Přejít na obsah


Fotka

Vykradani CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
259 odpovědí na toto téma

#121 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 13:32

Hroch Team napsal/a:

spuzva napsal/a:
TO: HIPPO - HROCH

Kluku jeden, až najdu tvuj GWC a nebudu mít co měnit, tak ho tam nechám bejt, ostatní si budu brát.

TO: ALL

Až najdete můj CWG, klidně berte a nemusíte měnit, stačí, když vám udělá radost.

Punk 4 Ever!


Je hezke ze ostatnim dovolis aby si bez nahrady brali tvoje cwg ale jde o to ze kdyz si nekdo neco vezme z kese a nic za to neda tak to obsah kese ochudi, kdyz by vsichni meli stejny pristup tak v tech kesi za chvili neni nic a chudaci owneři aby co chvili chodili a doplňovali obsah keši aby tam teda něco na vyměnu bylo .....protože taková prázdná regulárka pak trochu ztrácí smysl.

Nechci tady vyvolávat nějakej flame ale tim že se veřejně přiznáš že si občas bereš cwg bez náhrady přiznáváš taky to že nějaký pravidla výměny v keších jsou ti vicemeně ukradeny. Naše cwg davame do keší kolikrát i bez výměny hlavně když ta keš potřebuje obohatit obsah a s nadějí že někomu udělají radost ať už při směně cwg kus za kus nebo prostě za nějakou jinou drobnost.....


Milej zlatej, za poslední dobu jsem našel v keších jenom srágory, to mi věř.. Občas do nich něco smysluplného vložím, ovšem pouze, když kešuju s dětmi. Když nemám nic u sebe, klidně si CWG vezmu a spím dobře. A doma si z nich dělám sbírku a tou se pak kochám. A takhel to už dělám léta.. P4E
  • 0
PUNK 4 EVER!

#122 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 14:46

spuzva napsal/a:a piš - s baseballkou, ok? P4E


Až si změníš ten, pro mě hnusný, avatar...

Tohle na tebe sedí. Vykrádat CWG z keší je děsně drsnej PUNK.


  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#123 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 14:53

Já se nestačím divit. Nevím, jestli to, co píšeš, Spuzvo, myslíš vážně. Každá hra má určitá pravidla. Ale to je tobě asi fuk. Uvědomme si, že MION nepíše o vlastních MION CWGčkách, ale o CWGčkách vztahujících se k JEHO keši - v tom je rozdíl. Chce udělat radost kačerstvu, těm, kteří jeho keš navštíví. Víš jaká je to radost, když vyšlápneš kamenitý krpál nad Vltavou, najdeš ho tam a dáš do své sbírky? Má úplně jinou cenu než směněné někde na eventu. Je jedinečné. Když jich tam najdeš 6 kousků, vezmeš 1 a zbytek samozřejmě necháš pro radost i dalším kačerům (to snad Mion ani nemusel psát). Nic proti takovým, kteří je nesbírají. Proč tuto vášeň hned hanět? Jak již bylo napsáno, jsou určitá pravidla a CWGčka jsou k výměně a neměla by se brát bez náhrady. P.S. Jani, ZEGGO, jsi skvělá, pobavila jsem se! :D
  • 0

#124 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 15:41

Dnes uz nemam na vas cas, lec zitra se vratim...
  • 0
PUNK 4 EVER!

#125 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 18:48

koukám tady je to samej Mirek Dušín.. vy s těma kolečkama neděláte..nechápete že si ty kolečka berete navzájem, vy sběratelé?že pro někoho je to naprosto bezcenný kus dřeva?a rovnost výměn?kdyby to bylo jak píšete, nenacházel bych prázdný keše nebo plný bordelu, nepamatuju kdy jsem u nás našel něco co by stálo za to měnit...není GC o tom, vyjít si do přírody, zdolat nějakou skálu, či jen prostě najít krabičku, kterou majitel důsledně ukryl?chápu to u dětí, těšit se co tam najdou,ale dospělí? když CWG najde nějaký zahraniční kačer nebo někdo, kdo neví o co jde, jednoduše ho vymění za nějakou blbost,pokud ho vůbec zaujme.a že je výrobní cena 10kč? tak si to dejte do pytlíku a napiště k tomu, že měmnit jen za minimálně tuto hodnotu..jenže pro někoho ůže mít mnohem větší cenu pro vás bezcenná krabička sirek, figurka z kindvejce,cokoliv... lidi je to jenom hra... jděte raději ven.... my jsme se s pejskama v sobotu pěkně prošlo po Lucembursku, našli 6 krabiček,ušli 35km, v 10 večer se mi v lese u poslední vybila GPS, 5km od auta vzdušnou čarou, takže zpátky jsem šel po paměti...úžasný...jít lesem a svítit si jen mobilem, protože jsem neviděl ani psa na konci vodítka... a nějaký kolečka? pytel bych ji dal aspoň za normální baterku...
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#126 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 19:05

A tak každému, co jeho jest, ne? Kdo baží po kolečku, měl by za něj něco dát, přece jen to někoho něco stálo.
Kdo nebaží, nechá tak, ne?
Já bych si i někjaké vzal, ač svoje nemám, ale neměl jsem nic na výměnu, tak jsem nechal v keši, no.
A nic se kvůli tomu nezbořilo...
Ale hlavně se, lidi, nehádejte!!!
  • 0

#127 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 19:10

pepega napsal/a:
koukám tady je to samej Mirek Dušín.. vy s těma kolečkama neděláte..nechápete že si ty kolečka berete navzájem, vy sběratelé?že pro někoho je to naprosto bezcenný kus dřeva?a rovnost výměn?kdyby to bylo jak píšete, nenacházel bych prázdný keše nebo plný bordelu, nepamatuju kdy jsem u nás našel něco co by stálo za to měnit...není GC o tom, vyjít si do přírody, zdolat nějakou skálu, či jen prostě najít krabičku, kterou majitel důsledně ukryl?chápu to u dětí, těšit se co tam najdou,ale dospělí? když CWG najde nějaký zahraniční kačer nebo někdo, kdo neví o co jde, jednoduše ho vymění za nějakou blbost,pokud ho vůbec zaujme.a že je výrobní cena 10kč? tak si to dejte do pytlíku a napiště k tomu, že měmnit jen za minimálně tuto hodnotu..jenže pro někoho ůže mít mnohem větší cenu pro vás bezcenná krabička sirek, figurka z kindvejce,cokoliv...
lidi je to jenom hra... jděte raději ven....
my jsme se s pejskama v sobotu pěkně prošlo po Lucembursku, našli 6 krabiček,ušli 35km, v 10 večer se mi v lese u poslední vybila GPS, 5km od auta vzdušnou čarou, takže zpátky jsem šel po paměti...úžasný...jít lesem a svítit si jen mobilem, protože jsem neviděl ani psa na konci vodítka...
a nějaký kolečka? pytel bych ji dal aspoň za normální baterku...


Co kdyby ses aspon namáhal seznámit se o čem je řeč než se zapojíš do debaty? Naprostá většina z těch co mají svá CWG je má jako předmět pro trade. A jediné co chce aby trade bylo zachováno. Takže CWG za cokoli co do keše patří. Ne za odpadky, ne bez výměny. Je to tak těžké pochopit a respektovat? To není naše vykřičené přání, to je výklad pravidel.

Když jdu na lov a keš se mi líbí dám do ní CWG (nebo cokoli jiného)bez výměny jako poděkování autorovi. Proto abych tu ubohou vybranou krabičku obohatila. Rozhodně ne proto abych obohatil "album" zpovykaného nevychovance, který nemá tolik sebekázně a úcty aby sáhl do kapsy pro pitomou desetikačku (i toto jsem ochotna tolerovat).

Ano mohu jít do přírody, a nacházet tam samé mikro a regularky s posmrkanými kapesníky a cvaklými lístky. A nebo si mohu najít chvilku a psát o tom co se mi nelíbí.

TO ALL: Jestliže v keších je svinčík, tak já si mohu vzít kde chci co chci? Někde jsem dal a nebral tak tady beru a nedám? Je vůbec možné, aby tyhle věty vypustil z klávesnice dospělý člověk?
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#128 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 19:19

pepega napsal/a:když CWG najde nějaký zahraniční kačer


Moje dvě CWG v keších náhodou nalezli zahraniční kačeři, Německo a Nizozemí.Našli si co to je, psali mi že je u nich a že děkují, že je to jako pozdrav od české kačerky. Slušně se ptali zda nevadí že je v zahraničí a jestli ho mají poslat do čech nebo logovat či nějak zapsat.

Ono to je opravdu o slušném vychování a přístupu. To, že někdo porušuje pravidlo trade u CWG může znamenat, že ho příště poruší u GC. Je to jen otázka času než narazí na nějaký coin který prostě bude "muset" mít doma. Co na tom, že ho nemůže nikomu ukazovat. A nebo použije pravidlo že jemu se přece už dva coiny ztratily, tak tenhle se zas ztratí někomu jinému...
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#129 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 19:40

pepega napsal/a:
koukám tady je to samej Mirek Dušín.. vy s těma kolečkama neděláte.....


Ale tady NEJDE O KOLEČKA, jde o DODRŽOVÁNÍ PRAVIDEL se kterými jste všichni dobrovolně souhlasili, takže nevím co tolik vadí, těm co z keše vzali předmět bez výměny, na tom, že je někdo označí za zloděje. Ale asi to, že je to pravda a "Pro pravdu se každý zlobí."
  • 0

#130 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 19:55

A jak to mam udelat, kdyz sbiram i ty dreveny placky I penize?? Prece tam nenecham za placky desetikorunu, to si ji pak zase veme nekdo jako jsem ja a nic tam neda.. To je zapeklity soukoli. Navic rika tata, ze je to pekny drivi - prej: to by horelo...
  • 0
PUNK 4 EVER!

#131 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 20:00

Ruvit napsal/a:

pepega napsal/a:
koukám tady je to samej Mirek Dušín.. vy s těma kolečkama neděláte.....


Ale tady NEJDE O KOLEČKA, jde o DODRŽOVÁNÍ PRAVIDEL se kterými jste všichni dobrovolně souhlasili, takže nevím co tolik vadí, těm co z keše vzali předmět bez výměny, na tom, že je někdo označí za zloděje. Ale asi to, že je to pravda a "Pro pravdu se každý zlobí."

já se nezlobím... já jen říkám, že pro každého může mít jinou hodnotu...pro někoho třeba i ten štíplý lístek, znám jednoho "pošuka" co je sbírá a má jich dost...
když si vezmu z auta litr nafty, dám ho do keše, pro někoho to bude 25kč, nebo kolik ted stojí, pro mě kapka toho co za měsíc projedu, cca 2500l..
dávat jí tam samozřejmě nebudu,ale chápete to srovnání?
jistě, když jdeme s dětma,měníme...ale zkoumat jestli ten plyšák co máme stál 30kč a to autíčko co mladej chce 35? to nikdo chtít nemůže, jak to máme vědět...
u GC a TB je situace jiná, nemám a je v keší,poponesu, mám a v keši není, nechám ho tam, obecně se jim snažím naběhat kilometry,pokud je nenechám zrovna doma..
ale fakt,dřevěný kolečka mě neberou...je to sice dobrý nápad,ale neřvěte že za něj dal někdo pro vás bezcennou věc...pro toho dotyčného to mohlo být naopak....pár koleček jsem už viděl, jedno mám doma,dostal jsem ho přímo od autora, a většinou byly jen v pytlíku,bez popisu...
fakt by mě v sobotu potěšila svítící baterka za pár korun než pytel koleček za několik stovek...
a nevím jak vy, já hledám kvůli krabičkám, kvůli hledání, dostat se na pěkné místo...ne kvůli těm cetkám, kterých jsou plné krámy...
amnohem víc než nějaké kolečko mě potěší pěkně zpracovaná krabička... mám jich sice jen přes 300,ale fakt pěkné bych spočítal na prstech...
lidi je to fakt jen hra
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#132 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 20:13

pepega napsal/a:neřvěte že za něj dal někdo pro vás bezcennou věc...


NAPÍŠU TO VELKÝM A KRÁTCE, PROTOŽE DELŠÍ A MALÉ EVIDENTNĚ NEČTEŠ!

Nejde o to, jestli kolečko stojí 10-15 a někdo ho mění za samolepku za korunu.

Jde o to, že kolečka mizí s keší a ti co je berou za ně nedají nic!

Celé tohle vlákno je o tom že se kolečka z keší ztrácdejí bez trade, tedy jsou vykrádána, nikoli o hodnotě výměn (ta zde byla zmíněna velmi okrajově).
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#133 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 20:31

Zegga napsal/a:

pepega napsal/a:neřvěte že za něj dal někdo pro vás bezcennou věc...


NAPÍŠU TO VELKÝM A KRÁTCE, PROTOŽE DELŠÍ A MALÉ EVIDENTNĚ NEČTEŠ!

Nejde o to, jestli kolečko stojí 10-15 a někdo ho mění za samolepku za korunu.

Jde o to, že kolečka mizí s keší a ti co je berou za ně nedají nic!

Celé tohle vlákno je o tom že se kolečka z keší ztrácdejí bez trade, tedy jsou vykrádána, nikoli o hodnotě výměn (ta zde byla zmíněna velmi okrajově).


OMYL... VLÁKNO JE I O TOM, ŽE ZA CWG DÁVAJÍ LIDI DO KEŠE PRO VÁS BLBOSTI... A ČÍST UMÍM...
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#134 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 20:36

pepega napsal/a:OMYL... VLÁKNO JE I O TOM, ŽE ZA CWG DÁVAJÍ LIDI DO KEŠE PRO VÁS BLBOSTI...[/b] A ČÍST UMÍM...


Nadpis: Vykrádání CWG

Ve vlákně 4 kačeři napsali že vzali CWG bez výměny, z toho dva kteří tvrdí že je to OK a dělají to běžně.

Někde v hloubi vlákna projevili dva názor CWG za CWG, ten byl většinou odmítnut. Jistě to tedy není nosné téma vlákna.

Co se pro Vás blbosti týká, je to relativní a nesoudím, pokud to nejsou odpadky. Vadí mi zlodějna.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#135 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 20:43

3.8. byl Werg na mé keši. Po něm tam byly 2 ks jeho CWG, 12.8. Petrs.net měnil 1 jeoho CWG za své. Jiné logy je nezminují. V keši co do počtu věcí ubylo a dnes na obhlídce tam není ani jedno. :-(, po wergovi ji navštívilo mimo petrs net 6 kačerů, z toho 3 které znám a vím že mění fér. Asi myši... :@
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#136 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 20:46

Zegga napsal/a:
3.8. byl Werg na mé keši. Po něm tam byly 2 ks jeho CWG, 12.8. Petrs.net měnil 1 jeoho CWG za své. Jiné logy je nezminují. V keši co do počtu věcí ubylo a dnes na obhlídce tam není ani jedno. :-(, po wergovi ji navštívilo mimo petrs net 6 kačerů, z toho 3 které znám a vím že mění fér. Asi myši... :@


Myši těžko,byl to "spuzva" !! ;) Holt anarchista !
  • 0

#137 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 20:51

cinca2008 napsal/a:Myši těžko,byl to "spuzva" !! ;) Holt anarchista !


ee, ten tam nebyl... ;)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#138 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 20:57

pepega napsal/a:

Zegga napsal/a:

pepega napsal/a:neřvěte že za něj dal někdo pro vás bezcennou věc...


NAPÍŠU TO VELKÝM A KRÁTCE, PROTOŽE DELŠÍ A MALÉ EVIDENTNĚ NEČTEŠ!

Nejde o to, jestli kolečko stojí 10-15 a někdo ho mění za samolepku za korunu.

Jde o to, že kolečka mizí s keší a ti co je berou za ně nedají nic!

Celé tohle vlákno je o tom že se kolečka z keší ztrácdejí bez trade, tedy jsou vykrádána, nikoli o hodnotě výměn (ta zde byla zmíněna velmi okrajově).


OMYL... VLÁKNO JE I O TOM, ŽE ZA CWG DÁVAJÍ LIDI DO KEŠE PRO VÁS BLBOSTI... A ČÍST UMÍM...


ASI ČÍST NEUMÍŠ, PROTOŽE TÍMHLE TEXTEM VLÁKNO ZAČÍNALO:

werg napsal/a:
Posledni dobou pri zpetne kontrole ulovenych cachi nachazim stale casteji tyto logy:
----telo logu---------
OUT: CWG
A cast IN: tam proste neni! Takze nekdo sebere CWG, neda tam vubec nic - a jeste to hrde hlasa v logu? To uz je snad trochu ujete, neni?
Protoze je to tesne za mym logem, je to MOJE CWG, ktere si nekdo vzal - a nic za nej nedal. Uz jsem zacal psat takovym cacherum maily. A nejsou to zrovna zacatecnici. Jeden mel i pres 1500 nalezu.
Nechapu to, kdyz chce nekdo CWG ukradnout, nebude to prece psat vubec do logu! Takze co je tohle - provokace? Vysmech? Nebo jenom cacheri zapominaji psat tu cast IN?


  • 0

#139 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 21:41

tak aby bylo jasno..odsuzuju si brát z keše něco aniž bych tam cokoliv dal... jen ale z těch koleček nedělejte kdo ví co... to že mizí si děláte podle mého názoru sami vy,kolečkáři, co je sbíráte. ale je to prostě to jako by někdo začal dávat svoje vizitky.. ty by mě potěšily víc, kdysi jsem je sbíral a táta dělal v tiskárně, ke se tiskly, takže jsem jich měl hafo včetně členů tehdejšího parlametu i vlády, ředitelů různých firem... a některé z nich stály víc než jedno kolečko..pak se mi to válelo doma (objevil jsem jinačí věci) a nakonec jsem to prodal..za celkem slušný peníze.. je to jen o pohledu na věc... a i štíplý lístek může mít pro někoho cenu....větší než když byl nový
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#140 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:18

pepega napsal/a:
tak aby bylo jasno..odsuzuju si brát z keše něco aniž bych tam cokoliv dal... jen ale z těch koleček nedělejte kdo ví co... to že mizí si děláte podle mého názoru sami vy,kolečkáři, co je sbíráte.


Ano, a dopravní nehody způsobují všichni ti zlí autaři, a motorkáři to už je vůbec verbež....
Škoda že si nikdo nevšimne těch 70 co jedou vesnicí do 50 km/h a zastavují před přechodem. Každý vidí jen to jedno hovado co projelo po zadním.
A vůbec, "já bych všechny ty internety zakázala"...

http://1.bp.blogspot...verapohlova.jpg

Máš problém s nazýváním věcí pravými jmény? Kdo něco "COKOLI" vezme z keše a nedá za to nic je ZLODĚJ, nikoli kolečkář.

A Ještě něco, nám záleží na kolečkách. Nenutíme Ti je. Proč se nám snažíš vysvětlit jak jsou bezcenná? Pro nás hodnotu mají, třeba jako pro Tebe vizitky. Nikdo tu nepsal, že vizitkou pohrdá ani Tě nenazýval "vizitkářem". Nikdo Ti svoje kolečko nenutí jako cennost. Pro nás je svátek kolečko najít. Ti kterým jsou fuk a nezajímají je je z keší snad opravdu neberou. Bohužel jsou tací kteří je chtějí a kradou. Táta Ti je nosil, třeba jsi chodil na burzu, ukazoval a měnil. Měl bys radost kdyby Ti z alba někdo ukradl vzácnou vizitku, třeba ze serie nějaké firmy? A kdyby se to stalo opakovaně?
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama