Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#421 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 16:53

Dejte pokoj :) Buďte rádi, že jsou zabanovaný... Božstva je zabanujou, páč jsou i na ně moc (! no jen si to představte... :huh: ) a vy je chcete zpátky? Brrr... :wacko: B)


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#422 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 17:05

Hanska chtel BAN sam :D Sice az po tom, co nastval pepu a pepa jeho, ale chtel to.... Ja mu dala jenom omezeni na psani prispevku :D Ale zpatky ho teda nechci.


  • 1

#423 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 17:26

Ehm, tuhle tady byl a chystal se na Lipno lovit kešky na ostrově po ledu, od té doby zase nic, tak ti nevím... B)

Máš pravdu, že se chystal na led a založil si vlákno s dotazem, ale myslela jsem, že to bylo někde u nich, o Lipně se zmínila asi Jacka. Přiznám se, že bruslení na Lipně je stále můj nesplněný sen - už pár let to nějak nevychází. To by byl dárek k svátku nebo narozeninám, takový menší výlet s nějakou podobně veselou společností. :) :wub:

Jak psal Chytrák o tom, kdy slavit, tak my mívali ve třídě na základce čtyři Petry - nikdy jsem si nepamatovala, s kterým slavíme v únoru a kterému mám přát až v červnu. :huh:


  • 0

#424 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 17:32

Kdysi se někdo u nás v práci zmínil o bruslení na Lipně. Jedna (blonďatá) kolegyně se zeptala, jestli je to i do kopce.

A ten druhý problém jsem od loňska vyřešil tak, že slavím v únoru i v červnu. Kdo z vás to má? :D


  • 1

P%C5%88ov.png


#425 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 17:47

Však jsem si při psaní příspěvku na tebe vzpomněla, že jsi se zmínil, že slavíš dvakrát - ideální pro kamarády sklerotiky. ;)

Kolegyně je hvězda, na tu asi my ostaní bloncky jen tak mít nebudeme. :D Ale fakt je, že klávesnice u mobilu je z podobné kategorie, tak už mlčím a jdu posílat nějaké fotky do Teplic. Máte zatím jako mysterku komu. :P


  • 0

#426 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 18:42

Hanska chtel BAN sam :D Sice az po tom, co nastval pepu a pepa jeho, ale chtel to.... Ja mu dala jenom omezeni na psani prispevku :D Ale zpatky ho teda nechci.

Pokud se sem bude chtít Hanska a kdokoliv jiný vrátit, nezabrání tomu ani BAN na IP. ;)


  • 0

#427 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 21:14

A nic si z toho nedělej, já jsem zase na Den dětí a pokaždý jsem z něj měl prd a "slavily" se jen narozeniny.

 

Myslím, že na moji sousedku tady nikdo nemá. Narodila se na Štědrý den, a tak jí rodiče dali jméno Eva.


  • 1

#428 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 21:27

Ale to je hodne kruty :D


  • 1

#429 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 21:57

nahovnonicmoclog.jpg  

Není nad fundovanou, věcnou, podrobnou a konkrétní kritiku od zkušeného geocachera

 


  • 9

#430 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 23:26

Tak jsem se dnes pobavil. Manželka si před pár dny hodně poškrábala skluznici běžek o pár kamenů, bohužel i dost napříč. Mám sice doma pár kofixových svíček asi 40 let starých, ale podíval jsem se napřed na internet, co je teď "in"- a vydal se do Sportissima. Prodavačka neměla o  existenci kofix. tyčinek ani ponětí, ale odkázala mě na servismana za pultem v rohu. Hoch byl velmi ochotný, ale říkal, že něco podobného viděl někdy, když mu bylo 10 let... Ale že je nemají. Ptal jsem se v Hudy-sportu, tam je taky neměli, ale poradili mi Cyklo servis, kde opravují i lyže. Tam byli velice ochotní, a že když bych to chtěl mermomocí zkusit a vyvztekat se u toho, tak mi stačí ty staré svíčky (chce to prý mít nějakou pistoli asi za 10 tis. Kč, aby to drželo), ale že by mi za tři stovky každou lyži opravili. No, za hodinu jsem to měl spravené, jen jsem si popálil ukazovák o ještě horký polyetylén. Zítra jede žena lyžovat, tak jsem zvědavý, jak to dopadne; tyčinek ještě pár mám. Příště ale použiju červenou (na černou skluznici), abych viděl, kde to mám nakonec oškrábat.

Kdysi jsem se přeřekl - místo "skluznici" jsem řekl "sliznici" (choroba z povolání :D), tak už to v rodině zůstalo...


  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#431 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 23:57

Ted myslis shamana nebo hansku? Hanska si vyzlouzil perma ban na IP... Shaman je furt moderovanej (a dneska jsem narazila na dalsi jeho uzasnej vyplod, kterej je fakt dobre, ze nebyl videt...)

Jakej byl důvod toho banu? To, že se "někomu" nelíbil nebo měl vysloveně chybné/špatné texty?

 

A, tak už to vidím - bylo to o kousek níž.

 

A o další kousek níž bylo i to, že nechceš, aby se vrátil zpět - super tohle číst od moderátora fóra. 


Tento příspěvek byl upraven od frettie: 07 únor 2014 - 0:00

  • 0
:)

#432 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 0:07

Checht, to jsem se zase pobavila! :D 

Mým narozením moje maminka oslavila Velké vítězství pracujícího lidu!!! Takže jsem  po "Sametové revoluci" měla téměř trauma  z absense mohutných oslav, na něž jsem za komančů byla zvyklá! Kolegové v práci měli pochopení a narozeninový dort mi ještě nějaký čas zdobili československými a sovětskými vlaječkami. Když došly, dostala jsem LP a později CD s takovými skvosty jako byly hymny, Internacionála, Pochod rudých námořníků, Píseň práce a podobně. :D Už víte, kdy mám narozeniny?

Mladší synek je Martin (po mém oblíbeném herci Martinu Růžkovi), takže svátek má 11.11. a narodil se 12.12., číslo popisné našeno domu je 1122, můj muž se narodil 22.11. Dóst dobrý, což?!


  • 2
1.

#433 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 0:11

Jó, a všem na vědomost se dává, že růžový event se bude s největší pravděpodobností konat 3. května.


  • 2
1.

#434 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 7:10

Jó, a všem na vědomost se dává, že růžový event se bude s největší pravděpodobností konat 3. května.


Určitě to budu mít ze Žatce daleko, takže váham, jestli přijet v růžové košili či raději být doma... :P
  • 1

#435 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 7:27

Jó, a všem na vědomost se dává, že růžový event se bude s největší pravděpodobností konat 3. května.

3. května prosím ne, děcka mají prodloužené volno... (leda bychom někde v okolí objevili levné a sympatické ubytko na 4 dny a donutila pánskou část rodiny obléknout něco růžového)


  • 0

#436 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 7:40

3. května prosím ne, děcka mají prodloužené volno... (leda bychom někde v okolí objevili levné a sympatické ubytko na 4 dny a donutila pánskou část rodiny obléknout něco růžového)

??? mi asi u našich školáků něco uniklo nebo mají vaši ředitelské volno? Já myslela, že mají volno spíš v pá 9.5. (samozřejmě i toho 8.5.)


  • 0

#437 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 7:43

Tak jako ono mí svátek na svoje narozeniny nebo poblíž bylo v minulosti celkem normální. Bylo totiž zvykem dávat dítěti při křtu pokud možno jméno podle světce, jehož svátek se v den křtu (často hned po narození) slavil. Jmenovat se Adam nebo Eva a slavit narozeniny o Vánocích tak býval, a mnohde i je, celkem běžný zjev. Ale mít bych to tak nemusela :D!

 

Já jsem tak jako dítě měla na svoje narozeniny v (civilním) kalendáři jméno Alan, ale připomínaly se zejména narozeniny Klementa Gottwalda. Pak soudruzi v kalendáři to jméno změnili na Klement, což mě hrozně rozčilovalo a naplňovalo spravedlivým antikomunistickým hněvem :D. No a pak jsem začala chodit do kostela a dala se pokřtít a s překvapením jsem zjistila, že v den mých narozenin se v církevním kalendáři slaví svátek sv. Klementa Římského (mučedník, jeden z prvních papežů v 1. stol.), takže soudruh Gottwald měl zřejmě jméno (a křest) taky po něm. :D

 

Jak jsem zjistila, tak v mnoha zemích se třeba slavení narozenin vůbec nenosí, a jinde zas (např. v Norsku) se slaví jen narozeniny a nikoliv svátek. Zřejmě to souvisí s historiíí protestantismu ve Skandinávii (jsou tam skoro všichni luterání), protestanti totiž moc nejsou na to slavení svátků svatých :D.


  • -1

#438 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 7:47

já mám zase rád své svátky :D skoro všichni mě znají pod Rendy a často neví, kdy mi přát, takže mám svátek na Radka, Radima, Radana, Radovana atd. :D člověka to přání vždy potěší :)

No vidíš, pod Rendym bych čekala Reného... :)


  • 1

#439 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 10:58

No, pod Rendym bych spíš čekal nějakou tu Radku, ale nic proti vkusu toho kterého soudruha... B)


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#440 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 11:11

Jakej byl důvod toho banu? To, že se "někomu" nelíbil nebo měl vysloveně chybné/špatné texty?

 

A, tak už to vidím - bylo to o kousek níž.

 

A o další kousek níž bylo i to, že nechceš, aby se vrátil zpět - super tohle číst od moderátora fóra. 

Hanska se proste nechoval slusne. OPAKOVANE, neustale delal problemy - nekoho takovyho bys taky nechtel mit doma/v praci. Kdyby se vratil a choval se slusne a nedelal neustale problemy, tak mi to vadit nebude. Ale takovyho, jakej byl, ho tu fakt nechci.


  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama