Přejít na obsah


Fotka

nova eventova moda ??


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
187 odpovědí na toto téma

#101 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:49

Tedy pokud se nepřihlásí ještě ten poslední člověk...


Já to sice vím, ale jen tak pro zajímavost. Jestli kvůli takovéto blbosti jsi ochoten zveřejnit svůj nick, tak jsem teda pátý kdo to chce oficiálně vědět.;)
  • 0

#102 Anton118

Anton118

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:50

kvapa,alkes - jak romanticke :) Podle me matematiky zbývá jeste 1 - slovem jeden / na / Jinak to bude porad jako v O2,nebo Vodafone " Dobry den tady Michal.Jak Vam muzu pomoct ... ?"
  • 0

#103 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:52

to TTR: nevzpomeneš co ta rodinka vymýšlela za kulišárnu? jen tak pro zajímavost. a mimochodem taková černá listina taky určitě není k zahození. Aspoň do budoucna až někdo z téhle partičky bude pořádat nějaký další event.
  • 0
VNIO TE STANTE VIREBO

#104 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:54

radvoj napsal/a:
to TTR:

nevzpomeneš co ta rodinka vymýšlela za kulišárnu? jen tak pro zajímavost. a mimochodem taková černá listina taky určitě není k zahození. Aspoň do budoucna až někdo z téhle partičky bude pořádat nějaký další event.


A hlavně až dojde k výměně Reviewer (viz jiné téma).
  • 0

#105 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:55

taky to vím a zajímá mě jestli to je opravdu tak, ale takhle to vědět nechci. to není fér, někoho vyprovokovat a pak toho využít, to se prostě nedělá :| pokud budu chtít jistotu, tak radši koupim tu flašku zelené... :P
  • 0

#106 Anton118

Anton118

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:55

Tak prosím o odpoved ! Je nas 5 slovem pět! Jinak Daxx - pokud tohle neustoji tak proc to dela?
  • 0

#107 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:57

radvoj: nevzpomenu, event to ale nebyl, běžná začátečnická dvojkeš kdy jednu založil prokop a o kus dál jinou šimon či jak, nešlo snad ani o klukovinu jako teď u eventu ale "jen" o hrubou neznalost pravidel - opravdu za ty 2 roky mi prošlo tisíce keší a detaily neznám, ale teď se mi jen ten nick (doublenick) vybavil, to je celé
  • 0

#108 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:02

Marazd napsal/a:

DarkLord Reviewer napsal/a:
...Tedy pokud se nepřihlásí ještě ten poslední člověk...


Pět.
Vypadá to, že se ti v podstatě uleví. :P


A víš, že vlastně ano? Alespoň nebudu muset poslouchat stálé řeči, že se schovávám za anonymitou, že si dovoluju určité věci jen proto, že si mě nikdo nespojí s konkrétní osobou, že nejsem dost chlap, abych se dokázal postavit problémům přímo.

Takže jak jsem slíbil, činím. Pozor, překvapení, zahrajte famfáru, protože tohle nikdo z vás určitě nečekal. Šokem dnešního večera je to, že strašlivě anonymní DLR není nikdo jiný, než Sutech.
Že jste to čekali, že jste to věděli? Nepřekvapivě, ostatně zhruba od září se už z osobních důvodů o žádné skrývání identity cíleně nepokouším, pouze jsem to veřejně neoznámil. Takže sláva, můžete mi na eventu osobně nadávat ;).

Tak a teď rychle vyřídíme ještě jednu věc, než to na mě vytáhne někdo jiný. Ano, zde také probíraného eventu Pivo zadarmo, jehož jsem schvalovatelem, jsem i autorem.
Hamba mi? Kážu vodu, piju víno (resp. pivo :))? Možná ano. Ano, tento event byl z hlediska mé rev. činnosti přešlapem, nemám problém to přiznat.
Opět si tedy stojím za tím, že dle pravidel bylo vše v pořádku, nicméně z hlediska precedentu to byl průšvih. Takže za to se klidně omluvím, reviewer je také jen člověk a nechal se vyhecovat kamarády, což ho ovšem neomlouvá. Už se to nebude opakovat, žádné podobné eventy v budoucnu nebudou, nežádejte o výjimky, udělovány nebudou.

Kolegovi mitakovi děkuji za cenné rady do života a jdu editovat wiki.
  • 0

#109 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:03

hplus napsal/a:
dame si zhruba 500 piv


Tak tohle je asi nejslabší místo celého plánu… :)
  • 0
Vložený obrázek

#110 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:05

Hlas lidu hlas zboží, nemyslím si, že DarkLorda někdo provokuje, spíš bych tipoval, že svým odhalením mi chce uzmout kus pochybné slávy a trápí ho to od mého nezvolení ;):D BTW: Minarjo, o jakých dvou letech jsi to psal ? Já jsem dal zcela konkrétní datum z letošního dubna. A vůbec mi to přijde celé jako fabulace :) Jak bych se mohl GS líbit, vždyť jsem plešatý a tlustý. A navíc nemám nic proti nováčkům B) jen proti těm, co jsou chytří jak rádio a chovají se zhruba tak, jak jsem se choval já, když jsem byl nováček.
  • 0

#111 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:07

jen proti těm, co jsou chytří jak rádio

to se asi nemáš moc rád
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#112 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:09

tak já nevím jestli je to slyšet,ale hraju tu fanfáru a až se nám někde vyklopí kamion s banány (tak mě napadá teď je hodně mandarinek,nemohli by to být mandarinky?) dám vědět a uděláme si eventík:)
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#113 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:13

DarkLord Reviewer napsal/a:
Tak a teď rychle vyřídíme ještě jednu věc, než to na mě vytáhne někdo jiný. Ano, zde také probíraného eventu Pivo zadarmo, jehož jsem schvalovatelem, jsem i autorem.

Z chlapského (nikoliv oficiálně geocachingového) hlediska musím říct, že když jsem četl diskuzi, listing a logy, tak jsem se hodně nasmál a navíc to docela chápal. Být já reviewerem, asi by se mi podobná blbost povedla jednoho opravdu krásného dne taky. Nicméně já jsem byl smeten ze stolu, aniž bych o tom věděl a asi to bylo dobře :D
  • 0

#114 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:13

DarkLord Reviewer napsal/a:

Takže jak jsem slíbil, činím. Pozor, překvapení, zahrajte famfáru, protože tohle nikdo z vás určitě nečekal. Šokem dnešního večera je to, že strašlivě anonymní DLR není nikdo jiný, než Sutech.
Že jste to čekali, že jste to věděli? Nepřekvapivě, ostatně zhruba od září se už z osobních důvodů o žádné skrývání identity cíleně nepokouším, pouze jsem to veřejně neoznámil. Takže sláva, můžete mi na eventu osobně nadávat ;).

Nic proti tobě, jen mám takovou jednu osobní otázečku: Nebylo ti blbý logovat (Co-)FTF na keších, který jsi sám schvaloval? Nevim, ale mě to připadá takový... divný...
  • 0

#115 Anton118

Anton118

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:14

Dark lord Pro mne mas konecne koule a budu to tak brat. Ten event s tim pivem zadarmo ?. Kdo neudela chybu at hodi kamenem. Tohle neni problem . Mitak : dnes nemusime odstřelit všechy :D
  • 0

#116 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:15

fanfulik napsal/a:

jen proti těm, co jsou chytří jak rádio

to se asi nemáš moc rád

Ty vole, ty jsi tak blbá, že ani nedokážeš dočíst větu a pochytit tu průhlednou ironii...
  • 0

#117 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:18

Ono to zvenci nemusi tak vypadat, ale ja to vidim tak, ze vsem kteri se teto debaty ucastni, jde o "blaho" ceskeho geocachingu - nebo rekneme budoucnost. Myslim, ze zdrava vymena nazoru vede k jejich tribeni a bez diskuze clovek zakrni na jedny pozici, ktera nemusi byt vzdycky nutne jedina spravna. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#118 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:18

mitak napsal/a:

fanfulik napsal/a:

jen proti těm, co jsou chytří jak rádio

to se asi nemáš moc rád

Ty vole, ty jsi tak blbá, že ani nedokážeš dočíst větu a pochytit tu průhlednou ironii...

njn,zapoměla jsem dát nakonec věty smajlíka,aby ynteligent taky pochopil že to není myšleno doslovně a vážně
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#119 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:20

Paullow: nejsem lovec FTF, což vědí všichni, kdož mě znají. Byl to, věř tomu nebo ne (hradník či JohnnyM. ti to potvrdí) jeden ze zastíracích manévrů, aneb: "Sakra, to přeci není možný, že by byl tak blbej a šel na FTFko, který si sám pustil". Ale přátelé, já se tu před vámi nebudu obhajovat. Za svůj jeden přešlap jsem se omluvil, ostatní, vyšťouráte-li nějaké, už komentovat nebudu. Také nečekejte, že za mnou budete chodit na eventech s prosbami typu: "Sutechu, mohl bys prosím tě..."? Na eventech nejsem reviewer, max. v případě, že mě bude chtít někdo poplácat po těch zádech a koupit mi pivo, jak tu bylo avizováno ;).
  • 0

#120 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:20

Tak Sutecha jsme "odhalili". Jeho totožnost znám, alespoň tady ale zatím všichni znalí repektovali jeho dosavadní přání zůstat v anonymitě. Minimálně to svědčí o tom, že část kačerů si ho váží. Jedinou otázkou zůstává to, co se skupinkou spratků, kteří možná "respektují" pravidla geocachingu, ne už ale pravidla slušnosti. Nejrozumnější by bylo vlákno uzamknout, pokud by měl někdo legální variantu, jak to zatrhnout, může to reviewerům sdělit jinak. Mě na tom štvalo to, že je to jeden z mála termínů, kdy bych se mohl eventu zúčastnit, navíc to mám za rohem. Takže jsem spíše zklamaný, co se z "eventu" vyklubalo.:( Sutechovi držím palce a co nejméně "takycacherů".
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama