Přejít na obsah


Fotka

Vykradani CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
259 odpovědí na toto téma

#101 StanB99

StanB99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 14 August 2009 - 20:25

fanfulik napsal/a:

StanB99 napsal/a:

fanfulik napsal/a:

Ekologii bych do toho fakt netahala, jako že kvůli CWG se kácí stromy? To zní skoro jako: "Zabij Bobra, zachráníš strom."

já snad budu vyhledávat jen tvoje příspěvky:D:D:D:D:D:D:D

No třeba v Lednickém parku jim to až tak směšné nepřijde.:|

to nevím proč když je to z větví,víc stromů pokácej zloději v lesech na vánoce

No třeba proto, že řeší dilema co udělat s chráněnými bobry, kteří tam devastují chráněné stromy (i staleté).:(
  • 0

#102 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 14 August 2009 - 20:32

StanB99 napsal/a:

fanfulik napsal/a:

StanB99 napsal/a:

fanfulik napsal/a:

Ekologii bych do toho fakt netahala, jako že kvůli CWG se kácí stromy? To zní skoro jako: "Zabij Bobra, zachráníš strom."

já snad budu vyhledávat jen tvoje příspěvky:D:D:D:D:D:D:D

No třeba v Lednickém parku jim to až tak směšné nepřijde.:|

to nevím proč když je to z větví,víc stromů pokácej zloději v lesech na vánoce

No třeba proto, že řeší dilema co udělat s chráněnými bobry, kteří tam devastují chráněné stromy (i staleté).:(

vezmu bobra na výlet a nedám mu GPSku a on už se nevrátí
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#103 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1411 příspěvků(y)

Publikováno 14 August 2009 - 20:42

StanB99 napsal/a:No třeba proto, že řeší dilema co udělat s chráněnými bobry, kteří tam devastují chráněné stromy (i staleté).:(


To chápu a pomůžeme jim když bobry budeme krmit kradenými CWG? :(
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#104 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 14 August 2009 - 20:43

bobry budeme krmit kradenými CWG?

:D:D:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#105 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 18 August 2009 - 7:42

moje schranka je v prirode a stejne se z ni CWG ztraci, navic mam v listingu, na schrance i u svych CWG text ve smyslu, aby se menilo CWG za CWG, stejne je to ale k nicemu. ted pri posledni kontrole jsem tam zase nejaka dal, tak jsem zvedavej, jak tam dlouho vzdrzi... jo a co se tyce toho dotazu, jestli bezim do schranky pro CWG, kdyz ho tam nekdo zaloguje, ano, ja ano, kdyz mam na to cas...
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#106 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 18 August 2009 - 11:08

werg napsal/a:
Posledni dobou pri zpetne kontrole ulovenych cachi nachazim stale casteji tyto logy:
----telo logu---------
OUT: CWG
A cast IN: tam proste neni! Takze nekdo sebere CWG, neda tam vubec nic - a jeste to hrde hlasa v logu? To uz je snad trochu ujete, neni?
Protoze je to tesne za mym logem, je to MOJE CWG, ktere si nekdo vzal - a nic za nej nedal. Uz jsem zacal psat takovym cacherum maily. A nejsou to zrovna zacatecnici. Jeden mel i pres 1500 nalezu.
Nechapu to, kdyz chce nekdo CWG ukradnout, nebude to prece psat vubec do logu! Takze co je tohle - provokace? Vysmech? Nebo jenom cacheri zapominaji psat tu cast IN?


Počkej, jaká jsou přesně pravidla pro vyzvednutí CWG??? To tam za ně musím něco dát?? Já třeba sbírám CWG kačerů a taky za ně občas nic nedám, když nic nemám. K tomu se zde veřejně přiznávám. Nicméně to nepovažuju za krádež, to je trochu silné slovo. Proč tedy dávají kačeři CWG do kešu?? Aby si je mohli ostatní prohlédnout?
  • 0

#107 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 18 August 2009 - 11:15

spuzva napsal/a:

Počkej, jaká jsou přesně pravidla pro vyzvednutí CWG??? To tam za ně musím něco dát?? Já třeba sbírám CWG kačerů a taky za ně občas nic nedám, když nic nemám.


no pravidla pro vyzvednuti cwg jsou stejna jako pro vsechno ostatni ;) kdyz neco beru, tak neco davam.
  • 0

#108 Hroch team

Hroch team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 18 August 2009 - 11:21

spuzva napsal/a:

werg napsal/a:
Posledni dobou pri zpetne kontrole ulovenych cachi nachazim stale casteji tyto logy:
----telo logu---------
OUT: CWG
A cast IN: tam proste neni! Takze nekdo sebere CWG, neda tam vubec nic - a jeste to hrde hlasa v logu? To uz je snad trochu ujete, neni?
Protoze je to tesne za mym logem, je to MOJE CWG, ktere si nekdo vzal - a nic za nej nedal. Uz jsem zacal psat takovym cacherum maily. A nejsou to zrovna zacatecnici. Jeden mel i pres 1500 nalezu.
Nechapu to, kdyz chce nekdo CWG ukradnout, nebude to prece psat vubec do logu! Takze co je tohle - provokace? Vysmech? Nebo jenom cacheri zapominaji psat tu cast IN?


Počkej, jaká jsou přesně pravidla pro vyzvednutí CWG??? To tam za ně musím něco dát?? Já třeba sbírám CWG kačerů a taky za ně občas nic nedám, když nic nemám. K tomu se zde veřejně přiznávám. Nicméně to nepovažuju za krádež, to je trochu silné slovo. Proč tedy dávají kačeři CWG do kešu?? Aby si je mohli ostatní prohlédnout?


Spuzva to ma byt vtip? Ze si vezmes CWG a nic za ne nedas? Hmm takze kdyz se mi v kesi libi treba hraci karty nebo domino a ja zrovna nic nemam taxi to proste vezmu ? To rozhodne neni fair trade tady uz se neda mluvit ani o downtradu ale podle mě jde o obyčejnou KRÁDEŽ Každý kdo si z keše něco vezme a nic za to nedá to prostě ukradne...

CWG je běžný předmět určený pro výměnu a samozřejmě že kačeři to dávají do keše jako běžný předmět pro výměnu tedy mění cwg za cwg nebo nějaký předmět ve stejné či vyšší hodnotě za cwg. Nebo když se jim keš líbí tak prostě vloží cwg jen tak do keše a tim obohatí jeji obsah.

Když nic nemám tak na výměnu tak mam hold smolika a nic si nevezmu co přijde za chvili lidi začnou sbirat geocoiny protože se jim libi? V krámě si taky jen tak něco nevezmete protože se vám to zrovna líbí a nemáte sebou peníze ne?

To že se tady veřejně přiznáš že si z keše CWG vezmeš bez náhrady tak ano přiznáváš vlastně krádež nazývejme tedy věci pravými jmény.

HOLD BY SI MĚLI NĚKTEŘÍ NASTUDOVAT ZÁKLADNÍ PRAVIDLA :@:@:@ http://wiki.geocachi....C3.BDm.C4.9Bna
  • 0
hardware: LG Optimus Black, LG Optimus One, Vodafone 845
software: locus + geocaching addon, c.geo open source, Geocaching - official GS app, Whereyougo
geovozidlo: Peugeot 206 2.0 HDi

#109 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 18 August 2009 - 11:49

werg napsal/a:
Bez nahrady si muzes brat jenom GC nebo TB.


A tomuhle zas nerozumím já. Proč je v pravidlech, že za GC a TB není potřeba nic vkládat a za GWC ano? Vždyť je to téměř jedno a to samé, nebo se pletu? GWC je putovní anebo si ho můžu nechat? Pokud si ho můžu nechat tak pak tomu rozumím a měl by tam být samozřejmě nějaký trade. Pokud je ale putovní, měl by se brát bez náhrady stejně jako GC či TB...
Díky za vysvětlení. Jsem začátečník a některé detaily jsem ještě nepobral.
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#110 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1104 příspěvků(y)

Publikováno 18 August 2009 - 12:00

mike007cz napsal/a:
A tomuhle zas nerozumím já. Proč je v pravidlech, že za GC a TB není potřeba nic vkládat a za GWC ano? Vždyť je to téměř jedno a to samé, nebo se pletu? GWC je putovní anebo si ho můžu nechat? Pokud si ho můžu nechat tak pak tomu rozumím a měl by tam být samozřejmě nějaký trade. Pokud je ale putovní, měl by se brát bez náhrady stejně jako GC či TB...
Díky za vysvětlení. Jsem začátečník a některé detaily jsem ještě nepobral.


CWG není putovní! Je to předmět pro trade. Nebo tys na CWG viděl trackovací číslo?
  • 0

#111 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2002 příspěvků(y)

Publikováno 18 August 2009 - 12:04

Nebo tys na CWG viděl trackovací číslo?


Já jo :D B) Jednou :) Ale viděl :P
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#112 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 18 August 2009 - 12:08

PLAJ family napsal/a:
CWG není putovní! Je to předmět pro trade. Nebo tys na CWG viděl trackovací číslo?


Já ještě s GC, TB či GWC nepřišel do styku, takže neviděl ;)
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#113 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1787 příspěvků(y)

Publikováno 18 August 2009 - 12:12

Nebo tys na CWG viděl trackovací číslo?

Jistě. Když jsem našel první CWG, tak jsem si myslel, že je to GC a divil jsem se, že to trackovací číslo (2008) systém nebere.
  • 0

#114 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 18 August 2009 - 12:25

Hroch Team napsal/a:

spuzva napsal/a:

werg napsal/a:
Posledni dobou pri zpetne kontrole ulovenych cachi nachazim stale casteji tyto logy:
----telo logu---------
OUT: CWG
A cast IN: tam proste neni! Takze nekdo sebere CWG, neda tam vubec nic - a jeste to hrde hlasa v logu? To uz je snad trochu ujete, neni?
Protoze je to tesne za mym logem, je to MOJE CWG, ktere si nekdo vzal - a nic za nej nedal. Uz jsem zacal psat takovym cacherum maily. A nejsou to zrovna zacatecnici. Jeden mel i pres 1500 nalezu.
Nechapu to, kdyz chce nekdo CWG ukradnout, nebude to prece psat vubec do logu! Takze co je tohle - provokace? Vysmech? Nebo jenom cacheri zapominaji psat tu cast IN?


Počkej, jaká jsou přesně pravidla pro vyzvednutí CWG??? To tam za ně musím něco dát?? Já
řeba sbírám CWG kačerů a taky za ně občas nic nedám, když nic nemám. K tomu se zde veřejně přiznávám. Nicméně to nepovažuju za krádež, to je trochu silné slovo. Proč tedy dávají kačeři CWG do kešu?? Aby si je mohli ostatní prohlédnout?


Spuzva to ma byt vtip? Ze si vezmes CWG a nic za ne nedas? Hmm takze kdyz se mi v kesi libi treba hraci karty nebo domino a ja zrovna nic nemam taxi to proste vezmu ? To rozhodne neni fair trade tady uz se neda mluvit ani o downtradu ale podle mě jde o obyčejnou KRÁDEŽ Každý kdo si z keše něco vezme a nic za to nedá to prostě ukradne...

CWG je běžný předmět určený pro výměnu a samozřejmě že kačeři to dávají do keše jako běžný předmět pro výměnu tedy mění cwg za cwg nebo nějaký předmět ve stejné či vyšší hodnotě za cwg. Nebo když se jim keš líbí tak prostě vloží cwg jen tak do keše a tim obohatí jeji obsah.

Když nic nemám tak na výměnu tak mam hold smolika a nic si nevezmu co přijde za chvili lidi začnou sbirat geocoiny protože se jim libi? V krámě si taky jen tak něco nevezmete protože se vám to zrovna líbí a nemáte sebou peníze ne?

To že se tady veřejně přiznáš že si z keše CWG vezmeš bez náhrady tak ano přiznáváš vlastně krádež nazývejme tedy věci pravými jmény.

HOLD BY SI MĚLI NĚKTEŘÍ NASTUDOVAT ZÁKLADNÍ PRAVIDLA :@:@:@ http://wiki.geocachi....C3.BDm.C4.9Bna


PAK JSEM ZLODĚJ, VEŘEJNĚ SE PŘIZNÁVÁM :D:D:D
  • 0

#115 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 18 August 2009 - 12:38

TO: HIPPO - HROCH Kluku jeden, až najdu tvuj GWC a nebudu mít co měnit, tak ho tam nechám bejt, ostatní si budu brát. TO: ALL Až najdete můj CWG, klidně berte a nemusíte měnit, stačí, když vám udělá radost. Punk 4 Ever!
  • 0

#116 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 18 August 2009 - 13:01

Asi dvakrát jsme u sebe neměli CWG a v keši bylo, tak jsme tam dali dvacku.
  • 0

#117 Hroch team

Hroch team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 18 August 2009 - 13:15

spuzva napsal/a:
TO: HIPPO - HROCH

Kluku jeden, až najdu tvuj GWC a nebudu mít co měnit, tak ho tam nechám bejt, ostatní si budu brát.

TO: ALL

Až najdete můj CWG, klidně berte a nemusíte měnit, stačí, když vám udělá radost.

Punk 4 Ever!


Je hezke ze ostatnim dovolis aby si bez nahrady brali tvoje cwg ale jde o to ze kdyz si nekdo neco vezme z kese a nic za to neda tak to obsah kese ochudi, kdyz by vsichni meli stejny pristup tak v tech kesi za chvili neni nic a chudaci owneři aby co chvili chodili a doplňovali obsah keši aby tam teda něco na vyměnu bylo .....protože taková prázdná regulárka pak trochu ztrácí smysl.

Nechci tady vyvolávat nějakej flame ale tim že se veřejně přiznáš že si občas bereš cwg bez náhrady přiznáváš taky to že nějaký pravidla výměny v keších jsou ti vicemeně ukradeny. Naše cwg davame do keší kolikrát i bez výměny hlavně když ta keš potřebuje obohatit obsah a s nadějí že někomu udělají radost ať už při směně cwg kus za kus nebo prostě za nějakou jinou drobnost.....
  • 0
hardware: LG Optimus Black, LG Optimus One, Vodafone 845
software: locus + geocaching addon, c.geo open source, Geocaching - official GS app, Whereyougo
geovozidlo: Peugeot 206 2.0 HDi

#118 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1411 příspěvků(y)

Publikováno 18 August 2009 - 13:18

spuzva napsal/a:
TO: HIPPO - HROCH

Kluku jeden, až najdu tvuj GWC a nebudu mít co měnit, tak ho tam nechám bejt, ostatní si budu brát.

TO: ALL

Až najdete můj CWG, klidně berte a nemusíte měnit, stačí, když vám udělá radost.

Punk 4 Ever!


Moje, Wergovo a dalších ber také pouze výměnou!!! Spíše si udělej seznam těch pár kačerů kterým vybírání jejich CWG bez náhrady nevadí.

Jinak jsi totiž nejen, jak zde již bylo řečeno, zloděj, ale také hokejista co běhá po ledě v kopačkách a s basebolkou. Prostě trubka co se cpe do hry aniž by k ní měl tolik úcty že by se seznámil s pravidly a ty dodržoval. :@
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#119 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 18 August 2009 - 13:21

Zegga napsal/a:

spuzva napsal/a:
TO: HIPPO - HROCH

Kluku jeden, až najdu tvuj GWC a nebudu mít co měnit, tak ho tam nechám bejt, ostatní si budu brát.

TO: ALL

Až najdete můj CWG, klidně berte a nemusíte měnit, stačí, když vám udělá radost.

Punk 4 Ever!


Moje, Wergovo a dalších ber také pouze výměnou!!! Spíše si udělej seznam těch pár kačerů kterým vybírání jejich CWG bez náhrady nevadí.

Jinak jsi totiž nejen, jak zde již bylo řečeno, zloděj, ale také hokejista co běhá po ledě v kopačkách a s basebolkou. Prostě trubka co se cpe do hry aniž by k ní měl tolik úcty že by se seznámil s pravidly a ty dodržoval. :@


:D:D:D

Tak ted si vezmu pár dní volna a začnu je tam vracet??? Nenééé Zeggo, mě nezměníš ;) P4E
  • 0
PUNK 4 EVER!

#120 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 18 August 2009 - 13:23

Zegga napsal/a:

spuzva napsal/a:
TO: HIPPO - HROCH

Kluku jeden, až najdu tvuj GWC a nebudu mít co měnit, tak ho tam nechám bejt, ostatní si budu brát.

TO: ALL

Až najdete můj CWG, klidně berte a nemusíte měnit, stačí, když vám udělá radost.

Punk 4 Ever!


Moje, Wergovo a dalších ber také pouze výměnou!!! Spíše si udělej seznam těch pár kačerů kterým vybírání jejich CWG bez náhrady nevadí.



Jinak jsi totiž nejen, jak zde již bylo řečeno, zloděj, ale také hokejista co běhá po ledě v kopačkách a s basebolkou. Prostě trubka co se cpe do hry aniž by k ní měl tolik úcty že by se seznámil s pravidly a ty dodržoval. :@


a piš - s baseballkou, ok? P4E
  • 0
PUNK 4 EVER!




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka