Přejít na obsah


Fotka

Hodnoceni kesi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
234 odpovědí na toto téma

#121 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1197 příspěvků(y)

Publikováno 18 February 2009 - 11:40

Oživuji toto téma - vím, že mě možná někdo pošle do háje s tím, že si to mám udělat sám :D (udělal, kdybych uměl ;)), ale nenašel by se někdo ochotný/schopný, kdo by udělal GM script s formulářem hodnocení umístěným někam nahoru přímo do listingu? :)
  • 0

#122 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 18 February 2009 - 11:52

Sutech napsal/a:
Oživuji toto téma - vím, že mě možná někdo pošle do háje s tím, že si to mám udělat sám :D (udělal, kdybych uměl ;)), ale nenašel by se někdo ochotný/schopný, kdo by udělal GM script s formulářem hodnocení umístěným někam nahoru přímo do listingu? :)

Ano, to jsem taky už tady psal, že by to bylo dobré. Ale mám dojem, že problém byl prezentován v tom, že nelze anonymně hodnotit keše na gc.cz (i když si myslím že by skript mohl vytáhnout z listingu login kačera).
  • 0

#123 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 18 February 2009 - 12:06

Skript by hlavne mohl klidne v sobe mit napsany login a heslo na gc.cz. To prece neni velky problem, ne?
  • 0

#124 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1197 příspěvků(y)

Publikováno 18 February 2009 - 12:53

Co vy na to, scriptaři? :D
  • 0

#125 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 18 February 2009 - 17:13

Tak jestli to nidko ještě nezačal psát (a do zítřka se neozve) tak ten scriptík zítra udělám. Heslo bude buď uložený a nebo se to na něj vždycky zeptá. Hodnocení asi přidám jak do listingu tak do obrazovky kde logujete (tam by se to totiž líbilo mě, loguju přes fieldnotes a na listing už znovu nekoukám). Takže až do zítřka do rána přijímám jakékoli návrhy na funkce atd.
  • 0

#126 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1197 příspěvků(y)

Publikováno 18 February 2009 - 17:33

Mno, mohu-li si vymýšlet, tak :): 1. na uživatelské jméno a heslo by se to zeptalo jen poprvé při instalaci scriptu, podobně, jako to mají jiné GC-GM scripty a poté by zůstalo uložené 2. umístění na logovací obrazovce má svoji logiku, takže je to dobrý nápad, jen uvažuji, že mám ještě téměř všechny keše před tím, než vzniklo hodnocení, neohodnocené, takže tam by se zase hodilo spíš na hlavní straně listingu - takže nevím 3. formulář by měl být podobný, jako zde na /hodnoceni.php, tzn. alespoň 9 stupňový.
  • 0

#127 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 18 February 2009 - 18:12

me2d09 napsal/a:
Tak jestli to nidko ještě nezačal psát (a do zítřka se neozve) tak ten scriptík zítra udělám. Heslo bude buď uložený a nebo se to na něj vždycky zeptá.


Takovy napad... ze by ten skriptik proste podsoupnul do stranky formular na jmeno a heslo. A kdo to nechce porad vyplnovat, tak si ty vyplnene udaje necha zapamatovat primo webovym prohlizecem, ne?
  • 0

#128 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 19 February 2009 - 17:32

Tak je to hotový, makro pro hodnocení keší pro GreaseMonkey nalezente na:
http://www.me2d09.cz...dnoceni.user.js

Přidává se to jen do listingu, protože z tý logovací obrazovky nejde zjistit waypoint :(.
Jméno se vždy ukládá do konfiguračního filu firefoxu, heslo jen pokud ho na začátku zadáte (jinak se na něj bude pořád ptát). Tak to snad všem bude fungovat :).
  • 0

#129 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 19 February 2009 - 18:01

Hazi mi to chybu: Pri zapisu hlasovani doslo k chybe, odpoved server: EDIT: jeste doplnim Firefox 3.0.6 Greasemonkey 0.8.20080609.0
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#130 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 19 February 2009 - 18:07

lubik napsal/a:
Hazi mi to chybu: Pri zapisu hlasovani doslo k chybe, odpoved server:


Stejna chyba na ff 3.0.6 greasemonkey 0.8.2009.0123.1. Hodnoceni ze serveru to nacte, ale kes nelze ohodnotit
  • 0

#131 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 19 February 2009 - 18:23

Hmm, divné, mě to jde. Stáhněte a přeinstalujte si script znovu, teď to napíše trošku delší hlášku (i s vašim heslem, bacha!). Tak mi pak pošlete screenshot na mail me2d09@me2d09.cz ať tu nespamujem fórum. Dík.
  • 0

#132 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 19 February 2009 - 18:32

Je to malinky soubor, tak ti to davam rovnou sem.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#133 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 19 February 2009 - 18:34

No ja asi tusim co je za problem, lubik, ze ty taky pouzivas ten gm script, ktery zobrazoval hodnoceni u kesi? ;) EDIT: tak jsem ten starsi gm script vypnul a stejne to nejede :(
  • 0

#134 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 19 February 2009 - 18:39

Jak pise druzicka, asi tam je konflikt, přejmenoval jsem proměnnou wpt, zkuste to znovu... EDIT: tou jinou proměnou to nebude, ale je to konfliktem s jinym scriptem - pracuju na opravě EDIT2: Práce pozastaveny, neb GC.com nejde :o
  • 0

#135 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 19 February 2009 - 18:41

Tak covece ja ten script vypnul a uz mi to chodi: Vase hlasovani bylo uspesne zpracovano.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#136 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 19 February 2009 - 19:25

GM script pro hodnocení keší je funkční, neváhejte stahovat.
  • 0

#137 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 19 February 2009 - 19:40

Parada, uz to maka, dobra prace, diky ;) ;)
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#138 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1197 příspěvků(y)

Publikováno 19 February 2009 - 23:30

Paráááááááda :P Moc a moc díky, toto dalece překonalo mé představy o tom, jak by to mělo vypadat :) Umístění skvělé, vzhled vynikající a funkčnost nedozírná :D Pokud se dostanu na Pražské geopivo, máš u mě pivo ;)
  • 0

#139 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 19 February 2009 - 23:44

Mírně vylepšená verze - nyní se zobrazuje i kolikrát bylo hlasováno. Přidávám i screenshot, abyste věděli co instalujete.
  • 0

#140 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 20 February 2009 - 0:11

me2d09 napsal/a: Tak je to hotový, makro pro hodnocení keší pro GreaseMonkey ...


:o koukám jak blázen... to je naprostá paráda! Takovýho dohadování kolem toho bylo ... a mělo to vypadat přesně takhle ... díky! ;)

Šlo by to umístit na GeoWiki? Tady to rychle zapadne :| a byla by to škoda! Taky by bylo dobrý pro to napsat krátkej návod co a proč to dělá a jak instalovat .. možná jsem z jiný planety, ale dokud mě tohle makro nezaujalo a nezačal jsem se pídit po tom, co že je to to grýsmanky, neměl jsem o ničem takovém ani páru...

Škoda, že primární systém hodnocení tady na GC.cz je na tom co do použitelnosti zdaleka nejhůř ... kdyby se konečně aspoň dalo řadit podle sloupců...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama