Přejít na obsah


Fotka

Nástroj na tvorbu statistik pro GeoGet


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
303 odpovědí na toto téma

#141 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 8:26

Kdyby někdo chtěl, tak jsem si napsal svůj vlastní skript na statistiky v perlu. Na výsledek se můžete podívat na našem profilu na GC. Výhoda je, že je to open source, akorát to nemám kam nahrát. Tahá si data přímo z GG databáze, ale není problém to změnit a číst rovnou ze souboru.
  • 0
MaFa

#142 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 8:36

No, to nevypada vubec spatne. Minimalne bych se na to chtel podivat :-)
  • 0

#143 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 8:58

To vypadá gut..bude se to ještě nějak rozvíjet? Nebo to máš finální verzi takhle? Hoď to někde do vln pls
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#144 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 9:14

Finální verze to není, ještě tam chybí zásadní statistiky jako třeba počet odlovených za měsíc nebo země odlovu a taková ta nej čísla jako vzdálenost od domu min-max sever, jih, východ,západ atd. Rád bych to taky zkompiloval, aby si lidi nemuseli instalovat perl, ale ještě jsem to nikdy nedělal - pracuji na UNIXu, kde je perl součástí systému. Kdyby my HaLuMa poskytl prostor, tak bych to klidně hodil na web GeoGetu, ale nějak se na něj nemůžu promailovat.
  • 0
MaFa

#145 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 10:05

To se mi libi, urcite bych to chtel okouknout. Urcite by si to zaslouzilo misteckou u HaLuMy. Taky bych se primlouval za to, aby byly alespon odkazy na makra pohromade na strankach GG2.
  • 0

#146 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 10:09

Na nejakem reseni prostoru primo na webu GG se pracuje... ;)
  • 0

#147 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 10:31

Jinak ja kdyztak mam nejake misto k dispozici, takze se muzeme domluvit. Tim myslim ze klidne muzu udelat nejaky FTP ucet na ktery by se hodily revize GG a klidne i makra a dalsi veci. Neni problem to prolinkovat pak pres http na web GG. Klidne se o to budu i nejak minimalne starat :)
  • 0

#148 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 12:49

To je, myslim zbytecne. Pouzity system na webove stranky Geogetu pochopitelne umi pracovat i se soubory. Tedy lze tam posilat obrazky i jine soubory, a ty pak pekne linkovat do stranek. Navic mohu urcovat kdo ma mit pravo uploadu a kam jej smi provest. Jen ten formular na obsluhu techto veci potreboval trosku doladit CSS (dokud jsem jej pouzival jen ja, dlabal sjem na to...) a take je potreba system odzkouset. Myslenka je takova, ze bych vybranym lidem pridal pravo posilat soubory do oblasti 'dokumentace tvorena uzivateli'. Takze by si tam prislusny autor mohl nejen poslat treba jim vytvorene makro, ale take by si tam mohl k tomu makru klidne i vyrobit nejakou tu stranku s povidanim okolo.
  • 0

#149 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 13:40

A jak jsem rekl, tak jsem i udelal. Viz:
http://geoget.ararat...p/doc:user:file

Pokud máte neodkladný pocit, 6e tam chcete prispivat svoji troškou do mlýna, musíte mít na geogetim webu ucet, a pak mne pozadejte o prideleni prav.
  • 0

#150 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 13:44

Trochu me mate, ze soubory ke stazeni nenajdu v souborech ke stazeni, ale v dokumentaci. Jako neznaly bych to urcite nenasel. Myslim, ze v sekce Ke stazeni by mela obsahovat i odkaz do dokumentace tvorene uzivateli (treba jako dalsi radek k doplnkum).
  • 0

#151 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 13:46

Odkaz pochopitelne nejak udelam... ...uz je to lepsi? ;)
  • 0

#152 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 13:51

Napada me, ze i na vlastni geoget2 (byt se jedna o alfa verzi, ale rozumne pouzitelnou), je treba znat presnou adresu nebo opravdu dobre hledat. Takovy odkaz z Budoucnost by nebyl na skodu. To, ze to neni stabilni verze by uz bylo vyjadreno jmenem sekce, kde se to naleza. Rovnez odkaz z Ke stazeni s poznamkou alfa verze jako alternativu ke stabilni verzi, ktera tam je, by se myslim nahodnym zabloudilcum hodil ;).
  • 0

#153 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 14:02

...coz jsem uz i provedl.
  • 0

#154 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 14:11

Tak to se omlouvam. Bud jsem si nevsiml, nebo jsem byl rychlejsi. S timto jsem naprosto spokojen. Diky.
  • 0

#155 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 14:36

A muzu teda dostat nejaky prava na nahrani souboru?
  • 0
MaFa

#156 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 15:50

Registraci jsem provedl a touzim po write pravech :)
  • 0

#157 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 18:03

takoveto tuzby je vhodnejsi projevovat v emailu nebo alespon zde v soukromych zpravach. Verejna diskuze k tomu moc vhodna neni. ;)
  • 0

#158 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 19:33

Tak uz jsem ty statistiky sesmolil k verejnemu pouziti. Takze zajemci najdou na adrese http://geoget.ararat...p/doc:user:file Bohuzel je treba perl, nebot jsem to nedokazal prelozit. Ja pouzivam ActivePerl http://www.activesta...rl/index.mhtml.
  • 0
MaFa

#159 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2008 - 9:48

Tak je to prelozeny, takze funkcni i pro ty co si perl nechtej instalovat.
  • 0
MaFa

#160 Wachtici

Wachtici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2008 - 15:22

Pěkně. Sice mi to nejede skrze GeoGet, ale funguje mi to z příkazového řádku. pas soubor jsem editoval. Asi blbě :-) A daly by se přidat grafíky http://code.google.c...pis/chart/#maps ? ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama