Přejít na obsah


Fotka

Makra GSAK


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
535 odpovědí na toto téma

#101 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 23:03

Takze jeste jedna pripominka k polozce State. State se prepisuje pri aktualizaci pomoci PQ, takze sice mate nastaveny State a UserData2 spravne, ale po aktualizaci PQ bude State nil.

Tudiz pred Spustenim FindStatsGen bude treba jeste spustit makro, ktere na nalezenych kesich udela State = UserData2.

Ja toto zapracuju do makra GenUploadStats.gsk, ktere provadi nahrani do profilu....

Jde o toto:
MFILTER Expression=$d_State="Nil"
Goto Position=Top
while not($_EOL)
 $d_State = $d_User2
 Goto Position=Next
endwhile 
Goto Position=Top

  • 0

#102 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 0:03

Tak a je hotovo pro CR, takze az budete mit ve state nazvy kraju, muzete si stahnout Betu FindStatsGen, v nastaveni si dat Other maps, v Maps si nastavte stat a mate podrobnou mapku.

Zatim funguje Nemecko a CR.

Do zipu jsem dal i upraveny makro pro automaticky upload.....

Makro betu si stahnete tady:
http://gsak.net/boar...pic=7847&st=220

nize jsou DAT soubory....

Jak vypada mapa se muzete mrknout do meho profilu...

Přiložený soubor (y)


  • 0

#103 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 5:25

Ta tohle mi zacal delat GSAK u makra GenUploadStats.gsk. Zatim si nejsem jist, zda je to novou verzi GSAKu, nebo novou verzi makra, ale po obnoveni nastaveni a maker ze zalohy to opet funguje jako driv Nevite nekdo co s tim? EDIT: Tak novou verzi programu to neni. Ta funguje se starym makrem spravne. Ze by nejaka chybicka v makru?

Přiložené miniatury

  • screen_2.jpg

  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#104 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 5:25

jee to je moc pekny, ja nakonec budu muset ty kraje nejak rozchodit :)
  • 0

#105 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 6:23

Zkus gsak.mioncz.net - update z dnešního rána (Mapsource export) :)

bertlak napsal/a:
Lehce odbocim. Nevite nekdo o sade ikonek cachi pro MapSource a GPS, kde by byla ikonka WIG cachi? Aby se po exportu z GSAK zobrazovaly WIG cache pod svoji ikonkou? Diky.


  • 0

#106 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 6:50

suplere napsal/a:
Tak a je hotovo pro CR

Tak jsi mne s mapou předběhl, ale to nevadí, hlavně že je to funkční. Asi máš menší potřebu spánku, než já.... ;)
Přimlouval bych se ještě za doplnění diakritiky do názvu krajů. Makro jsem lokalizoval, tak by bylo fajn, kdyby byly háčky a čárky všude, kde to má být.
  • 0

#107 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 7:32

Ja se koukal na NHL, tak proto jsem nespal....

JInak makro je zde jiz "počešťený"

Mrkni na to...

POZOR, ale musíte si počeštit i názvy kraju v UserData2....makro teprve upravím. JIz upraveno verze 1.9 na http://gsak.mioncz.n...Kraje/index.htm

Přiložený soubor (y)


  • 0

#108 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 8:43

..dneska me GSAK nema rad :-( Misto diakritiky se mi u stredoceskeho kraje zobrazuji jen paznaky. Neni jeste nekde neco potreba nastavit? Take ve sloupci State se mi nezobrazuje zkratka, ale cely nazev kraje. Je to v poradku? PS: nevim jak ostatni a je mi jasne, ze se jedna o vec nazoru, ale ja bych si s tim pocestenim nebyl tak jisty. Spis bych byl pro bezhackovou a bezcarkovou verzi :-). Preci jen se mi zda, ze hacky a carky nadelaji vic problemu nez uzitku.
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#109 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 9:16

Ve sloupci State mam take cely nazev kraje misto zkratky. Co se tyka GenUploadStats.gsk tak mam pobobnou hlasku jako Mejstro viz. screenshot http://img102.images...55/chybadr1.jpg
  • 0

#110 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 9:36

Výborně, mapka ČR mi už funguje. Suplere - díky. Trošku jsem si to zkomplikoval tím, že jsem filtry pro Nastav kraje pojmenoval trochu jinak. Aby se mi řadily na konec seznamu. Takže jsem potom upravoval makro, udělal pár chyb, ale už mi to jede. FindStatGen mi ale v HTML výstupu nastavuje špatné rozměry mapky: height='360' width='270'. Správná šířka je 650 a výška 373. Nevíte, jak to ovlivnit, abych nemusel kód pokaždé ručně upravovat?
  • 0

#111 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 9:47

Ve sloupci State zkratka jiz neni, je tam cely nazev. Uchovavam kraj jeste v polozce UserData2, nebot pri importu PQ se State prepise na nil.... Co se tyce te chyby, tak nevim.... zkuste jeste jednou prehrat makrem co je prilozeno... Diakritika me problem nedela, ani v GSAKu a ani v profilu..... To Marekl: A mas stazeny posledni verzi dat souboru a FindStatsGen-u beta? Me to nechava normalne roźmer tak jak mam v profilu. Nic jsem nemenil, jen jsem pustil GenUploadStats a mel jsem za chvili statistiku v profilu.

Přiložený soubor (y)


  • 0

#112 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 10:07

Já mám zase problém ve FindStatGen3 3.2.09B, objeví se hláška: You have an unrecognized Czech Republic State name in your database. Přitom ve State mám správně kraje, kromě Prahy :( tu mi NastavKraje nedoplnilo :o
  • 0

#113 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 10:18

Co se tyce te chyby, tak nevim.... zkuste jeste jednou prehrat makrem co je prilozeno...


Tak nova verze mi funguje bez problemu. Diky

Diakritika me problem nedela, ani v GSAKu a ani v profilu.....


Me to v GSAKU ukazuje paznaky. Tak jsem si to opravil opet na verzi "bezhacku bez carek", upravil jsem si i mapku a funguje skvele...
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#114 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 11:05

Suplere: Určitě, rozměry jsou v tom datovém souboru nastaveny správně.
  • 0

#115 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 11:27

PLAJ family napsal/a:
Já mám zase problém ve FindStatGen3 3.2.09B, objeví se hláška: You have an unrecognized Czech Republic State name in your database.
Přitom ve State mám správně kraje, kromě Prahy :( tu mi NastavKraje nedoplnilo :o


Tato chyba se objevi, pokud mate spatne nastaveny State (tzn. ze pouzivate DAT soubor s diakritikou a ve State mate bez diakritiky).

Reseni:
Stahnete si novy DAT soubor a nejnovejsi makro NastavKraje.
V GSAKu vyprazdnete State a UserData2 (pomoci global replace)
Pokud pouzivate i GenUploadStats, tak si stahnete i tuto nejnovejsi (scroll up). Pokud toto makro nepouzivate, tak pri importu PQ se premaze State a makro Nastav kraje Vam jiz nepomuze (to je optimalizovane na rychlost a nastavuje UserData2).
Na nastaveni State po importu PQ muzete použít i toto makro:

Přiložený soubor (y)


  • 0

#116 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 12:12

To Suplere: Jeste jsem se dival na tvuj profil a koukam, ze pokud mas nalezeny kese ve vice krajich, tak jejich nazvy s vlajeckami pod mapkou se nekorektne zalamuji (konkretne vlajecka Vysociny je na prvnim radku, nazev kraje na radku druhem). Neslo by to nejak upravit a nestalo by za to zalomit radky drive nez skonci obrazek s mapou (tak aby rada textu sirku obrazku nepresahla)?
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#117 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 13:08

JO tak to musis na forum GSAK a konkretne makra FindStatsGen beta... Ja jsem pro toto makro udelal dat soubor, zalamovani resi makro...
  • 0

#118 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 13:36

Diky za odpoved. Myslel jsem si to ;). Dotaz jsem tam uz poslal.
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#119 SHANTI Team

SHANTI Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 14:14

Diiiky moc Vam vsem za prima praci;-) Mam dotaz u nekolika kesi, ktere jsou na hranicich se me tam nezapsal udaj o state co user data:-( Jak je tam doplnim?
  • 0
Shanti

#120 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 18:34

Stáhnul jsem tedy vše znovu, vymazal User Data2, State, spustil znovu makra, a hle!!!:) Funguje to!!! Velká pochvala, dobrá práce a díky. Ještě jeden dotaz. Máme pár nalezených v Německu u nichž není zadán State. Jestli tomu dobře rozumím, tak je mohu doplnit do User Data 2, a pak pomocí NastavState se doplní do State? Tedy v případě, že mi ho PQ přepíšou.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama