Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#11841 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2020 - 11:15

 

Mpik: Díky za vzpomenutí mých labek Zapomenuté Nové Město na Moravě. Myslím dokonce, že jsem byla první, kdo udělal bonusovku labek s duální možností projít to jako multinu.

 

Jéé, no to je skvělý!


  • 1

#11842 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2020 - 12:16

Ano, jak píše Zagloba, je to multina bez krabičky, jen stage. A proto je dobře k labkám publikovat tu bonusovku, jinak je to něco jako sex bez orgasmu :) .


  • 1

#11843 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2020 - 13:29

Ano, jak píše Zagloba, je to multina bez krabičky, jen stage. A proto je dobře k labkám publikovat tu bonusovku, jinak je to něco jako sex bez orgasmu :) .

 

Tantrický, nebo taoistický?


  • 3

#11844 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2020 - 14:30

Ano, jak píše Zagloba, je to multina bez krabičky, jen stage. A proto je dobře k labkám publikovat tu bonusovku, jinak je to něco jako sex bez orgasmu :) .


Nebo na to můžeš koukat jako na několik virtuálek :) A nemusíš se fotit.
  • 5

#11845 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 8:06

Nebo na to můžeš koukat jako na několik virtuálek :) A nemusíš se fotit.


Bez GC kódu to není keš. :)


  • 3

#11846 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 21:14

:-) Asi vás všechny naštvu, pro mě je to jednoduše pět tradiček!
:-)

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 16 září 2020 - 21:15

  • 3

#11847 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 21:26

Tradička má fyzický logbook, listing a GC kód. :P


  • 4

#11848 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2020 - 21:29

Bez GC kódu to není keš. :)

Proto se přimlouvám, aby měly každé labky svou bonusovku :D .

 

Kromě toho, labky svůj listing mají, jen je k vidění jinde, než u ostatních keší.

Zrovna tak mají labky svůj společný logbook, jen není papírový, ale píše se to rovnou do databáze. A ještě to můžeš ohodnotit jednou až pěti hvězdičkami.


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 16 září 2020 - 21:34

  • 2

#11849 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2020 - 8:05

Hele, mě o "kvalitách" labek nepřesvědčíš, máš to marný. :D
  • 3

#11850 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2020 - 9:11

Jo jo labky, včera jsem se procházel v Děčíně po parku a koukal na LABková místa, logování se samozřejmě nekonalo. Poslední labku jsem ulovil na skořápkách, kdy ještě byly fyzicky na místě. Klidně se bez nich obejdu. Začal jsem s geocachingem a tyhle různé náhražky nechám ostatním. :-)


  • 2

#11851 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2020 - 9:42

A ted si predstavte, ze vznikly LABky, ktere jsou zaroven biltemy! :-) To uz je uplny slendrijan :-)


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#11852 jilovak

jilovak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2020 - 10:06

Jo jo labky, včera jsem se procházel v Děčíně po parku a koukal na LABková místa, logování se samozřejmě nekonalo. Poslední labku jsem ulovil na skořápkách, kdy ještě byly fyzicky na místě. Klidně se bez nich obejdu. Začal jsem s geocachingem a tyhle různé náhražky nechám ostatním. :-)

JJ na labky taky z vysoka .....ale pro honibody super udělat si jednu keš a máš pět bodů no neber to..... zlatá multinka.


  • 2

#11853 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2020 - 10:32

JJ na labky taky z vysoka .....ale pro honibody super udělat si jednu keš a máš pět bodů no neber to..... zlatá multinka.

 

Já jsem dokonce ty dva nálezy, které jsem náhodou pořídil (jeden dokonce za jízdy v trolejbuse) smazal. Akorát mi to dělalo bordel ve statistice.


  • 2

#11854 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2020 - 10:47

:-) Asi vás všechny naštvu, pro mě je to jednoduše pět tradiček!
:-)

 

Ja teda souhlasim :-) Taky me LABky bavi!

 

Me teda hlavne na LABkach depresuje, ze je to takovy stale nedotazeny, hlavne appka me prijde silena!


  • 2

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#11855 jilovak

jilovak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2020 - 13:51

Já jsem dokonce ty dva nálezy, které jsem náhodou pořídil (jeden dokonce za jízdy v trolejbuse) smazal. Akorát mi to dělalo bordel ve statistice.

JÁ JSEM ANI NEVĚDĚL ŽE TY BODY MÁM DĚLAL JSEM S KOLEGOU JEDNU LABKU A U TŘETÍ ZASTÁVKY JSEM USOUDIL ŽE TOTO NIKDY DĚLAT NEBUDU (STEJNĚ JAKO ERTKY) A AŽ DOMA JSEM ZJISTIL ŽE MÁM TŘI BODY HNED JSEM SMAZAL, ALE TO JE MŮJ NÁZOR MRZÍ MĚ ŽE TAKOVOU  HOVADINU PUSTĚJ A AR KEŠKY STOPNOU :(


  • 0

#11856 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2020 - 14:49

Tak vyražte na ty moje u Domažlic a vyhraďte si na ně radši celý víkend :D :P .

 

https://labs.geocach...goto/vavrenecek

 

a bonusovka: GC8J12R


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 17 září 2020 - 15:02

  • 0

#11857 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2020 - 19:32

Pepo, kdybys tam nedal Čerchov, tak jsem možná kus udělala po Netřebu. Na Čerchov jsem se vykopala minimálně třikrát, a říkala jsem si, že to stačilo - mno, nejvýš kdyby zase bylo 40 cm sněhu, slunečno a mrazivo, tak možná....ale to asi nehrozí. Tak luxusní počasí Pavel už asi na zimní Čerchov nesežene.
Teď na CITO nepojedu, zatím je tak hezky, že stále jezdím plavat a paddleboard mi asi sezonu na vodě o něco prodlouží.
  • 0

#11858 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2020 - 20:03

A ted si predstavte, ze vznikly LABky, ktere jsou zaroven biltemy! :-) To uz je uplny slendrijan :-)

 

Co vím, tak už někdy od jara nesmí vznikat LABky s fyzickými schránkami. Takže nějaké LAB - Biltemy by vznikat co vím neměli... Leda, že by vznikly ještě před tímto pravidlem.


  • 0

#11859 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2020 - 20:36

Pepo, kdybys tam nedal Čerchov, tak jsem možná kus udělala po Netřebu. Na Čerchov jsem se vykopala minimálně třikrát, a říkala jsem si, že to stačilo - mno, nejvýš kdyby zase bylo 40 cm sněhu, slunečno a mrazivo, tak možná....ale to asi nehrozí. Tak luxusní počasí Pavel už asi na zimní Čerchov nesežene.
Teď na CITO nepojedu, zatím je tak hezky, že stále jezdím plavat a paddleboard mi asi sezonu na vodě o něco prodlouží.


Kdyby sis nechala zobrazit detaily labky, mohla ses dočist, že přes léto jezdí na Čerchov o víkendech autobus, ano, až nahoru :)
  • 0

#11860 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2020 - 20:40

Co vím, tak už někdy od jara nesmí vznikat LABky s fyzickými schránkami. Takže nějaké LAB - Biltemy by vznikat co vím neměli... Leda, že by vznikly ještě před tímto pravidlem.

Jedna se o LABKy - Biltema Lab Cache Tour by seiza.

Jak chapu z popisu, jedna se kombinaci biltema tradicek, LABek a vlastne je to takovy maly trail! Takze pro nektere konzervativnjejsi kacery ta nejhorsi kombinace :-)


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama