Přejít na obsah


Fotka

Keše pouze pro PM ?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
201 odpovědí na toto téma

#121 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 20:50

Lanc napsal/a:
Brilantní argumentace. Děkuji.

To nebyla žádná argumentace, to byl prostě fakt! Máš plnou pusu keců místo toho, abys lovil kešky, trošku se zamysli nad sebou a potom teprve napiš něco dalšího,
  • 0

#122 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 21:10

Novom napsal/a:
Lanc a shaman3, podejte si ruce, popleskejte se po ramenou, poplačte si navzájem, jak je geocaching hrozně komerční a hnusná hra a...

VYPADNĚTE (slušnosti už bylo dost) konečně hrát jinou hru, ...

Zamysli se nad sebou, já nemám nic proti tomu, že se mnou nebo někým jiným nesouhlasíš a že máš na věc jiný názor, a nikdy by mě ani nenapadlo tě odněkud kvůli tomu vyhazovat. Diskuze je především o tom, že se sejdou různí lidé a diskutují o nějaké věci s různými názory na tu věc a snaží se ty druhé o správnosti svého názoru přesvědčit, diskuze s lidmi se stejným názorem už není snad ani diskuze, to je jen pochlebování. Tady jsme snad na diskuzním fóru, kde jsou lidé s různými názory a ne ve tvém fanclubu, budeš se muset srovnat s tím, že tu uslyšíš i jiný názor na věc, než máš ty sám.
  • 0

#123 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 21:34

Přesně tohle jsem čekal. Ano, shamane, máš naprostou pravdu, diskuze je o tom, aby lidé slyšeli různé názory, ale nesmí být podávány tak, jak to děláš ty! Neustále omýlat dokolečka jedno a to samé bez toho, aniž bys pochopil nebo nedej bůh akceptoval byť jen minimum z toho, co tu většína píše. Budeš si stále psát stejné blbosti a názory ostatní absolutně ignoruješ. Po dobrém to nejde, takže ještě jednou, buďto už konečně přestaň vypisovat ty svoje zoufalosti, anebo si běž hrát něco jiného a přestaň tak kazit hru ostatním. :@ Mimochodem, nevyhazuju tě z fóra, ale z Geocachingu jako takového, protože se ti stejně hrozně nelíbí, jak moc je to komerční a děsná záležitost. Vlastně ti prokazuju dobrý skutek.
  • 0

#124 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 21:55

Sice se mi nepovedlo sem nahrát původní plánovaný příspěvek, ale na tohle se nereagovat nedá. Diskuzní fórum je od toho, aby se tu diskutovalo (i když to na PMO keších nic nezmění a málokdo během diskuze zkonvertuje k opačnému názoru), kdežto ty Novom nediskutuješ, ale pouze urážíš lidi, kteří s tebou nesouhlasí a ani neuvádíš (narozdíl od Lanca) argumenty na podporu svých tvrzení. Shaman3 sice možná neposlouchá argumenty protistrany (nebo je nezahrnuje do svých reakcí), ale po tvým posledním příspěvku jsi ve mně vyvolal takový dojem, že se budu radši bavit s shamanem3 (kde si každý budem mlít to svoje) než s takovým urážejícím namyšlencem, jako jsi ty (ne moc dobrá vizitka pro tebe ;p ). Jo a pokud budu věřit, že Lanc má odloveno míň keší než Novom, tak to ukazuje, že schopnost diskutovat a argumentovat neroste s počtem nalezených keší ;).
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#125 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 22:09

Takováhle debata může skončit jedině flame. Takže komu vadí PM keše, tak si musí stěžovat na GS, ať to zakážou. Tady ho někdo tak maximálně pošle někam a ostatní tomu nebudou věnovat moc pozornost. A nepište mi, že se mnou nesouhlasíte. Díky. Doporučuji tu diskusi zamknout, je to k ......
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#126 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 22:11

shaman3 napsal/a:
Ale uživili by se ze samotné reklamy



lol
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#127 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 22:13

Novom napsal/a:

Lanc napsal/a:
Brilantní argumentace. Děkuji.

To nebyla žádná argumentace, to byl prostě fakt! Máš plnou pusu keců místo toho, abys lovil kešky, trošku se zamysli nad sebou a potom teprve napiš něco dalšího,

ano,máš pravdu. argumentace to nebyla, ale já prostě netuším co jiného ti na ten "prispevek" slušně odpovedet. Myslím že nekra i shaman3 ti to podstatne napsali. Jen poslední vec k Tobě. Zamysli se radši ty nad sebou, protože pokud meris právo na diskuzi a vlastni názor množstvím odlovenych kesi tak te v podstatě lituju. Přeji ti silne nervy do budoucna ;)
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#128 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 22:16

Ještě žes nenapsal, že komu vadí PMO keše, že si musí zaplatit PM ;). Nááhodou, víš jak to může být pro BM utěšující, že není sám, komu vadí PMO keše ;). Když si přečte, kolika dalším (převážně) BM vadí taky ;) ? Jo a taky je zajímavý zjistit, jak moc jsou někteří PM proti uživatelům neplatící si prémiové členství. Nebýt týhle diskuze, nedozvěděl bych se, jaký je Novom namyšlený hulvát. Takže k tomuhle jsou podobné diskuze dobré ;D.
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#129 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 22:29

Ale nepovídejte, kdo tu napsal, že někdo měří podle počtu nalezených keší? Jedině vy, já jsem jen hodnotil, že máte více příspěvků než odlovených keší, proto jste kačeři teoretici a nic jiného. To jen Nekra a Lanc nepochopili psaný text, ale tady si už na to holt člověk zvykl. Ale bavím se, jak jeden vysloví ideu, že hodnotím podle počtu nalezených keší, a další se toho hned chytne a bez jakékoliv další reakce sám se sebou vede dialog, ve kterém jakoby reaguje na svůj vlastní příspěvek. :D A že to na shamana jinak než takhle nejde, to je taky fakt.

Mimochodem, nikde jsem si nevšiml, že by si někdo stěžoval na BM členy, pouze tu bylo pár poznámek, že se s PM keškou sníží počet náhodných návštěv začínajících kačerů, nebo těch, kteří přesně neví, jak se ke keši chovat. Jediné nadávky tu byly na ty, kteří si založí PM kešku.

A že jsem hulvát? :D Zpočátku jsem argumentoval slušně, jenže shaman si mlel stále to samé dokola, to člověku taky už dojde trpělivost, pošlete mu 10x slušnou odpověď a on po 11. přijde znovu s tím samým. No, přijde vám to normální?

Ale teď jsem zjistil, že ti 3 co mě tu tak krásně kritizují mají dohromady 3x méně keší, jak já, tak já mám 3x větší pravdu, jak oni. :D:D:D Ach jo, jenže vy máte 10x více příspěvků, takže máte 10x větší argumenty a to není fér, já jen 3x, vy 10x. :(
  • 0

#130 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 22:45

Tys jim hlavně psal, že sem nemají co psát >:(. Ono text "vypadněte" či "jsi debil" moc různými způsoby vykládat nejde. Osobně nepoměřuji kvalitu názorů podle počtu odlovených keší. (Jo a mě zas přijde divný, že mám o mnoho míň příspěvků než odlovů, ale dneska fakt jedu ;) ). Jednoduše, z nás, co se vyjadřujeme na fóru a nemáme rádi PMO kešky, je většina BM (vpomínám si na jedinou výjimku). No a když vyhazuješ z diskuze lidi, kteří jsou proti PMO keškám, tak asi něco proti BM máš ;p. Jenže i když PMO (kterých je stejně dost) sníží množství kešerů jdoucí na keš (v číslech), tak to jako "obrana" je stejně dost k ničemu. Kromě toho, že někteří kamarádi si souřadnice třeba předají, on je rozdíl mezi tím "vědět jak se ke keši chovat" a "chovat se tak ke keši". Když někde bude dotazník, jak se má kešer chovat, tak jich asi dost odpoví správně, ale kdo z nich se tak zachová i ve skutečnosti? Ono nestačí vědět, jak se má kešer ke keši chovat. Protože když to bude vědět a kašlat na to, tak je to stejný hovado, ať už je PM nebo BM. On ten jeden smazanej oblouček u písmenka na chování nebude mít moc významnej vliv.
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#131 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 22:55

Znova říkám, že především shamana jsem "vyhazoval", a stále si to myslím, z geocachingu obecně, ať si tu klidně plká dál, stejně ho nikdo už dávno nebere vážně, ale nemusí to cpát ostatním, jednou to říct - OK, podruhé to může zopakovat - fajn, už jsme to slyšeli, ale pokračovat ve stejném duchu už asi 20. příspěvek je i na mě moc. Jemu se ta hra hrozně moc nelíbí, přesto ji hraje dál a nadále strašně moc kritizuje. Je v tom snad nějaká logika? Podle mě ne, a že jsem ho nazval tak, jak jsem ho nazval, myslí si to o něm všichni, jenže se většina neodvažuje něco takového vyslovit nahlas, protože by se jim stalo přesně něco podobného, co teď mně. A znovu říkám, že poměřovat kvalitu diskutujících podle počtu odlovených keší je nesmysl, který se tu občas sice praktikuje jistými členy, ale já ho nikdy neuznával. I když na druhou stranu je fakt, že člověk s 1000 nálezů dovede argumentovat mnohem lépe, co se odlovu keší týče, než někdo s 10 mikrovkami za okapem (jen žádný další flame). A co je ještě překvapující, je to, že na stranu shamana se tu staví povětšinou ti, kteří mají větší poměr příspěvků, než odlovených keší, typičtí diskutéři, kteří raději sedí doma za pecí a kritizují anebo se přidávají naprosto zbytečně do sporů, do kterých jim nic není, než aby šli ven něco odlovit. A jak jsem už několikrát psal v tomhle vláknu, PM členství na keši sníží relativní počet kačerů, protože se o ní nedozví všichni, nestane se to: "Hele, támhle je keška, jdeme testnout, co to je geocaching," ale ti, kteří si keš aktivně vyhledají a přes kamaráda zjistí souřadnice, už mají jakés takés povědomí, jinak by přeci nevynakládali takovou námahu, aby souřadnice zjišťovali, a s mnohem menší pravděpodobností keš nechtěně zlikvidují nebo prozradí. A jasně, najdou se i tací, kteří vyhodí 600,- jen proto, aby zkusili, co to je geocaching, ale těch je poměrově mnohem méně než těch, kteří si členství zaplatí proto, že jim to něco přinese a už ví, co od toho očekávají.
  • 0

#132 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 23:08

Přede mnou to už neokecáš. Máš snad nějaký průzkum ohledně kritizování geokešingu? Schválně, kolik lidí na něj nikdy nenadávalo, nezmínilo nic, co by se jim na něm nelíbilo a přišel jim dokonalý? (Jestli aspoň jeden, tak je to hodně). To jestli někdo má víc příspěvků nebo odlovených keší taky o kvalitě diskutujících příspěvků nevypovídá. A co když ji zlikvidují chtěně? Takoví můžou být i mezi PM. To, že někdo pošle třicet doláčů do Ameriky, z něj lepšího kešera neudělá. Jak někdo psal v některé z dřívějších diskuzí, mohou se mezi PM vyskytnout i ti, kteří si právě myslí, že si toho mohou dovolit (v chování ke keši) víc, protože si platí a chovají se víc neurvale. A ano, pořád si budu myslet, že PMO kešemi owneři diskriminují BMy za to že neposílají peníze američanům.
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#133 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 23:43

hele, vysvetlete mi uz nekdo srozumitelne, v cem vam ty pmkese brani :). byli jsme bm pak pm pak bm a mne jsou uplne fuk :D. pokud se nekde doslechnete o zazitkove kesi, co je pm, na 90% vam autor na prosbu a kontakt pomuze. pokud, jak tady pisete, ze ty pmkese zaokapovky si pmrezim nezaslouzi, tak proc vas vubec trapi, kdyz je to jen tuctovka? asi bych chapal, kdyby pmkesi bylo hromada, ale vzdyt je jich mizivych par procent, ne? (ted po telefonu se mi to nechce zjistovat presne)
  • 0

#134 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 23:53

Momentálně je v ČR 736 PM keší. A už by na Vás měl přijít AJTA a zamknout Vám to tu. Hádáte se jak politici v Parlamentu. To jste družstevníci ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#135 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 0:02

Nekra napsal/a:
A ano, pořád si budu myslet, že PMO kešemi owneři diskriminují BMy za to že neposílají peníze američanům.

No jestli si tohle opravdu myslíš, tak jsi mě přesvedčil....že Novom má 100% ní pravdu a vy si běžte s shamanem hrát někam jinam. Když jsi chtěl ulovit nějakou PMO keš, zkusil jsi napsat ownerovi o listing? V 99% ti ho bez řečí pošle. Tak co to tady plácáš!!
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#136 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 0:10

Já jsem tady pořád nikde nečetl naplno zodpovězenou otázku, proč BM hráčům vadí PM keše. Očekávám, že někdo z oponentů PM keší napíše: protože je chci lovit a nemůžu.
  • 0

#137 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 0:23

kolombo napsal/a:
Momentálně je v ČR 736 PM keší.

Tolik? To jsi teda neměl říkat, teď si budou někteří zde diskutující BM stěžovat, že jsme je my, zlí PM kapitalisti, připravili o celých 736 zážitků, což je zhruba 0,25% keší na našem území. :(:D

Nekra napsal/a:
Přede mnou to už neokecáš... A ano, pořád si budu myslet, že PMO kešemi owneři diskriminují BMy za to že neposílají peníze američanům.

Víš o tom, že jsi vážně hrozně ješitný? Nejdřív mě obviňuješ z toho, že neuvádím žádné argumenty, když je uvedu, tak tě přestanou zase zajímat... Pokud si tohle to o té dikriminaci opravdu myslíš, můžeš si vážně podat se shamanem ruku, protože jsi klesl na jeho úroveň, gratuluji.

plavcik napsal/a:
....že Novom má 100% ní pravdu a vy si běžte s shamanem hrát někam jinam. Když jsi chtěl ulovit nějakou PMO keš, zkusil jsi napsat ownerovi o listing? V 99% ti ho bez řečí pošle. Tak co to tady plácáš!!

Člověka to potěší, když se za něj někdo rozumný konečně postaví. ;) Jen si teda nejsem jistý, v čem přesně že jsem to měl 100% pravdu. :D

Jo a jen tak mimochodem, jak tu padlo, že je hrozně diskriminující a provinční, že se při zobrazení PM keše ukáže BM členovi reklama na PM členství. Já měl za to, že BM členové PM keše na mapě nevidí, takže aby se jim tahle zpráva zobrazila, musí se hodně snažit a kešku si aktivně vyhledávat. :D Kde jsem jen tohle slyšel, už vííím. V Making money od Pratchetta bylo něco podobného, kdy na jistých poštovních známkách byl jeden velice neslušný obrázek, ale ten jste viděli jen v případě, že jste použili mikroskop nebo lupu, takže ti, co si stěžovali, nejdřív museli strávit spoustu času, aby si daný problém našli.

A já bych tohle téma nezamykal, začínám se hrozně moc bavit, jen bych ho přejmenoval na: "Jak zlý PM člen ke štěstí přišel anebo BM hráči bijme je, do nich!"
  • 0

#138 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 0:42

Při těch diskuzích PM nebo ne mám občas pocit, že by jsme měli dát všechno všem, bylo by to všech a spravovat to společně... Proboha lidi je to bussines jako každý jiný. Politik taky lže, aby získal hlasy, takdy jenom přemlouvají k PM.
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#139 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 7:11

Ano, přesně tak, je to jen komerce, a někteří to rádi podporují zakládáním PMO keší. Akorát si to z nějakého důvodu nedokáží sami přiznat. :D

Smrk napsal/a:
Já jsem tady pořád nikde nečetl naplno zodpovězenou otázku, proč BM hráčům vadí PM keše. Očekávám, že někdo z oponentů PM keší napíše: protože je chci lovit a nemůžu.

Já už jsem to psal někoílikrát, jak tvrdí Novom, přesto jsi to asi dokázal přehlédnout nebo nepochopit, zopakuji ti to tedy znovu a polopatisticky, mě vadí, že se mi ty PMO keše zobrazují mezi ostatními a když na ně kliknu, zobrazí se místo listingu a souřadnic reklama na zakoupení PM. Kdyby se mi ty PMO keše mezi ostatními nezobrazovali, tak o nich nevím a jsem spokojen. Prostě se mi jen nelíbí to komerční pojetí PMO keší. Oni si to ale asi PM useři sami neuvědomují, jim se ta reklama nezobrazuje, oni vidí souřadnice a listing. Po mě ale nemůžete logicky chtít, abych tu PMO keše vychvaloval a podporoval. Jednou možná přijde i doba, kdy BM usery ta cílená vnucená reklama u PMO keší pořádně naštve a začnou PMO keše cíleně ničit, zvlášť jestli jich bude hodně a bude je to stále víc otravovat, ta cílená reklama. Tím neříkám, že bych to dělal já, ale nedivil bych se, kdyby to časem někoho naštvalo a začal to dělat, protože počet PMO keší roste a PM useři nejsou zrovna moc ochotni poskytnout BM userům PQ GPX všech PMO keší v ČR, jak jsem si sám na vlastní kůži v minulém roce zakusil a byl jsem kvůli nějakému bonzáku dokonce i na týden zabanován od GS. Minulý rok bylo PMO keší asi 660 a teď se s hrůzou dozvídám, že jich je už asi o 100 víc. Jen pokračujte s tím zakládáním komerčních keší, pak se ale nedivte, až se BM useři naštvou a s tou vnucovanou komercí zatočí posvém. Když chcete mít PM useři nějaké keše jenom pro sebe, tak si zařiďte u GS, aby se nám mormálním BM userům vůbec nezobrazovali. Pokud je nechcete mít jen pro sebe, tak nám budete muset loajálně občas poskytnout PQ.
  • 0

#140 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 7:59

plavcik napsal/a:
Když jsi chtěl ulovit nějakou PMO keš, zkusil jsi napsat ownerovi o listing? V 99% ti ho bez řečí pošle. Tak co to tady plácáš!!

A to zbylé 1% tě nabonzuje GS a dostaneš na týden BAN. ;)
http://www.geocachin...ort=&rowstart=0
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama