Přejít na obsah


Fotka

Kontrola Policie ČR


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
282 odpovědí na toto téma

#121 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2009 - 8:32

Tak to je hodne zajimavy vtip - asi nejaky mistni rakousky ne? V rakouskych alpach jsem travil nejedno leto a mam z tama nekolik fotoalb. Nikde jsem nevidel ani zminku o tom, ze by se v horach nemohlo fotit? Sak na to tam lakaj turisty ne? Bych si zrovna stezoval minimalne na nejakem oficialni touristamtu - tolik si zakladaji na sve pohostinosti...
  • 0

#122 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2009 - 8:37

Sutech: To byla malá zlomyslná pomsta za 28.10.1918 :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#123 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2009 - 9:15

Sutech napsal/a:
....Takže jestli se takhle dělá namátková kontrola, zda jsem si nenafotil fialovou krávu na pastvině, pak bych nechtěl viděl, co by se dělo, kdybych pašoval drogy :D Každopádně to nebyla moc příjemná zkušenost a nakonec jsem rád, že jsme si foťák zapomněli doma, nerad bych platil šílenou pokutu nebo ještě hůř...


To vypada jako akce na podporu turistiky v Alpach. Nemaji tam nahodou novou placenou sluzbu na porizovani fotografii? Zjistis souradnice, azimut a sklon a na webu toto zadas a do 2dnu ti prijde perfektni fotka z Rakouske turisticke centraly :D . Troch mne to pripomina vstupenku na fotak na mnoha hradech u nas. Vysledek by byl, ze bys nikde nemohl ukazovat rozmazane fotky s blbou kompozici ale jen ty perfektni z te turisticke centraly. A dalsi turisti by se jen hrnuli, jelikoz by to taky chteli videt na vlastni oci :D .
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#124 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2009 - 9:18

Já si myslím, že to byla jenom blbá zástěrka. Kdyby mi řekli, že vypadám jako ukrajinský běženec nebo mezinárodně hledaný heroinový král :D, tak fajn, beru to, ale tohle? No, naštěstí to dobře dopadlo... Trhac: jo, to je možné, možná, kdybychom řekli: Ať žije císař Otto von Habsburk, hned by nás pustili :D
  • 0

#125 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2009 - 9:52

Sutech napsal/a:
Trhac: jo, to je možné, možná, kdybychom řekli: Ať žije císař Otto von Habsburk, hned by nás pustili :D

Nebo kdybyste podepsali prohlášení že nesouhlasíte s provozováním Temelína :)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#126 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2009 - 12:17

Ja jen dodam (on byl Sutech za rohem a asi 300 metru od auta) - auto obratili 2x vzhuru nohama, vlezli do spacaku, divali se do bot, ... Nic prijemneho. Ale podle zkusenosti, ktere jsem ted dohledal na webu, jsme dopadli jeste dobre. Kdybychom se treba jen trochu vzpouzeli, mohli bychom na zbytek eventu v klidu zapomenout.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#127 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2009 - 12:28

Nojo - obecny problem policajtu snad na celem svete je, ze je mezi nima plno zakomplexovanych zloskretu (ktere treba doma mlati manzelka, nebo ziji s panovacnou matkou, nebo maji jiny mindrak), kteri si svoje komplexy hoji na normalnich lidech a sikanuji kazdeho v dosahu jenom proto, ze oni maji nejakou priblblou placku a pistolku a tudiz oni ostatni lidi sikanovat ad absurdum MUZOU. Nerikam, ze jsou to vsichni, ale tech par zneuzivatelu "moci" popudi lidi proti policajtum obecne. Panove, udelali jste neco, alespon nejakou drobnost, kterou jste si vyslouzili tuhle policejni sikanu?
  • 0

#128 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2009 - 12:36

Jo, sli jsme smerem k prechodu :) Jedine, cim jsme se zjevne odlisovali od okoli bylo nase rozhodne ne mestske obleceni - pohory, gore-texova bunda urcite neni ve meste pred obchodakem bezne obleceni mistniho obcana. Ele dobra, legitimovat, proverit pas, ... Chapu. Ale pul hodibnava prohlidka, prohrabani veci v aute ... bez zjevne priciny ci alespon naznaku podezreni ... A zebychom slyseli nejakou omluvu? Kdeze.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#129 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2009 - 12:36

gord napsal/a:
Ja jen dodam .... vlezli do spacaku, divali se do bot, ... Nic prijemneho. ...


:D:D:D No jestli ty boty jsou uz po pouziti tak verim ze to neni NIC PRIJEMNEHO :D:D:D. Ach jak je ten jazyk krasny ,kdyz to clovek pocholi takhle.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#130 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2009 - 13:19

Solim napsal/a:

gord napsal/a:
Ja jen dodam .... vlezli do spacaku, divali se do bot, ... Nic prijemneho. ...


:D:D:D No jestli ty boty jsou uz po pouziti tak verim ze to neni NIC PRIJEMNEHO :D:D:D. Ach jak je ten jazyk krasny ,kdyz to clovek pocholi takhle.

No, tak Sutechovy boty, dokonce i bundu jsem už viděl osobně a musím potvrdit, že to musela být i pro akční rakouskou policii velmi nepříjemná zkušenost :D:D:D
  • 0

#131 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 9:06

Lidi, a jak se mám zachovat, když vidím že přijela policie, že někoho intenzivně hledá, a že to zřejmě souvisí s tím že jsem 15 minut předtím s baterkou něco hledal u silnice asi 50 metrů od rozsvíceného okna, za kterým si zřejmě nějaká nervózní paní před spaním četla detektivku? Doklady jsou přitom v autě, které parkuje víc než kilometr daleko. Jeden policista prohledává křoví, duhý kouří cigaretu. Když na ně posvítím nebo zakřičím něco vtipného, riskuju v lepším případě pokutu, v horším strřelné zranění. Zůstat potichu a počkat až odjedou je asi lepší volba. Jenže oni odjet nemusí, můžou tam pobíhat hodinu a zbytečně pročesávat okolí, a já nechci aby mařili svůj čas. Co dělat?
  • 0

#132 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 9:11

zde napsal/a:
Co dělat?

Vyjdi z krovi s rukama nad hlavou a ke vsemu se priznej. :) Kdyz budou chtit videt doklady, at si Te k nim dovezou...

Vetsinou se situace s Policii da resit vysvetlenim - oni uz o te "hre, jak se hledaji poklady" obcas slyseli - a aspon budou mit co vykladat ostatnim pri svacine na sluzebne... B)

Edit: ovsem pred zatcenim trvej na tom, ze si to FTFko odlovis a zalogujes!! :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#133 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 9:50

hplus napsal/a:
Vyjdi z krovi s rukama nad hlavou a ke vsemu se priznej. :) Kdyz budou chtit videt doklady, at si Te k nim dovezou...


Nejsem v žádným křoví, jsem 20m od nich, přímo u silnice, normálně sedím na kládě dřevěné ohrady a čekám až si mě všimnou. Akorát jsem zhasnul baterku když přijížděli, protože jsem myslel že jde o místní. Dvakrát svítí i přímo na mě, ale asi jsem neviditelnej. Kdybych už měl odloveno tak by se odvoz k autu hodil, takhle by ale šlo jen o další ztrátu času, tak jsem jen dál seděl a nechal tomu volný průběh.

A po pravdě, nejsem si jistý jestli bych je přesvědčil, když mám jen velmi běžný mobil s interní gps, baterku a propisku. Kdybych byl opravdu zloděj, určitě bych s sebou na vykrádačku tahal i pořádně nápadnou 60CSx a vytisknuté listingy nejbližších keší, šance že by uvěřili by byla určitě řádově větší.
  • 0

#134 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 9:58

Jak to dopadlo? ... :o
  • 0

#135 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 10:05

MildaPajda napsal/a:
Jak to dopadlo? ... :o

Psssst, detektivka na pokracovani... :) Nevidis, ze to pise v soucasnym case? :D (pokracujeme po reklame)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#136 LadyVader

LadyVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 10:54

To jsem teda zvedava, jak to nakonec dopadne. :D
  • 0

#137 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 11:10

MildaPajda napsal/a:
Jak to dopadlo? ... :o


No po pár minutách jsem se zvedl, odešel nějakých 80m opačným směrem než odkud přijeli, tam sedl na lavečku a počítal (no spíš BFkobval protože to co jsem na první stage hledal jsem nenašel) souřadnice finálky. Po nějakých 15 minutách kolem mě projeli, jeden řídil, druhej šel pěšky kus za autem. Měl zhasnutou baterku, viděl jsem jenom cigaretu. To už byl docela adrenalin, projížděli snad 4m vedle a já narychlo schovával svítící mobil. Počkal jsem ještě pár minut, pak šel odlovit, a vrátil se k autu.

Na jednu stranu to byl zajímavej zážitek, na druhou chápu že jsem jim zbytečně přidával práci a sám vím že by byli užitečnější jinde a jinak. Šlo o GC1BG5W a opravdu nechápu proč někdo volal policii, netuším co by tam kdo mohl chtít ukrást, a proč by se kvůli tomu namáhal tak daleko.
  • 0

#138 Sinuhet

Sinuhet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 8:24

Vcera v noci jsem mel hezkou zkusenost s policejni hlidkou ;-) cituji z logu "Dokonce i clen policejní hlídky pri kontrole mých dokladu, povšimnuv si, že mám na krku GPS zarízení, když jsem mu odkýval na jeho prímý dotaz, že ano, že hraji geocaching a práve jedu na FTF, mne pustil bez dalšího zdržování do akce ;-) a to již bylo pripraveno foukání ... " jednalo se totiz pry take o aktiviho kacera s cca 100 nalezy, jmeno si nepamatuji. Zdravim ho a diky, zadarilo se ;-) ;)Sinuhet
  • 0

#139 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 9:59

2 zde: Hned za rybníkem, nad kterým je nádraží, máme chatu. Jezdíme sem celkem pravidelně a POLICII ČR tady vídávám maximálně tak 3x do roka a zatím nikdy ne v noci. Věř tomu, že to fakt byla jen náhodička, možná zase někdo chaty vykradl, tak byli aktivní, ale určitě to nebývá pravidlem... Jinak já osobně bych vylezl s rozsvícenou baterkou, protože nemám co skrývat a k autu do Jehnic, nebo kde jsi jej měl, bych se klidně nechal svézt...
  • 0

#140 Duffman95

Duffman95

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 20:06

LeeHill napsal/a:
Nam pomohl nahodny policista,pouceny mudla, kdyz se nam vztekly duchodce pokousel vyrvat z rukou kesku.

To je trochu brutální:D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama