Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 2 Hlasů

a:Drake - vše pro geocaching na Android pro uživatele GeoGetu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1303 odpovědí na toto téma

#121 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2012 - 15:24

LudekV napsal/a:
Waymarky se nezabývám a tudíž s nimi ani nepočítám. Co to udělá nevím, zřejmě to někde padne.

hmmm, tak to je škoda. Byl by jsi aspoň první ;) a hned nejlepší program :) No kdyby náhodou, tak bych jistě nebyl sám, kdo by to ocenil.
  • 0

#122 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 21:15

Na marketu je verze 1.03, opravuje pár chyb, přidává třídění seznamu keší a má už vlastní klíče pro Gc Live (nesdílí je s PocketDrake) - doporučuji nové přihlášení. Pro Sobika: podporu pro WM sice neřeším, ale pokud do GG naleješ WM a dáš tu databázi do a:Drake, něco to udělá. Budou to sice samé mysterky, ale budou.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#123 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 21:25

LudekV napsal/a:
Pro Sobika: podporu pro WM sice neřeším, ale pokud do GG naleješ WM a dáš tu databázi do a:Drake, něco to udělá. Budou to sice samé mysterky, ale budou.

To už bylo dřív, ale už to nepadne když si budu chtít nechat zobrazit listing?
  • 0

#124 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 21:26

Nemělo by, ale WM jsou bez záruky.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#125 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 9:53

Nevím čím to je, zda načítáním online mapy a nebo načítáním keší z databáze. Ale jakmile chci hledat na mapě, aplikace se seká, vše je děsně pomalé a občas vyskočí hláška, s omluvou, že aplikace neodpovídá. Jsem připojený přes WiFi (testuji doma) a i přesto se mapy načítají pomalu. Než se načte mapa a keše, nejde nic dělat. Až se načte, posunu mapou a to vše znova. Ukládají se zobrazené mapy, aby se nemusela ta část mapy stahovat znova, při novém zobrazení? Další připomínka by možná byla k nabídce keší a waypointu po kliknutí do mapy. Menu nabídne jen 5 nejbližších keší či WPT. Pokud je v mapě více keší, tak na zobrazení informací ke keším musím vyvolat to menu několikrát, než najdu co chci. Nešlo by aby nabídka ukázala keší více a třeba byla rolovací? Jinak testuji na Xperia Ray, Android 2.3.4 a poslední verzi aDrake. Telefon by měl být výkonný dost. Proto mi zaráží to sekání. Locus s offline mapama je svižnější.
  • 0

#126 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 10:17

Otestováno doma... ale na mojí Galaxy W vše běží plynule, posun mapy, načítání mapy i keší, zoomování, vše OK. Jo a listing u waymarků nepadá, díky. No kdyby tam byla ještě ta správná ikonka, aby mohlo být vše v jedné databázi, tak by to bylo fajne.
  • 0

#127 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 10:33

sobikovi napsal/a:
Otestováno doma... ale na mojí Galaxy W vše běží plynule, posun mapy, načítání mapy i keší, zoomování, vše OK.

Tak je to asi dotahováním té online mapy. Mapu nebo část mapy (dlaždice) kterou jsem již zobrazil, načítá rychle a program běhá normálně.
  • 0

#128 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 10:40

Petman02 napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Otestováno doma... ale na mojí Galaxy W vše běží plynule, posun mapy, načítání mapy i keší, zoomování, vše OK.

Tak je to asi dotahováním té online mapy. Mapu nebo část mapy (dlaždice) kterou jsem již zobrazil, načítá rychle a program běhá normálně.

Schválně jsem přejížděl online mapou i na části republiky, kde jsem nebyl a vše se načítalo zcela plynule..
  • 0

#129 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2012 - 11:07

Dříve mi to také běhalo svižněji, přijde mi, že to začalo zlobit po poslední aktualizaci. edit: Tak už mi to běhá zase normálně. Pomohla přeinstalace.
  • 0

#130 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 20:54

Na marketu je nová verze 1.04, novinky jsou popsané tam a přímo v aplikaci. Pro waymarkáře - přidal jsem vám ikonku pro WM ;) Už jsem si našel chybu - v češtině blbne filtr na celočíselné hvezdičky, pokud se dá horní a dolní mez stejná, bude opraveno v příští verzi, zatím si dejte aspoň půlhvězdičkový interval.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#131 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2012 - 9:54

LudekV napsal/a:
Pro waymarkáře - přidal jsem vám ikonku pro WM ;)

Díky.
  • 0

#132 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2012 - 10:35

mohl by mi někdo vysvětlit funkci kompasu v nastavení "sever vždy nahoře" ? Měl jsem za to, že to má fungovat tak, že růžice stojí a otáčením telefonu se modrá šipka natočí nahoru na sever a červená ukazuje směr ke keši. Zatímco ale u mě nemá otáčení telefonem na šipky žádný vliv. natvrdo se zastaví. Jak to tedy je?
  • 0

#133 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2012 - 10:56

Sever vždy nahoře - kompas má sever nahoře, modrá ukazuje směr pohybu, červená směr k cíli. Otáčením telefonu se nestane nic. Otáčení - sever na kompasu se natočí na skutečný sever (v klidu podle magnetického kompasu, při pohybu podle GPS), červená pořád ukazuje k cíli. Otáčením telefonu se kompas otáčí. Šipky se pohybují podle toho, jak se pohybuješ ty, maximálně modrá může kmitat, pokud není jasný směr pohybu.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#134 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2012 - 11:12

Jak jste na tom se stabilitou aplikace? Včera (ještě s v 1.03) jsem nebyl zrovna 2x nadšený:-( Většinou se pohybuju nad mapou a v téhle části mi app. dost padá. Semtam spadla i při odesílání logu přímo na web. Bohužel nejsem schopnej přesně popsat situaci.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#135 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2012 - 15:30

Začínám aplikaci používat jako primární a měl bych pár dalších drobností. Při používání mapy aplikace občas spadne a načte se hlavního menu U kompasu se při přiblížení na 30 metrů automaticky přepíná na radar, bylo by dobré mít možnost tuto funkci vypnout popř. změnit vzdálenost při které se zapíná Ještě bych u kompasu bral možnost režimu, kdy by se ciferník stále (i při pohybu) točil podle kompasu (tedy sever vždy na sever), protože při pohybu se teď ciferník neotáčí při jemném natočení telefonu vůči pohybu Stejně tak by mohl být ciferník trochu podrobnější, třeba po 10° (0°, 10°, ..., 90°) Jak už někdo psal, provázat čekající logy s listingem Další věc je menu u detailu keše, určitě by bylo dobré, kdyby se v něm dalo listovat i přejetím prstem, bez nutnosti klikat dole na danou ikonku (př. jsem na hlavní obrazovce v detailu keše, přejedu prstem přes display zprava doleva a zobrazí se listing), + já osobně bych lištu poskládal jinak. Můj log bych dal až za logy (většinou si nejdřív čtu, co napsali ostatní, pak hledám keš a až pak loguju), a tagy bych skryl úplně (předpokládám, že je většina lidí používá pouze pro filtrování). Taky mě napadlo, jak by se dalo využít androidní tlačítko lupy pod displayem, mohlo by sloužit pro přímý návrat do hlavního menu aplikace Jinak aplikace je stále lepší a lepší, doufám, že to bude takto pokračovat.
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#136 Sumak.cz

Sumak.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2012 - 17:15

Pekny pocit , ale mallinkatej problemek muj tablet moc nekamaradi z android marketem. Zkusebni verze vyskousena , jen se me nepodarilo zprovoznit mapy co pouzivam do trekbuddyho, bude asi stacit v atlaskereatoru vygenerovat tu sprvnou. Otazka je tedy takova je mozne a:drake posledni verzi stahnout nekde jinde nez v marketu? dik az info
  • 0

#137 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 27 únor 2012 - 17:37

Šlo by přidat možnost stáhnou API jenom logy? Geoget to má a je to neomezeně i pro BM. Pro jednoduchou teréní kontrolu dostupnosti keše by to bylo ideální.
  • 0

#138 washa_rednecks

washa_rednecks

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 9:45

Ahoj, hned na začátek chci poděkovat, jak za PocketDrake, tak teď za a:drake :) Prosil bych pomoc s následujícím: Přes MOBAC vytvořím mapu, uložím, nahraju na PDA, změním konfig, v nastavení přepnu na vytvořené mapy, jdu na mapu, spadne... zkoušel jsem BigPlanet i RMaps. Dělám někde něco špatně? V PD mi mapy chodily bez chyb... Díky
  • 0
Washa Rednecks alias .wr!
// go hard or die tryin' //
Samsung Galaxy Ace, c.geo, Locus
HTC Evo 3D, Locus Pro
Samsung Galaxy Mini, a.drake, c.geo
HTC TouchPro2, PocketDrake, GCz
Sony Ericsson W715i, Handy Geocaching
Garmin eTrex Legend, MapSource
GeoGet, MOBAC

#139 stixpunk

stixpunk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2012 - 12:31

tak sem konecne poridil novej pristroj a s tim prisel i prechod z pocket drake na a:drake. zatim maximalni spokojenost a vse co sem se tu chtel puvodne ptat se povedlo vyresit. jen by me zajimalo jestli nejak de zakazat otaceni displeje pri otoceni telefonu? nechci to vypinat uplne ale jen pro a:drake
  • 0

#140 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2012 - 12:36

stixpunk napsal/a:
... jen by me zajimalo jestli nejak de zakazat otaceni displeje pri otoceni telefonu? nechci to vypinat uplne ale jen pro a:drake

Otočení se vypnout nedá (jen nastavením telefonu), řada jiných to naopak požaduje.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama