Přejít na obsah


Fotka

Makro pro export do TrekBuddy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
115 odpovědí na toto téma

#61 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 12:25

Jo a na tu chybu kouknu večer doma. V práci to nedostanu do telefonu :). Jen se chci zeptat jaký používáš telefon, jestli třeba nemá problémy s načtením tak velkého souboru. Vím že někde na fóru TB to řešili u K750i.
  • 0

#62 Fáčko

Fáčko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 12:32

PetrX napsal/a:
Jo a na tu chybu kouknu večer doma. V práci to nedostanu do telefonu :). Jen se chci zeptat jaký používáš telefon, jestli třeba nemá problémy s načtením tak velkého souboru. Vím že někde na fóru TB to řešili u K750i.

Já mám SE C702 a v pohodě mi načte i 7 MB gpx se všema keškama z jižních čech v plným formátu PQ.
  • 0
Fáčko

- Garmin Oregon 450 a Nokia Lumia 820 + GeocachingLive a Xatcher
- GeoGet2 -> GGStat

#63 Kliford

Kliford

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 14:14

Tak jsem dal na vás a je to super ;) makro je fakt bezva. Oproti ostatním "ukládacím" možnostem se mi nejvíce líbí ta správa additional waypoints, pěkně strukturované a tím pádem přehledné. Jo a pár poznámek GC id je tam celkem zbytečné (pro mě) na začátku každého krátkého popisu mám "S" V listingu kešky (dlouhý popis), když obsahuje nějakou souřadnici, tak místo stupňů (°) se mi zobrazuje otazník. Jináč vše ok. Jen tak dál:) P.S. Mám K750i a zatím jsem se nesetkal s tím, že by mi nešel otevřít velký soubor
  • 0
Jak říkám, mlčím...

#64 Komik1000

Komik1000

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 15:10

to : kliford ještě můžeš zkusit mojí původní upravu. je to někde o 2 stránky zpět. na základě té mojí verze se tvoří tohle makro. snad se to nakonec podaří dát dohromady do finální dokonalé verze.
  • 0

#65 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 13:51

Tak tu mám další betu 2 exportního makra. Snad jsem tam zapracoval vše co jste chtěli. Prosím opět o otestování. Mě běhá, ale může se najít něco s čím jsem nepočítal ;). Pokud tam ještě něco chybí tak prosím napište do diskuze co. Díky Petr
  • 0

#66 tomasgn

tomasgn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 14:31

nema nekdo hotovy skriptik,, ktery upravi PQ do podoby stravitelne trekbuddym, bez nutnosti pouzit GG nebo nejaky jiny windowsi program?
  • 0

#67 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 14:44

V tom pripade se naskyta otazka, co ze to myslis tim skriptikem? Pokud ti jde jen o to "windowsi", pak GG rada lidi zprovoznila i pod linuxem. Pokud ti jde o program obecne (rozumej jakykoli), pak budes mit asi problem, protoze i scripty potrebuji nejaky program, ktery je bude vykonavat. Takze co konkretniho mas na mysli nebo co ti vadi na kombinaci GG - exportni makro?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#68 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 15:16

Kdyz zabrousim do historie uplne prvnich verzi GeoGetu, tak by se dalo rict, ze Geoget neni nic jineho, nez trosku rozrostle udelatko na generovani seznamu kesi. :D
  • 0

#69 tomasgn

tomasgn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 15:28

gord napsal/a:
V tom pripade se naskyta otazka, co ze to myslis tim skriptikem? Pokud ti jde jen o to "windowsi", pak GG rada lidi zprovoznila i pod linuxem. Pokud ti jde o program obecne (rozumej jakykoli), pak budes mit asi problem, protoze i scripty potrebuji nejaky program, ktery je bude vykonavat. Takze co konkretniho mas na mysli nebo co ti vadi na kombinaci GG - exportni makro?


neco treba v perlu, bashi, pythonu, kterymu se predhodi PQ a vypadne z nej upraveny soubor pro TB. jeden prikaz se dvema parametry, zadne klikani, nastavovani kdovi ceho, instalovani pluginu. GG jsem zkousel a cas od casu se k nemu vracim, ale porad mu nemuzu prijit na chut.
  • 0

#70 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 21:17

Tak jsem zkusil a pro moje Treo bych potřeboval zase omezit nazev waipointu na 30znaků (holt není java jako java :(). Jinak třeba listing GC1JTR4, který ve verzi 1.1 znemožňoval načtení gpx, ve verzi 2beta už normálně funguje. Možna by mě stačilo říct, jak to mám udělat. Zkoušel jsem to udělat podobně jako jsi upravil v1.1, ale přidání řádku Name := copy(Name, 1, 30); i když to udělám pro NameFinall, nepomáhá.
  • 0

#71 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2009 - 8:31

Jejda :) zase jsem na tebe zapomněl. Celou dobu jsem si říkal nesmíš na to zapomenout a zapomněl. To nebude žádný problém stačí jen maličká úprava. Večer na to mrknu. Nebo pokud chceš sám tak je to vložit pod řádek 124 toto: NameFinall := copy(NameFinall, 1, 30); a pod řádek 205 toto: FullName := copy(FullName, 1, 30);
  • 0

#72 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2009 - 13:26

Tak jsem si našel chvilku a tvůj požadavek zapracoval. Tady je beta 3 s možností ořezu názvů. Vyzkoušej a dej vědět jestli funguje. Podrobnosti viz přiložený txt v ZIPu ;).
  • 0

#73 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2009 - 13:27

Nějaká chybka. pardon
  • 0

#74 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2009 - 17:50

Díky, zatím to vypadá, že to funguje... Aha, tak ne, nezobrazuje to listing kešky. Když otevřu waypoint tak, to končí položkou Altitude i když jde o waypoint kešky. Hm, tak to bude něčím jiným než tímhle filtrem. V TB v.0.9.83 to normálně funguje, ale v tom nejnovějším ne.
  • 0

#75 Fáčko

Fáčko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2009 - 10:55

Tak jsem se konečně dostal k tomu, abych to vyzkoušel a paráda!!! Funguje to podle mých představ ... super B) Díky moc
  • 0
Fáčko

- Garmin Oregon 450 a Nokia Lumia 820 + GeocachingLive a Xatcher
- GeoGet2 -> GGStat

#76 Kliford

Kliford

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2009 - 11:06

pořád tam mám otazníky...
  • 0
Jak říkám, mlčím...

#77 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2009 - 13:01

Jo tak na ty otazníky jsem už také narazil. Budu se na to muset podívat co s tím je :).
  • 0

#78 Sumak.cz

Sumak.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 22:11

GC1W9VK tak tato keska me udelala peknej zmatek spise znemoznila nacteni seznamu do trekbaddyho z gpx. po editaci kesky v gg a umazani <OBNOVENO> vse funguje . Dalo to zabrat najit tu mrsku ktera to k..... a toi s novym makrem tak nevim co bylo spatne
  • 0

#79 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 11:36

To je divné, to by vůbec nemělo vadit. Použil jsi poslední verzi 2.0 beta3? Protože s tou ten text úplně zmizí a neměl by ničemu vadit, alespoň doufám :). to Kliford: Tak už jsem přišel co způsobuje ty otazníky. Večer se pokusím dodat další verzi, která by to měla opravovat.
  • 0

#80 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 20:23

Tak tu mám finální verzi exportního makra do TrekBuddy. Všechny problémy jsem už vyřešil. Testoval jsem to na vzorku 280 keší co jsem ulovil a vše fungovalo a telefon načetl (SE K800i). V případě nějaké chyby napište do tohoto vlákna ;).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama