Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#8521 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2018 - 21:30

Tak jsem byl v Terezíně hledat kešku Muzeum geocachingu. Tak jsem si říkal, keš je na dvorku muzea co má tak 1000 m2, to bude asi bomba, má to 180FP. Asi jsem to s tím těšením přehnal. Na dvorku pověšená cedule logbook je v recepci. Drsňák by jim tam hodil archivní log, protože tradička musí být na souřadnicích a né někde v baráku. Já jsem se sebral a s depkou odešel. Naprosto zásadně nelovím keše v místnostech. Pro mě je geocaching nenápadné hledání pokukování, je tam, není tam. Z mého pohledu cena téhle krabice odpovídá jedné PETce na PWT.

Tak rezolutní nejsem, když je otevřeno, klidně zaloguju. Ale dát FP ani náhodou - i kdyby byla zlatá...


  • 2

#8522 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2018 - 7:16

Loni tu měla jedna "hvězda" založené vlákno, kde fňukala, jak jsou eventy v ČB hrozné - z jejích dalších příspěvků vyplynulo, že se spíš ona neumí chovat. Když někam přijdu a neznám ownera, tak pozdravim přítomné, představím se a zeptám, kdo je owner. Rozhodně nečekám, že owner bude hledat jednotlivé návštěvníky nebo dokonce chystat červený koberec, jak zřejmě podle textů očekávala dotyčná.

Ale proč to píšu. Rok se s rokem sešel a na asi třech eventech jsem si všimla, že milá kačerka se stále neumí na eventech chovat a stěžuje si na ownery. Že by mohla být chyba na její straně ani za rok nepochopila. Njn, jemto marný....ale třeba si to tu přečte a konečně se zamyslí. ;-)

Kdo by byl hodně zvědavý, ať se mrkněte přes můj profil na event z 21.6.
  • 0

#8523 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2018 - 20:10

Drahý A12, doufám, že jsem ti svou přítomností nezpůsobila depresi? :-):-):-)

To by mne velmi mrzelo. Ale ty máš vlastně z rozdávání červených palců radost, ne? ;-)
  • 4

#8524 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2018 - 6:01

Loni tu měla jedna "hvězda" založené vlákno, kde fňukala, jak jsou eventy v ČB hrozné - z jejích dalších příspěvků vyplynulo, že se spíš ona neumí chovat. Když někam přijdu a neznám ownera, tak pozdravim přítomné, představím se a zeptám, kdo je owner. Rozhodně nečekám, že owner bude hledat jednotlivé návštěvníky nebo dokonce chystat červený koberec, jak zřejmě podle textů očekávala dotyčná.

Před rokem tady jedna “hvězda” napsala:

...... Owner by měl event alespoň trochu organizovat, podle typu akce alespoň kolovat mezi lidmi a třeba i seznamovat ty, kteří podobně jako ty mají trochu problém se sami začít bavit s neznámými lidmi....

Promiň zvědavko, nedalo mi to.... ;)
  • 13

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#8525 Kolc

Kolc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2018 - 8:34

Kdo by byl hodně zvědavý, ať se mrkněte přes můj profil na event z 21.6.

 

Zvědavost mi nedala, ale z mého pohledu mi důvod příspěvku uniká.

Snad si hvězdy v konjunkci osobně nesedly?


  • 1

#8526 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2018 - 8:48

Není to úplně na depresi, ale divné mi to připadá. Kvůli eventu vzniknou dvě nové keše a owner tam napíše, že kdo je odloví v den eventu, může si logovat FTF. Myslel jsem, že o FTF rozhoduje prázdný logbook, ne owner. Když jsem se do toho logbooku zapisoval, byl jsem asi v polovině sešitu. 


  • 1

#8527 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2018 - 9:01

No jo, ale kdo z hordy ftf hunteru řítící se obvykle hromadně z eventu bude mít právo se zapsat jako jediný s FTF? To by bylo mrtvejch :D. V tomhle případě mi to jakysi zvrácený smysl dává ;)
  • 3

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#8528 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2018 - 9:18

V době když jsem se bavil FTF se mi nejvíc líbilo nepsané pravidlo, že FTF se počítá do doby než se poprvé zavře krabička.
  • 3
Vložený obrázek

#8529 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2018 - 9:48

Taky se vam stava, ze mate nekdy depresi z prispevku, co sdeluji depresi?:)

Smrku, nikdo te tu kes lovit nenutil a uz vubec ne ji logovat jako FTF. Logovat jako ftf jsem ji nechtel, ale ted to pro tu srandu udelam. Mne osobne to nijak neurazi, ze pri hromadne akci to organizatori vyresi takto. A je na kazdem jedinci, jak se k tomu postavi.

Zvedavko, mne ten log neprijde nijak zavadny. Je to nazor na event. Prijde mi, ze to beres moc osobne. Pravdepodobne bych dopadl jako pisatel toho logu, takze mam pochopeni. :)
  • 1

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#8530 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2018 - 10:15

že FTF se počítá do doby než se poprvé zavře krabička.


To vypadá jako smysluplné pravidlo.
  • 3
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#8531 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2018 - 16:08

Taky se vam stava, ze mate nekdy depresi z prispevku, co sdeluji depresi? :)

Smrku, nikdo te tu kes lovit nenutil a uz vubec ne ji logovat jako FTF. Logovat jako ftf jsem ji nechtel, ale ted to pro tu srandu udelam. Mne osobne to nijak neurazi, ze pri hromadne akci to organizatori vyresi takto. A je na kazdem jedinci, jak se k tomu postavi.

Zvedavko, mne ten log neprijde nijak zavadny. Je to nazor na event. Prijde mi, ze to beres moc osobne. Pravdepodobne bych dopadl jako pisatel toho logu, takze mam pochopeni. :)

Nejde o odlov kešky, jde o to, že se tam celý den logovalo FTF. Mě to taky nijak neuráží, ať si to tam lidi logujou klidně celý rok, jen to staví na hlavu nepsané pravidlo. A že by se tam lidi pomlátili? To určitě jo. :-) Jinak tu krabici jsem našel zavřenou a taky ji zase zavřel.


  • 3

#8532 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2018 - 17:03

Moc to řešíš, vždyť o nic nejde. :)

Nebýt tvého povzdechu, ani by mne nenapadlo se nad tím pozastavit...


  • 0

#8533 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2018 - 17:21

Když někdo napíše "FTF. Když jsem přišel ke krabičce, už tam seděl kačer XY", tak mi to přijde prostě k smíchu.


  • 5

#8534 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2018 - 17:30

Nedávno tady jeden RW vysvětloval, že NA logy jim nechodí přímo do mailových schránek, ale musí je aktivně sledovat. Takže se může stát, že některá keš "propadne roštem".

Jenže prdět na to při třech NA a víc jak roku disable? Že to nenakopne k nějaké akci ownera, to je taky takové pofidérní. No, jsem rád, že u nás funguje Rico, kterej si tohle umí pohlídat...

 

Tak jsem byl v Terezíně hledat kešku Muzeum geocachingu. Tak jsem si říkal, keš je na dvorku muzea co má tak 1000 m2, to bude asi bomba, má to 180FP. Asi jsem to s tím těšením přehnal. Na dvorku pověšená cedule logbook je v recepci. Drsňák by jim tam hodil archivní log, protože tradička musí být na souřadnicích a né někde v baráku. Já jsem se sebral a s depkou odešel. Naprosto zásadně nelovím keše v místnostech. Pro mě je geocaching nenápadné hledání pokukování, je tam, není tam. Z mého pohledu cena téhle krabice odpovídá jedné PETce na PWT.

Hm, za mě (asi tři měsíce zpátky) se tam muselo pro klíč, na tu recepci, ale keš je v muzeu. A přirovnat to k PETce z PWT? Přijde míc víc než logické, že je keš v muzeu, než na nic neříkajícím dvoře. V pěkném muzeu s pěknou krabičkou. Udělat tohle a hodit PETku do příkopu a říct, že je to to samý? Hodně ostrej nesouhlas.

Přijde mi to jako přirovnat tvoje modřanské reverse k té uniformní univerzální cartridge, kde každej nakliká 3 čísla a má hotový wigo a říct, že je to totéž.

 

Já bych si to jako FTF odpoledne nezalogoval, ale nic proti tomu nemám, nijak mě to neuráží a dokonce mi to ani nepřijde divné. Když to owner tak bere a chce... Proč ne? Proč jet furt strikktně na nějaká pravidla, tím spíš nepsaná?


Tento příspěvek byl upraven od MiroslavRouta: 24 červen 2018 - 17:32

  • 2

#8535 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2018 - 19:31

Před rokem tady jedna “hvězda” napsala:
Promiň zvědavko, nedalo mi to.... ;)


Správná citace, plně si za tím stojím i dál a pokud něco pořádám, tak se tak i jako ownerka chovám, což ti může ne zrovna malý počet lidí potvrdit. Ale ani tak nemusím třeba stihnout promluvit s každým. ;-) Ona se tak ale chovala i ownerka eventu na Malém Jordánu,jen netušila, že dotyčná je taky kačerka, když sedí opodál - šlo o venkovní posezení, kde u některých stolů vedle slavili mudlové. Jasná a opakující se chyba dotyčné, když neumí pozdravit, zeptat se....a dál viz.můj první příspěvek. Chyba ownerky to fakt nebyla, což mohu dosvědčit nejen já.

Navíc nejde o první story, kdy si dotyčná stěžuje, ale několik jiných účastníků má podstatnější výhrady k jejímu chování -lidi si mezi sebou řeknou, jak co probíhalo. ;-) A za pár let člověk ví, kdo je důvěryhodnodný a kdo ne. Pokud si účastník CITO eventu stěžuje od špatného parkování po rozkopané houby....a hned několik lidí okomentuje, čím se zabýval....
  • 0

#8536 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2018 - 19:49

V době když jsem se bavil FTF se mi nejvíc líbilo nepsané pravidlo, že FTF se počítá do doby než se poprvé zavře krabička.


A protože nevím, jestli se krabice do mého příchodu už nezavřela ( nebyla jsem u ní hned po publikací ), nebudu logovat žádné xTF, ale běžné FI. ;-)
  • 0

#8537 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2018 - 20:21

To vypadá jako smysluplné pravidlo.

Jo, ja to v podstate chapu taky tak. Ale zazil jsem i FTF kde jsme s Kubikem dobehli ke kesi se zpozdenim 20 minut a porad byla otevrena. Cekali totiz na nas. Vzhledem k tomu ze to byla nekolikastagova mystery s terennim lustenim a my zacli asi o hodinu pozdejc, tak stahnout to na 20 minut byl spickovej vykon. Tak to jsme si jako FTF nezalogovali i kdyz pravidlo bylo splneno. Ale za normalnich okolnosti kdyz se to sebehne behem chvilky, tak to je v poradku.


  • 0

#8538 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2018 - 22:29

Já jednou běžel na FTF a předeběhnul jsem Benja, tak jsem měl náramnou radost. Ale jen chvilku, než jsem přiběhnul ke keši a Taxoft ji zrovna vracel zpět.


  • 2

#8539 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2018 - 23:08

Já jednou běžel na FTF a předeběhnul jsem Benja, tak jsem měl náramnou radost. Ale jen chvilku, než jsem přiběhnul ke keši a Taxoft ji zrovna vracel zpět.

Ale no tak, STF v takové konkurenci taky není ostuda :D .

 

BTW, teď večer mi tady napípalo skoro 30 nových keší, už jsem skoro měl depku, že jsou to samé nesmyslné do sérií, ale čtyři nebo pět obyčejných s listingy o něčem se mezi nimi našlo, tak už zase pohoda :) .


  • 0

#8540 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2018 - 23:11

Tak mě napadlo, Smrku, všiml sis vůbec, co bylo/je vlastně "skutečnou keškou"? Bedna samotná je totiž víceméně jenom ochranným obalem pro to hlavní, co ukrývá logbook (kolující notes jsem instaloval dočasně po dobu konání ME a tu plastovou pixlu na mysli nemám). :)


  • 1




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama