Přejít na obsah


Fotka

Pejskaři.. :)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
206 odpovědí na toto téma

#141 Rozsafin

Rozsafin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 18 April 2011 - 12:46

http://necyklopedie....om/wiki/Nasraná
  • 0

#142 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 18 April 2011 - 12:51

montezuma2 napsal/a:
"on náš pejsánek nemá rád cyklisty"., a ještě se blbě usmívali.:@


tak to bych je asi všechy tři umlátil kolem... neumí vychovat a zvládnout psa, jímá mne hrůza jak by to dopadlo a jejich dítětem
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#143 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 18 April 2011 - 12:52

l_ucie napsal/a:

hrabosata napsal/a:
Kromě toho nevidím důvod, proč by v lidské společnosti měla mít přednost svoboda pohybu psa před svobodou pohybu člověka (dítěte).

Něco takového je tady někde napsané?

No přímo ne a rozhodně jste to nepsala vy ;)
Ale je to myslím to podstatné, o co v celém tomhle vláknu jde. Buď necháme pejsky volně pobíhat, ale pak bude většina rodičů své děti z bezpečnostních důvodů raději vozit v kočárku nebo rovnou jenom autem, anebo připustíme, že hlavně ty děti mají mít svůj bezpečný prostor a že se musejí omezit v pohybu pejsci. Tyhle dvě věci na sebe prostě narážejí a nejde je skloubit tak, aby byly obě strany spokojené.
  • 0

#144 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1158 příspěvků(y)

Publikováno 18 April 2011 - 12:52

deti a psi na cyklostezky nepatri!!! B)B)B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#145 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 18 April 2011 - 12:56

nosferatu XIII. napsal/a:
deti a psi na cyklostezky nepatri!!! B)B)B)


zapomněl jsi na inlinisty...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#146 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 18 April 2011 - 13:04

l_ucie napsal/a:
Nevidím důvod, proč bych měla psa vodit na vodítku jen proto, že se ho někdo bojí nebo ho nesnáší. Pokud vidím jakékoliv lidi či jiné psy, psa volám k noze a až se mineme dostane zase volno.

Ono by to chtělo trochu tolerance na obou stranách..


no ja zase nechapu, proc ma mit male dite trauma ze psu, kteri na nej skacou, protoze nekdo nevidi duvod, si ho vzit na voditko. docela to drasa, kdyz se vam vase mrne rozklepe strachy a ono mu opravdu nejde vysvetlit, ze ti psi, co se na nej riti, sejmou je k zemi a jsou stejne velci, si proste chteji jen hrat .... predpokladam a verim, ze to casem zmizi, snazime se, ale tolerance ma svoje meze. a ta konci tim, ze cizi pes narusi mou intimni vzdalenost. nekdo na to opravdu neni zvedavy. ;)
  • 0

#147 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 18 April 2011 - 13:07

Jen se zeptám odpůrců psoven: když to přijde na Vás, tak také nabíráte své výkaly do pytlíku a berete do batohu? My tedy ne, ani za nás, ani za psa.
  • 0

#148 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 18 April 2011 - 13:11

rodinka veverek napsal/a:
Jen se zeptám odpůrců psoven: když to přijde na Vás, tak také nabíráte své výkaly do pytlíku a berete do batohu?

My tedy ne, ani za nás, ani za psa.


priznam se bez muceni, ze me to ani nenapadlo.

ale je tady takova moznost, jako jestli to nebude tim, ze si nedrepam uprostred vinohradske tridy :D
  • 0

#149 Obludkovi

Obludkovi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 18 April 2011 - 13:12

Ono je to tak, že když si někdo pořídí psa, tak s tím souvisí i zodpovědnost za něho. Pokud jdu se psem ven, zařídím se tak, aby hafan nikoho neobtěžoval, na nikoho neskákal nebo mu třeba štěkal u nohy. Když vykoná potřebu, tak to po něm uklidím. Počítám s tím, že můžu kdekoliv kohokoliv potkat (ať už rodinku s malýma dětma nebo babičku na procházce) a nenechám psa, aby kolem nich lítal jako poděs i když vím, že nic neudělá, protože jim to prostě nemusí být příjemné. Pokud by se takhle nějak chovali všichni pejskaři, není tu co řešit. Ale jelikož je spousta nevychovaných a nezodpovědných lidí, a mezi nimi i pejskaři, tak můžeme ledatak nadávat ;-)
  • 0

#150 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 18 April 2011 - 13:12

rodinka veverek napsal/a:
Jen se zeptám odpůrců psoven: když to přijde na Vás, tak také nabíráte své výkaly do pytlíku a berete do batohu?

My tedy ne, ani za nás, ani za psa.


A děláte to někde na trávníku u cesty? :D Anebo se schováte někam, kam s největší pravděpodobností páchne někdo jen proto, aby tam dělal něco podobného nebo hledal keš? V tom je myslím ten drobný rozdíl.
  • 0

#151 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 18 April 2011 - 13:20

Ted jste se tedy vyznamenali. To co se tu šíří jsou akorát výmluvy. No a co. Když jsem já byla malá, tak mě k zemi sejmul ovčoun a přesto mě žádné trauma nepostihlo. Ba naopak, psy miluju nadevše (pokud toho svého nebráním před krvelačnou bestií - ano i někteří jsou velmi nezodpovědní). Z vlastní zkušenosti v rodině vím, že děti chytají moresy od rodičů, takže když rodič dá najevo že nesnáší psy, tak je dítě taky bude nesnáše, tak jaké pak trauma...
  • 0

#152 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 18 April 2011 - 13:34

labyorkie napsal/a:
Ted jste se tedy vyznamenali. To co se tu šíří jsou akorát výmluvy. No a co. Když jsem já byla malá, tak mě k zemi sejmul ovčoun a přesto mě žádné trauma nepostihlo. Ba naopak, psy miluju nadevše (pokud toho svého nebráním před krvelačnou bestií - ano i někteří jsou velmi nezodpovědní). Z vlastní zkušenosti v rodině vím, že děti chytají moresy od rodičů, takže když rodič dá najevo že nesnáší psy, tak je dítě taky bude nesnáše, tak jaké pak trauma...

Ano, je to přesně tak. Vidím největší problém na straně takových, co to tu tak nádherně gradují. Tolik hlouposti, zloby a netolerance už jsem dlouho neviděl a jsem z toho :o jak je vůbec něco takového možné :(
Je až úsměvné pozorovat, jak ti stejní diskutující by na jedné straně div ne povraždili všechny psy, a na straně druhé tak útlocitně volají, aby se žádnému stromu nestouplo ani na větvičku. Chjo, vaše osobnosti a názory by měly trochu dozrát, než se pustíte do další trapné kampaně.
  • 0

#153 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 18 April 2011 - 13:35

labyorkie napsal/a:
Ted jste se tedy vyznamenali. To co se tu šíří jsou akorát výmluvy. No a co. Když jsem já byla malá, tak mě k zemi sejmul ovčoun a přesto mě žádné trauma nepostihlo. Ba naopak, psy miluju nadevše (pokud toho svého nebráním před krvelačnou bestií - ano i někteří jsou velmi nezodpovědní). Z vlastní zkušenosti v rodině vím, že děti chytají moresy od rodičů, takže když rodič dá najevo že nesnáší psy, tak je dítě taky bude nesnáše, tak jaké pak trauma...


Ach jo, jak já nerad se zapojuju do takovýhle flame. Ale tohle je přesně proč nesnáším kuřáky - sobectví. Ať si ničí svoje zdraví - ale proč já mám chodit v jejich splodinách při východu z jakéhokoliv baráku. A jestě se cítí uraženi, když si zacpu nos. "Chuděrka, aby se nenadýchal".

A teď s nelibostí vidim, že to jsou i pejskaři? Ty miluješ psy a proto se má moje děcko bát chodit ven? Opravdu je problém psa vzít na vodítko a hlídat si ho? Upřímě, škoda že tě ten ovčoun jen tak z legrace neňafinkoval do obličeje, protože si chtěl s tou malinkou věcí pohrát. Možná by ta láska potom nebyla tak žhavá.

A o hovnech a jejich nesbírání - to je další pohádka...
  • 0

#154 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 18 April 2011 - 13:42

Obludkovi napsal/a:
Ono je to tak, že když si někdo pořídí psa, tak s tím souvisí i zodpovědnost za něho. Pokud jdu se psem ven, zařídím se tak, aby hafan nikoho neobtěžoval, na nikoho neskákal nebo mu třeba štěkal u nohy....


A stejne tak je to o tom, ze kdyz si nekdo poridi dite, souvisi s tim i zodpovednost za to dite... Tudiz my jako pejskari mame psa na voditku pernamentne ( je hlucha, takze ani jina moznost neexistuje ), psovna mezi lidmi sbirame.... ale kdyz se naprosto nevychovany decka k nasemu psovi hrnou, jsme najednou u druhe strany mince... pes neslysi, tudiz ma instinktivne vetsi obavu z bliziciho se nebezpeci nez pes slysici, ale vysvetlete to totalne nezodpovednym rodicum :(.
  • 0

brundi
 


#155 Rozsafin

Rozsafin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 18 April 2011 - 13:48

LukasX napsal/a:
...Ale tohle je přesně proč nesnáším kuřáky - sobectví...


Konečně to tady někdo vzpomněl. Navrhuji založit nové téma. :P
  • 0

#156 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 18 April 2011 - 13:48

Myslím, že celá ta debata je tak trochu k ničemu. Už proto, že předpokládám, že téměř všichni debatující (ne-li úplně všichni) si hlídají jak své děti, tak své psy. A těm, na které tu jedna nebo druhá strana nadáváme, je to stejně jedno ;)
  • 0

#157 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 18 April 2011 - 13:51

Nectu cele vlakno, nebot me to nebavi... ale i z toho mala je mi jasne, ze se tu pletou dve veci do jednoho kosicku. Je treba si uvedomit koho obvinujete... zda psy a nebo majitele. Pes nemuze za to, ze ma vinku nejakou vlastnost. Nasi psi jsou pastevci, takze kdyz jdeme na prochazku tak je to on(i), kdo nas vede a hlida jestli se nekdo neutrhl od smecky. Pak jsou pracovni plemena, ktera maji mnohdy ve vinku hlidani prostor a sledovani, nebo pak mame gaucaky, kteri by snad v mnoha pripadech ani byt nemeli, nebot je to vyplod toho "naseho" plemenare, ktery chtel mit dalsi rasu. Ale vratme se na pocatek... pes sam o sobe nemuze za to, ze je takovy jaky je... v podstate je to to same, ze vy taky mnohdy nemuzete za to jaci jste (dere se mi do ust nejake blbe slovo a tak radeji prepnu). Rad bych oddeloval pejskare a blbce. Pejskar je clovek, ktery svemu psovi rozumi a vi co cekat a navic je ten pes vychovan. Blbec je presne pripad toho, ze ze stometrove vzdalenosti kociruje nec,o co se ukocirovat neda a pak vas osoci, ze jste se chovali vuci psovi agresivne. Pejskare jako cloveka malokdy zaznamenate, nebot projde se psy sporadane a bez nejmensich problemu, pokud jste je sami nevyvovali. Blbej majitel psa se pozna ihned, ale tak je to se vsim...
  • 0

#158 Obludkovi

Obludkovi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 18 April 2011 - 13:51

brundi napsal/a:
A stejne tak je to o tom, ze kdyz si nekdo poridi dite, souvisi s tim i zodpovednost za to dite...
ale kdyz se naprosto nevychovany decka k nasemu psovi hrnou, jsme najednou u druhe strany mince... .


Však jsem psala, že je spousta nevychovaných a nezodpovědných lidí, a to platí na dospělé i na děti. Já svoji dcerku taky nenechám běžet k nějakýmu cizímu psovi, protože by ho to mohlo obtěžovat a mohl by se začít bránit. No a známýho psa taky hladíme jen s dovolením páníčka.
Jinak netvrdím, že nejsou ukáznění majitelé psů. Dokonce jsem za kažedého takového jedině ráda...
  • 0

#159 l_ucie

l_ucie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 18 April 2011 - 14:09

Dain a Olik napsal/a:

l_ucie napsal/a:

Pokud vidím jakékoliv lidi či jiné psy, psa volám k noze a až se mineme dostane zase volno..


no ja zase nechapu, proc ma mit male dite trauma ze psu, kteri na nej skacou, protoze nekdo nevidi duvod, si ho vzit na voditko.


Sorry, ale ty asi neumíš číst nebo co. Jak může pes jdoucí u mojí levé nohy někde skákat na malé dítě?!

Lidi proberte se, vodítko nerovná se bezpečí ani bezproblémový pes. Jsou psi vychovaní a nevychovaní a majitelé zodpovědní a nezodpovědní, ale vodítko není samospásné řešení (kor třeba desetimetrová flexina).
  • 0

#160 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 18 April 2011 - 14:10

Opravdu je problém psa vzít na vodítko a hlídat si ho?


Ano je to problém, neb já mám vychovaného psa, že si můžu dovolit jej pustit z vodítka kdekoliv a kdykoliv a nikdy nikoho neobtěžuje, naopak, nás obtěžuje když se na nás vrhne dítě, to se nám nelíbí a tehty se bráníme, ale nikdy konfilkty nevyvoláváme!

Upřímě, škoda že tě ten ovčoun jen tak z legrace neňafinkoval do obličeje, protože si chtěl s tou malinkou věcí pohrát. Možná by ta láska potom nebyla tak žhavá.



No ten ovčoun mě srazil na zem a kousl do ruky, přesto žiju a psů se nebojím at je to jakékoliv plemeno!
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama