Přejít na obsah


Fotka

FTF - jak rychle zalogovat?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
92 odpovědí na toto téma

#81 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2012 - 20:47

Do-bby napsal/a:
ale je vam to k nicemu??? prijdu hodinu po vas, tam uz FTF, STF i TTF... prijdu domu a normalnim zpusobem se zaloguju, ze jsem kesku navstivil...


Dřív fungovalo pravidlo ostřílených mazáků - čekat na zalogování FTFkaře, aby byl jeho found log na prvním místě ;)
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#82 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2012 - 20:57

vetrnik_cr napsal/a:
To já bych zavedl pravidlo, že kačer, který nezaloguje FTF ihned, zaplatí pohonné hmoty všem, co vyrazili na domnělé FTF díky zlomyslnosti prvního nálezce, který včas nezalogoval...

A kdo se přidá? ;-)


A co zaplatí těm, co kešují na kole ??
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#83 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2012 - 21:48

kaceri, kteri se zenou za FTF musi pocitat s moznosti, ze uz tam nekdo byl. a kvuli par magorum si datovej tarif porizovat nehodlam
  • 0

#84 Pupkovi

Pupkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2012 - 21:53

kolombo napsal/a:

vetrnik_cr napsal/a:
To já bych zavedl pravidlo, že kačer, který nezaloguje FTF ihned, zaplatí pohonné hmoty všem, co vyrazili na domnělé FTF díky zlomyslnosti prvního nálezce, který včas nezalogoval...

A kdo se přidá? ;-)


A co zaplatí těm, co kešují na kole ??


Neprošlapaná cesta za FTF je k nezaplacení a nevadí, že logbook už není čistý, vyhrál rychlejší, ale měl jsem naději;)
  • 0

#85 Mirdule22

Mirdule22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2012 - 22:55

Oddalování logování FTF považujeme za zlomyslnost vůči ostatním kačerům a bezohlednost vůči ownerovi. U nás na Pelhřimovsku se to naštěstí nepraktikuje. My logujeme po návratu domů.
  • 0

#86 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2012 - 23:45

Mirdule22 napsal/a:
Oddalování logování FTF považujeme za zlomyslnost vůči ostatním kačerům a bezohlednost vůči ownerovi. U nás na Pelhřimovsku se to naštěstí nepraktikuje.
My logujeme po návratu domů.

No vidíš. A já už dostal párkát nadáno (výživným slovníkem), že jsem nelogoval rovnou od keše, ale až když jsem přijel domů.

- jednou jsem asi o hodinu předběhl STFkaře z Čech na FTF v Polsku, v době kdy jsem ještě ani neměl mobilní internet. FTF tam čekalo 2 dny.
- zajímavá reakce proběhla cca 20h po publikaci jedné T5 keše. To jsem dokonce dostal nadáno, že jsem ji odlovil.
- a snad nejvíc komické bylo, když si jeden kačer stěžoval, že jsem sérii 4tr + 1mu + finálka zalogoval WN po odlovu celé série (relativně rozlehlé po kopcích), že kdybych prý logoval hned od první, že by už nejel. Takhle že vyčkával (bylo hnusně) a pak že vyrazí - asi očekával pozvánku na FTF event.

Prostě FTF je adrenalinová sranda a ještě získáš spoustu nových kamarádů, tak proč jim to kazit okamžitým logováním ;)
  • 0

#87 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2012 - 0:05

KaMo_cz napsal/a:
- a snad nejvíc komické bylo, když si jeden kačer stěžoval, že jsem sérii 4tr + 1mu + finálka zalogoval WN po odlovu celé série (relativně rozlehlé po kopcích), že kdybych prý logoval hned od první, že by už nejel.


To víš, kdyby věděl, z jakého konce loví konkurence, tak by mohl z opačného konce vyrazit na jisto. Takhle měl smůlu a mohlt to leda sportovně risknout, no není to k naštvání?:)
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#88 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2012 - 8:21

Když mi pípne keška (mám nastavený pouze tradičky do okruhu 5km), tak se podívám, kde je. O výkendu většinou nehrozí Benjo, pokud je to za vodou tak je problém se Srbakem nebo Filemonama ... a nakonec zjistím, že nemá smysl se honit. Pár FTF mám, je to legrace, když se kolem finálky vyrojí najednou několik lidí. Před pár týdny pípla keška u Novodvorské a já byl akorát v nákupním centru (200 m od keše) tak si říkám, sem ani Benjo nedojede dřív. Když přijdu na místo (přiběhnu) nějakej starej pán akorád odchází a se slovy, bydlím vedle, mi přeje šťasný nález. Ale vymejšlet si nějaká pravidla pro logování, nebo výčitky že jsem projel benzín je přeci blbost. Jestli si někdo FTF log schovává na později, tak má smůlu, protože většinu keší loguji hned po návratu domů a klidně svůj druhý, třetí ... nález zaloguji. A teď hurá do mě, jakej sem hnusnej a kazím hru.:D :D :D
  • 0

#89 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2012 - 9:16

Taky netusim, co se to tady resi za broskvoviny. At si kazdy loguje jak chce, na poradi logu samotnych na GC.com preci vubec nezalezi. Ten, kdo mel FTF si to bud napise do sveho logu nebo dokonce i nezapise, protoze je to jeho vlastni vec.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#90 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2012 - 9:33

S474N napsal/a:
Taky netusim, co se to tady resi za broskvoviny.

Myslím, že se to tu řešilo pro kraj v kterém je téma zařazeno v květnu, dořešilo se to a funguje to, takže teď už se tu neřeší nic :)).
  • 0

#91 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2012 - 10:10

Tiskar94 napsal/a:

S474N napsal/a:
Taky netusim, co se to tady resi za broskvoviny.

Myslím, že se to tu řešilo pro kraj v kterém je téma zařazeno v květnu, dořešilo se to a funguje to, takže teď už se tu neřeší nic :)).

pokud se to dořešilo, mělo se to v květnu taky zamknout
  • 0

#92 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 08 únor 2012 - 10:17

To jde na mě, já jsem to tu obnovil... měl jsem si založit nové vlákno v sekci našeho kraje B) Omluva všem z Libereckého, co to mají na sledování.
  • 0

#93 Pupkovi

Pupkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2012 - 11:36

Vyřešeno, zamykáme. Každý kdo předčasným zlomyslným logem FTF ostatním pokazí hru, zaplatí na Základně panáka:)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama