Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#381 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 19:34

Me navadi, ze me nekdo natacel... Jen mam proste averzi vuci vlastnimu hlasu (o poctu svejch kil radsi nemluvim :D), kdyz ho slysim z nejakyho zaznamu. 

 

A trochu ti to usnadnim: na bizu nejsem :)


  • 0

#382 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 19:45

Tak myslim, ze jsme trochu OT, ale ja srab nejsem. U nas nahravani nebylo planovano. Stejne ty moje kydy nikomu k nicemu nejsou. ;)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#383 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 19:47

Proc OT? Je to pohodovy plkaci vlakno, jak tu chces bejt OT? :D I kdyz je fakt, ze nam na prednasce lidi neusinali no :P


  • 0

#384 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 19:58

Jak by mohli usinat v tom kravalu, cos tam delala? ;)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#385 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 19:58

I kdyz je fakt, ze nam na prednasce lidi neusinali no :P

Tak to buďte rádi, že jste mě tam neměli. :P Jednou jsem usnul na zkoušce rockového koncertu. :D


  • 2

#386 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 20:00

Ja nedelala kraval, jen jsem mluvila nahlas, aby me vsichni slyseli, to ej rozdil! :D (nehlede na to, ze jsem na to zvykla od tech stariku, co se o ne staram a rvu uz na kdekoho :D)

 

Kulisek: Tak to jses teda borec :D 


  • 1

#387 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 20:04

Já za to vlastně ani nemohl, byl jsem unavený, oni tam měli teplo, do toho vyhrávala kapela...tak jsem se složil na lavičku a zbytek si nepamatuji. :D


  • 0

#388 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 20:47

Ta taky? :o Já mám bohužel oboje pár dní po sobě :wacko:

 

Já to mám přesně po týdnu, pohoda, aspoň nemusím "trpět" dvakrát v roce. :)  Akorát jsem se narodila v den kdy se slaví ten nejblbější svátek... :(


  • 1

#389 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 20:51

Me navadi, ze me nekdo natacel... Jen mam proste averzi vuci vlastnimu hlasu (o poctu svejch kil radsi nemluvim :D), kdyz ho slysim z nejakyho zaznamu. 

 

Tomu rozumím, do doby než jsem poprvé slyšela svůj hlas ze záznamu, jsem žila v tom že je vcelku v pohodě. No ale nyní podle mě není  :D nechápu jak mě lidi dokážou poslouchat...


  • 0

#390 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 20:53

nechápu jak mě lidi dokážou poslouchat...

Presne to si taky rikam! :D


  • 0

#391 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 22:25

Jak by mohli usinat v tom kravalu, cos tam delala? ;)

Já kdysi usnul na koncertě Arakainu. Bylo to na vojně, slíbili nám volný vstup za pomoc se stěhováním aparatury. Tak jsem se unavil, že jsem v tom kraválu odpadl.


  • 0

P%C5%88ov.png


#392 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 22:43

Já to mám přesně po týdnu, pohoda, aspoň nemusím "trpět" dvakrát v roce. :)  Akorát jsem se narodila v den kdy se slaví ten nejblbější svátek... :(

 

A teď si představ, že by ses ještě jmenovala obdobně jako jistá lackey od GS (Annie Love) - to by byla teprve pecka ;-)

A nic si z toho nedělej, já jsem zase na Den dětí a pokaždý jsem z něj měl prd a "slavily" se jen narozeniny.


  • 0

#393 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 22:46

Jo, to ja to schytala vetsinou na pololetni prazdniny nebo vikend po nich :D Taky super :D

 

Svatek o prazdninach.. 

 

Potencialni tchyne to ma ale horsi - nalrodila se na svuj svatek, chudera - a je taky Petra :D


  • 0

#394 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 0:22

Omlouvám se, že nejsem "nováček" a že tady říkám to, co si myslím...

I v normálním životě jsem usedlejší typ, co nemá rád změny a když můžu, tak svůj názor řeknu. Proč se mi LAB keše nelíbí jsem říkal už několikrát na různých místech, tak se asi nemá cenu opakovat, abyste si nemysleli, že se vám snažím vnutit svou pravdu... Nelíbily se mi ani čelenky (challenge). Asi jsem opravdu divnej :-). Na druhou stranu třeba mám rád waymarking, takže novinka GeoSpy mě taky zaujala, takže nemůžeš říkat, že proti novinkám nejsem (i když osobně jsem měl spoustu návrhů, jak to dělat jinak ;-) ).

Tak jsem to taky nemyslel - jen se musí vzít v úvahu hlavně to, že tady je slyšet poměrně malá množina kačerů - ostatní povídají.

 

A zrovna Geospy zas moc nezaujalo mě, ač Waymarky se mi líbí. Ale jako jo, taky bych měl X nápadů jak udělat stránky GC jinak a lépe, jsem celkem od fochu, tak některý věci mě dost iritujou. Ale zas chápu, že na systému, kterej používá X set lidí naráz a přístupy do DB jsou v obrovským množství to zas tak snadno nejde. 


  • 0
:)

#395 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 1:37

A zrovna Geospy zas moc nezaujalo mě, ač Waymarky se mi líbí....

 

Waymarking jsem si zkusil a nějak na tom nechápu proč jsou waymarky třeba telefonní budky, "restaurace" strejdy Donalda apod. Čekal bych to spíš třeba na zajímavý místa kde například nejde umístit keška nebo tak něco.


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#396 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 7:21

Tak jsem to taky nemyslel - jen se musí vzít v úvahu hlavně to, že tady je slyšet poměrně malá množina kačerů - ostatní povídají.

 

A zrovna Geospy zas moc nezaujalo mě, ač Waymarky se mi líbí. Ale jako jo, taky bych měl X nápadů jak udělat stránky GC jinak a lépe, jsem celkem od fochu, tak některý věci mě dost iritujou. Ale zas chápu, že na systému, kterej používá X set lidí naráz a přístupy do DB jsou v obrovským množství to zas tak snadno nejde. 

 

 

Waymarking jsem si zkusil a nějak na tom nechápu proč jsou waymarky třeba telefonní budky, "restaurace" strejdy Donalda apod. Čekal bych to spíš třeba na zajímavý místa kde například nejde umístit keška nebo tak něco.

 

Mě zaujal jak Waymarking tak GeoSpy.

Oba systémy mají své plusy i mínusy.

Waymarking

+ daleko lepší třídění do kategorií

+ každý si může najít "své" kategorie, které navštěvuje a ostatní ignorovat

+ waymarky mohou být chápány i jako databázi objektů, když něco hledám (hledám telefonní budky - jsou tam, i když osobně je budu mít většinou vypnuté, aby neotravovaly...)

- obtížné, zdlouhavé zakládání, vyhledávání a práce se serverem.

- GS na to kašle

- pramalá naděje na zlepšení či změnu (malý ekonomický přínos pro GS).

 

GeoSpy

+ rozvíjející se systém

+ vnáší do toho prvky hry, která může lidi bavit a přece jen snad trochu pozvednout

+ podle nastavení "testování" snaha autorů vycházet vstříc hráčům

- pár kategorií, do kterých spadne většina objektů i hodně různých, nemožnost podrobného filtrování dle kategorií a hlavně zatřídění objektů do přesných kategorií

 

Bohužel ani na jedno nemám moc čas :-(


  • 0

#397 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 8:14

Teda, ja nevim, jeslti je to moc radostny, ale dneska jsem se videla na zaznamu z GG skoleni a jsem se ani videt, ani slyset :D Hruza, des. Dobra zprava to bude mozna pro zvedavku, ale spatna zprava je, ze neco zaznamenano nebylo, neb jsme to zapnuli pozde :D

 

Chápu :-), mám to podobně, záznam jsem tedy ještě neviděla, ale in natura jsi byla skvělá :-).


  • 0

#398 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 8:20

Já to mám přesně po týdnu, pohoda, aspoň nemusím "trpět" dvakrát v roce. :)  Akorát jsem se narodila v den kdy se slaví ten nejblbější svátek... :(

 

Dalo mi dost přemýšlení, co se v únoru slaví za svátek (a ehm, přišla na to kolegyně)... A jdeš na geotancovačku, že bys to tam rovnou oslavila :-)???


  • 0

#399 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 8:45

Svatek o prazdninach.. 

 

Jen svátek? Já mám o prázdninách i narozeniny :ph34r:

Taky jsou dobré narozeniny těsně před Vánoci či těsně po nich či těsně po Novém roce. Takhle máme 4 příbuzné, takže během vánočních svátků se člověk prostě nemůže stravovat zdravě, i kdyby chtěl...

 

 

Ale abych nebyla OT - Petulinko, potvrzuji, že naživo jsi přednášela výborně, bylo Tě slyšet i vzadu a to, co jsi říkala dávalo smysl ;)


Tento příspěvek byl upraven od Tranicka: 06 únor 2014 - 8:45

  • 0

#400 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 8:51

Tak dekuju za pochvaly :D Snaha byla :)

 

K tem svatkum apod.: S tym mym cvokem jsme zacali chodit na konci listopadu... na zacatku prosince ma narozky, pak jsou vanoce... Ver mi, vim, jaky to je, kdyz ma nekdo tolik veci zaraz (a to jsem do toho nepocitala mikulase! :D) :D

 

K OT: Myslim, ze v tomhle tematu je hoooodne tezky bejt OT :)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama