Přejít na obsah


Fotka

RE: ČAGeo - co si o tom myslíte?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
146 odpovědí na toto téma

#101 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 11:27

MA-FI-AN napsal/a:
to jsem třeba taky nevěděl, kde jsi se to dozvěděl ?

Onehdá tu proběhl tenhle link...
  • 0
PaBa

--
I always use ROT13 twice for extra security

#102 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 13:57

Tento příspěvek nebyl shledán relevantním.
  • 0

#103 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 14:37

taxoft napsal/a:

to jsem třeba taky nevěděl, kde jsi se to dozvěděl ?


Třeba na jejich profilu?

a tam je přesně zmínka o čageo kde ?:-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#104 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 14:49

A tenhle byl zbytečný.
  • 0

#105 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 16:14

taxoft napsal/a:

MA-FI-AN napsal/a:

taxoft napsal/a:

to jsem třeba taky nevěděl, kde jsi se to dozvěděl ?


Třeba na jejich profilu?

a tam je přesně zmínka o čageo kde ?:-)



Grrr. Reagoval jsem na to, žes nevěděl, že stojí za Dalmatiny. Na to jsem odpověděl, kde ses to mohl dozvědět.


sice to postrádá logiku ale nechme toho grrrovani :-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#106 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 14:18

Jsem sice rád, že toto vlákno konečně utichlo, žádným příspěvkem jsem se nezúčastnil, i když jistý vyhraněný názor samozřejmě mám... Docela dlouho jsem se rozhodoval, zda svůj příspěvek napíšu, ale nakonec, proč ne! Protože každý kačer jiného kačera zná, donesla se až ke mně zpráva, že ČAGeo má jisté informace o mé keši GC2KVV6. Bral jsem to s nadhledem. Když mi ale několik dní na to (aniž bych se ptal) byla zpráva z jiného zdroje potvrzena, maličko jsem zbystřil svůj chabý zrak :D! Vůbec zde nechci spekulovat, zda jsou tyto informace opravdu košer, ale k zamyšlení to jistě stojí... Tentokrát fakt nesháním příznivce pro tuto krabičku, sázku jsem koneckonců vyhrál :D, ale pokud zde dochází k úniku jistých informací, stojí to přinejmenším za zamyšlení! Je mi zcela jasné, že se tímto příspěvkem dostávám na index a kravinami v lozích si koleduji o archív, ale nacházím se momentálně ve stádiu - být či nebýt - takže asi tak... B)
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#107 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 14:59

dachmh napsal/a:
Jsem sice rád, že toto vlákno konečně utichlo, žádným příspěvkem jsem se nezúčastnil, i když jistý vyhraněný názor samozřejmě mám...
Docela dlouho jsem se rozhodoval, zda svůj příspěvek napíšu, ale nakonec, proč ne!
Protože každý kačer jiného kačera zná, donesla se až ke mně zpráva, že ČAGeo má jisté informace o mé keši GC2KVV6. Bral jsem to s nadhledem. Když mi ale několik dní na to (aniž bych se ptal) byla zpráva z jiného zdroje potvrzena, maličko jsem zbystřil svůj chabý zrak :D!
Vůbec zde nechci spekulovat, zda jsou tyto informace opravdu košer, ale k zamyšlení to jistě stojí...
Tentokrát fakt nesháním příznivce pro tuto krabičku, sázku jsem koneckonců vyhrál :D, ale pokud zde dochází k úniku jistých informací, stojí to přinejmenším za zamyšlení!
Je mi zcela jasné, že se tímto příspěvkem dostávám na index a kravinami v lozích si koleduji o archív, ale nacházím se momentálně ve stádiu - být či nebýt - takže asi tak... B)


Jsi rád, že to tu utichlo a proto sem napíšeš toto?
Ty jsi teď vlastně napsal, že revírníci vynášejí ven informace o keších. Navíc jsi zde napsal, že vynášejí směrem do ČAGeo. Jaký tedy byl smysl tohoto příspěvku než pošpinění revírníků a ukázání prstem na ČAGeo? Nebo jak to mám chápat?:@
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#108 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 15:25

weri napsal/a:

dachmh napsal/a:
Jsem sice rád, že toto vlákno konečně utichlo, žádným příspěvkem jsem se nezúčastnil, i když jistý vyhraněný názor samozřejmě mám...
Docela dlouho jsem se rozhodoval, zda svůj příspěvek napíšu, ale nakonec, proč ne!
Protože každý kačer jiného kačera zná, donesla se až ke mně zpráva, že ČAGeo má jisté informace o mé keši GC2KVV6. Bral jsem to s nadhledem. Když mi ale několik dní na to (aniž bych se ptal) byla zpráva z jiného zdroje potvrzena, maličko jsem zbystřil svůj chabý zrak :D!
Vůbec zde nechci spekulovat, zda jsou tyto informace opravdu košer, ale k zamyšlení to jistě stojí...
Tentokrát fakt nesháním příznivce pro tuto krabičku, sázku jsem koneckonců vyhrál :D, ale pokud zde dochází k úniku jistých informací, stojí to přinejmenším za zamyšlení!
Je mi zcela jasné, že se tímto příspěvkem dostávám na index a kravinami v lozích si koleduji o archív, ale nacházím se momentálně ve stádiu - být či nebýt - takže asi tak... B)


Jsi rád, že to tu utichlo a proto sem napíšeš toto?
Ty jsi teď vlastně napsal, že revírníci vynášejí ven informace o keších. Navíc jsi zde napsal, že vynášejí směrem do ČAGeo. Jaký tedy byl smysl tohoto příspěvku než pošpinění revírníků a ukázání prstem na ČAGeo? Nebo jak to mám chápat?:@

Myslím, že jsi to pochopil správně...
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#109 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 15:44

dachmh napsal/a:

weri napsal/a:

dachmh napsal/a:
Jsem sice rád, že toto vlákno konečně utichlo, žádným příspěvkem jsem se nezúčastnil, i když jistý vyhraněný názor samozřejmě mám...
Docela dlouho jsem se rozhodoval, zda svůj příspěvek napíšu, ale nakonec, proč ne!
Protože každý kačer jiného kačera zná, donesla se až ke mně zpráva, že ČAGeo má jisté informace o mé keši GC2KVV6. Bral jsem to s nadhledem. Když mi ale několik dní na to (aniž bych se ptal) byla zpráva z jiného zdroje potvrzena, maličko jsem zbystřil svůj chabý zrak :D!
Vůbec zde nechci spekulovat, zda jsou tyto informace opravdu košer, ale k zamyšlení to jistě stojí...
Tentokrát fakt nesháním příznivce pro tuto krabičku, sázku jsem koneckonců vyhrál :D, ale pokud zde dochází k úniku jistých informací, stojí to přinejmenším za zamyšlení!
Je mi zcela jasné, že se tímto příspěvkem dostávám na index a kravinami v lozích si koleduji o archív, ale nacházím se momentálně ve stádiu - být či nebýt - takže asi tak... B)


Jsi rád, že to tu utichlo a proto sem napíšeš toto?
Ty jsi teď vlastně napsal, že revírníci vynášejí ven informace o keších. Navíc jsi zde napsal, že vynášejí směrem do ČAGeo. Jaký tedy byl smysl tohoto příspěvku než pošpinění revírníků a ukázání prstem na ČAGeo? Nebo jak to mám chápat?:@

Myslím, že jsi to pochopil správně...


Koukal jsem se na logy u té keše a nikdo tu keš nemá zalogovanou jako nalezenou... takže tato informace patří do kategorie "jedna paní povídala" bez nějakého důkazu.
Taky jsem slyšel z několika zdrojů, že Hradník chtěl příspěvky na ČAGeo, aby si mohl postavit vlastní hrad. A i když to je z několika zdrojů, tak tomu moc váhu nepřikládám :D
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#110 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 17:37

weri napsal/a:
... že Hradník chtěl příspěvky na ČAGeo, aby si mohl postavit vlastní hrad...


Jééé, a nebude hledat podkoního? Jestli jo, hlásím se do služby :-)
  • 0

#111 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 17:44

Smrk napsal/a:

weri napsal/a:
... že Hradník chtěl příspěvky na ČAGeo, aby si mohl postavit vlastní hrad...


Jééé, a nebude hledat podkoního? Jestli jo, hlásím se do služby :-)


Nebude, zatím těch příspěvků je málo, takže není ani na pozemek, kde se bude stavět... ale jestli se opravdu projekt uskuteční i se stájí, určitě se ti ozve :D
(poznámka redakce: nejsem oficiální mluvčí Hradníka, takže to berte s rezervou;) )
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#112 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 17:46

weri napsal/a:

dachmh napsal/a:

weri napsal/a:

dachmh napsal/a:
Jsem sice rád, že toto vlákno konečně utichlo, žádným příspěvkem jsem se nezúčastnil, i když jistý vyhraněný názor samozřejmě mám...
Docela dlouho jsem se rozhodoval, zda svůj příspěvek napíšu, ale nakonec, proč ne!
Protože každý kačer jiného kačera zná, donesla se až ke mně zpráva, že ČAGeo má jisté informace o mé keši GC2KVV6. Bral jsem to s nadhledem. Když mi ale několik dní na to (aniž bych se ptal) byla zpráva z jiného zdroje potvrzena, maličko jsem zbystřil svůj chabý zrak :D!
Vůbec zde nechci spekulovat, zda jsou tyto informace opravdu košer, ale k zamyšlení to jistě stojí...
Tentokrát fakt nesháním příznivce pro tuto krabičku, sázku jsem koneckonců vyhrál :D, ale pokud zde dochází k úniku jistých informací, stojí to přinejmenším za zamyšlení!
Je mi zcela jasné, že se tímto příspěvkem dostávám na index a kravinami v lozích si koleduji o archív, ale nacházím se momentálně ve stádiu - být či nebýt - takže asi tak... B)


Jsi rád, že to tu utichlo a proto sem napíšeš toto?
Ty jsi teď vlastně napsal, že revírníci vynášejí ven informace o keších. Navíc jsi zde napsal, že vynášejí směrem do ČAGeo. Jaký tedy byl smysl tohoto příspěvku než pošpinění revírníků a ukázání prstem na ČAGeo? Nebo jak to mám chápat?:@

Myslím, že jsi to pochopil správně...


Koukal jsem se na logy u té keše a nikdo tu keš nemá zalogovanou jako nalezenou... takže tato informace patří do kategorie "jedna paní povídala" bez nějakého důkazu.
Taky jsem slyšel z několika zdrojů, že Hradník chtěl příspěvky na ČAGeo, aby si mohl postavit vlastní hrad. A i když to je z několika zdrojů, tak tomu moc váhu nepřikládám :D


To bych nespojoval přímo s Čageo, děje se to a dít se to bohužel bude. Například u mé multinky (http://www.geocachin...91-0f56e83a9178 ), již nelze 100 % vygooglit, napsali dva kačeři logy vyluštěno od počítače bez problémů. Mám pro to jen tato možná vysvětlení: buďto měli souřadnice finálek od retrítra (oba se s ním znají) nebo si je prachsprostě koupili z databáze finálek nebo jim je prozradili předchozí tři úspěšní nálezci (nejméně pravděpodobná varianta)... Ono i retrívři jsou jen lidi a ti jsou občas hodně nečestní...
  • 0

#113 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 17:59

honzak83 napsal/a:
To bych nespojoval přímo s Čageo, děje se to a dít se to bohužel bude. Například u mé multinky (http://www.geocachin...91-0f56e83a9178 ), již nelze 100 % vygooglit, napsali dva kačeři logy vyluštěno od počítače bez problémů. Mám pro to jen tato možná vysvětlení: buďto měli souřadnice finálek od retrítra (oba se s ním znají) nebo si je prachsprostě koupili z databáze finálek nebo jim je prozradili předchozí tři úspěšní nálezci (nejméně pravděpodobná varianta)... Ono i retrívři jsou jen lidi a ti jsou občas hodně nečestní...


Jeden kačer se mi kdysi chlubil, že ve sdílené databázi finálek byla finálka chvíli po FTFku, takže někdy i jeden nález je dostatečný k tomu, aby souřadnice finálky začaly lítat po světě. Takže já bych tu tvoji nejméně pravděpodobnou variantu možná viděl jako nejpravděpodobnější (bavím se v obecné rovině, neukazuju na ty tři kačery, které ani neznám).
Osobně bych řekl, že revírníci si nedovolí vynášet jakékoliv informace, protože v případě že by se to dostalo ven, tak hodně rychle končí.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#114 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 18:08

honzak83 napsal/a:
...buďto měli souřadnice finálek od retrítra (oba se s ním znají) ... Ono i retrívři jsou jen lidi a ti jsou občas hodně nečestní...

Pro takové velmi odvážné tvrzení bys měl mít taky velmi dobré důkazy. Nestačí mít jen silný žaludek jako Vít Bárta.
A určitě byste měli tuhle OT diskusi v tomhle vláknu ukončit, nebo přesunout jinam.
  • 0

#115 bv1

bv1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 18:35

Nejen odvážné. ale i zbytečné. Dá se to opravdu od počítače vyluštit během chvíle.
  • 0

#116 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 18:54

honzak83 napsal/a:
Mám pro to jen tato možná vysvětlení: buďto měli souřadnice finálek od retrítra (oba se s ním znají) nebo si je prachsprostě koupili z databáze finálek nebo jim je prozradili předchozí tři úspěšní nálezci (nejméně pravděpodobná varianta)... Ono i retrívři jsou jen lidi a ti jsou občas hodně nečestní...

Ty tvoje vzorce jsou dost triviální a opravdu není těžké to dát od počítače. Někdo se rád projde a někdo rád luští úlohy "jaké musí byt hodnoty A, B C, D , aby to vyšlo někam semhle?"
  • 0

#117 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 19:24

dachmh napsal/a:
... donesla se až ke mně zpráva, že ČAGeo má jisté informace o mé keši GC2KVV6 ...

Hlásím, že ač jsem členem ČAGeo, tak se ke mně žádné informace o tvé keši nedonesly. Ba co víc, až dosud jsem neměl ani tušení že taková keš existuje. Díky za rozšíření obzorů, nevěděl jsem, že Kara ben Nemsí byl krom jiného také výjimečným šifrérem - a to jsem Žuta četl v dětství alespoň šestkrát.

PS: Do watchlistu jsem si keš nedal. Měl bych?
  • 0

#118 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 19:34

weri napsal/a:

dachmh napsal/a:

weri napsal/a:

dachmh napsal/a:
Jsem sice rád, že toto vlákno konečně utichlo, žádným příspěvkem jsem se nezúčastnil, i když jistý vyhraněný názor samozřejmě mám...
Docela dlouho jsem se rozhodoval, zda svůj příspěvek napíšu, ale nakonec, proč ne!
Protože každý kačer jiného kačera zná, donesla se až ke mně zpráva, že ČAGeo má jisté informace o mé keši GC2KVV6. Bral jsem to s nadhledem. Když mi ale několik dní na to (aniž bych se ptal) byla zpráva z jiného zdroje potvrzena, maličko jsem zbystřil svůj chabý zrak :D!
Vůbec zde nechci spekulovat, zda jsou tyto informace opravdu košer, ale k zamyšlení to jistě stojí...
Tentokrát fakt nesháním příznivce pro tuto krabičku, sázku jsem koneckonců vyhrál :D, ale pokud zde dochází k úniku jistých informací, stojí to přinejmenším za zamyšlení!
Je mi zcela jasné, že se tímto příspěvkem dostávám na index a kravinami v lozích si koleduji o archív, ale nacházím se momentálně ve stádiu - být či nebýt - takže asi tak... B)


Jsi rád, že to tu utichlo a proto sem napíšeš toto?
Ty jsi teď vlastně napsal, že revírníci vynášejí ven informace o keších. Navíc jsi zde napsal, že vynášejí směrem do ČAGeo. Jaký tedy byl smysl tohoto příspěvku než pošpinění revírníků a ukázání prstem na ČAGeo? Nebo jak to mám chápat?:@

Myslím, že jsi to pochopil správně...


Koukal jsem se na logy u té keše a nikdo tu keš nemá zalogovanou jako nalezenou... takže tato informace patří do kategorie "jedna paní povídala" bez nějakého důkazu.
Taky jsem slyšel z několika zdrojů, že Hradník chtěl příspěvky na ČAGeo, aby si mohl postavit vlastní hrad. A i když to je z několika zdrojů, tak tomu moc váhu nepřikládám :D


Kdybys bys mě, weri, znal, věděl bys, že kromě mystifikací příspěvky typu "jedna paní povídala", pokud nejsem pod vlivem, do větru jen tak nepouštím...:D
Proto jsem rád, že mě hnedle dva zakládající členové, s kterými se dobře znám, kontaktovali a potvrdili tyto informace. Bohužel mi bylo při schvalování keše Petrem (Skupcem) řečeno, že o ní budou rozhodovat rews. V tu chvíli jsem nevěděl, že je tu založena ČAGeo, navíc jsem měl na keši své betatestery - v listingu je to jasně psáno!
Ne, nechci tady kalit vody, s kluky jsem se v pohodě dohodl, nemám už problém, do asociace zatím určitě nevstoupím, ale budu věřit, že nadále budeme hrát FÉR!!!!!
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#119 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 19:49

dachmh - Tak teď už jsem vážně zvědavá, co má ČAGeo s Tvojí keší společného:D:D:D
  • 0

#120 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 19:50

Sedmitecka napsal/a:
dachmh - Tak teď už jsem vážně zvědavá, co má ČAGeo s Tvojí keší společného:D:D:D

Tramtadááá :D:D:D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama