Přejít na obsah


Fotka

Geocaching v médiích (rozcestník)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3401 odpovědí na toto téma

#1501 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2014 - 13:24

A já blbec vždy kupuji nové krabky... No nic, v mrazáku se mi válí zbytek zmrzliny, tak ji dojím ke svačině a z krabky hned zítra udělám keš! Jak jen je to jednoduché...

 

Jen pro zajímavost: nejstarší keš Plzeňského kraje, Carte d'Or Šumava, byla a je umístěna právě v krabičce naznačené zmrzliny. Ona původní krabička na místě vydržela neuvěřitelných 10 let, než byla nahrazena obdobnou krabičku. Někdo na ní šlápl a nebyl jediný, myšky se do ní snažily dostat, přesto vydržela 10 let a její obsah byl v podstatě v suchu. Mám stovky L&L v terénu, jak se rozpadají, tak je vyměňuji, ale 10 let v 1100 metrech nad mořem, každoročně několik měsíců pod sněhem, to je zatraceně dlouhá doba na sprostou krabičku od zmrzliny.


  • 4

#1502 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2014 - 15:20

No, ona by z principu krabička na zmrzlinu měla v mraze obstát  :D


  • 9

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#1503 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2014 - 16:45

http://strakonicky.d...u-20140708.html


  • 0

#1504 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2014 - 17:41

Jé, to je škoda, zrovna dneska jsme chtěli lovit ve Strakonicích, ale kvůli počasí jsme tam nakonec nejeli... To jsme mohli zažít nějaký vzrůšo :)!
  • 0

#1505 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2014 - 18:04

Jen pro zajímavost: nejstarší keš Plzeňského kraje, Carte d'Or Šumava, byla a je umístěna právě v krabičce naznačené zmrzliny. Ona původní krabička na místě vydržela neuvěřitelných 10 let, než byla nahrazena obdobnou krabičku. Někdo na ní šlápl a nebyl jediný, myšky se do ní snažily dostat, přesto vydržela 10 let a její obsah byl v podstatě v suchu. Mám stovky L&L v terénu, jak se rozpadají, tak je vyměňuji, ale 10 let v 1100 metrech nad mořem, každoročně několik měsíců pod sněhem, to je zatraceně dlouhá doba na sprostou krabičku od zmrzliny.

Proč ne, když je krabka odolná. :) To bylo tehdy, před deseti lety a vydržela dodnes. Když si ale vezmeš dnešní poměry při zakládání krabek a "oblíbenost" těch zmrzlinových boxíků, které nevydrží prvních dvacet návštěv... Tyhle jsem měl na mysli.

 

No, ona by z principu krabička na zmrzlinu měla v mraze obstát  :D

Měla, proti tomu žádná. Ono by také bylo špatné, kdyby krabička v mraze neobstála. :D Jenomže, co udělá takový neználek s návodem ze supermarketu? Koupí levnou zmrzlinu v boxíku, který praskne už při otevření a při výrobě své keše na ni pro lepší zakrytí umístí kámen, jenž po pár návštěvách nebude na keši, ale v keši.


  • 0

#1506 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2014 - 6:35

Zajímalo by mě, jestli Policie kešku po odlovu vrátila zpět. :)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1507 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2014 - 12:59

@Pontiac_CZ Nebudu sem psat GC kod kese, je to mysterka a tak by to byl pekny spoiler protoze na fotkach je videt jeji umisteni, staci si vyjet Strakonicke Mysterky, projet logy a najdes ji sam. V Logach je pekna fotka jak pyrotechnici zrovna "logujou". :D


  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#1508 anthAncze

anthAncze

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2014 - 12:40

Minulý týden jsem vyrazil na kešku GCKZEA, sedim si tak v altánku, vydechuju po vejšlapu do kopce a příjde tam tatínek s malou dcerkou a z trámu na altánku sundavá "kešku" ... říkám si co je? ... o týhle keši nevim, tak se ho ptam jestli to neni náhodou premium, ale on že to je z televize z dětskýho kanálu Déčko... http://decko.ceskate...z/zachranteduhu

 

 

//tomy.22: sloučeno s již k tomuto účelu založeným threadem.


  • 0

#1509 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2014 - 7:26

Nebezpečný geocaching :-)

http://cestovani.lid....rubriky.clicks


  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#1510 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2014 - 8:34

Tak to mne dostala ta T5 stromoví lidé. Tu s prominutím zvládne méně zdatný žebříkář. Co takhle, kdyby dali nějakou Kladenskou


  • 1

#1511 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2014 - 8:47

Hmm, tak nebezpečný GC? Musím se pousmát. Za ta léta mi párkrát při GC o hubu šlo, a vesměs to bylo na keších, které se seznamem při horní hranici T nemají pranic společného. :) Na Gryble kolem mě uprostřed lesa mlátily hromy blesky,  při výstupu na tuším že Ostrý u Milešova, naprosto nevinně vyhlížející široká stezka úbočím kopce, Tcca2,5, po jediném lehýčkém klopýtnutí o šutr málem plachtil mimo cestu do suťáku, při příchodu na Odkolka ve Stodůlkách, což je čistě chodník 1-1,5 jsem dostal sloupem pouličního osvětlení přímo mezi oči, že by z toho člověk s méně tvrdou lebkou nevstal, a tak by se dalo pokračovat. Nebezpečí může číhat všude, nejen na T4 a výš, kde je člověk čeká.


  • 5

#1512 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2014 - 8:56

Nebezpečný geocaching :-)

http://cestovani.lid....rubriky.clicks

Dát tam mapku i s prémiovými keškami, to není moc košer.


  • 3

#1513 Provenator

Provenator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2014 - 8:57

Hmm, tak nebezpečný GC? Musím se pousmát. Za ta léta mi párkrát při GC o hubu šlo, a vesměs to bylo na keších, které se seznamem při horní hranici T nemají pranic společného. :) Na Gryble kolem mě uprostřed lesa mlátily hromy blesky, při výstupu na tuším že Ostrý u Milešova, naprosto nevinně vyhlížející široká stezka úbočím kopce, Tcca2,5, po jediném lehýčkém klopýtnutí o šutr málem plachtil mimo cestu do suťáku, při příchodu na Odkolka ve Stodůlkách, což je čistě chodník 1-1,5 jsem dostal sloupem pouličního osvětlení přímo mezi oči, že by z toho člověk s méně tvrdou lebkou nevstal, a tak by se dalo pokračovat. Nebezpečí může číhat všude, nejen na T4 a výš, kde je člověk čeká.

to není o nebezpečí ale o tom že jseš střevo
:-D
  • 4

#1514 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2014 - 9:01

Tak jestli je Toniczech střevo, měl by se přijmout nějaký zákon na jeho ochranu, třeba mu zakázat hledat kešky s obtížností nižší než tři. :-)


  • 0

#1515 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2014 - 9:10

Hmm, tak nebezpečný GC? Musím se pousmát. Za ta léta mi párkrát při GC o hubu šlo, a vesměs to bylo na keších, které se seznamem při horní hranici T nemají pranic společného. :) Na Gryble kolem mě uprostřed lesa mlátily hromy blesky,  při výstupu na tuším že Ostrý u Milešova, naprosto nevinně vyhlížející široká stezka úbočím kopce, Tcca2,5, po jediném lehýčkém klopýtnutí o šutr málem plachtil mimo cestu do suťáku, při příchodu na Odkolka ve Stodůlkách, což je čistě chodník 1-1,5 jsem dostal sloupem pouličního osvětlení přímo mezi oči, že by z toho člověk s méně tvrdou lebkou nevstal, a tak by se dalo pokračovat. Nebezpečí může číhat všude, nejen na T4 a výš, kde je člověk čeká.

To vypadá na génia nevhodného pro běžný život :)


  • 0

#1516 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2014 - 9:15

Zase Toniczech má docela pravdu. Šel jsem si na Liberecku pro T5 (slanovačka). Po cestě na mýtince jsem z povzdálí zahlédl bachyni a malým. No, mel jsem docela nahnáno (rozhodně lepší pocit mám při tom slaňování) a hledal jsem pro jistotu nejbližší strom, na který by se dalo rychle vylézt.


  • 0

#1517 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2014 - 9:23

Typ tvz. „multikeše“ (tj. více keší pohromadě) ...vida, zase vím něco nového...a stromoví lidé je opravdu nebezpečí samo :D asi zase nějakej novinář, který si myslí, že to v ďábličáku vypadá jako v tom pralese z obrázku :D


  • 1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#1518 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2014 - 10:36

Minulý týden jsem vyrazil na kešku GCKZEA, sedim si tak v altánku, vydechuju po vejšlapu do kopce a příjde tam tatínek s malou dcerkou a z trámu na altánku sundavá "kešku" ... říkám si co je? ... o týhle keši nevim, tak se ho ptam jestli to neni náhodou premium, ale on že to je z televize z dětskýho kanálu Déčko... http://decko.ceskate...z/zachranteduhu

 

 

//tomy.22: sloučeno s již k tomuto účelu založeným threadem.

Taky se tam s dcerkou příští týden pro barvičky chystám :)


  • 0

#1519 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2014 - 10:54

Sranda je, že je tam nejen mapka včetně prémií, ale i souřadnice.

 

Tahle publicita stojí dycky za trus. Na serveru http://www.kytlice.e...nech/#more-2197 je prakticky přetištění listing kešky... a hádejte. Trempští bojovníci proti "šmejdům kešounským" - oni jsou pitomci v každé komunitě, nás trempy bohužel nevyjímaje :( - kteří na místě rok dva nebyli, a kteří by se dozvěděli kulový, nebejt jednoho, co článek přeposlal na trempskej servr, už plánujou výpravu trestnou, likvidující. :(

Ona byla blbost dávát tam tu krabici, resp. první stage. Jenže od publikace před 14 měsíci tam bylo 31 lidí, z toho velká část BF, takže u kempu ani nebyli... nebejt článku, resp. toho, že ho jeden aktivně přeposlal, asi byl klid. Teď nevim :(

 

Prostě publicita stojí za trus.


Tento příspěvek byl upraven od Citecka: 11 červenec 2014 - 10:56

  • 2

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#1520 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2014 - 11:14

V Toulovcových maštalích u Litomyšle vím o dvou trampských místech (takové skalní převisy, tam stolky, židle, bedýnka s konzervami, kastrol, lžíce...), trampové určitě ví, o čem mluvím. Neuděláme tam taky trestnou výpravu s kanystrem?


  • -2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama