Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.5


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
122 odpovědí na toto téma

#81 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 11:17

Zkusim to vysvetlit jeste jednou - resit problem s programem Geojarry ve vlaknu venovane programu Geoget, to neni moc produktivni.
  • 0

#82 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 12:13

Nezlob se, ale co by byl Geoget bez toho pluginu Geojarry? Nic. Takže bys ho mohl trochu tolerovat. ;)
  • 0

#83 Nitrosnb

Nitrosnb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 12:14

Ja bych teda rad vedel jestli GG umi nahravat tyhle statistiky na profil GC nebo ne. Nekdo tvrdi ze jo nekdo ze ne, tak jsem z toho jelen.
  • 0

#84 Nitrosnb

Nitrosnb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 12:18

gord napsal/a:
Oni jsou z tech skoleni dostupne materialy, ktere k tomu skoleni pripravili skolitele. Takze tak pozde to zase neni. Kouknout se do tech materialu muzes kdykoli.


A kde jsou ty materialy? Na strankach eventu jsem nasel tak akorat osnovu.
  • 0

#85 bazilisek

bazilisek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 12:35

shaman3 napsal/a:
Nezlob se, ale co by byl Geoget bez toho pluginu Geojarry? Nic. Takže bys ho mohl trochu tolerovat. ;)


Opravte mě jestli se mýlím, ale pro PM je GJ zbytečné, ti si mohou kešky stahovat jak chtějí i bez GJ nebo ne?

Jinak se mně taky přes GJ nepodařilo napoprvé přihlásit a zkolabovalo to tou samou hláškou, která tu někde výš je. Přepsal jsem heslo v GJ a pak to fungovalo.
  • 0
Garmin GPSMAP 62s + GG

#86 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 12:35

Nitrosnb napsal/a:
Ja bych teda rad vedel jestli GG umi nahravat tyhle statistiky na profil GC nebo ne. Nekdo tvrdi ze jo nekdo ze ne, tak jsem z toho jelen.


Toto jediné GeoGet neumí. Umí stáhnout vlastní logy, informace ke keším atd., vytvořit statistiku, ale nahrát NE!

TO Shaman3:
Našlo by se spousta věcí, k čemu je GeoGet bez GJ. Ja GJ používám jen k nahrání statistik a spouštění SQL dotazů...

EDIT: Díky Gorde, GeoGet netvoří statistiku, pouze spustí program, který ji vytvoří...
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#87 Nitrosnb

Nitrosnb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 12:41

VasaM: Dik tohle jsem potreboval vedet.
  • 0

#88 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 12:57

shaman3 napsal/a:
Nezlob se, ale co by byl Geoget bez toho pluginu Geojarry? Nic. Takže bys ho mohl trochu tolerovat. ;)


Jednak Geojarry neni plugin, ale program. Tedy samostatna aplikace, kterou muze vyuzivat kdokoli a spoustet jakykoli program. Na druhou stranu je pravda, ze existuje i stejnojmenny plugin, ktery ustandnuje spousteni tohoto programu z GeoGetu a umoznuje mnoho manipulaci s daty. Je to takove Combine pro data z gc.com.

(Mimochodem, nebude asi moc lidi, co pouzivaji GeoGet vice nez ja, a pritom Geojarry nepouzivam.)

A co by byl GeoGet bez nej? Byl by to, co je nyni: aplikace pro spravu bodu. A tuto funkci plni vyborne.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#89 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 13:01

HaLuMa: Ona je otázka zda je to problém FTP klienta se jménem zkracovaným na GJ, nebo některé jiné komponenty (GeoGet, GGstat, Autostat). Bylo toho v poslední době inovováno více.
  • 0

#90 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 13:04

VasaM napsal/a:
Umí stáhnout vlastní logy, informace ke keším atd., vytvořit statistiku, ale nahrát NE!

TO Shaman3:
Našlo by se spousta věcí, k čemu je GeoGet bez GJ. Ja GJ používám jen k nahrání statistik a spouštění SQL dotazů...


To je dalsi omyl - GG neumi vytvaret statistiku. (Tedy, abych nekrivdil, alespon ne v tom smyslu, jak je myslena tvym prispevkem.) V tomto pripade je statistika dilem dalsiho samostatneho programu - GgStat. Ten pouziva databazi GeoGetu, ale je na vlastnim GeoGetu nezavisly, nepotrebuje jej.

SQL dotazy lze spoustet i primo v GG (Databaze - Databazova konzola) nebo v pluginech SmartFilter a Combine. Takze ani k tomu neni GJ potreba.

Co se statistik v profilu tyka, tak ano, je to jedna z mala veci, ktere pomoci GG nejde udelat (neni to ovsem chyba GG, ale GC.Live), nicmene se bez toho lze obejit. Staci mis soubor se statistikou na svem serveru (a priznejme si, kdo nema nekde vlastni webovou stranku?) a tam ji kopirovat rucne nebo automatizovane pomoci FTP.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#91 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 13:08

Nitrosnb napsal/a:
A kde jsou ty materialy? Na strankach eventu jsem nasel tak akorat osnovu.


A kde bys je hledal? Pokud bys precetl logy a listingy u obou eventu, je u nich na "jejich" materialy odkaz.

A zkusil jsi treba dokumentaci?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#92 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 13:11

VasaM napsal/a:
Toto jediné GeoGet neumí ...

Asi mi uniklo, jak se dá bez GJ stáhnout seznam keší, např. všechny keše Olomouckého kraje ? Já to doposud dělám právě pomocí GJ, protože jsem jinou možnost nenašel. Následně na takto vzniklý seznam už volám aktualizaci přes GC.Live na doplnění favorite points.
  • 0

#93 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 13:18

Arne1 napsal/a:
HaLuMa: Ona je otázka zda je to problém FTP klienta se jménem zkracovaným na GJ, nebo některé jiné komponenty (GeoGet, GGstat, Autostat). Bylo toho v poslední době inovováno více.


Co ma FTP spolecneho s GJ? Pokud mluvis o problemech s prihlasenim, tak na tom se sotva bude podilet nektery z pluginu. Oni se neprihlasuji, vubec s gc.com jako datovym serverem nepracuji.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#94 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 13:46

TO Gord: upravil jsem příspěvěk. Ani ty statistiky nejsou dílem GeoGetu. A co se týče SQL, vím, že GJ není jediný program který ji umí a ani to netvrdím, jen jsem napsal, že je to jedna z mála jeho funkcí, kterou využívám. TO Pozorjed: Asi jsem se trochu unáhlil, když jsem napsal, že umí vše co GJ, i když jsem to psal jako reakci na tvorbu statistik. Nevím o tom, že by šli přímo stáhnout kešky v daném kraji. Já osobně to dělám stejně )i když jsem to potřeboval zatím jen jednou)
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#95 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 14:14

gord napsal/a:

Arne1 napsal/a:
HaLuMa: Ona je otázka zda je to problém FTP klienta se jménem zkracovaným na GJ, nebo některé jiné komponenty (GeoGet, GGstat, Autostat). Bylo toho v poslední době inovováno více.


Co ma FTP spolecneho s GJ? Pokud mluvis o problemech s prihlasenim, tak na tom se sotva bude podilet nektery z pluginu. Oni se neprihlasuji, vubec s gc.com jako datovym serverem nepracuji.

Třebas takový Autostat připravuje INI soubory, BATák pro spuštění a další. Obdobně i samotný GeoGet - jeho tělo samotné asi ne, ale knihovny se minimálně využívají i v pluginech a jejich inicializačních seknencích.
  • 0

#96 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 14:18

Tak tim jsi to pro me zamotal tak, ze naprosto nemam tuseni, co se snazis rict. Ja jen opakuji, ze GJ nema s FTP nic spolecneho a rozhodne to neni FTP klient.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#97 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 14:48

pozorjed napsal/a:
Asi mi uniklo, jak se dá bez GJ stáhnout seznam keší, např. všechny keše Olomouckého kraje ?


Vyhledavani kesi podle kraje API neumi, ale muzes stahovat nove kese v okoli nejakych souradnic, potazmo v okoli nejake adresy, obce, atd.
  • 0

#98 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 15:01

Nicmene si pro kraj muzes pripravit jedno nebo vice PQ (vim, ze se vsechny kese kraje do jednoho PQ nevejdou).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#99 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 15:08

Kolik keší se vejde do jednoho PQ?
  • 0

#100 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 15:11

gord napsal/a:
Tak tim jsi to pro me zamotal tak, ze naprosto nemam tuseni, co se snazis rict. Ja jen opakuji, ze GJ nema s FTP nic spolecneho a rozhodne to neni FTP klient.


Aha, já předpokládal že statistiky do profilu nahrává protokolem FTP, přišlo mi to jednodušší než protokolem HTTP. Asi o tom víš víc :-)

edit:

Trochu jsem to zkoušel na velkém počítači a asi je skutečně problém "někde jinde". Pokud je starý platný session soubor, tak to zřejmě projde, jinak v některých případech ne. I když zatím neodhalenou manipulací se mi to i pak podařilo.
To ale nic nemějí na faktu, že v Autostatu by bylo zapotřebí doplnit dvakrát volání funkce při vytváření jména session souboru:

function StringToFileName(str : String) : String;
begin
Result := RegexReplace('[\\/:*?\"<>|'']',str,'',false);
end;

(jasně že je to patří do jiného vlákna...)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama