Přejít na obsah


Fotka

Makro pro export do TrekBuddy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
115 odpovědí na toto téma

#81 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 22:20

Výborně, dokonce to zvládá i listing kešky GC1RWGK, která s betou3 blbla. Sice to nějak blbě odřádkovává, ale to už je detail.
  • 0

#82 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 8:21

Dle požadavků jednoho z uživatelů jsem přidal možnost odstranění diakritiky z celého exportu (na některých telefonech prý blbne). Opět je připojen info soubor s návodem jak na to.
  • 0

#83 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2010 - 21:08

Tak po delší době a vydání nové verze TrekBuddy 0.9.96 jsem zapracoval na úpravě exportního makra. Nyní se exportují i logy (volitelně) a vše se dá nastavit pomocí přehledného formuláře (pozor zobrazuje se až po dialogu pro uložení souboru).
Ukládat nastavení zatím nejde, protože jsem ještě nepřišel na to jak a nechce se mi studovat dlouhé dokumentace :). Snad časem až budu mít volný čas.
Pokud narazíte na nějakou chybu, tak mě neváhejte kontaktovat a pokusím se zjednat opravu.
Stahovat můžete ze stránek programu nebo zde.
  • 0

#84 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 11:07

ukladani nastaveni do ini je hracka, do congig.pas hruza :D
  • 0

#85 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 11:38

Díky, vyzkouším.. Jo byl by problém dát hint někam nahoru? Někdy jsou ty listingy děsně dlouhé...
  • 0

#86 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 17:57

Pozici nápovdy neovlivním já, ale je to věc TrekBuddy. Stáhni si nejnovější verzi TrekBuddy a už ti to vadit nebude, protože popis má své vlastní klikátko a zobraszí se na vlastní stránce. Hint má také své klikátko a to je hned pod takže jsi u něj v mžiku ;).
  • 0

#87 posmera

posmera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 22:06

Ahoj,
nějak mi ta nová verze 2.2 makra pro export do TrekBuddy blbne. Ať požiji v nastavovacím formuláři jakékoli nastavení, tak mi to při otevírání uloženého gpx v TB hodí chybu:

Selhalo načtení seznamu bodů : dg : unterminated entity ref (position: TEXT RITC .... in java.io.InputStreamReader..)


mám nejnovější GeoGet 2.3.1 a nové TrekBuddy 0.9.96, mobil SE w810i
V čem může být problém?

P.S. předchozí verze exportu 2.1 mi funguje bez problémů (i když měním nastavení exportu v tom pas souboru)
  • 0

#88 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 7:38

Můžeš sem přidat GPX, který ti v TB nejde? Pravděpodobně tam bude nějaký znak co TB nerozlouskne. Trochu jsem si s tím hrál a možná až moc :).
  • 0

#89 posmera

posmera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 14:57

Tak jsem teď zjistil, že se sem dá přiložit soubor max. velikosti 150kB, zkusil jsem vyexportovat gpx do této velikosti a to se mi v TB otevřít podařilo. Větší soubor (cca nad 500kB přesně nevím) exportovaný poslední verzí makra v TB otevřít nejde..
  • 0

#90 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 19:03

Opravdu zkus poslat ten soubor, který ti nejde. Ulož jej např. na Leteckou poštu. Může tam být i jiný problém než s velikostí souboru ;)
  • 0

#91 posmera

posmera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 19:26

Tak třeba tenhle hlásí při otevírání tu chybu (viz. výše)..
  • 0

#92 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 21:41

Tak už jsem asi přišel na chybu. Zkus tuto verzi a napiš jestli se to spravilo ;)
  • 0

#93 posmera

posmera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2010 - 7:45

Super, zkusil jsem a vypadá to O.K. Díky ;)
  • 0
Motto: It's not about the number you've found it's about the fun you had along the way.

#94 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2010 - 7:57

To jsem rád a dávám jako opravnou verzi na stránky GeoGetu.
  • 0

#95 fcelar

fcelar

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 16:15

Nakopíroval jsem makro dle pokynu do geoget/data/script/TrekBuddy_export/ ale porad toto makro nevidim v geogetu (mam posledni verzi)...prosim o pomoc co delam spatne diky
  • 0

#96 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 17:21

A kam se na to makrou v tom geogetu koukas? jeslti je to exportni makro, tak bude videt jen ve formulari pro export zaznamu.
  • 0

#97 fcelar

fcelar

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 18:13

HaLuMa napsal/a:
A kam se na to makrou v tom geogetu koukas? jeslti je to exportni makro, tak bude videt jen ve formulari pro export zaznamu.


moc díky máš pravdu koukal jsem špatne ...ted uz to vidim...diky
  • 0

#98 fcelar

fcelar

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2010 - 23:00

Ahoj, expoert me jde docela dobre..jen me nadmorskou vyslu pise 0 ikdyz v geogetu maji kesky vysku dobrou nevim kde je chyba ....pls pomoc a dalsi je ze hint neni v nzvu kesky takze ho nevidim v cms..nevite jak ho tam dostat...díky
  • 0

#99 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 7:32

Na tu nadmořskou výšku kouknu. Pokud je v geogetu správně nastavená, měla by se zobrazit. Ohledně hintu. Ten je ukryt v popisu bodu pod názvem GC pokyny. Já osobně nechci hned vědět nápovědu, ale kouknu se na ni až když potřebuji. Proto není ani v názvu ani v CMS ;). Případně mohu dodělat možnost si ji tam nechat zobrazit, ale to jen pokud budu mít čas a chuť vytvářet :D.
  • 0

#100 fcelar

fcelar

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 12:43

PetrX napsal/a:
Na tu nadmořskou výšku kouknu. Pokud je v geogetu správně nastavená, měla by se zobrazit.
Ohledně hintu. Ten je ukryt v popisu bodu pod názvem GC pokyny. Já osobně nechci hned vědět nápovědu, ale kouknu se na ni až když potřebuji. Proto není ani v názvu ani v CMS ;). Případně mohu dodělat možnost si ji tam nechat zobrazit, ale to jen pokud budu mít čas a chuť vytvářet :D.


ahoj, kdyby se ti s tim hintem chtelo hrat bylo by to fajn :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama