Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.5


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
122 odpovědí na toto téma

#61 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2013 - 20:20

Panove, Geojarry je neoficialni apliakce bagrujici data z webovych stranek. Dela to tak vice programu, a vsechny maji spolecnou vlastnost - jejich funkce neni nikterak garantopvana, protoze staci mala zmena na webovych strankach, a program prestane fungovat. Pouzivate jej s timto rizikem, a tak si pak vubec nestezujte, kdyz se tak stane! A pokud si chcete stezovat, nedelejte to ve vlaknu Geogetu, protoze s tim nema Geoget nic spolecneho. Delejte to ve vlaknu geojarry, nebo toho programu, ktery vam prestal fungovat, ne? A znova pripominam, ze mnoho veci, ktere umi Geojarry, umi geoget sam o sobe pomoci oficialniho Geocaching Live API. To, ze vam nekdo nekdy kdysi ukazal, ze se to dela takto pres geojarry, vubec nemusi znamenat, ze se to dnes neda udelat jinak.
  • 0

#62 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2013 - 20:31

Jestli je v GG něco, čím nahrajeme statistiku na GC.com, pak nebude důvod používat GJ. Na nic jiného GJ opravdu nepoužívám.
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#63 Nitrosnb

Nitrosnb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2013 - 20:43

Aha, to jsem nevedel, ja to kdysi stahl jako jeden balik a podle navodu naistaloval a myslel jsem jze geojarry je soucasti geogetu. Pouzivam to jenom na nahrani statistik do profilu a nebyl by nekde strucnej navod jak to nastavit (GG) ? A co se stane kdyz nynejsi GG odinstaluju a nainstaluju cistej GG nahraje mi to tam zpetne vsech cca 1700 kesi?
  • 0

#64 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2013 - 20:52

no tak to ja pak jasny. GASP... se neni cemu divit...
  • 0

#65 mates4

mates4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2013 - 21:14

Jako PM nepotrebuju bagrovat nic jineho nez profil se statistikou tam a zpet, na vse ostatni muzu vyuzit API ve spojeni se supr funkcemi Geogetu, dik za nej. Tuhle jsem tam bohuzel jeste neobjevil. Pokud mate radu budu rad. Pokud ne, pardon za OT.
  • 0

#66 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2013 - 21:20

GG tohle jediny neumi.

jo a jeste k prispevku vejs - navod je na strankach geogetu a hned v nekolika zpusobech!
  • 0

#67 mates4

mates4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2013 - 21:41

Návody jsou pro zbabělce :D, ale asi tam budu muset juknout ;) Omluva autorům Geogetu, jedná se o pouhou souhru náhod s updatem na verzi 2.7.5 to nemá co dělat. Až teď mně napadlo, že to mám kde otestovat na verzi 2.7.4. Takže Geoget za to fakt nemůže.
  • 0

#68 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2013 - 21:48

mates4 napsal/a:
Jako PM nepotrebuju bagrovat nic jineho nez profil se statistikou tam a zpet


Bohuzel, toto Geocaching Live API v soucasne dobe nenabizi. Proto to nemuze umet ani Geoget.
  • 0

#69 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2013 - 22:42

Tak jsem ještě pátral. Na XPpro32 to funguje podobně, jako psal Nitrosnb. Většinou OK, občas ne. Na WIN7pro64 na dvou PC na dvou různých místech přihlášení nefunguje vůbec. Hláška GG (ne GJ): "Chyba při přihlašování na server Groundspeaku......... Zkontrolujte své uživatelské jméno a heslo" Když pustím dávku Combine, nahlásí při pokusu o nahrání na profil:"GeoGet:Chyba spuštění geojary:253" A opravdu mám přihlašovací údaje správně :D. Bez statistiky se klidně obejdu. Píšu to jen pro případnou další analýzu problému.
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#70 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2013 - 23:00

sedesatictyrbitove W7 je platforma, na ktere cely Geoget vyrabim, a mohu te ujistit, ze tam prihlasovani na gc.live funguje! S chybou Geojarry ti poradit nedokazu, to sem fakt nepatri. Ty chybovou hlasku GG bych chtel videt... mas screenshot? Jde mi o to, ze podle toho, jak vypada, dokazu odhadnout, cim byla zpusobena.
  • 0

#71 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2013 - 23:03

Tady... Snad se to nahraje
  • 0

#72 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2013 - 23:07

PS: priteli s w8, GG 2.6.4.neco a GJ 2.3.3 nahravani statistik jede, zajimavy :D
  • 0

#73 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2013 - 23:24

Projel jsem ted celou lokalizaci Geogetu, a zadny text tohoto zneni tam neni. Takze to neni hlaska Geogetu, ale spise si nejaky plugin pral takovouto hlasku zobrazit.
  • 0

#74 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2013 - 23:26

jo, takze GJ... protoze se to ukazuje, kdyz se snazi prihlasit na gc.com... diky (ten titulek v tom okne mate no :/)
  • 0

#75 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 1:48

petulinka1: Koukám, že mi to dělá taky. A to sice u účtu který má ve jménu hvězdičku. Moje prochází, to druhé ne. Přitom ruční spuštění GJ projde bez problémů. Jenže bych řekl, že chyba není v GJ, ale v tom jak je volán. Tady se mi zdá že se něco změnilo a Autostat nyní vytváří konfigurační soubor pro GJ trochu jinak.
  • 0

#76 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 8:22

Já na těch dvou zkušebních strojích s WIN7 dostanu od GJ hlášku o nemožnosti přihlášení při jakémkoliv, i ručním spuštění dávky přímo v GJ. A protože se to projevilo po aktualizaci GG, tak jsem to začal psát sem. Proč ale naprosto stejná kopie GG+GJ funguje na XP? To zase podle mě vylučuje chybu v GJ i na GC.com.
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#77 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 8:42

Proc by to nemela byt chyba v GJ? Zalezi preci jen na tom, jestli se GJ chce nove prihlasit, nebo jestli muze vyuzit jiz drive ulozene prihlaseni, ne? Zrovna prihlasovani se nedano na webu trochu zmenilo, takze mi prijde toto chovani naprosto logicke. Fakt to s GG ani s windows nijak nesouvisi.
  • 0

#78 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 9:09

To zní logicky. Takže na těch XP to taky funguje jenom dočasně, než se přepíše to uložený přihlášení :D. Tím se záhada celkem pěkně objasňuje. Dík.
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#79 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 9:19

No vcera jsem nahraval statistiku na profil a GJ davka na (upload na profil) zakomponovana v Combine davce neprobehla, zustalo to viset na nemoznosti prihlaseni GJ. Kdyz jsem tu samou GJ davku spustil rucne z konzole, tak vsechno probehlo bez problemu. Tak kdovi co v tom bylo :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#80 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 10:10

petulinka1 napsal/a:
Tady... Snad se to nahraje

U mne se projevil stejný problém a stejná chybová hláška.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama