Přejít na obsah


Fotka

Locus (Online/Offline map klient - Android OS)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3837 odpovědí na toto téma

#2621 Malej_viktor

Malej_viktor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2014 - 19:26

Hlásím jinou chybu. U keše načtené z Live mapy přes geoget doplněk od Voldika se při pokusu o zobrazení profilu autora keše (kliknutí na jméno autora a vybrání zobrazit profil uživatele) zobrazí stránka geocaching.com s chybou 500. Vyzkušeno na více autorech (i bez "speciálních symbolů a mezer) a vždy stejná chyba.


  • 0

#2622 Voldik

Voldik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2014 - 20:43

Hlásím jinou chybu. U keše načtené z Live mapy přes geoget doplněk od Voldika se při pokusu o zobrazení profilu autora keše (kliknutí na jméno autora a vybrání zobrazit profil uživatele) zobrazí stránka geocaching.com s chybou 500. Vyzkušeno na více autorech (i bez "speciálních symbolů a mezer) a vždy stejná chyba.

Nepotvrzuji, vyzkoušeno na keši GC25KTB a profil se načetl pomocí Opera Classic bez problému. Zkontroluj URL, jak vypadá? Měla by vypadat takto: geocaching.com/profile/?u=Owner

Mezery jsou nahrazeny plusky. Akorát mám vývojovou verzi addonu, ale neměl by tam snad být nějaký rozdíl. Nicméně, pokud je chyba v addonu, tak bude opravena v další verzi.  :D


  • 0
\m/

#2623 Malej_viktor

Malej_viktor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2014 - 21:16

Beru zpět. Nyní již vše běží jak má, asi křečci. Stránka vždy skončila s HTML chybou 500, takže jsem adresu nemohl ověřit, vždy došlo k přesměrování.
  • 0

#2624 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2014 - 7:34

Hlasim take stejnou chybu. Jem mam pocit, ze jsem rano az po dnesni aktualizaci stahnul par kesek. Takze to mozna neni Locusem.

 

 

Už to fachá...

Kešky se přes g4l stahují v pohodě.


Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 06 červen 2014 - 7:36

  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#2625 EmKu

EmKu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2014 - 4:35

Ahoj, existuje nějaký návod pro začátečníky na Locus?

Locus už jsem zkoušela loni, ale nakonec jsem zůstala u c:geo (nejsme žádní velcí lovci, takže nám to stačí). Teď ale jedeme na 14dní do Itálie přes letiště v Německu, potřebuju off:line aplikaci, takže už jsem si stáhla nějaké mapy, ale vím, že jsem si i přímo v locusu stahovala kdysi i kešky. Nebylo to pomocí nějaké další aplikace, fakt netuším, poradíte?


  • 0

#2626 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2014 - 4:38

texty ve videích jsou asi anglicky ale to by nemuselo vadit.

 

Jsi-li basic member můžeš použít například toto:

 

Jinak pro premium:

 

Pro oba:


Tento příspěvek byl upraven od menion: 12 červen 2014 - 4:38

  • 0

#2627 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2014 - 8:43

Mohla bych poprosit, jestli by šlo nějak udělat, aby se v mapě zobrazovaly ikonky již nalezených, ale disable keší nějak odlišně od nalezených keší, které jsou v provozu? Často chodím s přáteli na mnou již odlovené keše a hodilo by se mi, kdybych už na první pohled na mapu viděla, že keš je disable... Stačilo by přes toho smajlíka přeškrtnutí, jako je u nenalezených disable keší... Moc děkuji za ochotu!


Omlouvám se, že s tím stále otravuji, ale šlo by to udělat? Pokud ne, stačí říct... Děkuji!
  • 0

#2628 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2014 - 23:53

Po delší době jsem zase zaktualizoval Locus a objevil jsem profily záznamů Pěší a Kolo. Ale nepřišel jsem na to, jak zvolit, jaký profil zrovna chci použít.


  • 0

#2629 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2014 - 4:06

@jessie.r: to otravuj, jinak by jsi se třeba odpovědi nedočkala. nicméně to co chceš není moc jednoduché na výrobu. Stál by o to ještě někdo? Kromě toho že by to nemuselo vypadat nějak extra pěkně, má to ještě užitek pro někoho dalšího?

 

@Vláček: profil aktivuješ buď kliknutím přímo na profil a v něm je "nastavit jako aktivní" a nebo lépe když vybereš záznam trasy, tak hned vedle velkého zeleného něco, je výběr který profil použít


  • 0

#2630 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2014 - 7:13

Ahoj menione,
neslo by udelat to, ze by slo oznacit kesky, neco jako je ted oznaceni vypoctenych. Ze by u kesky pribyla polozka na oznaceni. Nekam pod to zaskrtnuti vypoctene. Treba se jmenem planovane. A u ikonky by se treba objevil oranzovy puntik, nebo nejaka cilova vlajecka... To by se mi moc libilo. :-) No a jeste bych se primluvil po delsi dobe za upravu autozoomu - pridani zoomu podle vzdalenosti od cile.
  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#2631 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2014 - 8:06

Zdravím,

 

označení mám určitě v plánu. Už jsem na tom chtěl začít dělat minulý týden ale byl jsem soudný a kvůli důležitějším věcem jsem to odložil. Nicméně začátkem července na to vlítnu.

 

Autozoom: http://help.locusmap...nce_to_waypoint


  • 0

#2632 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2014 - 8:13

@Vláček: profil aktivuješ buď kliknutím přímo na profil a v něm je "nastavit jako aktivní" a nebo lépe když vybereš záznam trasy, tak hned vedle velkého zeleného něco, je výběr který profil použít

 

To první funguje, jenom je to psané takovou světle šedou, že to bez lupy nepřečtu.

Druhé možnosti nerozumím, žádné velké zelené něco tam nemám.

 

A další - mapy google zmizely? Kdo komu co provedl?


  • 0

#2633 Malej_viktor

Malej_viktor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2014 - 8:29

Druhé možnosti nerozumím, žádné velké zelené něco tam nemám.

 

Tento postup funguje jenom když máš panel záznamu trasy vlevo.


  • 0

#2634 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2014 - 10:08

Zdravím,

 

označení mám určitě v plánu. Už jsem na tom chtěl začít dělat minulý týden ale byl jsem soudný a kvůli důležitějším věcem jsem to odložil. Nicméně začátkem července na to vlítnu.

 

Autozoom: http://help.locusmap...nce_to_waypoint

 

Super, na oznaceni uz se tesim.

A ten autozoom jsem lajknul na help desku.


  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#2635 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2014 - 10:46

Díky za odpověď!

Tak jestli je to těžké vyrobit, a nikomu dalšímu by se to nešiklo, tak se s tím nedělej...

Ale proč myslíš, že by přeškrtnutý smajlík odlovené keše nevypadal dobře? Úplně stejně jako přeškrtnutá jiná disable keš, ne? Akorát bych hned při pohledu do mapy viděla, že na ni nemám nikoho vodit...
  • 0

#2636 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2014 - 11:21

myslel jsem že by to nevypadalo dobře protože používám trošku jinou sadu ikonek a tam smajlík (nalezená) nemá ten rámeček, tak jsem myslel že by ty přeškrtnuté čárky celkem vadily. Nicméně pravda, designově by to vadit nemuselo.


  • 0

#2637 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2014 - 4:48

Kdo luští Multicache v terénu bez tužky a papíru, doporučuji Locus - addon Solver. 

https://play.google....locus.addon.mcs

 

Velice jednoduché, intuitivní a funkční.


Tento příspěvek byl upraven od shaman3: 14 červen 2014 - 4:48

  • 2

#2638 cpbbt

cpbbt

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2014 - 12:01

Ukládám si naplánované keše jako jednotlivé GPX soubory z GC. Nejde je pak  najednou stáhnout do Locusu?

Třeba GG má import složky, což je to, co potřebuji.

Dík


  • 0

#2639 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2014 - 18:32

Proč jednotlivě? Exportuju je z GG do jednoho gpxka do adresáře synchronizovanýho s dropboxem a z dropboxu importuju do Locusu. Záležitost na méně než 5 minut  :D


  • 0

#2640 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2014 - 6:47

V minulých verzích se po importu keší do Locusu (z gsak sqlite databáze) to okno importu po dokončení samo zavřelo, nyní mi po dokončení zůstává "viset" na displeji. Přez něj se zobrazí to malé, kolik bodů se naimportovalo a které po chvilce samo zmizí, ale to velké tam zůstává. Musím ho zavírat ručně. Lze někde nastavit, aby se taky samo uzavřelo jako dřív?


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka