Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#101 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2007 - 21:04

Mion napsal/a:
Měl bych na autora dva dotazy:

1. Šlo by v případě prohlížení textu listingu nějakou klávesou skočit na konec listingu? Tam většinou bývá samotný vzorec multin a dnes ráno jsem se na mém mobilu, zobrazujícím asi 6 řádků po dvou až třech slovech, prokousával rolováním řádek po řádku dolů, což trvalo několik nekonečných minut (posun 2 řádky za vteřinu). Takže nějaká klávesy na skoky na konec a na začátek listingu, případně po stránkách, by bodly... bylo by to možné?

2. Nešlo by volitelně naposled prohlíženou cache automaticky házet do oblíbených? Většinou si ji tam zapomenu hodit, když předběžně studuji cache, na kterou vyrážím a když pak na místě potřebuji znovu do listingu nahlédnout, musím znovu z GPS zadávat WPT a načítat data znovu (nepoužívám BT GPS)


Ja bych byl urcite rad za implementaci napadu #2.
  • 0

#102 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 28 srpen 2007 - 22:00

Pri zobrazeni oblibene mi chybi moznost si obnovit data a log (znovunacteni z GC).
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#103 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 13:14

Tak koukám, že už je verze 2.8...
  • 0

#104 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 18:06

JJ vydal jsem novou verzi - 2.8. Implementovano spousta vylepseni navrzenych uzivateli, treba ukladani posledni kese do oblibenych, ukladani prumernych souradnic, vylepseni MultiSolveru. Take bylo opraveno mnoho chyb a predevsim zavedena podpora pro PDA s programem GPS Gate. Prosim vas, abyste vylepseni a chyby aplikace psali do fora na mych strankach, ne do tohoto vlakna.
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#105 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 18:25

je (nebo bude ) Handy pro Pocket PC, nebo existuje nějaký takový šíkovný prográmek pro PocketPC ? Windows mobile zdá se nekamarádí s java aplikacemi :(
  • 0

#106 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 20:50

Vyzkoušel jsem dnešní novou verzi Handy Geocaching a je to vážně čím dál lepší. Objevil jsem i funkci MultiSolver na automatizování výpočtů souřadnic na multinách a je to vážně skvělá věc. Takže jsem už stihl dodělat podporu vzorečků pro Handy Geocaching aplikaci do svých keší GCZYCA Ostromeč a GCV5F9 Štěchovice, zbytek dodělám během několika dalších dnů :)
  • 0

#107 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 21:20

Destile, neuvažuješ, že bys udržoval i anglickou variantu Handy Geocaching? I když program sám nepoužívám, tak ohlasy a koneckonců i výčet funkcí ukazuje, že to je výjimečná aplikace. Myslím, že o anglickou verzi by byl zájem.
  • 0

#108 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 21:39

Destil.cz napsal/a:
JJ vydal jsem novou verzi - 2.8.


A verze LIGHT je taky nová?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#109 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 21:45

Tak Jílové multi cache - GC11RAV už také podporuje stažení vzorců do Handy Geocaching!
  • 0

#110 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 6:25

Czecho Cowboy napsal/a:
Tak Jílové multi cache - GC11RAV už také podporuje stažení vzorců do Handy Geocaching!

A zkoušel jsi to otestovat? Já mám totiž pocit, že pro dělení se má použít lomítko, a né dvojtečka.... ?

Dodatek: Jo a ještě máš další chybu ve vzorci - přebytečnou závorku. Příště to musíš taky otestovat, protože cacheři to nebudou zkoušet předem a v terénu jim pak můžeš díky tomu dost zavařit ;)
  • 0

#111 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 30 srpen 2007 - 7:43

To Kolombo: na stránkách je Light 2.7. Takže otázka spíš je:
Bude i verze Light 2.8?
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#112 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 9:25

Mion napsal/a:

Czecho Cowboy napsal/a:
Tak Jílové multi cache - GC11RAV už také podporuje stažení vzorců do Handy Geocaching!

A zkoušel jsi to otestovat? Já mám totiž pocit, že pro dělení se má použít lomítko, a né dvojtečka.... ?

Dodatek: Jo a ještě máš další chybu ve vzorci - přebytečnou závorku. Příště to musíš taky otestovat, protože cacheři to nebudou zkoušet předem a v terénu jim pak můžeš díky tomu dost zavařit ;)

Fix: Včera se mi už nějak chtělo spát, když jsem to dodělal :D, dnes ráno, po zjištění, že tam uzavírám neexistující závorku a dělím dvojtečkou místo lomítka jsem vše opravil a konečně i otestoval.
Teď už to funguje bez problémů, překvapilo mě, že si ještě pamatuju správné odpovědi pro jednotlivé stage :D:D:D
  • 0

#113 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 10:00

marekl napsal/a:
Destile, neuvažuješ, že bys udržoval i anglickou variantu Handy Geocaching? I když program sám nepoužívám, tak ohlasy a koneckonců i výčet funkcí ukazuje, že to je výjimečná aplikace. Myslím, že o anglickou verzi by byl zájem.


O anglickou lokalizaci by urcite byl zajem a neni to pro me problem prelozit. Zatim se tomu ale branim, protoze HG ziskava data tak, ze spolupracuje se skriptem, ktery pro nej parsuje stranky Geocaching.com. A kdyby se stal HG aplikaci pouzivanou geocachery po celem svete, Grounspeaku by se to mohlo prestat libit a mohli by jednoduse odstrihnout IP naseho serveru. Resenim by byl legalni pristup k datum pres jejich API, ale vypada to ze pristup k nemu neposkytuji nikomu jinemu nez oficialnim narodnim strankam a i s tim jsou problemy. Psal jsem jim mail i ohledne placeneho pristupu k API, ale bez odpovedi.
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#114 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 10:04

xixi_team napsal/a:
To Kolombo: na stránkách je Light 2.7. Takže otázka spíš je:
Bude i verze Light 2.8?


Light verze 2.8 casem bude, ale vyvoj je koncipovany tak, ze se nejdriv vyda full verze, poradne se odladi a kdyz uz je stabilni se z ni vytvori light verze.
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#115 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 10:08

Czecho Cowboy napsal/a:
Tak Jílové multi cache - GC11RAV už také podporuje stažení vzorců do Handy Geocaching!


Je super zes pridal podporu MultiSolveru pro svoji cache - mel bych ale pripominku - tato cache ma vzorec jenom jeden - umisteni finalovky. Ostatni stage maji zverejnene souradnice, proto patri do pridavnych waypointu a ne do vzorcu. Taky si urcite otestuj stazeni vzorcu a vypocet souradnic primo v aplikaci, aby pak hledaci nebyli nastvani.
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#116 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 10:18

Destil.cz napsal/a:

Czecho Cowboy napsal/a:
Tak Jílové multi cache - GC11RAV už také podporuje stažení vzorců do Handy Geocaching!


Je super zes pridal podporu MultiSolveru pro svoji cache - mel bych ale pripominku - tato cache ma vzorec jenom jeden - umisteni finalovky. Ostatni stage maji zverejnene souradnice, proto patri do pridavnych waypointu a ne do vzorcu. Taky si urcite otestuj stazeni vzorcu a vypocet souradnic primo v aplikaci, aby pak hledaci nebyli nastvani.

Je to otestováno, vzorce pro stage jsem tam dal, protože je to pro hledače pohodlnější, nemusí si před navigací na stage souřadnice opisovat, ale nechat se rovnou navigovat.
  • 0

#117 HOSIF

HOSIF

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 11:10

Cache Benedikt GC12DQV už také podporuje možnost stažení vzorců, ale bez nové verze light nemám možnost otestovat funkčnost.
  • 0

#118 PlachtaS Team

PlachtaS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 12:19

Taxem nainstaloval nejnovější verzi (2.8) a i když mám asi již trochu historickej telefon (Siemens C75) funguje bez zjevných závad. Navíc jsem také připravil dostupnost vzorce pro MultiSolver v listingu GCVHT7. Chodí to bez závad. Díky GeDestile, za další vylepšení tohoto prográmku.
  • 0
Bješ, bješ, bješ - najdeš další keš!"

#119 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 13:41

Tak aplikace je to chválihodná, sám ji také používám, ale pokud to povede k tomu, že většina logů bude ze čtyř slov + logováno pomocí Handy Geocaching, tak se mi to moc líbit nebude :-( Já s ní loguju pouze TG a GC a vyhledávám okolní kešky, logy na keších dělám zpravidla o dost delší.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#120 kantor

kantor

    kantor

  • Validating
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 14:26

Hola, tak se tím pomalu prokousávám. Používal jsem lite verzi, ale zjistil jsem, že je to asi zbytečné, protože není aktuální. Zobrazení listingu se alespoň v mém telefonu N6120c v oblasti vzorcu rozbije na jednotlivé řádky, což nevypadá hezky. Pro zpracování vzorce se musím potom vracet až na úvodní menu do Další funkce což je daleko. (Za nabídkou vzorečky by mohl být hned multisolver) Jinak je to strašně fajn a možná se tím geolid vrátí zase k multinám, které teď považuje za obtížný hmyz. Já se snažím většinou vytvořit aspoň primitivní multi, protože když to dám jenom jako single, tak hodně lidí ani neví kde bylo a loguji typem "Nalezeno v pohode, díky za cache". Vzorce zásadně dávám strašně jednoduché.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka