Přejít na obsah


Fotka

Keše pouze pro PM ?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
201 odpovědí na toto téma

#141 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 8:42

shaman3 napsal/a:
Ano, přesně tak, je to jen komerce, a někteří to rádi podporují zakládáním PMO keší. Akorát si to z nějakého důvodu nedokáží sami přiznat. :D

Smrk napsal/a:
Já jsem tady pořád nikde nečetl naplno zodpovězenou otázku, proč BM hráčům vadí PM keše. Očekávám, že někdo z oponentů PM keší napíše: protože je chci lovit a nemůžu.

Já už jsem to psal někoílikrát, jak tvrdí Novom, .....


Kde to žiješ v roce 1985???. Jasně, že na tebe vyskočí reklama. Takhle funguje televize, hry zadarmo (taky tě nutí pro lepší hru platit) atd. Kdyby nebylo PM, tak nefunguje server, kontrola krabek a jiný komfort, ktrý je i pro BM. Nebo si myslíš, že je geocaching udržovaný (úroveň nechci řešit) z charity?
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#142 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 9:30

shaman3 napsal/a:
... mě vadí, že se mi ty PMO keše zobrazují mezi ostatními a když na ně kliknu, zobrazí se místo listingu a souřadnic reklama na zakoupení PM. Kdyby se mi ty PMO keše mezi ostatními nezobrazovali, tak o nich nevím a jsem spokojen...


To je stejné, jako si lidi stěžovali na reklamu v televizi. Taky mě rozčiluje, že když si chci koupit jídlo, je tam všude spousta reklam na další věci, co nechci. Jdu na vlak, že pojedu na kešky do Horní Lhoty a ona je tam reklama na RegioJet do Ostravy! No fuj. Kdybych nevěděl, že je nějaká Ostrava, bylo by mi líp. Pak vám takhle jdu na kešku na Václavák a ona je tam reklama na veřejný dům! Jak by mi bylo dobře, kdyby tam ta reklama nebyla. No to je, jako by shaman3 spadnul z Marsu a nevěděl, že každá firma se snaží vydělávat co nejvíc peněz. Možná to bude tím, že žádnou firmu nemá.
  • 0

#143 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 9:33

Mně opravdu už přijde, že nás jen záměrně provokuje, protože není možné, aby se takhle choval normálně smýšlející soudný člověk. Kolik mu vlastně je? Podle chování bych řekl, že je to nějaký nevyzrálý puberťák anebo senilní důchodce s alzheimrem nebo demencí. Opakovat dokola, dokola, dokola, dokola a dokola stále jedno a to samé, to si asi jen nepamatuje, co napsal před tím.
  • 0

#144 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 9:38

perchCZ napsal/a:

Kde to žiješ v roce 1985???. Jasně, že na tebe vyskočí reklama. Takhle funguje televize, hry zadarmo (taky tě nutí pro lepší hru platit) atd. Kdyby nebylo PM, tak nefunguje server, kontrola krabek a jiný komfort, ktrý je i pro BM. Nebo si myslíš, že je geocaching udržovaný (úroveň nechci řešit) z charity?

Nezlob se na me, ale to co jsem ve Tvem textu zvyraznil myslis vazne?
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#145 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 9:43

:D Co myslíš, myslí to vážně nebo nemyslí? :D Já bych řekl, že to vážně vážně myslí. Minimálně by neměli na zaplacení serverů. A to jsem si chvíli včera bláhově myslel, že dokážeš nad věcma přemýšlet, pak jsi to teda zabil, ale teď jsi to dodělal úplně. Nezlob se na mě, ale to, co jsi ve svém příspěvku napsal, myslíš vážně?
  • 0

#146 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 9:43

perchCZ napsal/a:
Kde to žiješ v roce 1985???. Jasně, že na tebe vyskočí reklama. Takhle funguje televize, hry zadarmo (taky tě nutí pro lepší hru platit) atd. Kdyby nebylo PM, tak nefunguje server, kontrola krabek a jiný komfort, ktrý je i pro BM. Nebo si myslíš, že je geocaching udržovaný (úroveň nechci řešit) z charity?

Reklama tam je normálně, ta bohatě stačí, tahle cílená už je dle mě zbytečná. Ale přesto jsem rád, že jste si konečně sami uvědomili, že PMO keše jsou vlastně komerční keše. :D
  • 0

#147 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 9:47

Shamane, shamane, kdybys měl v hlavě místo pilin mozek, tak bys věděl, že v dnešní době je cílená reklama stále častější a začínají ji využívat všichni, kde jen můžou, protože je mnohem úspěšnější a je z ní větší užitek. Je to obchodní strategie, využívat cílenou reklamu. My už dávno víme, že groundspeak je obchodní společností, jejímž cílem je generace zisku, není to žádná charita. Ale žádný z autorů PM keší ji jako komerční nezakládá, protože je dávno v pravidlech, že komerční kešky jsou zakázané. Ale to je jako mluvit do dubu, ty to stejně nikdy nepochopíš... Kolik že ti je let? Už jsem se na to ptal, ale odpovědi jsem se zatím nedočkal. Můj odhad je do 15 nebo nad 75 s těžkou chorobou.
  • 0

#148 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 9:50

A já myslel, že jsem ti konečně vysvětlil, jak taková PMO keš na BM usera funguje, ale tys to stejně nepochopil. :D Je to pro nás jen hloupá komerce, i když ty a ostatní zakladatelé PMO keší si myslí, že to není komerce. ;) GS z těch vašich PMO keší totiž tu komerci udělal. B)
  • 0

#149 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 9:51

Je to pro vás jen hloupá komerce, tak si to nech pro sebe a už o tom laskavě přestaň plkat, stejně píšeš jen nesmysly, mysli si, co chceš, ale už to prosímtě necpi ostatním, začínáš být neskutečně trapný. I když to není moc změna oproti tvému běžnému chování tady.
  • 0

#150 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 9:53

Já se chovám k ostatním slušně, pouze prosazuji svůj názor a to narozdíl od tebe bez urážek ostatních diskutérů. ;) Proč se tak rozčiluješ pro tu pravdu, že PMO keše jsou díky GS komerční keše?
  • 0

#151 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 10:05

Kdo si nechce zaplatit PM a má problém se zobrazováním reklamy po rozkliknutí kešky, může se řídit následujícím návodem. Neklikat na krabičku s ikonou Premium Member Only Cache (1.) Pokud toto nezabere, tak neklikat na kešky, které nemají obrázek na stáhnutí (2.). A je po problému. Děkuji za pozornost.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#152 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 10:16

Jo, jenže tu "krabičku" občas přehlédnu. ;) Ale jinak se podle toho snažím řídit. :@
  • 0

#153 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 10:23

Ty neargumentuješ, ty jen papouškuješ a opakuješ to, co jsi tu napsal ve svém prvním příspvěku, už jsi tu předvedl asi 40 parafrází na jednu a tu samou větu, takže plkáš a je to trapné, to je urážka? Nikoliv, to je pouze konstatování faktu. ;) Tak se tím návodem snaž řídit, vytiskni si ho vedle monitoru, abys na něj stále koukal a nemohl na to zapomenout, přestaň tu přispívat stále ty samé příspěvky a raději běž ven lovil BM kešky.
  • 0

#154 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 500 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 10:26

Úkol na dnešní den: Vyhni se kliknutí na PMO za pomocí zlicinaciho rady GC43B68 GC43B69 :)
  • 0
> Body nesmrdí <
Nepřijímám notifikace.Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#155 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 10:28

Nééé, teď jsi to zkazil, určitě na to klikne, protože bude zvědavý, co se pod tím odkazem skrývá a pak nás bude pár dalších hodin opětovně oblažovat svou litanií na téma, jak je PM keš hrozně komerční. :( Já už tu znovu nechci číst ty samé věty omílané stále dokola.
  • 0

#156 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 10:29

že vás baví toho trolla pořád krmit...stejně nevnímá argumenty, co mu píšete.
Znovu: pokud někomu nestačí 99,77% keší pro BM, měl by geocachingu nechat a jít dělat něco jiného - pokud není vyslovený masochista.
PMOC je bohužel jediná možnost, jak omezit přístup idiotů, škodičů a magorů s trojkou na zadku ke keši. Kdyby byla jiná, nevázaná na PM, určitě by všichni použili tu jinou.
Pokud to někomu vadí, ať si stěžuje na GS, tady pláče na špatném hrobě.
  • 0

#157 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 10:32

A proč se tak rozčilujete, že to nějakému shamanovi vadí? :P Je to jenom proto, že si nedovedete přiznat, že zakládáte komerční keše? ;)
  • 0

#158 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 10:38

shaman3 napsal/a:
A já myslel, že jsem ti konečně vysvětlil, jak taková PMO keš na BM usera funguje, ale tys to stejně nepochopil. :D Je to pro nás jen hloupá komerce, i když ty a ostatní zakladatelé PMO keší si myslí, že to není komerce. ;) GS z těch vašich PMO keší totiž tu komerci udělal. B)


Nemám PM keš a nemyslím, že je to hloupá komerce. Představ si, že ta firma je tvoje a budeš vydělávat jen na reklamě, což podle mě nevydělá ani na platy zaměstnanců. A pak ti někdo přijde navrhnout, že když vytvoříš něco, co přiměje víc lidí dát ti víc peněz, takže budeš moct zaměstnance líp zaplatit a ještě ti dost zbude na vlastní pohodlný život, tak jak se rozhodneš?
  • 0

#159 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 10:39

shaman3 napsal/a:
Já se chovám k ostatním slušně, pouze prosazuji svůj názor a to narozdíl od tebe bez urážek ostatních diskutérů. ;) Proč se tak rozčiluješ pro tu pravdu, že PMO keše jsou díky GS komerční keše?


Přesně v téhle větě je vidět, že nediskutuješ, vyvrácené argumenty se nesnažíš doplnit dalšími argumenty, ale jen ostatním cpeš to svoje. Tak se tím třeba zadus.
  • 0

#160 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 10:44

Hele, jde už jen o to, abyste si to dokázali přiznat, že to jsou komerční keše, GS je povoluje zakládat, protože tak může cílit reklamu na konkrétní kačery, kteří se zajímají o konkrétní keš. B)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama