Přejít na obsah


Fotka

CACHE-PREMIUM MEMBER ONLY


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
193 odpovědí na toto téma

#61 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2006 - 16:17

ja beriem zalozenie tejto cache ako vyraz urcitej nezrelosti autora, mozno spojeny s jeho vekom :) - a to pritom mam PCho rad a je to fajn typek - a nemienim sa tym viac zatazovat.
  • 0

#62 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2006 - 16:22

Jsem si jist ze pc-romeo chtel jen mit dalsi primat a zadne vedlejsi umysly bych nehledal.
  • 0

#63 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2006 - 16:34

Jsem Premium member, premium cache zakládat nehodlám (pochybuju, že by na ně někdo na Moravě chodil), ale neubírám PC-Romeovi právo takovou cache založit - vždyť ta cache je jen jedna jediná v celé ČR (!). To vám stojí okruh o průměru 300 m za to vyhrožovat Premium memberům, že jim neuznáte logy a že by se to mělo zakázat apod. ? Osobně tuto cache beru jako kuriozitu a pochybuju, že by se měl počet Premium only cacheí v tomto roce rozrůst na víc než pět (osobně si myslím, že vznikne ještě tak maximálně jedna :-))

Dapeovy komentáře v tom smyslu, že je tato cache založena v tom smyslu, že jde o zdůraznění egoismu, elitářství nebo dokonce provize (no to snadne ???) mi přijdou jako ubohost - berme to jako raritu, konečně už i v Čechách máme jednu Premium member only cache a tím to hasne. Ale neřvěte tady na diskuzi, jako by od zítřka měli všichni Premium members označit všechny svoje cache jako Premium member only.

P.S. škoda, že si nemůžete přečíst logy u zmíněné cache, možná by vám poté hlavy trochu zchládly.
  • 0

#64 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2006 - 16:03

Cheche. Neboli, co na to rict.

pokud jste nekdo nasel v kesi dvanactiletou whisku a jeste jste autora za to zjebal tak segu znate
  • 0

#65 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2006 - 16:02

Psal jsi, že zakládáš nadprůměrné cache. Rád bych se na nějakou podíval. Proto bych uvítal Tvůj geonick.
dape a nebo se mám podepsat jako "h ch k r d t n"? :-)))

Podepiš se úplně jak chceš, já se obvykle ani nedívám kdo to napsal, když odpovídám. Zajímá mne věc, ne autor. Buď máš argumenty k věci nebo nemáš nic, námitky k mé osobě jsou irelevantní a jen ukazují co jsi ty sám zač.
  • 0

#66 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2006 - 16:25

Na dotaz, jaký je Tvůj geonick nereaguješ, protože se :
1. stydíš představit kdo vlastně jsi
2. rejpal, který umí jen rejpat do lidí
3. cokoliv jiného
4. nic dalšího mne nenapadá :-))
Jak píše, myslím, Dorcadion, tato diskuse je poměrně uzavřená, mohu říci, že valná většina cacherů se zná (pominu-li úplné nováčky) a proto bych rád věděl, kdo jsi.

5. protože to není tak tak dávno co tu někdo vyhrožoval likvidací všech keší založených někým kdo si dovolil vyjádřit jiný názor. Tohle není uzavřená diskuze a vůbec se nedivím někomu, kdo nechce zbytečně ohrozit své keše tím že se podepíše pod kontroverzní názor.
  • 0

#67 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2006 - 21:03

Tak to gratuluji k vyřešení této mystery cache :-)

Tak to je k popukani... jo jasne, myslim ze uz se to par let vi, to je asi ceska specialita... najit si cesticku kolem vselijakych omezeni, dostat se nekam zadarmo atd... v tom jsme fakt dobri. Jen nevim, jestli tim taky chceme byt povestni... ? :]
  • 0

#68 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2006 - 21:25

Jo a ještě jedna drobnůstka. Jelikož jsem četl logy, tak musím potvrdit pravdomluvnost PM kteří se logovali a zde přispívali, jelikož jejich logy korespondují s tím, co zde píší !!!!!!!!!!!!!! Kluci díky !!!!!! Toto poznání je pro mne mnohem cennější než nějaký bod za odlov. Je vidět, že nejsou všichni cacheři jen lháři, vandráci, vykradači ničitelé a další povl jak jsem se zde dopoledne dočetl a které je potřeba selektovat :)))))))))

  • 0

#69 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2006 - 21:41

Já vím, že tady furt otravuji, ale kruci mě to tak pobavilo, že mi to nedá.:))))) Samozřejmě myšlenka značně kacířská a proti pravidlům, ale: Co kdyby se nezveřejňovali souřadnice cachí, ale pouze jejich název a popis. Je to docela zábava vyprojektovat si to "správné" místo a jít. Je to takový úkol navíc, který ty kešky " přijď sáhni a jdi" i torchu zatraktivní. A hlavně člověk neví co hledá a jestli to hledá vůbec na správném místě. :)))) Věřím, že by bylo více zábavy a možná i ty logy by nebyly ty tříslovečné nadpisy :)))))))

  • 0

#70 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2006 - 21:38

.... Škoda, že taková keška není není pro BM, protože ten nápad s vyprojektováváním dodů je dost dobrý a napětí, jestli to mám správně, shodné jako při odlovu FTF. ...


No, asi to nebude vypadat jako náhoda, ale zrovna druhý den domýšlím realizaci podobné mystery cache, kde se k cílovým souřadnicím bude možné dostat dost podobným způsobem. Jen mám trochu obavy, že až bude zveřejněna, že budu napadán za použití tohoto nápadu z 1stPMC by PC-R... :-)
  • 0

#71 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2006 - 0:40

Neda mi to jeste dneska nenapsat :-))))) V praci sme si s Uza spocitali souradnice pomoci GC.COM a mapy Prahy.Ani to netralo dlouho.Bouzel se nam totalne zhroutilo PDA tak se vecer musel delat hard reset a nova instalace navigace.Ale vse se zdarilo a ve 20:45 sme uz stali s PMC v ruce a ani sme tomu nechteli uverit co se nam povedlo.Zamereni naprosto presne,ani nebylo treba baterky.Fakt diky PC-Romeo za takovy pekny vecerni dobrodruzstvi,kdy sme znali pouze nazev a zbytek byl uz jen na nasich schopnostech ;-).Super keska pro BM a pro PM pouze bod.V okoli z pocatku byli podivni typci,kteri nastesti po chvili odjeli....Provedli sme rychly zapis do logbooku, TNLN. Nakonec bude mit tahle keska velikou navstevnost BM kteri si nenechaji ujit moznost vylustit mystery ;-)).
  • 0

#72 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2006 - 11:08

Zhruba jsem si to odpichnul v mapě, ale koukám, že Vy to asi nějak počítáte.

Stačí si uvědomit, že poledníkový stupeň je asi 111 km (rovnoběžkový cos(fi) krát tolik, ale na tom při aproximaci nesejde), takže těch 0.01 km (přesnost s jakou je vzdálenost keší na stránce udávána) je zhruba
0.0001 stupně, a pak postupně přičítat nebo odčítat podle vzdálenosti a podle směru (N, NW, W, NE atd.).
  • 0

#73 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2006 - 16:42

Nejdriv chci zduraznit, ze PM-cache mne prilis neoslovuji - aspon v tom smyslu, ze bych je zrejme asi nyni nezakladal :-) Ale presto reagovat musim: PM-cache nejsou proti pravidlum GC. Jsou zavedenou soucasti hry, jen u nas v Cesku to stale s nimi (i kvuli mnozstvi PM) trochu skripe. Jejich nepovolovani by naopak proti pravidlum bylo. Kdyby PM-cachi zde bylo nyni napr. kolem stovky, verim tomu, ze po nekolika mesicich cachovani by mnozi cacheri ochotneji upgradovali na premium membera.

OK. Pokud mi někdo bude bránit návštěvě PM cache a to jen z důvodu toho, že jsem nezaplatil poplatek, budu standardně do svých cache dávat podmínku, že cache bude uznána jen tomu, kdo je members only a ne premium members a toto mysím opravdu vážně.

Za druhe: konflikty resi reviewer behem schvalovani. Vic nad tim neni treba premyslet, nicmene staci si treba take predem overit vhodnost lokality pro ulozeni cache. Jednoduche, neni nad cim se rozcilovat, i tady plati, ze kdo driv lokalitu obsadi, ten ma prednost, at je to basic, nebo premium member.

ne,ne, ne. Nelze to ověřit, pokud tím nebudu otravovat reviewera a nebo se nestanu premium membrem. A to není už vůbec o tom, kdo první lokalitu obsadí, ale o tom, kdo zaplatí nebo nezaplatí.

Za treti: kazdy ma volbu se rozhodnout, zda si PM za symbolickou castku poridi a podpori tak skvelou hru a technologicke zazemi a organizaci tehle hry, a i zda si pak nejake PM-cache zalozi. Je to kazdeho vec. Nikdo neni omezovan, ani diskriminovan.

opet ne ne ne! (:-)) )je zde diskriminace a to v omezení na příspěvkáře. Už to píši po několikátý, nemíchejme příspěvky a PM cache. To s tím nesouvisí.

Jen mozna u nas v Cesku to tak vypada, protoze je zde velky nepomer PM a BM, az z toho vnika dojem, jako by PM bylo neco nemoralniho a nenormalniho. Opravdu nerozumim tomu, proc se tu objevuji takove reakce.

aha. Takže budeme prosazovat pravidlo: "Zaplať si a pak můžeš jít hledat"? Tak pro toto ja tedy rozhodne nejsem. Vubec se nebranim tomu nekam prispet. Ale rozhodne jsem proti tomu, abych musel zaplatit penize pro navstevu nejake cache.

Vzdyt nektere 4-5 hvezdickove cache jsou treba pro mne (i mnohe dalsi) z ruznych duvodu daleko nedostupnejsi, at uz z hlediska obtiznosti reseni, nebo terenu. Ale kdyz na ne nemam, nevidim duvod, proc bych se mel nad nimi pozastavovat a zadat jejich premisteni na jednodussi misto, nebo vyzadovat za kazdou cenu reseni sloziteho vypoctu jejich souradnic.

Ano, "kdyz na ne nemám" - bud mentálně (jsem zaostalej), fyzicky (nejsem tak zdatnej) a nebo na to nemám chuť tak s tím souhlasím. Ale abych na cache nemohl z důvodu toho, že jsem nezaplatil, tak, pánové, nezlobte se na mne, ale kde to pak jsme?? to potom není hra, ale je to jen a jen o penězích a pokud vím, toto rozhodně není cílem.

Za posledni: bez vyhrad respektuji, ze mnozi cacheri odmitaji z ruznych subjektivnich duvodu prispet malym obnosem na dobrou vec a hru, ktera jim tolik prinasi (zazitku, radosti, pohybu, premysleni,...) a behem ktere dozajista utrati nepomerne vyssi castky (strava, doprava, mapy, obleceni, technicke vybaveni, GPSky, PDAcka,...). Ale je mi moc lito, ze se kvuli takove drobnosti museji takhle r

Tady nejde o nějakejch "blbejch" USD 30, ale o princip. S tím absolutně nesouhlasím a, abych řekl pravdu, to PM se mi tímto způsobem začíná pěkně protivit.dape
  • 0

#74 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2006 - 16:45

Vzdyt nektere 4-5 hvezdickove cache jsou treba pro mne (i mnohe dalsi) z ruznych duvodu daleko nedostupnejsi, at uz z hlediska obtiznosti reseni, nebo terenu. Ale kdyz na ne nemam, nevidim duvod, proc bych se mel nad nimi pozastavovat a zadat jejich premisteni na jednodussi misto, nebo vyzadovat za kazdou cenu reseni sloziteho vypoctu jejich souradnic.


Presne tak. Kdyz vytvarim novy ukryt, zcela zamerne se snazim urcitou cast lidi z hledani eliminovat. Obtiznosti, lokalitou, stylem popisu. Nevidim nic spatneho na tom, kdyz se do toho zapoji taky penize. Nikdo nema na me cache NAROK a kdo plati, ma taky dostat vic nez ten co se jen veze - pritom sam jsem jen basic member a nikdy to nebude jinak.


  • 0

#75 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2006 - 16:28

BTW podobne diskusie sa vedu aj na forach gc.com a ani tam nie su PM cache oblubene. Je normalne ze sa takato diskusia vedie. PM je v sulade s pravidlami.
  • 0

#76 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2006 - 16:12

jojo, vykradeni slepe koleje je dobrej spojler, i kdyz mozna ne
  • 0

#77 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2006 - 16:30

5. protože to není tak tak dávno co tu někdo vyhrožoval likvidací všech keší založených někým kdo si dovolil vyjádřit jiný názor. Tohle není uzavřená diskuze a vůbec se nedivím někomu, kdo nechce zbytečně ohrozit své keše tím že se podepíše pod kontroverzní názor.


To máš pravdu, ale právě ten dotyčný "vyhrožovate" vedl diskusi na podobné úrovni... (tím nemyslím že jde o SEGU). Spíš jde o způsob komunikace s ostatními...
  • 0

#78 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2006 - 16:30

5. protože to není tak tak dávno co tu někdo vyhrožoval likvidací všech keší založených někým kdo si dovolil vyjádřit jiný názor. Tohle není uzavřená diskuze a vůbec se nedivím někomu, kdo nechce zbytečně ohrozit své keše tím že se podepíše pod kontroverzní názor.


To máš pravdu, ale právě ten dotyčný "vyhrožovatel" vedl diskusi na podobné úrovni... (tím nemyslím že jde o SEGU). Spíš jde o způsob komunikace s ostatními...
  • 0

#79 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2006 - 10:08

Tak to je k popukani... jo jasne, myslim ze uz se to par let vi, to je asi ceska specialita... najit si cesticku kolem vselijakych omezeni, dostat se nekam zadarmo atd... v tom jsme fakt dobri. Jen nevim, jestli tim taky chceme byt povestni... ? :]

"Jediná pravidla jsou tato: Když něco odebereš z pokladu, musíš tam něco zanechat a musíš svou návštěvu zapsat do návštěvní knihy."
Když tam může papírově logovat náhodný nálezce, tak proč by nemohl BM? A když jsem se zalogoval papírově, tak co je špatného na tom když taky elektronicky?
Však taky se ve výše zmíněném odkazu píše "Jeremy přiznal díru v logování a řekl že neexistuje důvod ji zavírat." A taky je z toho vidět, že to není česká specialita. A ten co objevil tu díru tam píše: "věřím že účelem MO keší je zabránit nečlenům prohlížet tu stránku, ... nevidím důvod bránit nečlenům logovat tyto keše."
  • 0

#80 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2006 - 22:00

Hezkej pozdrav na cache (poznamka), Jarry :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama