Přejít na obsah


Fotka

nova eventova moda ??


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
187 odpovědí na toto téma

#81 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:03

mitak napsal/a:
To neplatí! Šaman prozrazuje dopředu :D

len pre zasvetenych iluminatov, ostatni stale netusia :)
A ty Mitaku, co ta Groundspeak pretlaca, by si mal byt ticho :):):)
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#82 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:05

bluetracer

To není nešvar, ale při dnešním počtu lidí docela nutnost. Navíc si myslím, že ta citovaná věta jde vyložit i úplně jinak.
Jde spíš o to, aby měli všichni rovné podmínky pro přihlášení... Tzn. nemůžu třeba říct, tenhle event je jenom pro Pražáky, kámoše atd.

Kdyby se to posuzovalo, jak píšeš ty, tak by pořádání eventů v hospodách a jinak omezených prostranství bylo naprosto nereálné. Možná si zkus nejdřív nějaký uspořádat nebo se aspoň zúčastnit a uvidíš sám.
Vůbec jsem si poslední dobou všimnul, že některá pravidla a zákony taháš rád do extrémů.
  • 0

#83 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:13

Kačeři, kačerky rodinka Gregarovic, aneb kačeři prokop gregar a šimon gregar, se pokusili v minulosti "dostat" i mě a ač už nevím přesně o co šlo, tak jejich nick mám v hlavě uložen na "černé listině", čili to nebylo nic pěkného. Ale berme to tak že to jsou děti kteři se rádi pobaví. Naštěstí tehdy to nedošlo tak daleko, aneb neopustilo to brány veřejné (publikace nebyla) resp. nedošlo k duplicitě, kterou tam hoši tuším vytvářeli. Zde se zjevně jedná opět o zábavu chlapců této rodinky, o které nemohl kolega DarkLord reviewer nic tušit, to dá rozum. Proto bych ho rozhodně za to nepopotahoval, ale popotahoval bych dané kačery, proto jsem kolegovi doporučil retract (odpublikaci listingu), aby ani v archivované podobě nezůstal tento vtípek na GC komunitu na očích (aneb archivace nestačí, to by se jim vtip vlastně povedl, jelikož by to dál bylo vidět, že) - pak si příště dotyční budou dělat srandu snad z někoho jiného a někde jinde... POkud to kolegové Gregarovic zde budou číst, přeji jim pěkné Vánoce a zábavu pokud možno kdekoliv, jen NE v zakládání bogus keší či eventů - chlapci díky!
  • 0

#84 Anton118

Anton118

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:14

Dark Lord ... najde-li se tu v tomto vlákně alespoň 5 lidí, kteří budou chtít znát mou skutečnou identitu a napíšou to, veřejně ji odhalím Je mne jedno kdo jsi ! Ale pokud nabízíš v dražbě svoji hlavu. Tak sem s ní. Možná časem zjistíš, že jednat v afektu není ta nejlepší varianta. Zájemce č. 3
  • 0

#85 harald.cz

harald.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:14

DARKLORD: Děláš blbost. IMHO se zbytečně necháváš vyprovokovat.
  • 0

#86 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:15

Na zaklade argumentace DarkLord Reviewera vyhlasuju, ze na jare usporadam mega-event. B)

Ve trech lidech se dohodneme, kazdej zalozime 166,66 nicku. V okamzik publikovani eventu uz bude zverejnena webova stranka, kam se uchazeci hlasili predchozi tri mesice - a tam uz bude zaregistrovanych tech 500 nicku. To bude zaroven strop, proste vic se nas na ten stadion nevejde, tudiz vyhlasuju deset minut po publikaci stop stav.

Pak se s maaacou a s Qnikem sejdeme v hospode, dame si zhruba 500 piv a budeme celej vecer podepisovat logbook nickama od 001 do 500. Ten logbook vystavime a vsech 500 logu se zaloguje na internetu (bude to chvili trvat).

No a bomba - usporadal jsem megaevent a nekdo mi reknete, kde jsem presne porusil pravidla. Jsem jedinej, komu to pripada pritazeny za vlasy? Najde se reviewer, ktery si troufne nepublikovat megaevent?

(Pro pomalejsi ctenare zdejsiho serveru - je to mineno v nadsazce a megaevent zatim poradat nehodlam.)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#87 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:20

>>>hplus<<<

U toho chci byt az si budes davat to 500ste B)

BTW - Anton118 --> Jsi uz 4. :D Tady je to jak cekani na bingo :pB)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#88 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:25

Dark Lord ... "najde-li se tu v tomto vlákně alespoň 5 lidí, kteří budou chtít znát mou skutečnou identitu a napíšou to, veřejně ji odhalím" Ja to vedet nechci, ztrati to kouzlo a o to prece o vanocich jde, takze 3-1 = 2.
  • 0

#89 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:27

DarkLord Reviewer napsal/a:
Ad miták - dobře, v tom s tebou souhlasím, reviewer nesmí být měkký. A nebudu se s tebou ani s nikým jiným hádat, zda jsem nebo nejsem měkkým konkrétně já.
Já pouze tvrdím, že musím pustit věc, která pravidlům neodporuje, ač na ni můžu mít názor jaký chci. Mně osobně příjde nesmyslných mnoho typů keší, ale jsou-li v souladu s pravidly? Nic s tím nenadělám.
Takže když nyní sklouznu z objektivity, která musí reviewera nutně charakterizovat, k subjektivitě: Najděte někdo nějaký nesoulad s pravidly, kterého jsem si nevšimnul, ať můžu ten zpropadený event archivovat. Zatím mě ale nikdo ničím nepřesvědčil.

Já myslím, že H+ ve svém posledním logu byl docela přesný a nesoulady našel hnedle dva nebo tři. Je těžké posoudit, jestlis mohl podstatu tohoto rádoby eventu posoudit dopředu nebo ne, když nevím, jaká byla přesná původní podoba. Řekl bych, že úkol reviewera teď ale není přemítání nad tím, jestli se ti to líbí z pozice cachera a podle pravidel je všechno v pořádku, ale spíš zapomenutí textu pravidel, zamyšlení se nad reálným stavem a smírný email dotyčným klukům, že takto to prostě nechodí, ať to ani nezkoušejí a pokud chtějí ikonku z eventu, tak ať si zajdou na nějaký nealkoholový, určitě se jich pár najde. Minarjo to napsal trefně.
  • 0

#90 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:30

To, co tu všichni píšete, jsou ale bohužel jen nepřímé nebo dokonce vůbec žádné důkazy. Jsou to podvodníci? No asi ano, ale nic hmatatelného mi ještě nikdo nepředložil :). A na text pravidel jsem bohudík nezapomněl, proto si za nimi tak stále stojím. Nicméně mail daným cacherům jsem odeslal již dávno, na začátku této diskuze, protože kdyby oni sami uznali svou chybu, celé by se to tím vyřešilo. Zatím ale nepřekvapivě bez odpovědi.
  • 0

#91 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:34

Ok. Beru zpět, takže další -1. Ono je to stejně na 99% jasné, ale vzhledem k okolnostem je asi lepší, když se to neproflákne úplně a hlavně ne tímhle způsobem. Přeju ať se daří schvalovat spravedlivě a ať se nenecháš rozhodit blbostma.
  • 0

#92 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:34

hplus napsal/a:
... a vsech 500 logu se zaloguje na internetu (bude to chvili trvat).
....


Pošli DB těch nicků s heslama a nějaky schéma logu. Uděláme utilitku...

Zaloguješ na tlačitko ;)
  • 0
VNIO TE STANTE VIREBO

#93 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:38

Pošli DB těch nicků s heslama a nějaky schéma logu. Uděláme utilitku...

Zaloguješ na tlačitko


To by se hodilo na logovani GC a TB po eventu ;)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#94 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:40

DarkLord Reviewer napsal/a:
To, co tu všichni píšete, jsou ale bohužel jen nepřímé nebo dokonce vůbec žádné důkazy. Jsou to podvodníci? No asi ano, ale nic hmatatelného mi ještě nikdo nepředložil :). A na text pravidel jsem bohudík nezapomněl, proto si za nimi tak stále stojím.
Nicméně mail daným cacherům jsem odeslal již dávno, na začátku této diskuze, protože kdyby oni sami uznali svou chybu, celé by se to tím vyřešilo. Zatím ale nepřekvapivě bez odpovědi.

Sorry, ale tohle je to, co mě dostává nejvíc :) Z rodinné dovolené několika žáků základní školy, který oni chtějí protlačit jako oficiální event, kdy jim chvíli vážně hrozilo, že do chaty nejspíše pronajaté jejich rodiči najednou budou přijíždět úplně cizí lidi :D děláš vysoce složitý právní problém s dokazováním jako u tribunálu v Haagu :D
  • 0

#95 xificurk

xificurk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:42

radvoj napsal/a:
Pošli DB těch nicků s heslama a nějaky schéma logu. Uděláme utilitku...

Zaloguješ na tlačitko ;)


Ještě by bylo fajn na to napojit nějaký generátor pseudonáhodných textů logu (hlásím, že dodám)... bude to vypadat věrohodněji než když tam všichni prídou. ;-)
  • 0

#96 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:42

Ještě ke sporu Miták-DarkLord: myslím že 2 roky je už dost dlouhá doba na "odtajnění" tohoto duelu, když už Miták sám dobrovolně to v podstatě celé tou komunikací s Igim odtajnil (ale to dělat neměl, volby jsou záležitostí privátní). Tehdy skutečně Igi Mitáka, kterého znal jen velmi zběžně, nominoval na Groundspeaku coby zástupce Moravy a na GS se jeho nominace líbila (viz ta ICQ komunikace co tu Miták odtajnil), nicméně já i další revs. jsme jeho nominaci v privátní reviewerské diskusi nad kandidáty (revieweři celého světa tam o kandidátech písí) smetli ze stolu a to právě kvůli tomu, jak se vyjadřuje zde na fórech a jak má nulovou toleranci vůči kačerům-začátečníkům apod. To jen na vysvětlenou, když už s tím Miták vyšel ven. Tak a Mitáku do mě ;). Ne stop, to je opravdu off topic, jen na vysvětlenou...
  • 0

#97 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:43

Asi ano, profesionální deformace :) Ale přesto si budu trvat na svém - chce-li kolega TTR listing retractovat, nechť to udělá. Vy mu budete vděční a já si zalezu zase někam se svým anonymním alibismem ;). Tedy pokud se nepřihlásí ještě ten poslední člověk...
  • 0

#98 Marazd

Marazd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:47

DarkLord Reviewer napsal/a:
...Tedy pokud se nepřihlásí ještě ten poslední člověk...


Pět.
Vypadá to, že se ti v podstatě uleví. :P
  • 0

#99 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:47

TrainTour Reviewer napsal/a:
Ještě ke sporu Miták-DarkLord:
myslím že 2 roky je už dost dlouhá doba na "odtajnění" tohoto duelu. Tehdy skutečně Igi Mitáka, kterého znal jen velmi zběžně, nominoval na Groundspeaku (viz ta ICQ komunikace co tu Miták odtajnil), nicméně já a Poník jsme jeho nominaci smetli ze stolu a to právě kvůli tomu, jak se vyjadřuje zde na fórech a jak má nulovou toleranci vůči kačerům-začátečníkům apod. To jen na vysvětlenou, GS opravdu sám od sebe nikoho nenominuje, to děláme my a zde jen došlo k běžnému přehlasování. Tak a Mitáku do mě ;). Ne stop, to je opravdu off topic, jen na vysvětlenou...

Do tebe ? Moje reakce je snad jen taková, že tuto debatu rozhodně nepovažuju za spor, spíš pár rad DarkLordovi ;)
  • 0

#100 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:49

Jenže to by právě celé věci asi prospělo. On by s nikým nediskutoval. V téhle chvíli by to retractoval a bylo by po srandě. A že je ostrý až netolerantní k začátečníkům? Sám jsem začínal a četl jeho logy na některých "WTF" keších a osobně jsem se tam mnohému naučil. A tím, že se s nikým moc nes..e má celkem respekt. Navíc taky 110 kg čili respekt je na místě.
  • 0
VNIO TE STANTE VIREBO




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama