Přejít na obsah


Fotka

Aktuální funkčnost serveru geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2758 odpovědí na toto téma

#2401 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2021 - 11:10

Založit cache také nyní nejde.  :rolleyes:


Tento příspěvek byl upraven od Mion: 22 duben 2021 - 11:11

  • -1

#2402 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2021 - 11:14

Založit cache také nyní nejde.  :rolleyes:

Píšu to vedle, nejede (krom jiného) nic, co má v adrese slovo "play".


  • 0

#2403 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2021 - 12:14

A opět si neodpustím rýpnutí - takhle se nenasazují aktualizace velkých projektů. I když - tenhle je v podstatě velký jen databází. Agilní přístup: žádná analýza, žádné regresní testování - na prázdnou stránku by jakýkoli tester přišel okamžitě. Ale hurá, omezíme funkčnost, znepříjemníme užívání, hlavně, že má aplikace "moderní" háv.


I tahle kritika celkového přístupu k úpravám na GC.com už zazněla na oficiálním fóru. Vážně tam dostává GS docela kartáč. I za nová omezení pro BM. Vypadá to, že tentokrát šlápli asi dost vedle.
Sice už jsem tam psal, ale teď se snažím téma sledovat a alespoň přidávat up vote hlasy k dalším příspěvkům.
  • 1

#2404 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2021 - 12:30

Taky jsem tam včera psal. A ne poprvé. Snad se chytnou aspoň trošku za nos.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#2405 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2021 - 13:18

I tahle kritika celkového přístupu k úpravám na GC.com už zazněla na oficiálním fóru. Vážně tam dostává GS docela kartáč. I za nová omezení pro BM. Vypadá to, že tentokrát šlápli asi dost vedle.
Sice už jsem tam psal, ale teď se snažím téma sledovat a alespoň přidávat up vote hlasy k dalším příspěvkům.


Jaká jsou ta nová omezení?
  • 0

#2406 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2021 - 13:20

Jaká jsou ta nová omezení?

To se pozná, až to bude fungovat. ;-)


  • 1

#2407 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2021 - 15:02

Jaká jsou ta nová omezení?


Znemožnění vidět BM nálezy jiných hráčů.
  • 0

#2408 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2021 - 16:10

Vyjadřují se nějak, jestli zrušení některých možností (jen pro BM?) je tedy záměrné a definitivní, nebo jestli to mají jen rozhrabané?

 

Konkrétně myslím zrušení odkazů:

- ve vlastním profilu na nejbližší neodlovené keše,

- v cizím profilu na chronologický seznam jeho odlovených.


  • 0

#2409 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2021 - 17:41

Nevím, ale já jsem namátkou zkusil jiného hráče a jeho nálezy vidím jen jako číslo, nerozkliknutelné. Založené jsou klikací, galerie také. Používám to jen k nálezům na Poznejmisto a jen u někoho, Poznejmisto už ale přes 2 týdny nic nepřidalo. A stejně je lepší hledat přes Project-GC. No, s takovým omezením by se dalo žít. Nejbližší neodlovené jsem nikdy nepoužíval, teď jsem na jiném stroji, než mám záložky, zkusím, jestli funguje to staré hledání, v něm to ještě včera šlo.


  • 0

#2410 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2021 - 19:00

A máme tu první větší vyjádření:
 

Thank you for all your feedback so far. 

 

We are currently working on updating the default sorting for viewing

  • Your finds
  • Your hides
  • Someone else’s finds
  • Someone else’s hides

to be “Found On” and “Placed On”, respectively. 

 

Until this update is implemented, Premium members can manually filter for the desired date by clicking on “Found On” or “Placed On”. For Basic members, the current available functionality is limiting the sorting to “Distance”. With the update we are working on, we will open this up to allow for sorting by found date and placed date in the above cases.

 

Thank you also for reporting bugs!

  • I have reported the pre-existing bug of unexpected sorting further down in the search results and will post when we have an update. 
  • I have also reported the unintentional search results when viewing someone else's finds and then adding the filter to only show caches that I also found.

Some of the other suggestions will likely take a bit longer to implement, but we are documenting your feedback and will take it into consideration when we take the next steps.

 

Zdroj: příspěvek od nykkole na oficiálním fóru


  • 0

#2411 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2021 - 19:15

Jenže to vyhledávání omezili na 1000 keší. Takže na dvoutisící ses stejně nedoklikal ani podle vzdálenosti, ani podle ničeho jiného. Snad to jen zapomněli zmínit.

Pořád se dere na jazyk otázka - to ksakru nikdo z těch "vývojářů" nehraje geocaching? Nepoužívají svůj web?


  • 5

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#2412 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2021 - 19:32

Já se také divím, že jsou schopní vypustit něco takového. Že si neudělají nějaký průzkum? V tomhle ohledu mě pobavil komentář od Crow-T-Robot: It does seem like at times, Groundspeak will send out a survey to 10,000 users and 5,000 of them will scream for X change, 4,000 want X, the other 1,000 don't respond and GS will implement something they assume the 1,000 non-responders must've wanted. Groundspeaks logic baffles me sometimes.
 
Ohledně toho omezení na 1000 keší očekávám, že zase zmizí a jen o něm teď nebyla řeč.


  • 2

#2413 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2021 - 19:53

Jenže to vyhledávání omezili na 1000 keší. Takže na dvoutisící ses stejně nedoklikal ani podle vzdálenosti, ani podle ničeho jiného. Snad to jen zapomněli zmínit.

Pořád se dere na jazyk otázka - to ksakru nikdo z těch "vývojářů" nehraje geocaching? Nepoužívají svůj web?

Tuhle provokativní otázku tam položil Jiggs11. Keystone mu na to odpověděl, že hrají, mnozí mají tisíce nálezů. Ale připouští, že někteří jich mají míň, protože tam jsou spíš kvůli svým technickým schopnostem...


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#2414 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2021 - 20:24

Ehm, jakým technickým schopnostem?

 

Zbytečná řečnická otázka. Já vím.


  • 9

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#2415 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2021 - 21:21

Najděte pozitivní dopad změn: Nám, zlodějům dat, přestalo fungovat c:geo.
  • 1

#2416 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2021 - 6:40

Ehm, jakým technickým schopnostem?

Třeba jim křivdíš, třeba ty technické schopnosti ještě nestihli použít.


  • 0

#2417 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2021 - 7:08

V tom případě abych snad začal mít strach, že ty schopnosti použijí. :D
  • 2

#2418 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2021 - 7:41

Tedy to řazení vlastních nálezů jen podle vzdálenosti, to je tedy něco! Krásný výlet do historie, převážná většina archivek, protože tady jsem hledat začínal. Ale jinak na nic, potřebuju se většinou podívat na poslední své nálezy. Ještě že si držím vlastní databázi nálezů v GG. Ale podle jejich vyjádření snad to opraví.


  • 0

#2419 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2021 - 8:21

Vlastní nálezy v čase jdou ještě tak nějak na tomto odkazu

 

Má někdo starý tvar odkazu na seznam založených keší jiného hráče, aby to bylo podle času?


  • 0

#2420 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2021 - 8:28

https://www.geocachi...spx?u=zmijovkar


  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama