Přejít na obsah


Fotka

nouzové obnovení provozu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
200 odpovědí na toto téma

#181 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 20:14

mitak napsal/a:
Pokud bysme se spolehli jen ná názor stádovité většiny, tak se zlodějům sekají ruce, feťáci sedí ve vězení a cigáni jsou deportováni do Indie. Rozumní lidé ale vědí, že je to samozřejmě nesmysl. Bohužel jsou ale v menšině. Demokracie v tomto případě nefunguje a je potřeba osvícený diktátor. Můj návrh je takový, že bysme si toho diktátora mohli aspoň zvolit.

Mitáku přijde mi, že už nevíš co píšeš. Tady u nás je demokracie a nic takovýho jako deportace cigánů, sekání rukou atd. se neděje. Naopak se to dělo za "osvícených" diktátorů Stalina, Hitlera a jim podobných. Věř tomu, že demokracie i když není dokonalá, tak funguje líp než diktátor ať už osvícený nebo jiný.
Odbočil jsem od tématu ale na tyhle bláboly o osvícených diktátorech jsem musel reagovat.
  • 0

#182 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 20:14

matlas napsal/a:
Ještě bych chtěl dodat jednu věc.
Nezapomínejme, že geocaching je hra a zábava. Přijde mi, že se tady z toho dělá politika.:(

Geocaching je hra a zábava, která pro svou existenci stránky geocaching.cz ani jiné podobné vůbec nepotřebuje. My tady ale mluvíme o něčem jiném.
  • 0

#183 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 20:17

Mitaku přestaň už prosím generovat pseudoproblémy. Je nám všem jasné, že se zrovna ukrutně nudíš, ale existují i jiné způsoby, jak se zabavit.:) Ohledně reálných problémů se myslím umí ozvat sám Pepa bez toho, že by tu naplácal dvacet příspěvků, ale v téhle záplavě se ty jeho tak akorát ztrácí. ;) edit: Mimochodem, když už tady to přirovnání někde bylo, jarry vedl flamy aspoň konstruktivně k věci.
  • 0

#184 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 20:17

Pitrus napsal/a:

mitak napsal/a:
Pokud bysme se spolehli jen ná názor stádovité většiny, tak se zlodějům sekají ruce, feťáci sedí ve vězení a cigáni jsou deportováni do Indie. Rozumní lidé ale vědí, že je to samozřejmě nesmysl. Bohužel jsou ale v menšině. Demokracie v tomto případě nefunguje a je potřeba osvícený diktátor. Můj návrh je takový, že bysme si toho diktátora mohli aspoň zvolit.

Mitáku přijde mi, že už nevíš co píšeš. Tady u nás je demokracie a nic takovýho jako deportace cigánů, sekání rukou atd. se neděje. Naopak se to dělo za "osvícených" diktátorů Stalina, Hitlera a jim podobných. Věř tomu, že demokracie i když není dokonalá, tak funguje líp než diktátor ať už osvícený nebo jiný.
Odbočil jsem od tématu ale na tyhle bláboly o osvícených diktátorech jsem musel reagovat.

To je marné. Víš proč se zlodějům nesekají ruce, feťáci nesedí ve vězeních a cigáni nejsou deportovaní do Indie ? Protože nám někdo vládne. Pokud by tady místo současné vlády byla vláda lidu, tak... vlastně počkej... ona už tady vláda lidu kdysi byla.

Na gc.cz teď nikdo nevládne.
  • 0

#185 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 20:20

"Budoucí-Kaote-Chci-být-admin" :o Problem je v tom, ze se v podstate neni o cem dohadovat. Web nekdo technicky spravuje, a ten ho bud nejak opravi, nebo neopravi. Zadna rozsahla dohadovani nejsou treba. Pepa se snazi opravit stavajici reseni a dela to nezavisle na tom, co tu tlachame. Ja bych na to nervy ani cas nemel, a radeji bych zalozil forum za pul hodiny na zelene louce s kvalitnim sw. Pokud web zmizi, udelam to. A opet nezavisle na tom, o cem tu zcela zbytecne tlachame. Ztraceny cas.
  • 0

#186 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 20:22

alkes napsal/a:
Mitaku přestaň už prosím generovat pseudoproblémy. Je nám všem jasné, že se zrovna ukrutně nudíš, ale existují i jiné způsoby, jak se zabavit.:)

Musím ti dát za pravdu :) navíc to vypadá, že mí protivníci začínají používat taktiku "stokrát nic umořilo osla" a já brzo rezignuju. Na gc.cz v poslední době už stejně moc nechodím, takže o co mi vlastně jde, že ? ;) Radši to přenechám těm, co se zaregistrovali v posledních týdnech, mají zrovna sezónu a cítí se být na koni. Však "ONI" si za pár let uvědomí, jak chutná nadávání na historické neznalosti nováčků ;)
  • 0

#187 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 20:33

Mitáku nedej se. Demokracie je hezká věc, ale do řízení firmy nepatří. Nebo snad někdo pracuje ve firmě kde si zaměstnanci volí jak bude ředitel řídit firmu? Taková firma by asi rychle skončila. Bez nějaké formy velení (občanské sdružení, neziskovka atd.) to asi nikdy pořádně fungovat nebude. Někdo musí gc.cz vlastnit, a ten pak bude rozhodovat. My ostatní si pak demokraticky vybereme, jestli budeme na stránky gc.cz chodit nebo ne. Ale rozhodně bych se neoháněl demokracií (volení zástupci) když mluvím o anarchii (nikdo za nic nezodpovídá).
  • 0
MaFa

#188 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 20:47

mitak napsal/a:
Na gc.cz v poslední době už stejně moc nechodím, takže o co mi vlastně jde, že ? ;)


No přece o to, abys měl nejpozději do pátka 1000 příspěvků ne?
:D:D:D
  • 0

#189 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 21:06

Jakmile bude založené sdružení hned se stanu členem. Doufám, že dostanu nějakou pěknou členskou průkazku :D Ale vážně, myslím, že ten kdo se toho tady ujme si sám zvolí nejvhodnější formu. Podporuji cokoliv, co zajistí zachování těchto skvělých stránek.
  • 0

#190 matlas

matlas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 21:08

mitak napsal/a:
Proč nezaložím sdružení ? Protože se tady rád pohádám, ale stádo zdejších návštěvníků mi nestojí za to, abych pro ně něco dělal.


Ano, tlachat umí každý, že?

mitak napsal/a:
Kemo, chápu, že když jsi tady tři týdny, tak to nevíš...


Óóóó, tvá omezenost je opravdu bez hranic. Než se ztrapníš, zjisti si fakta. :-)
ne každý tu musí každý den ztrácet čas plácáním hubou. ne každý, kdo je tu více jež tvé tři týdny musí mít na kontě přes tisíc příspěvků. :D

mitak napsal/a:
.... navíc to vypadá, že mí protivníci začínají používat taktiku "stokrát nic umořilo osla" a já brzo rezignuju.


já bych spíš řekl že přejali tvoji taktiku. to je asi správnější.

Na tvé další reakce předem odpovídám "ano, jistě, ty jsi ten nejlepší, ten jediný kdo nám řekne co a jak máme dělat aby to bylo správně." ;)
  • 0

#191 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 21:29

Matlasův příspěvek je zdárný příklad "povedeného" příspěvku: informace nula, argumenty nula, ale vím o všem ze zákulisí a rozumím tomu na 120%.

Všichni chtějí reklamu, všichni chtějí přispívat, ale zatím žádná odpověď komu.

Toto není téma: já chci fórum, on zas mapu. Tohle je o tom co jsem já schopen pro gc.cz udělat.
  • 0

#192 Lenka1982

Lenka1982

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 21:45

Kluci, až se budete prát, dejte mi prosím vědět, o.k.? Nerada bych aby mi něco uniklo ;)
  • 0

#193 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 21:49

komunita jako je tato fakt nemá problém zaplatit a "personálně" zajistit běh fora a případného jednoduchého redakčního systému, a to na zcela bezformálních základech bez nějakých právnických osob apod. Nehledel bych komplikace tam kde nejsou. Otázka nezní zda to půjde, ale jak se to udělá. Ovšem miták má pravdu v jedné věci, a tou je, že je celkem bezpodmínečně nutné, aby to celé nějaká osoba (nejlépe osobnost :) ) zaštiťovala, říkala lidem pošlete prosím peníze sem a sem, nebo reklamu tu bude mít ten a ten, moderovat tu a tu místnost bude ten a ten. Jakmile by to dostala na starost "komunita" tak se nic neudělá, protože každý raději počká, až to udělá někdo jiný, popřípadě budou dva dělat totéž.
  • 0

#194 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 21:51

Basin napsal/a:

Ale vážně, myslím, že ten kdo se toho tady ujme si sám zvolí nejvhodnější formu. Podporuji cokoliv, co zajistí zachování těchto skvělých stránek.


Take jsem pro nejake takove reseni vsemi deseti,jinak se mi nezda spatne nejaky coin pro tyhle stranky,nebo treba samolepku,odznacek.......... Pak ma clovek pocit,ze nejakou malickost dostal a penize jdou i na co je potreba.
A ted komu ty penize dat.
  • 0

#195 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 22:02

Moje řeč, Fénixi. Každopádně pokud se tu najde někdo, kdo si na sebe vezme odpovědnost hospodáře občanského sdružení, tak si ho klidně založte, já si kvůli tomu mašli nehodím ;) Ať už to bude pod o.s. nebo ne, rád pomohu při vytvoření a přesunu na nový systém, protože mi to prostě připadá schůdnější nežli shánět peníze na profihosting. Dobrou noc a mír v duši B)
  • 0

#196 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 22:38

Nemohu si pomoci, ale mám pocit, že se tu dělá účet bez hostinského. Jediný, kdo tady může něco měnit je majitel domény. Ten když bude chtít, tak tady bude třeba eshop s vybračními pomůckami... Bez jeho zapojení (nebo jeho zástupce) nebo alespoň s jeho souhlasem se tu těžko něco změní.
  • 0

#197 SHANTI Team

SHANTI Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2008 - 6:18

No pekneeee, co se tu deje, takze muj nazor mate zde: 1/ v podstate sem uz nechodim, pac nekteri urcite vi... (nebudu rozebirat) 2/ jsem pro OS 3/ myslim, ze hlavni slovo zda udelat OS jsou v soucasne dome admini, kteri se tady o to staraji, vubec bych to neresil hromadne ze vsema kacera co jsou tady zaregistrovani, proste rozhodl bych a ostatni se podridi 4/ vzdyt neco podobneho funguje i na gc.com viz PM a podobna varianta muze bejt i tady 5/ napadu jak dostat penize na provoz ci pro adminy je vice, ale to ted neni na poradu dne 6/ takze tak... P.s.: Uz nekolikrat jsem nabizel penize pro forum, za link na me stranky, ale nikdy se to neuskutecnilo:-(
  • 0
Shanti

#198 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2008 - 6:19

Sodobar napsal/a:
Nemohu si pomoci, ale mám pocit, že se tu dělá účet bez hostinského.
Jediný, kdo tady může něco měnit je majitel domény.


Konečně někdo, kdo to pochopil.

Kdysi jsem se hlásil, abych zprostředkoval komunikaci mezi vámi a Honzou. Dnes aby to dělal někdo jiný se mnou, že? Poslední dobou jsem moc nepřispíval, protože jsem měl spoustu soukromých záležitostí a problémy s přístupem na net, ale tento server jsem stále sledoval a odpovídal na vaše dotazy.

Že nevíte, kdo tomu tady šéfuje? Na stránce Kontaktujte nás máte myslím dostatečně vysvětleno, kdo co má na starosti. Pepa by si tam zasloužil mít i ty "provozní záležitosti", protože poslední dobou dělal víc, než by musel.

Občanské sdružení se základat nebude. Chápu Mitákovy argumenty a věřím v ně, ale po různých dohadech a peripetiích prostě NE. Od doby odpojení webu ze strany firmy ISOL, probíhala řada jednání, na což jsem v tomto vláknu upozorňoval, ale zřejmě to NIKDO nečetl, jinak byste si nepouštěli fantazii (a pusu) na špacír a čekali, co bude dál.

Jak už bylo řečeno, o tom jakým směrem se to tu bude ubírat rozhoduje majitel domény. Takže prosím ještě chvíli počkejte, budeme vás o výsledcích informovat.
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#199 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2008 - 8:04

choze: Víš co je vždy nejhorší? Když nejsou žádné informace. Nebo aspoň rozumně dostupné. Pak se začínají rodit nejrůznější dohady a lidi začínají vymýšlet blbosti. Možná něco v tomto vláknu je, ale hledej nějakou informaci mezi 200 příspěvky, zvlášť když se to místy zvrhne do hádky... Nechcete (admini) vytvořit vlákno, ve kterém budete informovat o stavu gc.cz, do něhož hlavně nebude mít nikdo jiný právo psát? Diskuze ať zůstane klidně tady, ale důležité informace bokem, aby si je každý mohl bez problému přečíst.
  • 0

#200 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2008 - 8:25

Informace zveřejněny byly. Ale máš pravdu, dám to ještě do shoutboxu, aby to bylo na očích. O speciálním vláknu se dohodnu s Pepou.
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka