Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#3201 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2020 - 20:51

V Teplicích konečně prší!!! :)

......

vlastně trochu sprchlo, ale už to zas osychá. :(


  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#3202 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2020 - 21:47

Tak se pochlubte. Kdo doma pripravuje nove krabicky? Sup sup. At to na tehle strankach neni jen o tom vlakne o zavreni
  • 0

#3203 TARATARATA

TARATARATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2020 - 23:11

Já už je mám v terénu od 12.března včetně vysílače BlueGEO a 14.3. proběhl betatest… :wacko: :wacko: :wacko:


  • 0

#3204 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2020 - 5:54

Tak se pochlubte. Kdo doma pripravuje nove krabicky? Sup sup. At to na tehle strankach neni jen o tom vlakne o zavreni

Já už mám připravené 3. Rozdělenou čtvrtou.
Až domluvím betatest, tak roznesu krabičky.
  • 0

#3205 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2020 - 7:20

V Teplicích konečně prší!!! :)
......
vlastně trochu sprchlo, ale už to zas osychá. :(


Se máte.
U nás ani kapka a zlepšení v nedohlednu. Naposled před asi týdnem spadlo pár kapek. Ze 100 m2 max 10 L v sudu.
  • 0

#3206 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2020 - 8:09

Nevím jak v Teplicích, ale tady v Klatovech pršelo ještě před chvilkou a naproti vidím docela slušné louže :) .


  • 0

#3207 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2020 - 9:08

Promokla jsem pěkně při návratu od jedné keše někdy kolem sedmé hodiny - sice jsem v košíku na kole měla pončovou pláštěnku, ale pořád těch pár kapek nestálo za to.... až UŽ to nestálo za to a u auta jsem se po uklizení kola komplet převlékla. Dokonce jsem si na chvíli vedle topeni zapnula i vyhřívání sedačky, což obvykle nedělám ani v zimě. :-)
Během cesty domů už silnice osychaly v obou okresech, potom v noci pršelo víc, jednu chvíli déšť bubnoval na parapet tak, že jsem měla obavy z krup.
  • 0

#3208 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2020 - 9:30

Ja delal na zacatku karanteny betu na kamosovu mysterku. A taky jednu pripravuju
  • 0

#3209 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2020 - 9:33

Tak snad budou po karantene hezke kese a bude co lovit
  • 0

#3210 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2020 - 10:25

Tak se pochlubte. Kdo doma pripravuje nove krabicky? Sup sup. At to na tehle strankach neni jen o tom vlakne o zavreni

Připravuji, ale to by bylo divný, kdybych já nepřipravoval, což? :D Nicméně připravuji mnohem méně, než jsem plánoval.


  • 0

#3211 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2020 - 10:40

Také máme něco nachystáno. Ale kdo ví, co nakonec pípne. Logů jako "o skalku vedle jsem odnesl moji keš čekající na schválení" jsem už četl několik, teď na to strefit se do stejného místa jsou téměř dva měsíce.


  • 0

#3212 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2020 - 10:56

Tak se pochlubte. Kdo doma pripravuje nove krabicky? Sup sup. At to na tehle strankach neni jen o tom vlakne o zavreni

 

Mám jednu a už je dávno na místě. Bude to (zase) moje POSLEDNÍ KEŠ B). Sice mysterka, ale vzhledem k devastaci našeho školství (ministerstvem a teď koronavirem) bude lehčí než obvykle...


  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#3213 hkstaripraha

hkstaripraha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2020 - 14:11

Tak se pochlubte. Kdo doma pripravuje nove krabicky? Sup sup. At to na tehle strankach neni jen o tom vlakne o zavreni

 

Mám jednu a už je dávno na místě. Bude to (zase) moje POSLEDNÍ KEŠ B). Sice mysterka, ale vzhledem k devastaci našeho školství (ministerstvem a teď koronavirem) bude lehčí než obvykle...

   Tak já jsem na tom obráceně, bude to moje PRVNÍ KEŠ, kdy po 12ti letech v geocachingu jsem získal zkušenosti, chuť a našel odvahu něco vytvořit svého. A nebude osamocena! Obdržel jsem Community Celebration Events, který už mám vypracovaný a jen nastalá nepříznivá situace odložila jeho publikaci. Na multinu už čeká jen betatest a je hotova k předání a na mysterku, která je před dokončením, čeká jen dodávka potřebných dílů z Číny. Rozhodující pro mne budou revieweři(vláda), kdy provedou revizi svého rozhodnutí z 16.3.2020 o pozastavení publikací všech keší, eventů a CITO. Víc už neprozradím.


  • 0

....................................
XIAOMI Mi 9T + c:geo
GARMIN eTrex 32x + BaseCamp(MapSource), GeoGet 2.12.0.829 + VasaM,Topo Czech 2015 Light (Topo Czech 2011 Pro)


#3214 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2020 - 15:59

O minulém víkendu jsem oplakal ztracené georazítko. Před chvílí jsem dělal v autě CITO před servisní prohlídkou a našel je v něm na zemi. Sláva :D !!!


  • 2

#3215 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2020 - 16:02

Mám jednu krabičku v terénu od prosince 2018, stage zaměřeny a nafoceny. Tak bych možná mohl i udělat listing, než se situace uklidní?


  • 5

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#3216 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2020 - 18:17

Lidi neblázněte. Krabiček je tolik, že je nestíhám sbírat.


  • 0

#3217 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2020 - 21:06

Mám jednu krabičku v terénu od prosince 2018, stage zaměřeny a nafoceny. Tak bych možná mohl i udělat listing, než se situace uklidní?

Havne opatrne, abys to neuspechal :)


  • 5

#3218 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 223 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2020 - 22:00

Já jednu z léta 2018 a jednu z léta 2010. Ta první je ještě moc mladá, na druhé byla 2017 kontrola, je naprosto v pořádku a možná by si už zasloužila nějaký další vývoj.


  • 2

#3219 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2020 - 23:12

Tak se pochlubte. Kdo doma pripravuje nove krabicky? Sup sup. At to na tehle strankach neni jen o tom vlakne o zavreni


Nebýt okolností, psal bych touto dobou listing jedné keše, na níž jsem si domlouval spolupráci s jednou institucí. Nicméně, spoousta míst je stále zavřená, takže nemám podklady a tedy ani fotky... Už na přelomu února a března jsem pak připravil listing velmi jednoduché kešky relativně blízko HC, leč neměl jsem keš, takže na publikaci nedošlo. Na jednu stranu dobře, alespoň bude prostor listing přepracovat, protože jsem se rozhodl jej pojmout trochu jinak, respektive jej rozšířit o nějaké zajímavější povídání (i pro těch pár čtenárů listingů mi ta práce za to stojí a navíc mě to baví). Minutý týden jsem zajel na obhlídku jednoho zajímavého místa, ale nejdříve musím sehnat informace, což bude běh na delší trať. Další multinka by pak mohla vzniknout klidně hned, nicméně jsem nějaký líný...i když, zrovna tenhle flek bych rád obsadil já svou keší. Možná se také konečně dokopu k přípravě jedné rozdělané kešky z minulého roku, ale jestli se dám i do své nejdéle rozdělané krabky, která sice není z roku 2010 jako ta od zmijovkare (je mladší jen o pár let)...kdo ví? To je tak dobré místo, že jsem se na něj ve čtvrtek zase jel podívat...z jiného místa, odkud je na něj vidět. :D Prostě, plánů je dost, jen mě nějak nic nenutí je dokončit. :D


  • 1

#3220 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2020 - 13:00

Tak se pochlubte. Kdo doma pripravuje nove krabicky? Sup sup. At to na tehle strankach neni jen o tom vlakne o zavreni

 

Zkontroloval jsem stávající, plný logbook vyměnil.

A pak přišel email na LABky takže mám zas o čem přemejšlet, a bude to i s bonusem (mysterkou).

O zábavu je postaráno.


Tento příspěvek byl upraven od PeSis: 20 duben 2020 - 13:01

  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama