Přejít na obsah


Fotka

Vykradani CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
259 odpovědí na toto téma

#201 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 21:02

silvermann napsal/a:
... pak nechápu proč to vlastně děláš??? jen pro ten stamp anebo pro radost svou i ostatních??? trochu very stupid názor asi jen od stolu a teoretického-honce bodiků za každou cenu??? ... opravdu bez urážek ... ale proč, to tak děláš, když už si dá někdo tu práci s návrhem a výrobou CWG, která určo není zada- ... já také mám zmrzlé prsty a přesto to vše píší pro informaci toho kterého se ta směna týká??? NECHÁPU PROČ TO TAK MÁŠ??? buďto to máš jen pro svou vlastní zábavu a hru anebo pro opruz ostatních, kteří to myslí alespoň s tímto, tak trochu vážně ... takových jako Ty bych přivítal trochu poméně ... ale bránit Ti v tom nemohu ... asi jsi ten cacheboy ... no tak měj príma pocity z třeba něčeho hezkého nalezeného a nezalogovaného, sic jen pro radost Tvou ... AHOOOOJ ...



no proto, že mi ve status baru rostou body, to stačí, nebo ne?
  • 0
PUNK 4 EVER!

#202 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 21:08

spuzva napsal/a:
Tak se pochlubte, kdo krade????? :-)


Každej někdy něco ukrad ! Nebo si to půjčil a už nevrátil.
  • 0

#203 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 21:28

silvermann: hlavně to tak neprožívej, Spuzva je provokatér, flamer a rádobypunker ;) osobně ho neznám, ale nedivil bych se, kdyby byl normální slušnej člověk B)
  • 0

#204 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 21:59

to spuzva ... asi máš pravdu aneb mozek vymytý současnou dobou, kdy já vše a ostatní nic máš ... v podstatě je mi tě i líto ... tak ať ti to roste chlape a daří se ti ... to leroj ... neprožívám to tak, jen už nedávám své CWG jen tak někam ... a není to škoda i pro ostatní??? Osobně tady nejsem často, není to mé hobby, raději chodím a sbírám, jen mne zaujalo toto téma, toť vše ... a hrát si na toho správného může kdokoliv, třeba i spuzva a tak on je mi tak trochu šumafuk ... já jsem jen napsal jak jsem to cítil, a tak i končím ... ahoj všem poctivým hledačům ... je fajn courat se, toulat se a nalézat a proto držím palce všem stejně takovým :o)))
  • 0

#205 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 22:24

SPUŽVA JE NORMÁLNÍ SLUŠNEJ ČLOVĚK!
  • 0
PUNK 4 EVER!

#206 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 22:34

... tak se tak chovej chlape a nedělej ze sebe něco co nejsi ... anebo si chceš tímto svým chováním dokazovat malost svého bytí??? ... chlapče, jen hlavu vzhůru a nezoufej si na tomto foru ... takových jako ty je spousta, a tak se snaž být tím kým jsi opravdu jen TY jinak za odpad všem budeš, tedy pokud tím chceš být ale s tím asi nikdo nic neudělá ... ale proti gustu, žádný dišputát ... tak príma dalších a hezkých zážitků u objevování nových a třeba rád bych se s tebou i osobně potkal na některé z nich ... třeba nejsi zase až tak badboy, jak se tady ty prezentuješ :o))) čauky ...
  • 0

#207 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 22:38

HE
  • 0
PUNK 4 EVER!

#208 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 22:46

... jsi asi jen opravdu obyčejný "vůl", který nedokáže sám se sebou nic ... a na argumenty odpovídá dětinskými obrázky úrovně mateřské školky :o))) ale asi je ti to tak vlastní ..........................
  • 0

#209 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 22:46

silvermann::-) Takový už je punk,nesmíš se ničemu divit. Já být punker,tak třeba můžu tvrdit,že keše hledám,abych do nich nasr... (v extrému) :-D A taky bych byl třeba ten nejnenápadnější človíček,kterého jsi na eventu potkal:-) Mám takového spolužáka ze střední... K CWG: souhlasím s problematikou krádeží. Já bych spíš byl pro, aby se měnilo pouze CWG za CWG. Je to dle mě jediná morálně stejně hodnotná výměna.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#210 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 22:57

silvermann wrote:
…mozek vymytý současnou dobou…malost svého bytí…chlapče:D:D…hlavu vzhůru a nezoufej …za odpad všem budeš


Silvermann je asi nějakej Seer či co :D:D fakt jsem se pobavil. Snaha o Spužvovo spasení je ale chlape marná :D

K tématu, CWGčorky střílet, ale řekl bych,že Spužva je prostě diagnóza a případ sám pro sebe. ;)
  • 0

#211 Peta85

Peta85

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 22:59

To je zase debatka o velkem ho... B)

Vložený obrázek
  • 0

#212 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 23:09

Takhle nějak jsem to myslel s tim nasr...do kesi:D Jinak jeste of topic...(sorry), já myslím, že neni od veci občas jen tak pokecat...topic se muze vzdycky smazat:)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#213 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 23:48

... no s tím opravdovým nas..... do krabky jsem se fakt už setkal na krabce v Ploskovických ... smrdělo to na sto honů ... ale dnes už vím že ... ON by to mohl byt??? ... opravdu chlapcí ... jde vám to opravdu moc dobře a jen tak dál ... každý vás jen za to pochválí, jak jste vyjímeční a dokonalí a jakou stolici krásně se linoucí máte :o))) fakt jako báseň od J.V.Sladka ... cestička k domovu,krásně se line lepší a krásnější než všechny jiné, tak asi i vám se line ale z jiné části těla a nejenom ta cestička :o))) ale hlavně zdraví a to se pozná i podle toho o čem píši výše, a tak nejzdravější a nejvyjímečnější ze všech asi opravdu jste tady vy :o))) ... je možná fajn se schovávat za písmenka ale debata z oka do oka je lepšejší ... tedy jsem připraven si o tom všem popovídat a ne jen tady nepředstírat a nepředvádět se :o))) ...
  • 0

#214 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2010 - 0:04

silvermann napsal/a:
... tedy jsem připraven si o tom všem popovídat a ne jen tady ...

Aneb kurz jak do keše nasrati (na nejbližším eventu :D)
  • 0

#215 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2010 - 0:46

silvermann napsal/a:
... no s tím opravdovým nas..... do krabky jsem se fakt už setkal na krabce v Ploskovických ... smrdělo to na sto honů ... ale dnes už vím že ... ON by to mohl byt??? ... opravdu chlapcí ... jde vám to opravdu moc dobře a jen tak dál ... každý vás jen za to pochválí, jak jste vyjímeční a dokonalí a jakou stolici krásně se linoucí máte :o))) fakt jako báseň od J.V.Sladka ... cestička k domovu,krásně se line lepší a krásnější než všechny jiné, tak asi i vám se line ale z jiné části těla a nejenom ta cestička :o))) ale hlavně zdraví a to se pozná i podle toho o čem píši výše, a tak nejzdravější a nejvyjímečnější ze všech asi opravdu jste tady vy :o))) ... je možná fajn se schovávat za písmenka ale debata z oka do oka je lepšejší ... tedy jsem připraven si o tom všem popovídat a ne jen tady nepředstírat a nepředvádět se :o))) ...


Pan Spock by řekl: "Fascinující" ;-)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#216 Dr.Uli

Dr.Uli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2010 - 11:13

Tak mala ukazka... Napsal jsem mail jedne kacerce... Ahoj, vcera jsem byl na kontrole sve cache a take jsem kontroloval logy. Jiz pri posledni kontrole jsem zjistil,ze chybi dost CWGcek,co jsem do cache dal. Vcera jsem videl v logbooku tvuj log... IN: TB OUT: CWG. Myslis,ze je to v poradku? Je to trochu proti pravidlu ferove vymeny poslat trackovatelny predmet a vzit CWG. Cekal bych to od zacatecnika,ale ty mas nekolik stovek nalezu. Jakub odpoved... Ahoj, Jsou někde pravidla vyměňování, které jsem potvrzovala, že s nimi souhlasím? Předmět za předmět je podle mého názoru ok, někdy měníme i CWG za GC, ono některé lidi potěší i když najdou TB. Nehledě na to, že mám pocit, že to snad byla keš, kde Michal dával své cwg při první návštěvě, ale žádné si nebral... Ale to je jen pocit, ruku do ohně bych za to nedala... Je pravda, že si někteří lidé myslí, že CWG má stejnou hodnotu jen jako jiné CWG a nic jiného, ale podle mě je to normální předmět na výměnu, nevím co je na tom tak úžasného. Co se týče hodnoty, tak oproti ca deseti korunám, na které vyjde jedno CWG mi TB, kde stojí jen známka přes sto korun hodnotnější. Nehledě na to, že jsou častěji i hezčí.. ;) Nevím, podle čeho chceš ještě srovnat co je hodnotnější... Takže se omlouvám, jestli jsem podle tebe porušila nějaká pravidla, ale rozhodně s tím nehodlám nic dělat. S přáním pěkného dne, Kristina Dobre,ze ... fakt dobrej pristup...
  • 0
Dr.Uli & MaChinka Team

#217 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2010 - 11:21

To: Kristyna - naprostej souhlas, lépe bych to nenapsal...! Přemýšlel jsem, jak bych tady hodil panáčky do klidu, když jsem jel ráno na kole, a vymyslel jsem, že založím CWG směnárnu, s kurzem 2:1. Kurz bude nastaven MNOU. Dva puky vložíš, jedne uzmeš. Já pak vyberu ty přebytky. Bude to legální a ptakopyskové neceknou ni muka :-) Hezkej den všem :-)
  • 0
PUNK 4 EVER!

#218 Dr.Uli

Dr.Uli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2010 - 11:50

spuzva napsal/a:
To: Kristyna - naprostej souhlas, lépe bych to nenapsal...!

Přemýšlel jsem, jak bych tady hodil panáčky do klidu, když jsem jel ráno na kole, a vymyslel jsem, že založím CWG směnárnu, s kurzem 2:1. Kurz bude nastaven MNOU. Dva puky vložíš, jedne uzmeš. Já pak vyberu ty přebytky. Bude to legální a ptakopyskové neceknou ni muka :-)

Hezkej den všem :-)


Jako souhlas s vymenou co udelala? CWG vzit a TB dat do cache? Do te tve cache bych nic nedal. Ne proto,ze bych setril,ale proto, ze vic dam jen dobrovolne ( viz. navsteva CWG smenarna Kolodeje )
  • 0
Dr.Uli & MaChinka Team

#219 Khabar

Khabar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2010 - 12:07

Myslím, že kdyby každý vyměňoval tak jako Kristina, tak v keších za chvíli nic není. Nebo jenom bordel, který by nikdo nechtěl ani zadarmo.
  • 0

#220 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2010 - 12:13

Kristina má pravdu v tom, že CWG je předmět běžné výměny. Myslí si taky, že TB a GC jsou předměty běžné výměny, což bude ta hlavní chyba.

Ale chleba kvůli tomu dražší nebude a každý asi narazí i na větší problémy, než nějaké to stopené CWG. Takže slunce v duši;)

2 spuzva
Věřím, že najdeš spoustu ochotných lidí, co vyberou přebytky za Tebe :P
Když to nebude daleko, rád s vybíráním přebytků pomohu sám.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama