Přejít na obsah


Fotka

Jak zjistím že byla založena nová keš?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
106 odpovědí na toto téma

#61 datel12

datel12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 10:06

zlicinaci napsal/a:

datel12 napsal/a:

sobikovi napsal/a:

datel12 napsal/a:
Kromě toho je na serveru zaregistrováno také několik PM. Pročpak asi? Není to tím, že jim oficiální server neposkytuje to co potřebují? A to ani placeně?

Ano, zaregistroval jsem se, abych vyzkloušel sms notifikace a to je vše. Oficiální server poskytuje vše jak má a jsem spokojenej, ale bohužel můj mobilní operátor posílá sms zmršené, tak jsem se chtěl podívat jak to funguje tady... Službu už nevyužívám a ani nehodlám využívat, možnost smazat svůj účet jsem ale nenašel..


No mě notifikace bez souřadnic, pouze s odkazem připadá zmršená i na PC :-)
Váš účet mažu, aby vás to zase nesvádělo zkoušet jako třeba 8.1.2009 :-)

A co všem prozradíš o mně? :o


To jenom když se někdo kasá jak je poctivej :-)
  • 0

#62 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 10:25

a co prozradis na ty, co se kasaj, jak jsou nepoctivy? :D
  • 0

#63 datel12

datel12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 10:39

Dain & Olik napsal/a:
a co prozradis na ty, co se kasaj, jak jsou nepoctivy? :D


No a co byste chtěl pane vědět?
  • 0

#64 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 10:42

ja? nic. ja polozil jen otazku, co bude prozrazeno na dalsi kasajici se :D
  • 0

#65 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 10:43

datel12 napsal/a:

zlicinaci napsal/a:

datel12 napsal/a:

sobikovi napsal/a:

datel12 napsal/a:
Kromě toho je na serveru zaregistrováno také několik PM. Pročpak asi? Není to tím, že jim oficiální server neposkytuje to co potřebují? A to ani placeně?

Ano, zaregistroval jsem se, abych vyzkloušel sms notifikace a to je vše. Oficiální server poskytuje vše jak má a jsem spokojenej, ale bohužel můj mobilní operátor posílá sms zmršené, tak jsem se chtěl podívat jak to funguje tady... Službu už nevyužívám a ani nehodlám využívat, možnost smazat svůj účet jsem ale nenašel..


No mě notifikace bez souřadnic, pouze s odkazem připadá zmršená i na PC :-)
Váš účet mažu, aby vás to zase nesvádělo zkoušet jako třeba 8.1.2009 :-)

A co všem prozradíš o mně? :o


To jenom když se někdo kasá jak je poctivej :-)


On se nekasal, napsal sem, že to zkoušel !!!
A volbu smazání účtu jsem tam taky neviděl, jedině to, že už výchozí nastavení je: posílej notifikace. Prohlédl jsem si mapu a zjistil, že radeji zůstanu u GoogleMaps z GC.COM a mapky v GepoGetu.

Na otestování zobrazení keší v mapě, to bez registrace nejde.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#66 datel12

datel12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 10:57

kolombo napsal/a:

datel12 napsal/a:

zlicinaci napsal/a:

datel12 napsal/a:

sobikovi napsal/a:

datel12 napsal/a:
Kromě toho je na serveru zaregistrováno také několik PM. Pročpak asi? Není to tím, že jim oficiální server neposkytuje to co potřebují? A to ani placeně?

Ano, zaregistroval jsem se, abych vyzkloušel sms notifikace a to je vše. Oficiální server poskytuje vše jak má a jsem spokojenej, ale bohužel můj mobilní operátor posílá sms zmršené, tak jsem se chtěl podívat jak to funguje tady... Službu už nevyužívám a ani nehodlám využívat, možnost smazat svůj účet jsem ale nenašel..


No mě notifikace bez souřadnic, pouze s odkazem připadá zmršená i na PC :-)
Váš účet mažu, aby vás to zase nesvádělo zkoušet jako třeba 8.1.2009 :-)

A co všem prozradíš o mně? :o


To jenom když se někdo kasá jak je poctivej :-)


On se nekasal, napsal sem, že to zkoušel !!!
A volbu smazání účtu jsem tam taky neviděl, jedině to, že už výchozí nastavení je: posílej notifikace. Prohlédl jsem si mapu a zjistil, že radeji zůstanu u GoogleMaps z GC.COM a mapky v GepoGetu.

Na otestování zobrazení keší v mapě, to bez registrace nejde.


No když se někdo zaregistruje v létě a pak napíše, že to pár týdnů zkoušel a pak toho nechal a 8.1.2009 tam zase leze a všude hlásá, jak je poctivej...to je asi v pořádku, že?
Mapa se dala vyzkoušet i bez registrace přes anonymní přístup (dnes byla tato volba zakázaná).
Na možnosti zrušení účtu pracuji, omlouvám se, že to tam není ale zatím nebylo potřeba. Pokud kdokoli pocítí potřebu zrušení svého účtu nechť mi napíše na pfory@seznam.cz a já mu jej zruším. Jen jsem zvědav, kolik mi přijde mailů.
  • 0

#67 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 11:13

sobikovi napsal/a:

MedoMys napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Hochu, to je o trochu něčem jiném. Místo abych šel na přepážku, vyberu si je přes internet investiční společnosti, když to banka nenabízí... Já se nikam nenabourávám, já nic nekradu. A hlavně, zkoušel jsem to pár týdnů na porovnání a už to nepoužívám... hon na FTF mám už za sebou.


Docela slizské chování, Sobíku :( Nejprve budeš nějaký ten měsíc něco "zkoušet", i když je to proti podmínkám GS (neříkám, že nelegální), a vše je OK. Pak tě to ale přestane bavit, a už je to fuj a budeš vehemntně křičet proti tomu, a ostatní odsuzovat. Co ty jsi za charakter ...

Nech toho moralizování, jo? Kdo tady z PM tenhle server nevyzkoušel, tak at hodí kamenem.

Já jsem PM a nevyzkoušel jsem ho. Kam si mám přijít hodit ? ;)
  • 0

#68 datel12

datel12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 11:17

mitak napsal/a:

sobikovi napsal/a:

MedoMys napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Hochu, to je o trochu něčem jiném. Místo abych šel na přepážku, vyberu si je přes internet investiční společnosti, když to banka nenabízí... Já se nikam nenabourávám, já nic nekradu. A hlavně, zkoušel jsem to pár týdnů na porovnání a už to nepoužívám... hon na FTF mám už za sebou.


Docela slizské chování, Sobíku :( Nejprve budeš nějaký ten měsíc něco "zkoušet", i když je to proti podmínkám GS (neříkám, že nelegální), a vše je OK. Pak tě to ale přestane bavit, a už je to fuj a budeš vehemntně křičet proti tomu, a ostatní odsuzovat. Co ty jsi za charakter ...

Nech toho moralizování, jo? Kdo tady z PM tenhle server nevyzkoušel, tak at hodí kamenem.

Já jsem PM a nevyzkoušel jsem ho. Kam si mám přijít hodit ? ;)


Ti, kteří si o mě myslí, že jsem píčus, nemůžou. Urážet se nenechám.
  • 0

#69 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 11:23

Vypadá to, že by se mohl v Praze uspořádat event nazvaný třeba Kamenovací. Navrhněte někdo datum :) Také bych se ho mohl zúčastnit, protože o oné stránce sice vím, ale zatím jsem byl líný na to, abych se zaregistroval (lenost je moje výrazná vlastnost)
  • 0

#70 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 11:23

datel12 napsal/a:
No mě notifikace bez souřadnic, pouze s odkazem připadá zmršená i na PC :-)
Váš účet mažu, aby vás to zase nesvádělo zkoušet jako třeba 8.1.2009 :-)

Díky. Je otázka, co je to zkoušet a co ne... proklikávat se nastavením a vypínat volby atd. snad ještě není užívání systému. Ale to je jedno. Prostě jsem vyzkošel jako řada jiných, nevyhovuje mi to a dík za smazání. Howgh.
  • 0

#71 datel12

datel12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 11:32

rsc_cz napsal/a:
Vypadá to, že by se mohl v Praze uspořádat event nazvaný třeba Kamenovací. Navrhněte někdo datum :)
Také bych se ho mohl zúčastnit, protože o oné stránce sice vím, ale zatím jsem byl líný na to, abych se zaregistroval (lenost je moje výrazná vlastnost)


Prahu nebrat, to by někteří moraváci měli daleko.
  • 0

#72 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 11:32

mitak napsal/a:
:D Který píčus dělal ty stránky ???

Milý Mitáku trochu slušnosti by ti neškodilo, i když nevím jestli ti už někdo vysvětlil, co to sluvko znamená. Píšeš to samý taky autorům Skryšotlače? Případně jsi podobnými názvy tituloval autory původních stránek Geocaching.cz, kde se dalo taky stahovat z přímo z databaze GC.com bez podmínky PM? Nepamatuju se, že bych něco takovýho od tebe někdy četl.
  • 0

#73 datel12

datel12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 11:34

Pitrus napsal/a:

mitak napsal/a:
:D Který píčus dělal ty stránky ???

Milý Mitáku trochu slušnosti by ti neškodilo, i když nevím jestli ti už někdo vysvětlil, co to sluvko znamená. Píšeš to samý taky autorům Skryšotlače? Případně jsi podobnými názvy tituloval autory původních stránek Geocaching.cz, kde se dalo taky stahovat z přímo z databaze GC.com bez podmínky PM? Nepamatuju se, že bych něco takovýho od tebe někdy četl.


Díky.
  • 0

#74 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 11:37

Jo a kdo používá skrýšotlač, tak ať rychle zapomene na házení! V tom případě totiž využívá nelegální stahování z GC.com taky.
  • 0

#75 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 11:39

mne spise prekvapuje ta nenavist, ktera se na datla snesla... odkaz do fora prece pastnul nekdo naprosto jiny, ne?
  • 0

#76 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 11:49

A to mám jako každý den psát nějaký pamflet na Skrýšotlač, o které jsem už dávno prohlásil, že se jedná o nelegální zoufalost ? Proč ? Jen proto, aby se Datel při svých komunistickozlodějských revolučních praktikách necítil osamocen ?
  • 0

#77 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 11:54

A ještě Datlovi: Mně nevadí, že si vytvoříš program, který obejde PM a zdokonalí ti odesílání SMSek. Dělej si co chceš, nijak mě to nepoškozuje. Mně vadí, že to dáváš k dispozici ostatním a i přes tvé prohlášení výše, že jsou to stránky pro tvoji osobní potřebu, se na stránkách aplikace tváříš jako spravedlivý Jánošík, i když jde defakto o nelegální distribuci kradených dat. :o
  • 0

#78 datel12

datel12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 12:02

mitak napsal/a:
A ještě Datlovi: Mně nevadí, že si vytvoříš program, který obejde PM a zdokonalí ti odesílání SMSek. Dělej si co chceš, nijak mě to nepoškozuje. Mně vadí, že to dáváš k dispozici ostatním a i přes tvé prohlášení výše, že jsou to stránky pro tvoji osobní potřebu, se na stránkách aplikace tváříš jako spravedlivý Jánošík, i když jde defakto o nelegální distribuci kradených dat. :o


Ano, je pravda, že stahování dat není v souladu s ujednáním gc.com. Ale s tím se nějak vyrovnám a ty rozhodně nejsi pánbůh abys mě za to soudil a urážel. Ale nazývat to krádež urážet mě a ohánět se komunizmem a revolucí? To jsou trochu silná a poněkud nelogická slova. V kapitalizmu se jako nekrade?
A každý, kdo se zaregistroval jistě věděl, na čem se podílí a činil tak ze svého svobodného rozhodnutí.
  • 0

#79 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 12:08

Platit za PM účet na gc.com mi přijde jako nehoráznost (nejde o peníze ale o princip) neboť si myslím, že takový server by se měl uživit reklamou, případně prodejem předmětů souvisejících s geocachingem


ale tak neco do sebe to ma. ja si treba myslim, ze takove volvo by se melo uzivit prodejem vsech moznych xccek a originalnich nahradnich dilu. a tak si po praci pujdu odjet s jednou obycejnou c30 :D
  • 0

#80 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 12:12

Že je mitak buřič, jehož obrovským koníčkem je zakládat flamy a k tomu používá ne zcela vybíravá slova, to už všichni víme :D. Ostatně takových je tu víc, stačí se podívat do jiných vláken, kde kralují jiná zvířata, především severská ;) Ale milý kolego (mitaku), ač možná tyto programy ne zcela legálně využívají data z gc.com, nech prosím na svědomí uživatelů, zda je budou, či nebudou využívat. Tobě tvé svědomí říká, že je to krádež - v pořádku, nevyužívej to, máš malé nevýznamné morální plus :D, ale jestliže to někteři tak necítí - jejich boj. datel12 - nemá cenu se obhajovat. Udělal jsi věc, kterou jsi považoval za správnou a tak se nenech odradit. Už jsem to jednou psal v jiném vlákně - ty dáváš možnost, je na ostatních, zda ji využijí nebo nevyužijí.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka