Přejít na obsah


Fotka

nova eventova moda ??


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
187 odpovědí na toto téma

#141 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 10:30

Sutech napsal/a:
Kolega Maxinoha mou identitu zná již dlouho, ale musím říct, že u jeho kauzy DLR nepřítel wheriga, jsem se bavil královsky :D. Hlavně věty: "A kolik wherigo jsi odlovil nebo založil ty, v každém případě jsem zkušenější, než ty!" mě dostávaly do kolen :D. A Maxinohovi za to moc děkuju :).


Ale já si za tím stojím, v současné době není v ČR publikované wherigo, které bych neměl odehrané a již "čistím" německo ;)
  • 0

#142 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 10:36

Takže nekontaktujte Sutecha a nechtějte po něm, aby vám něco schválil, vysvětlil pravidla apod., neporadí vám, nebude si vás autorizovat na instantních messengerech, na to nemá chuť ani čas . DLR se vám na druhou stranu věnovat bude, ale jen po mailu.


krása, krása, krása:) pořádek musí být ;)

už jsem se lekl když jsem dostal poslední dva logy z GC21VN0, teď už tomu rozumím:)
  • 0

#143 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 10:40

Maxinoha napsal/a:
Ale já si za tím stojím, v současné době není v ČR publikované wherigo, které bych neměl odehrané a již "čistím" německo ;)


Teď mi došlo, že si koleduji o malér, určitě nějaké wigo je ve frontě a čeká na schválení, takže to nemusí být za chvíli pravda :D

Nic ve zlým, jen fórek. Jinak díky za eventy Wherigo s prstem v nose 1 a 2.
  • 0

#144 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 10:55

Sutech napsal/a:
...
Jako Sutech budu nadávat na blbé keše, jako DLR je budu obhajovat, budou-li současně souladu s pravidly.
Jako Sutech poradím nováčkovi, když si s něčím nebude vědět rady, (ostatně dělal jsem to léta předtím). Ale zeptá-li se mě kdokoliv na něco, co souvisí s rev. činností, odkážu ho na DLR
....

No ty vole, ale tohle bude dobrá schíza.:D:D A nebo to můžeš udělat jako dvojrole v čínském divadle.;)
  • 0

#145 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 11:05

To už je schíza od 1. května, takže téměř žádná změna ;)
  • 0

#146 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 11:15

Sutech napsal/a:

A že je to na palici? Inu, možná je, ale ve stavu, v jakém se velká část české GC-komunity nachází, je to nutnost.


Velká část české GC komunity je naštěstí v pohodě a snad jí to vydrží. Vyvádí tu jen pár bláznů - jak v dobrém, tak špatném.
  • 0

#147 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 11:21

Vím, že si asi říkám o průser a že je to offtopic, ale mohl bych poprosit DLR nebo Sutecha, což vím už od začátku, a je mi to srdečně jedno, aby se podíval do fronty na mojí kešku, která tam visí už skoro 4 dny. Vím, že je v pravomoci Poníka, ale ten jede, jak sám řekl, na půl. Předem díky ;) GC1YN7Z
  • 0

#148 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 11:58

Obávám se, že bez výslovného přání kolegy nemohu zasahovat do jeho kompetencí. Vyjma toho, tím "na půl plynu" jistě nemyslel to, že již nemá čas na schvalování. ;) Přátelé, je před vánocemi, to i revieweři mají nepřekvapivě i jinou práci, než sedět u fronty :)
  • 0

#149 ran55

ran55

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 12:10

Lidičky - kačeři, jsou vánoce, "svátky klidu" nechme je i našim reviewerům, je přece nějaká obvyklá doba na schválení, snad ne 4 dny ? Pro všechny naše reviewery i ty předdůchodové hodně trpělivosti s námi.
  • 0

#150 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 12:37

Jistě, nechme reviewerům taky nějaký klid před svátky, ale ať se sklidní i oni, nepíšou o nesmyslné schizofrenii a neztrácejí čas neustálým střídavým logováním do fóra nejdřív jako DLR, pak jako Sutech a pak zas jako DLR :)
  • 0

#151 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 12:38

Přátelé, je před vánocemi, to i revieweři mají nepřekvapivě i jinou práci, než sedět u fronty


Spravne, bo ve spravne fronte se stoji B)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#152 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 12:38

randir napsal/a:
Vím, že si asi říkám o průser a že je to offtopic, ale mohl bych poprosit DLR nebo Sutecha, což vím už od začátku, a je mi to srdečně jedno, aby se podíval do fronty na mojí kešku, která tam visí už skoro 4 dny. Vím, že je v pravomoci Poníka, ale ten jede, jak sám řekl, na půl. Předem díky ;) GC1YN7Z

No boze... Me tam "visi" od 7.12. a taky tu nezebram.. Jsou svatky, a i revieweri chteji mit trochu toho vanocniho klidu a pohody, ne...
  • 0

#153 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 12:48

Ach jo, tak no, dobrááá ... :@
Nikoho jsem nechtěl prudit a už vůbec jsem to nemyslel jako žebrání. Akorát mě už nebvilo číst tohle šílený téma (sleduju ho už od začátku).

No boze... Me tam "visi" od 7.12. a taky tu nezebram.. Jsou svatky, a i revieweri chteji mit trochu toho vanocniho klidu a pohody, ne...


A klid a pohodu přeji opravdu všem ... B)

No jo, tak jsem se poprvé zapojil do plamenné diskuse, ve snaze naznačit zbytečnost a vrátilo se to jak facka ... :(

Však já si počkám petegeo ;)

Asi se radši zase stáhnu k práci ;)
  • 0

#154 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 15:56

Ještě zpět ke kořenům tématu: Teprve dnes jsem zjistil, o které lidi se to vlastně jednalo. S jedním z bratříčků jsem přišel do kontaktu, když jsem ho kontaktoval kvůli jeho 2 měsíce zrušené keši, jenom s otázkou, zda ji někdy obnoví. Jeho odpovědí bylo, že ji nemůže obnovit, neb nemá lepicí pásku na krabičku, takže bude měsíc čekat, než pojede na chatu, kde si ji vyzvedne a kde měl být i ten event. Nejedná se o nic náročného, pouze malá filmovka zastrčená za okap základní školy, kam zřejmě chodí nebo chodil. Velmi mě to pobavilo - 3 měsíce čekání, místo toho, aby došel do první trafiky a nějakou černou pásku tam koupil. Bohužel se mu to zrovna dvakrát nelíbilo.... holt každý má asi jiné představy o tom, co je možné. :D PS: Nekamenujte mě, ale opravdu jinak, než si z něho za to dělat srandu, to fakt nejde.
  • 0

#155 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 22:18

DarkLord Reviewer napsal/a:
Šokem dnešního večera je to, že strašlivě anonymní DLR není nikdo jiný, než Sutech.


Bingo, tak přece. Tušil jsem to od 11. prosince, kdy konečně DLR použil v příspěvku jedno méně obvyklé, expresívní slovo - kecálista. Když ho necháte vyhledávat v příspěvcích, zjistíte, že za celou historii bylo ve fóru použito celkem pětkrát, z toho jednou DLR a třikrát jistým Sutechem.
http://www.geocachin...
Taková trojková mysterka na úrovni trochu těžší googlovačky, jenom ta evincka mi zatím chyběla. :)
Kdyby to chtěl někdo zkoušet s Bohemianem, tak to bude horší, ten sem skoro nepíše a když, tak nic použitelnýho… ;)
  • 0
Vložený obrázek

#156 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 467 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 22:23

...kdy konečně DLR použil v příspěvku jedno méně obvyklé, expresívní slovo - kecálista. Když ho necháte vyhledávat v příspěvcích, zjistíte, že za celou historii bylo ve fóru použito celkem pětkrát, z toho jednou DLR a třikrát jistým Sutechem...

Dobrý :) Tak tohle oceňuju. :) Baví mne luštit různé googlovací oříšky přes zdánlivě nesouvisející souvislosti.
  • 0

#157 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 22:27

venca68 napsal/a:
Dobrý :) Tak tohle oceňuju. :) Baví mne luštit různé googlovací oříšky přes zdánlivě nesouvisející souvislosti.


A já si myslím, že by jste se tímto způsobem mohli bavit někde jinde.
  • 0

#158 The Foxx

The Foxx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 23:31

Jsem z tohohle vlákna znechucen... Co všechno se může zamotat z důvodu jednoho pokusu o event... Všichni by jsi měli uvědomit že nikdo není neomylný a Dark Lord má můj respekt. A to i z důvodu toho že se vůbec na všechny rejpaly nevykašlal. Držím mu dál palce a oceňuji jeho práci pro český geocaching, myslete si každý co chcete.
  • 0
Never forget The Fox... www.kisspraha.cz

#159 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2009 - 0:50

Kvety napsal/a:

venca68 napsal/a:
Dobrý :) Tak tohle oceňuju. :) Baví mne luštit různé googlovací oříšky přes zdánlivě nesouvisející souvislosti.


A já si myslím, že by jste se tímto způsobem mohli bavit někde jinde.


A já si myslím, že katarze po coming-outu anonymního reviewera je důležitá a na fórum patří. A navíc tam máš děsnou hrubku (bez uvozovek), což odporuje standardům tohoto fóra.
Sutechovi přeji vše nej do roku 2010! a doufám, že má pro mě konečně pár kilo sladu ;)

PS: to bluetracer: holt dobrá WBFS škola :D (ale taky stačilo třeba jen kouknout na logy u geoDrakiády:D )
  • 0
Retired slowcacher

#160 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 467 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2009 - 16:02

A já si myslím, že by jste se tímto způsobem mohli bavit někde jinde.

???
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama