádku. Poprosím zase o vrácení, a zároveň se omlouvám za způsobené zmatky. Na project-gc je to také tak.

 

 

Jo a ještě jeden problém. Když se podíváš na vektorové mapy, tak pro Lucembursko je k dispozici ta stará verze se třemi kantony. Takže je to takové .....


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama