Přejít na obsah


Fotka

Nástroj na tvorbu statistik pro GeoGet


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
303 odpovědí na toto téma

#101 Tom Fuk

Tom Fuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2007 - 23:29

Pokud mě nic neuniklo, GeoStaGen dělá statistiku pro celou databázi odlovů, od první odlovené až po tu poslední zapsanou - určitě by ale byla zajímavá i možnost, aby uměl udělat statistiku pouze pro určité období určené datumy nebo čísly v pořadí keší. Dalo by se tak lépe porovnat třeba období léta a zimy, odlovení prvních 100 keší a dalších 100 keší, před rozvodem a po rozvodu... :D atd.. Nebyla by špatná i nějaká jednoduchá GSI, která by shrnula celkovou statistiku (ať už vytvořenou z celé databáze nebo z určitého období) - mimo datum a čas pořízení (vím, dají se vložit už teď ) by se mohlo zobrazit období pro které je statistika vytvořená a celkový počet keší, které obsahuje. Pro začátek ;).
  • 0

#102 Sumak.cz

Sumak.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2007 - 23:19

Vytvoril jsem si statistiku a v milnicich mne vychazi vzdalenost od home uplne jina nez je v geogetu v cem je jsem udelal chybu ? kdyz zmenim souradnice domova hodnota je porad stejna
  • 0

#103 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2007 - 7:11

Musíš si souřadnice domova nastavit i v GeoStaGen
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#104 pynosol

pynosol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2007 - 18:15

Všichni hurá, pynosol se konečně rozhoupal a po šílené pauze vydal další 1.0.1.6. verzi.. no , to je slávy...

Co vás čeká nového ?
Statistika numbers.
A uživatelsky definovatelná barevná schémata. Je jich pár předdefinovaných jako např růžovoučké GeoGirl pro slečny cacherky a pod ;) S touto změnou také přichází nová, a to že GSI které byly obsaženy v minulých verzích, nebudou dále podporovány. Tudíž je vhodné provést odinstalaci stávající verze. Po najetí nové, je dobré si prohlédnout přiložený Basics.gsg a prozkoumat nové fce. Jednoduchý popis naleznete na stránkách.

Ted k dotazům

Pokud mě nic neuniklo, GeoStaGen dělá statistiku pro celou databázi odlovů, od první odlovené až po tu poslední zapsanou - určitě by ale byla zajímavá i možnost, aby uměl udělat statistiku pouze pro určité období určené datumy nebo čísly v pořadí keší. Dalo by se tak lépe porovnat třeba období léta a zimy, odlovení prvních 100 keší a dalších 100 keší, před rozvodem a po rozvodu... smiley atd..

Zajímavý nápad, do příští verze se pokusím zaimplementovat.

Nebyla by špatná i nějaká jednoduchá GSI, která by shrnula celkovou statistiku

To by také mohlo být reálné.

POZOR ! nálezy v 00 u hodinové statistiky se zatím nezobrazují, pracuji na tom.

Dál se omlouvám za dlouhou pauzu, nějak jsem to opravdu vše nestíhal. Nyní se pokusím reagovat rychleji... :)

  • 0

#105 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2007 - 21:59

Super. Hned jsem si to vyzkoušel. Chyby, které mně trápily jsou odstraněny a nové fíčury přibyly. Díkes za to a snad se zase potkáme u nějaké kešky.
  • 0

#106 pynosol

pynosol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2007 - 9:59

Ahoj vsichni.
Je to asi týden co Google zveřejnil svoje Google Chart API. Hned jak jsem to viděl, říkal jsem si ! to je něco pro statistiky! Předčilo to mé očekávání, jednoduchá implementace a rozhodně to oživí celkový vzhled statistik. Verzi 1.0.1.7 naleznete na mých stránkách, obsahuje 2D a 3D koláčové grafy pro nalezy podle velikosti a typu. Tyto dva jsou zatim jen tak na ukazku.

Koukněte na stranky Googlu co všechno umí. : http://code.google.com/apis/chart/

Při pohledu na tu spoustu možností vás určitě napadne, jaké údaje by se daly hodit do grafu. Proto neváhejte a pište sem který graf by jste rádi.

Ostatní změny, nalezené před rozvodem po rozvodu jsou rozpracovány. Budou snad do další verze. :) Děkuji za strpení !
  • 0

#107 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2007 - 10:47

vetsina soucasnych statistik by byla nejlepsi v podobe kolacu. Mam na mysli statistiky dle dnu v tydnu, dle typu kesi, obtiznosti a terenu. Naopak treba statistika nalezu podle mesicu v roce, nebo podle denni doby by byla dobra v podobe caroveho grafu.
  • 0

#108 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2007 - 13:37

olalá to je možností, že člověk snad ani nedokáže řict:-) zatim souhlasim s HaLuMou
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#109 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2008 - 14:13

Tak se nam objevilo par nametu na rozsireni statistik: Nejúspěšnější den, týden, měsíc, rok (rok jsem přidal jen proto, že když už statistiku, tak pro všechny možnosti) Dále jsem tam dal nejdelší(počet dnů) období, kdy jsem neměl žádný den bez nalezených kešek(dále jen období), nejúspěšnější(počet kešek) období, nejdelší období, kde jsem naopak nenašel žádné kešky. Nakonec jsem přidal i období s nejlepším průměrem kešek na den.
  • 0

#110 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 21:04

Mám technickou k statistikám, respektive k číslům - jedná se o statistiku těch milionů čísel jako nejbližší a nejmladší atd. Takže: Položka nejmladší ulovená zlobí. Zasekl se na ní event Grande Mafioso - velká geohra Mafie a nechce před sebe nic pustit, přestože už jsem odlovil cache i mladší. Má někdo zkušenost nebo nápad co s tím? ne že by to byla velká chyba, ale chyba to je :|
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#111 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2008 - 9:41

Po dnešním honu na FTF a následné aktualizaci statistik s dnešní keší je už vše OK.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#112 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2008 - 21:56

Když uložím statistiku do HTML souboru a otevřu ho ve FF, tak je blbě čeština. Když uložím statistiku do schránky a následně ji nakopíruju do souboru statistika.html, tak je to dobře.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#113 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2008 - 12:19

Měl bych prosbičku, nedalo by se nějak v dohledne dobe pridat do statistik v sekci Geo~Numbers prumerny pocet slov v logách? tedy secist vsechny slova v logach a podelit je poctem nalezenych cachi??;) myslim ze je to celkem zajimavy udaj a zejmena me by zajmalo to moje cislo:-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#114 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2008 - 13:09

... bude to sice realne pouzitelne jen pro lidi s daty z PQ, ale docela by mne to taky zajimalo. Takze ja hlasuji pro. ;)
  • 0

#115 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2008 - 13:55

neni to pouzitelne jen pro lidi s PQ, staci pouzivat cacheprinter. Ja si ... kurnik mas pravdu to me nepomuze ach jo:-( .. ja si vzdycky ze skrysotlace vytlacim zpetne kese co jsem nasel a ty pak uploaduju, ted nevim jestli se s tim stahuje i muj log..musim se na to podivat, pokud ne, tak budu schanet nastroj jak stahnout svuj log v PQ:-)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#116 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2008 - 14:04

Aby ti to fungovalo, musel bys z webu tahat listingy se vsemi logy, cimz bys zajistil, ze tam ten tvuj log vzdycky bude. Je to ale narocnejsi na prenos dat. Mozna skrysotlac k tomuto pujde donutit, nevim, nepouzivam jej.
  • 0

#117 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2008 - 14:09

Prave jsem to zkusil a vazne to jde. Když dám uložit ze skrýšotlače gpx jako PQ tak se stáhnou všechny logy, takže i můj. No ono je to logický, že se musí stáhnout i můj, když dávám hledat podle uživatele / nalezené, tak je to jasný. Sic by se nemuseli tahat všechny logy, ale to už je na skrýšotlači. Hlavní je že to jde, takže počítat slova budu klidně moct:-)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#118 pynosol

pynosol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2008 - 18:15

Měl bych prosbičku, nedalo by se nějak v dohledne dobe pridat do statistik v sekci Geo~Numbers prumerny pocet slov v logách


Jo, to zni jako dobry napad. Pisu si do ToDo listu :) bohuzel mam posledni 2 mesice docela fofr :( ale snad nejaky cas najdu.
  • 0

#119 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2008 - 21:05

Cim driv tim lip...díííky moc,ale chápu nedostatek času, jsem na tom stejně.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#120 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2008 - 11:59

Qnik napsal/a:
Sic by se nemuseli tahat všechny logy, ale to už je na skrýšotlači.

Skrýšotlač dokáže stáhnout jen tvé vlastní logy ;). Je třeba nastavit na záložce Nastavení výstupu - nezaškrtávat Zobrazit poslední logy a v okně Export XML zaškrtnout Použít nastavení výstupu i Vždy přidat mé logy. Stáhne ale všechny tvé, takže pokud máš u dané kešky DNF nebo Note, stáhnou se taky. S tím je třeba počítat a případně je vymazat.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama