Přejít na obsah


Fotka

Nástroj na tvorbu statistik pro GeoGet


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
303 odpovědí na toto téma

#121 ZdenalCZE

ZdenalCZE

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2008 - 9:10

Osobne bych ocenil, kdyby bylo mozno take generovat statistiky vlastnich cachi. Treba: Own cache numbers (nejblizsi, nejvzdalenejsi, nejvice nalezu, nejmene dnu/nalez apod.) Own caches overview (pro kazdou cache treba den zalozeni, pocet nalezu, pocet dnu/nalez apod.) A uplne bezva by bylo, kdyby autor GSG uvolnil nejaky interface, aby bylo mozno psat vlastni prvky do statistik. U tech stavajicich mi treba vadi, ze kazda ma jinou sirku (ale pevnou) a pokud si jich chci vybrat treba pet, tak se to pak dost tezko srovnava tak, aby to k necemu vypadalo. S uvolnenim toho interface by navic prvky statistik mohli delat i jiny lidi a autorovi by se tak mohla castecne usetrit prace. Presto ale dekuji za kombinaci GG+GSG, diky kterym lze generovat celkem rozumne statistiky i bez PM.
  • 0

#122 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2008 - 9:19

pynosol napsal/a:

Měl bych prosbičku, nedalo by se nějak v dohledne dobe pridat do statistik v sekci Geo~Numbers prumerny pocet slov v logách


Jo, to zni jako dobry napad. Pisu si do ToDo listu :) bohuzel mam posledni 2 mesice docela fofr :( ale snad nejaky cas najdu.


Nechci vypadat jak pruďavka pruďavá..jen se chci zeptat jestli se náhodou už nějakej čas nevyšetřil:-)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#123 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2008 - 10:48

take bych byl nerad, kdyby tento projekt usnul. Idealni by bylo, aby technologie jednotlivych modulu byla dotazena do takove podoby, aby kdokoliv mohl vyrobit svuj statisticky modul, a to nejen na urovni zadani sveho SQL prikazu, ale aby mohl pripadne i zavolat jakykoliv svuj programovy kod.
  • 0

#124 pynosol

pynosol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2008 - 17:33

Panove a damy, tento vikend bych mel mit alespon trochu casu. Pokusim se stim neco udelat a pridat alespon nejakou podporu pro tvurce statistik. Diky za strpeni :)
  • 0

#125 pally85

pally85

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2008 - 17:53

Bylo by super, kdy to u GeoStatGenu fungovalo podobným stylem jako u samotného GeoGetu, tj. že by si každý mohl napsat nějaký modul, kterým by si rozšířil stávájící možnosti GeoStatGenu o ty, které mu nejvíc chybí.
  • 0

#126 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 17:43

V Difficulty vs. Terrain grafu mi nefungují odkazy na adresu cache. Viděl jsem ale že u někoho fungují. Kde je rozdíl? Není to tím že používám Skrýšotlač zatímco někdo jiný PQ?
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#127 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 19:57

Tam jsou nejake odkazy :o Nemyslis az milestones? U mne geoStatgen generuje odkazy za pomoci GUID. Geoget kdyz nema GUID, tak generuje odklaz za pomoci kodu waypointu. je mozne, ze geoStatgen toto nedela, takze kdyz nemas v databazi GUIDy kesi, odkaz se vygeneruje spatne...
  • 0

#128 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 20:19

Podle mého je také problém se statistikou podle autorů, kdy se autor kontroluje podle textového pole u keše. Někde má ale autor bujnou fantazii, a tak místo prostého Pažitka vytvoří: Pazitka & group of Russian scientists nebo Pazitka & Sherlock Holmes tak ho to počítá jako samostatného autora. Nemělo by tohle taky nějaké řešení ???
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#129 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 20:37

Nemělo by tohle taky nějaké řešení ???


Řešeno zde:
http://www.geocachin...&thread_id=7360
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#130 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 21:10

HaLuMa napsal/a:
Tam jsou nejake odkazy :o
Nemyslis az milestones?
U mne geoStatgen generuje odkazy za pomoci GUID. Geoget kdyz nema GUID, tak generuje odklaz za pomoci kodu waypointu. je mozne, ze geoStatgen toto nedela, takze kdyz nemas v databazi GUIDy kesi, odkaz se vygeneruje spatne...

Eh... samozřejmě myslím milestones! :)
Jinak jsem se koukal do *.xml souboru vygenerovaného Skrýšotlačí a tam GUID je, v databázi to GUID je také ale ve výstupu ne...
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#131 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 21:33

tak to je divne... jak konkretne vypada ta adresa, na kterou smeruje ten chybny odkaz?
  • 0

#132 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 21:55

polerok napsal/a:

Nemělo by tohle taky nějaké řešení ???


Řešeno zde:
http://www.geocachin...&thread_id=7360


Tam to není vyřešeno, ale vysvětleno :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#133 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 22:13

Aviatik napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Tam jsou nejake odkazy :o
Nemyslis az milestones?
U mne geoStatgen generuje odkazy za pomoci GUID. Geoget kdyz nema GUID, tak generuje odklaz za pomoci kodu waypointu. je mozne, ze geoStatgen toto nedela, takze kdyz nemas v databazi GUIDy kesi, odkaz se vygeneruje spatne...

Eh... samozřejmě myslím milestones! :)
Jinak jsem se koukal do *.xml souboru vygenerovaného Skrýšotlačí a tam GUID je, v databázi to GUID je také ale ve výstupu ne...


Jo, s tímhle jsem měl taky problém, když jsem ještě tu statistiku používal skrze GeoGet. Při počtu cca 190 krabek jsem měl asik 6 milénií a ani jedna nefungovala a pak jsem aktualizoval data stažená ze zkrýšotlače na data z PQ a už to šlo :)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#134 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2008 - 6:03

HaLuMa napsal/a:
tak to je divne... jak konkretne vypada ta adresa, na kterou smeruje ten chybny odkaz?


http://www.geocachin...ails.aspx?guid=

Nebylo by jednodušší vytvářet adresy typu http://www.geocachin...aspx?wp=gc11g7y ? Na to není to GUID potřeba a kód cache v databázi je... (jestli budu mít náladu tak se zkusím podívat do toho skriptu co ty milníky generuje)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#135 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2008 - 7:29

Jak jsem psal... Geoget sam o sobe kdyz ma GUID, dela odkaz pres gui, jinak pres kod waypointu. GeoStatGen zjevne jen podle GUID, coz je chybicka. Zkus na to juknout, treba se ti to podari opravit. ;)
  • 0

#136 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 12:47

Mám drobný problémek s GeoStatGenem. Mám ještě z opatrnosti jedničkovou verzi Geogetu s daty uloženými defaultně, tj. v profilu Win Vista. Nainstaloval jsem Geoget 2 v režimu externího disku do adresáře c:/Program Files/Geoget2. V GeoStatGenu se mi však zobrazuje původní (jedničková) databáze (z profilu WV) a nelze ho donutit (ani přes otevření db z menu) ke spolupráci s daty v adresáři Geogetu2. Nemáte prosím někdo nějaký nápad k řešení? Díky předem.
  • 0
-- Mitah Team --

#137 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 12:53

Tusim ze nekde v %APPDATA%/GeoStatGen je soubor AppSettings.xml, ve kterem to jde prepsat. Mel jsem stejny problem - asi chyba StatGenu.
  • 0

#138 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 13:04

medwyn_cz napsal/a:
Tusim ze nekde v %APPDATA%/GeoStatGen je soubor AppSettings.xml ...

To jsem zkoušel, ale nezabralo mi to. Buď jsem se upsal (což je docela dobře možné) nebo mu vadí mezera v "Program Files". Měl bych asi použít jiný adresář (a asi to kvůli právům a pořádku udělám).
Díky moc.
  • 0
-- Mitah Team --

#139 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 13:12

Jojo, na tohle jsem take narazil, zmena toho adresare je v GeoStatGenu troku problem. take sjem to nekde oeditoval rucne v souboru, ale uz nevim, kde to presne bylo. Byl ale nekde zasity, asi nekde v profilu...
  • 0

#140 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 22:00

Takže resume: Musí se upravit soubor AppSettings.xml v profilu uživatele, nikoli v Program Files (kde jsem to zkoušel já, neb mě nenapadlo, že jich bude víc :) ).
  • 0
-- Mitah Team --




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama