Přejít na obsah


Fotka

nova eventova moda ??


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
187 odpovědí na toto téma

#121 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:23

No a teď místo toho strašně tajmenýho vobrázku s hábitem Sutech oskenuje fotku z vobčanky a dolu připíše trefné "WANTED" B) No, hele mi je vpodstatě šumák, jestli seš ten nebo jinej, ale pro mnohé je tvůj nick pěkným vánočním dárkem, který předčí i každoroční úžasné bačkory. :D
  • 0

#122 Anton118

Anton118

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:23

hplus napsal/a:
Ono to zvenci nemusi tak vypadat, ale ja to vidim tak, ze vsem kteri se teto debaty ucastni, jde o "blaho" ceskeho geocachingu - nebo rekneme budoucnost. Myslim, ze zdrava vymena nazoru vede k jejich tribeni a bez diskuze clovek zakrni na jedny pozici, ktera nemusi byt vzdycky nutne jedina spravna. B)


Mozna je to divne ,ale mne jde o ho...
Ne o blaho neceho nebo nekoho.
Mne jde jen o zabavu stejne jako pri zakladani a hledani keši.
  • 0

#123 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:24

pes13 napsal/a:

Souhlasím.

Sutech napsal/a:

To beru. Jenom řikám, že mě osobně by to přišlo nefér vůči ostatním. Ale to je jenom můj osobní názor.

To, že je Sutech reviewer jsem věděl už od červnového ME v Salzburku. Myslím si, že volba Sutecha byla jedna z nejlepších možností.
  • 0

#124 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:29

Anton118 napsal/a:
Mozna je to divne ,ale mne jde o ho...
Ne o blaho neceho nebo nekoho.
Mne jde jen o zabavu stejne jako pri zakladani a hledani keši.

Ja myslel diskuzi k veci - totiz o pravidlech zakladani/publikovani/archivovani eventu. Nemluvil jsem o ty bulvarni strance tohohle vlakna - ale nez jsem to pod mitakuv prispevek dopsal, uz jsme byli o stranku dal. ;)

Jinak Tvuj pohled je samozrejme naprosto legitimni - a o tu zabavu by tady melo jit predevsim.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#125 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:30

Vida jak vlákno po odhalení změnilo polaritu. Tak snad podobně vychytrale nebudete až do konce tahat rozumy i z kolegy Bohemiana... ;)
  • 0

#126 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:37

Ten event by se měl opravdu "retractovat" jinak ta rodinka bude mít pocit vítězství, jak s tím pěkně "vyjeb..i". V této podobě už ten Event nesplňuje podmínku otevřenosti široké geokačerské veřejnosti a navíc obešli reviewera a udělali si ten event stejně jak chtěli původně (i přes reviewrovo vyjádření, že takhle to dělat nelze)
  • 0
VNIO TE STANTE VIREBO

#127 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:39

Pokud se vrátíme zpět k původnímu tématu, tak přihlášením dalších 2 cacherů tuto akci dále více zlegitimizovalo :). Takže nezmění-li se ještě něco, tak archivace, potažmo lock listingu kvůli zamezení logování přichází momentálně v úvahu jen v případě, že někdo zpětně přinese důkaz o tom, že vyjma tří malých kluků na daném eventu nikdo jiný nebyl ;) P.S. Sutech už píše další NA log ;)
  • 0

#128 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:41

DarkLord Reviewer napsal/a:
P.S. Sutech už píše další NA log ;)

Už tam mám svůj taky ;)
  • 0

#129 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:48

No vida, to mě nenapadlo, dočasně retractovat listing, než budou vyjasněny veškeré nejasnosti, jak píše Sutech. Protože toto řešení je zcela v souladu s interními pravidly schvalování, není to totiž řešení definitivní, po kterém tu mnozí volají, takže v případě, že budou všechny pochybnosti rozptýleny, není problém event opět publikovat. Konec frašky, dámy a pánové. Znáte sice nyní mou identitu, ale tím se nic nemění, schvalovat budu stále podle stejných zásad a pokud bude mít vox populi špatný názor, budu mu odporovat.
  • 0

#130 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:49

Ten Sutech je bedna. Zajimavy, ze mi to neporadil, kdyz jsem mu psal primo. :D A bral bych to jako zajimavy precedens, i kdyz chapu, ze zde bylo nekolikrat receno, ze pro schvalovani zadne precedensy neplati (nejsme tady v Americe, ze ano) B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#131 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:55

Skončilo to vtipně, jen co je pravda :)
  • 0

#132 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 0:55

Anton118 napsal/a:
kvapa,alkes - jak romanticke :)
"

Viď. :) A stejně to nestačilo, aby zas H+ neměl o jednu prodejní položku méně.
Když si tak vzpomenu na jedno vtipné vlákno s rozseklou ikonkou whereigo, tak těch zastíracích manévrů bylo více.:) Tenkrát jsem to dokonce i zbaštil...:D Teda jenom půlku, na druhou nejsem dost schizofrenní.:P
  • 0

#133 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 9:16

No, vtipne, ale este musime priznat, ze Bohemian retriever je Mitak, aby to dostalo tu pravu pointu ;)
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#134 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 9:19

pes13 napsal/a:
Mě na tom štvalo to, že je to jeden z mála termínů, kdy bych se mohl eventu zúčastnit, navíc to mám za rohem. Takže jsem spíše zklamaný, co se z "eventu" vyklubalo.:(

Hele lidi a nemyslite ze prave tohle, pro vas co to mate pobliz je to nejelegantnejsi reseni. Proste se i pres stop stav na ten event DOSTAVIT.
Sice bez naroku na "zidli", ale kdyz se k rodicum do chalupy budou cely vecer trousit neznami lide, tak podle mne, si to ti rodice se svymi potomky vyridi tim nejelegantnejsim zpusobem.... :D:D:D
A navic... Hospoda je naproti, tam si pokecate a popijete... :D:D:D
  • 0

#135 Bludi

Bludi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 9:30

petegeo napsal/a:

pes13 napsal/a:
Mě na tom štvalo to, že je to jeden z mála termínů, kdy bych se mohl eventu zúčastnit, navíc to mám za rohem. Takže jsem spíše zklamaný, co se z "eventu" vyklubalo.:(

Hele lidi a nemyslite ze prave tohle, pro vas co to mate pobliz je to nejelegantnejsi reseni. Proste se i pres stop stav na ten event DOSTAVIT.
Sice bez naroku na "zidli", ale kdyz se k rodicum do chalupy budou cely vecer trousit neznami lide, tak podle mne, si to ti rodice se svymi potomky vyridi tim nejelegantnejsim zpusobem.... :D:D:D
A navic... Hospoda je naproti, tam si pokecate a popijete... :D:D:D


Tak tomu říkám geniální řešení, mít to blíže homecoo, takovou akci bych jistě podpořil :D:D Skvělá taškařice.. Jděte do toho!!
  • 0

#136 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 9:41

DarkLord Reviewer napsal/a:
..že strašlivě anonymní DLR není nikdo jiný, než Sutech.


bezva, ted to vime "vsichni" ;)

ale pokud to myslis skutecne vazne, uved to nebo prolinkuj i do sveho rev. profilu. jen tak to pomuze skutecne vsem. vsem, kteri sleduji behem publikace a treba i davno pred ni mnohem vice aspektu, nez si mozna dovedes predstavit;)

ono si tim totiz navic usetris i hodne prace, pac jediny pohled na Tvuj profil zodpovi tem, co vic premysli nez mluvi (zejmena na tomto foru), otazky, jejichz odpovedi se pak snazi najit v nekonecnych vzajemnych diskuzich. a to urcite nebavi ani Tebe, ani kacery. a ti kaceri, ti se na tu praci v terenu radsi predem vyprdnou, nez aby jejim vyvrcholenim byly prihlouple otazky a namitky.

diky
  • 0

#137 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 9:59

Ale já nepotřebuju nikomu pomáhat :). Opakuji to, co jsem se tu snažil vysvětlit kolegovi BHR aneb mitakovi :D, totiž, že já jako cacher a já jako reviewer, jsou dvě různé osoby. A to i přes to, že minimálně čtenáři tohoto fóra nyní vědí, že jde o osobu jedinou. Jako Sutech budu nadávat na blbé keše, jako DLR je budu obhajovat, budou-li současně souladu s pravidly. Jako Sutech poradím nováčkovi, když si s něčím nebude vědět rady, (ostatně dělal jsem to léta předtím). Ale zeptá-li se mě kdokoliv na něco, co souvisí s rev. činností, odkážu ho na DLR. Příjde-li někdo za mnou na eventu, že chce probrat wherigo, jako Sutech mu rád odpovím. Příjde-li ale kvůli schvalování, pošlu ho do háje ;). Takže nekontaktujte Sutecha a nechtějte po něm, aby vám něco schválil, vysvětlil pravidla apod., neporadí vám, nebude si vás autorizovat na instantních messengerech, na to nemá chuť ani čas ;). DLR se vám na druhou stranu věnovat bude, ale jen po mailu. A že je to na palici? Inu, možná je, ale ve stavu, v jakém se velká část české GC-komunity nachází, je to nutnost.
  • 0

#138 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 10:07

Kvalitní schizofrenie. Při stavu, v jakém se část české GC komunity nachází se divím, že jsi přistoupil na prozrazení své pravé identity.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#139 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 10:11

DarkLord Reviewer napsal/a:

najde-li se tu v tomto vlákně alespoň 5 lidí, kteří budou chtít znát mou skutečnou identitu a napíšou to, veřejně ji odhalím
(je toto dostatečně nealibistické?)


Nestihl jsem přečíst ještě celé vlákno, ale za mě jeden hlas. B)
  • 0

#140 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 10:24

Aviatik napsal/a:
Kvalitní schizofrenie. Při stavu, v jakém se část české GC komunity nachází se divím, že jsi přistoupil na prozrazení své pravé identity.


Zhodnotil jsem, že prozrazení identity je menší zlo, než poslouchání řečí o tom, že se nedokážu postavit k zodpovědnosti za své činy čelem ;).

Maxinoha napsal/a:
Nestihl jsem přečíst ještě celé vlákno, ale za mě jeden hlas :).


Kolega Maxinoha mou identitu zná již dlouho, ale musím říct, že u jeho kauzy DLR nepřítel wheriga, jsem se bavil královsky :D. Hlavně věty: "A kolik wherigo jsi odlovil nebo založil ty, v každém případě jsem zkušenější, než ty!" mě dostávaly do kolen :D. A Maxinohovi za to moc děkuju :).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama