Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#5681 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2017 - 12:37

Tak zas nějaký dva mamlasové změnili  velikosti keší a dva dny z everydaye jsou pryč.....ach.jo a zrovna v lednu....


Tento příspěvek byl upraven od Loo36: 06 březen 2017 - 12:38

  • -8

#5682 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2017 - 12:42

No to je průser .... Co bychom si bez těchto výzev s poměřováním počali


  • 1

#5683 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2017 - 12:44

Loo36: Až budeš po několikáté ukradenou kešku měnit za levnou micro pixlu, podívej se do zrcadla a vzpomeň si na mamlasy... ;)


  • 6

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#5684 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2017 - 12:48

To pontiac: ano jako owera by mě to štvalo, ale řešil bych to archivací a publikací nové keše s novou velikostí, právě proto, že regulárek je málo.


  • -1

#5685 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2017 - 12:50

Tak proč nějakou nepomůžeš založit a starat se o ni


  • 3

#5686 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2017 - 13:18

Tak proč nějakou nepomůžeš založit a starat se o ni

Měl jsem své keše, takže vím co to obnáší ale poslal jsem je do archivu, proč?

a) moje keše nebyly dobré a přidávání dalšího balastu k již obrovskému množství stávajíímu mi přijde kontraproduktivní. 

B) když se zakládá keš, měla by být o něčem, ne jen o tom, tady chodil můj pes, tady očůral první patník, tady jsem chodil do školy atd.

c) pro mě přínosné keše byly např. Minarjova železniční série v Praze, série Alvarez v Českém Ráji, nebo již archovované Maxinohovo WIGO Enigma. (tady to samozřejmě co je a není pěkná keš, můžeme a pravděpodobně i máme posazeno někde jinde

d) koukal jsem, že v profilu na GC.com máš založený jeden event a žádnou jinou keš. Tak ta tvoje poznámka poznámka jde mimo mísu. Pokud se o nějakou jinou keš staráš, tak je to jiná a já se ti omlouvám..

e) Jak jsi naznačil, starání se o keš stojí čas a po těch letech kešování u mě geocaching fakt není na 1. místě.

 

Takže asi tak a teď s mínusama hurá do mě..


  • -6

#5687 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2017 - 13:30

Tak proč brbláš, že ti změnili velikost krabičky, když GC není na prvním místě.....


  • 6

#5688 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2017 - 14:16

třeba proto, že se změnily podmínky a odlovil jsi jinou keš?


  • 0

#5689 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2017 - 14:18

No jo, asi z toho týden nebudu moct v klidu usnout :).....


  • -1

#5690 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2017 - 14:20

třeba proto, že se změnily podmínky a odlovil jsi jinou keš?

 

Tak si ji běž odlovit znovu, když máš pocit, že jsi o něco přišel. To ti nikdo nemůže zakázat. Akorát si místo Found It zaloguješ Write Note.


  • 1
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#5691 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2017 - 14:34

mh.mail: tady jde o statistiky. Nemá smysl, aby si ji šel zalogovat znovu - jde o to, že owner změnil velikost a v té challengi už to ověřovačem neprojde (tipuju, že půjde o něco typu Everyday regular...).


  • 1

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#5692 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2017 - 14:42

mh.mail: tady jde o statistiky. Nemá smysl, aby si ji šel zalogovat znovu - jde o to, že owner změnil velikost a v té challengi už to ověřovačem neprojde (tipuju, že půjde o něco typu Everyday regular...).

ano máš pravdu. Jedná se o Evereyday regular. Je blbý že po roce to někdo změní. Je to samozřejmě Risk při plnění té challenge, stalo se mi to už 4x, tohle je po páté. Je fakt, že takto to může udělat každý a jeden den ti chybí 2 a druhý den třeba 100 (dovedeno ad absurdum.) a začíná se nanovo. Proto zastávám ten názor: archivovat a založit novou s novou velikostí.


  • -6

#5693 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2017 - 14:45

Tak zas nějaký dva mamlasové změnili  velikosti keší a dva dny z everydaye jsou pryč.....ach.jo a zrovna v lednu....

 

A až někdo vymyslí challenge na počet slov v listingu, tak už se nebude smět měnit ani listing?


  • 11

#5694 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2017 - 14:46

Přece nejsou owneři mamlasové. Ti jen správně zaktualizovali stav, aby odpovídal skutečnosti. Stížnost nebo námět by měl jít ke GS, aby si pamatovali vlastnosti kešky pri logování. Tedy velikost, terén, obtížnost, typ a asi i souřadnice. A zpřístupnili tyto informace checkerům a statistikám. Bylo by pár bajtů navíc a troška programování navíc. Jde o to, jestli se jim to kvůli pár encyklopedistům a archvářům vyplatí. Vetšině US-lovcům je to asi úplně jedno.
  • 12

#5695 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2017 - 14:51

Nějak mi hlava nebere, proč někoho štve, že mu někdo změnil velikost odlovené krabičky. A kvůli tomu zase budu mít obtížnější odlov jedné z mnoha nesmyslných "výzev". No a co,....


  • 0

#5696 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2017 - 14:54

omlouvám se za slovo mamlas. dále nejsem programátor, nejsem schopen posoudit, jestli lze "zamknout"  status keše při nálezu. to by bylo nejlepší.


Tento příspěvek byl upraven od Loo36: 06 březen 2017 - 14:54

  • 1

#5697 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 885 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2017 - 15:08

omlouvám se za slovo mamlas. dále nejsem programátor, nejsem schopen posoudit, jestli lze "zamknout"  status keše při nálezu. to by bylo nejlepší.

V GG pro vlastní statistiky ano, ale ověřovače pracují s aktuálními údaji z gc.com. Takže po čase, když srovnáváš statistiky z GG a třeba z project-gc, tak tam jsou rozdíly (a z toho mám depresi :wacko: ).


Tento příspěvek byl upraven od MikiHamza: 06 březen 2017 - 15:09

  • 0

#5698 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2017 - 15:28

V GG pro vlastní statistiky ano, ale ověřovače pracují s aktuálními údaji z gc.com. Takže po čase, když srovnáváš statistiky z GG a třeba z project-gc, tak tam jsou rozdíly (a z toho mám depresi :wacko: ).

 Napsals to lépe než já.  Vím, že to uměl i GSAK. Používal jsem ho leta, ale vím, že GC project bere "aktuální data" nikoliv ta z doby odlovu keše.


Tento příspěvek byl upraven od Loo36: 06 březen 2017 - 15:31

  • 0

#5699 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2017 - 19:55

Nějak mi hlava nebere, proč někoho štve, že mu někdo změnil velikost odlovené krabičky. A kvůli tomu zase budu mít obtížnější odlov jedné z mnoha nesmyslných "výzev". No a co,....

Kdyby ses o ty výzvy pokoušel, tak by ti to hlava dost možná brala... Ale z tvých příspěvků mám pocit, že to pochopit ani nechceš.


  • 2

#5700 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2017 - 20:25

Kdyby ses o ty výzvy pokoušel, tak by ti to hlava dost možná brala... Ale z tvých příspěvků mám pocit, že to pochopit ani nechceš.

 

 

Než řešit podobné výmysly na poněřování, čas věnuju daleko užitečnějším věcem


  • 0




4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 4 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama