Přejít na obsah


Fotka

Vykradani CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
259 odpovědí na toto téma

#181 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 25 August 2009 - 11:06

Dain a Olik napsal/a:

Sun-Man napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:
hele mladej, nemel bys tatovi vratit konto a prestat prudit? asi mu poslem smsku. to se o tech prazdninach tak moc nudis? :D
jinak H+ bych neprovokoval, nebyl bys prvni virtualni hrdina, ktery byl opravdu velice prekvapen ze setkani s nim na zivo :P nebo tebe zachrani tatinek?




Heleď já sice mám prázdniny ale že bych seděl za počítačem a řešil kdo si někde nechal vyřezat kolečko a teď tady řeší jestli mu ho někdo ukrad nebo ne....
Myslel jsem si že geocaching je o tom že někdo chce ukázat pěkný místo ostatním a ne že si někdo hraje na policajty nebo chce druhýmu předkládat jakýsi "zákoník" pravidel.
Jinak přeju hodně štěstí truhláři, vyřezávejte si po nocích dál svoje kolečka, nebo můžete začít vyřezávat lodičky jako malí kluci a na plachty dávat svoje fotky s cenovkou za kolik se mění. ;)


hele nehulis uz nejak moc? :D nejak nechapu souvislosti tveho postu s tim, ze jsem zadal mladyho spuzvu, aby tady prestal provokovat.



Daine, potřebuješ pomoct t vysvětlit ?? :D:D;)
  • 0
PUNK 4 EVER!

#182 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 25 August 2009 - 11:06

kdo je mladej Spužva?
  • 0
PUNK 4 EVER!

#183 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 25 August 2009 - 17:59

Já tedy většinou měním CWG za CWG,ale to proto že CWG i normální věci na výměnu nosím stále u sebe;) a když jsem ještě CWG neměla měnila jsem je za kinder figurky(pro někoho je to bordel,ale někdo je sbírá a mnohdy mají větší cenu než CWG)ačkoli já sbírám oboje:D a myslím že když někdo vezme cokoli(nejen CWG)z keše bez výměny tak je to krádež,někdo holt hraje hry bez pravidel a je škoda že s tím asi nic nenděláme:@
  • 0

#184 Gho$t

Gho$t

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2009 - 11:34

Dovolil jsem sitrochu poupravit cedulky do pytlicku k CWG. Je to v PDF v dobre kvalite, treba se to nekomu bude libit :-)

http://uloz.to/2375921/graphic1.pdf
  • 0

#185 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2009 - 7:02

Hola Pusíci, tak jsem měnil magnetky za CWG minulý týden v jedný kešu v Českém ráji. Chci se zeptat, zdali jste ok s tím, že jsem tam dal DVA MAGNETKY na téma Čtyřlístku za Dandrův CWG. Pokud se vám to zdá málo, dejte vědět, dojdu dosypat... P4E GCKJTC
  • 0
PUNK 4 EVER!

#186 geomacik

geomacik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2009 - 20:00

Kacer s 554 nalezenymi, co ma log na kesi hned po nas .Toho slona jsme tam nechali my.

Díky za keš.Nalezeno hned.Park moc dobre znám.jako malý jsem si tu hrál na indiany.
Out:slon


Doufam, ze to jenom zapomnel dopsat. Ze by nekdo s >500 kesemi downtradoval za -nic-, to by bylo hodne smutny...
  • 0

#187 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2009 - 20:25

geomacik napsal/a:
Kacer s 554 nalezenymi, co ma log na kesi hned po nas .Toho slona jsme tam nechali my.

Díky za keš.Nalezeno hned.Park moc dobre znám.jako malý jsem si tu hrál na indiany.
Out:slon


Doufam, ze to jenom zapomnel dopsat. Ze by nekdo s >500 kesemi downtradoval za -nic-, to by bylo hodne smutny...

a\ aspoň to tam napsal
b\ tak mu napiš, že si myslíš že to není správně a jak to teda bylo... nemáš se čeho bát. Třeba se zastydí nebo to nějak vysvětlí.
  • 0

#188 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 06 September 2009 - 9:49

Taky mám dotaz. Když najdu v kešce "to hezké dřevěné kolečko".... 1. Vzít a dát kinderblbost 2. Vzít a dát jiné drevěné kolečko (pokud mám) 3. Vzít a dát "cennější kolečko" (pokud mám) 4. Nevšímat si kolečka A já se ptám, co s takovým dřevěným kolečkem mám dělat dál, pokud si ho vezmu? Je normální vkládat cizí dřevěná kolečka do dalších keší, co najdu? Není to tak trochu mystifikace? A druhý dotaz : Kolikrát je přípustno navštěvovat kešku, kde jsem již zalogovaná? Ptám se proto, že se občas objeví, že tam někdo po mě vložil TB nebo něco podobnýho a já si jen řeknu "sakra", ale nevracím se tam. Připadá mi to nesprávné. Je to tak v pořádku, nebo to někdo snad dělá? Dík.
  • 0

#189 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 06 September 2009 - 10:00

mishiczka1 napsal/a:
A já se ptám, co s takovým dřevěným kolečkem mám dělat dál, pokud si ho vezmu?
Je normální vkládat cizí dřevěná kolečka do dalších keší, co najdu? Není to tak trochu mystifikace?


Já si je dávám do své sbírky. Ale klidně ho můžeš poponést a jinde ho za něco zase vyměnit. Už jsem pár takových ošoupaných taky našel. Je stím trošku víc práce mu pak dát původní čistou podobu, ale u mě i tyhle cestovatele skončili ve sbirce.

mishiczka1 napsal/a:
A druhý dotaz : Kolikrát je přípustno navštěvovat kešku, kde jsem již zalogovaná? Ptám se proto, že se občas objeví, že tam někdo po mě vložil TB nebo něco podobnýho a já si jen řeknu "sakra", ale nevracím se tam. Připadá mi to nesprávné. Je to tak v pořádku, nebo to někdo snad dělá?
Dík.


Tolikrát kolikrát uznáš za vhodné. Když se v těch co mám blízko domova objeví coin který chci vidět tak si pro něj prostě zajdu.
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#190 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 06 September 2009 - 10:28

Takže se to vážně dělá? wow, tak to si musím zapamatovat. Vím o pár místech, kde JE něco vloženo až po mě, jen jsme se bála tam vracet. Má ještě někdo jiný názor na tento "styl" získávání TB a podobných"pokladů" ?
  • 0

#191 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 06 September 2009 - 10:53

mishiczka1 napsal/a:
Takže se to vážně dělá? wow, tak to si musím zapamatovat. Vím o pár místech, kde JE něco vloženo až po mě, jen jsme se bála tam vracet. Má ještě někdo jiný názor na tento "styl" získávání TB a podobných"pokladů" ?


Dělá a nic na tom není ... je o tom tady kolem už spousta podobných vláken, ale tady to máš dokonce s názorem reviewera ...
http://www.geocachin...588#post_151588
  • 0

#192 vlastan

vlastan

    vlastan

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 06 September 2009 - 18:55

August 28 by j.rxx (15 found) hezká schovka, rychle nalezeno:) out: cwg in: pytlik buraku
  • 0
vlastan

#193 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 22 November 2009 - 12:15

hezká schovka, rychle nalezeno:) out: cwg in: pytlik buraku [/quote] Tak to porušuje hned 2 pravidla 1)jídlo do keše nepatří 2)myslím že je to nefér trade:|:(
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#194 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 22 November 2009 - 12:17

Hm, to je pravda, kdyz srovnam ceny obojeho, tak mel ta CWGcka vzit alespon dve. B)
  • 0

#195 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 25 November 2009 - 19:10

HaLuMa napsal/a:
Hm, to je pravda, kdyz srovnam ceny obojeho, tak mel ta CWGcka vzit alespon dve. B)


Tak jsem to zrovna nemyslela no:D
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#196 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 18 January 2010 - 18:27

Tak se pochlubte, kdo krade????? :-)
  • 0
PUNK 4 EVER!

#197 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 18 January 2010 - 18:39

spuzva napsal/a:
Tak se pochlubte, kdo krade????? :-)


Puky sbírá Spužva a prikládá jimi do kamen :D Přiznal se na Geo-běžkách v Brdech :D:D:D ;)
  • 0

#198 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 18 January 2010 - 20:18

... také mě štve, že nálezci mých CWG nejsou schopni ani napsat do logu u určité kešule, že si ho vzali ... dělám si statistiku, kdo ho má a kde vlastně skončilo ... ale ani po jednom eventu, kde byl hromadný odlov mi nikdo z kačerů nenapsal ani řádku do logu, že si ho vzal, a to tam byli samí mazáci ... holt je to v lidech a člověka zamrzí, třeba i to, že za výrobu CWG zaplatí a někdo prostě příjde k hotovému a ani se nezačervená že si ho vezme bez směny a i po žádosti o zapsání do logu ... je to ale asi obraz naší celé společnosti ... něco vzít(ukrást) a pak se jen tiše smát ... škoda, že tito kačeři odrazují ty s CWG dávat něco do schránek ... k mému CWG jsem připsal prosící text, ať ho zaloguje, ať vím kde a u koho skončil ... ale kde nic tu nic ... asi je škodou, ta masovost a medialita v médiiích, kdy je to prostě cool, a patří to k outdoorovému napětí ... tak jsem už vypustil je dávat do obyč. cache(tam jen výměnou) a už jen do s účtem member cache anebo eventy z ruky do ruky ... ŠKODA!!!! ALE JE TO VŠE JEN A JEN V LIDECH !!!!
  • 0

#199 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 18 January 2010 - 20:27

[quote]silvermann napsal/a:
... také mě štve, že nálezci mých CWG...


Kdo by se s tim ale psal?? V zimě máš zmrzlý ruce a jsi rád, že tam bouchneš štempl, ne?? Natož psát, že si bereš puk nebo to ještě za něco měnit... To se v tý kose nedá...
  • 0
PUNK 4 EVER!

#200 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 18 January 2010 - 20:42

... pak nechápu proč to vlastně děláš??? jen pro ten stamp anebo pro radost svou i ostatních??? trochu very stupid názor asi jen od stolu a teoretického-honce bodiků za každou cenu??? ... opravdu bez urážek ... ale proč, to tak děláš, když už si dá někdo tu práci s návrhem a výrobou CWG, která určo není zada- ... já také mám zmrzlé prsty a přesto to vše píší pro informaci toho kterého se ta směna týká??? NECHÁPU PROČ TO TAK MÁŠ??? buďto to máš jen pro svou vlastní zábavu a hru anebo pro opruz ostatních, kteří to myslí alespoň s tímto, tak trochu vážně ... takových jako Ty bych přivítal trochu poméně ... ale bránit Ti v tom nemohu ... asi jsi ten cacheboy ... no tak měj príma pocity z třeba něčeho hezkého nalezeného a nezalogovaného, sic jen pro radost Tvou ... AHOOOOJ ...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama