Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#401 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 8:51


Svatek o prazdninach.. 

 

Co je za problém se svátkem o prázdninách?

Můj brácha má svátek 6 dní před vánocemi a narozeniny na Silvestra. No a bydlí daleko, takže to obvykle slavíme skoro najednou.


  • 0

P%C5%88ov.png


#402 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 8:54

Kdyz ja se vzdycky jako mala skolacka tesila, jak budu taky rozdavat bonbony... a ono mi to vyslo snad jen jednou na tom prvnim stupni :( Na druhym uz to nikdo nedela, ze... 


  • 2

#403 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 10:30

Dalo mi dost přemýšlení, co se v únoru slaví za svátek (a ehm, přišla na to kolegyně)... A jdeš na geotancovačku, že bys to tam rovnou oslavila :-)???

No teda, a přitom je to taková jednoduchá mysterka, navíc s nápovědou, když víš jak se jmenuji a že je to týden od svátku. :-) Na geotancovačku nejdu, tyhle akce mě nelákají, loni byla prý dost hlasitá hudba, takže ani bavit se tam moc nepůjde...


  • 0

#404 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 11:27

Tak já nevím, ale narozeniny v létě jsou určitě lepší - už jen možnost slavit venku na zahradě nebo s partou u ohně. A určitě mít svátek a narozeniny s odstupem pár měsíců, takhle byly doby, kdy jsem slavila měsíc dopředu a měsíc po. :rolleyes: A darované kytky mi v mrazech cestou domů mrzly...( teda je fakt, že v létě mám stále plný byt svých lilií a jiného plevele, takže v létě mi dávat kytku je nesmysl, naopak je různě vážu s doplňkovým lupením a rozdávám, protože některé se v květinářstvích nedostanou) :) . Rodiče nám to takhle vymňoukli se sestrou oběma, čili u dcery, kde hrozilo, že může být už na vánoce nebo Silvestra, jsme vybírali schválně jméno z letního období, i když třeba Evu bych k dlouhému přijmení dala ráda.

 

Valentýna a MDŽ mám ráda naprosto stejně = nemusím ani jedno. B)  Nezapomenu, jak nás kdysi v početce dost velké firmy chudák šéf musel obcházet a se zástupcem rozdávat jeden rok ručníky, druhý hrnečky....a už vůbec jsem nechápala následný mejdan firmy v kulturáku a zkazky o tom, co se tam dělo! Tam jsem radši nikdy ani nenakoukla. :P

 

Usínání v kině, divadle apod. jsem dlouho nechápala, ale se mi stalo, že jsme byli na tehdy novém Kájínkovi v multikině v ČB, pohodlíčko, teplíčko po courání venku.... a z filmu jsem viděla prvních pár minut :D , když jsem se probrala, s hrůzou jsem zjistila, že se blíží konec.  Nechápu, proč mě tehdejší doprovod nevzbudil. :huh:


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 06 únor 2014 - 11:36

  • 0

#405 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 11:59

To ja ti reknu, proc te nevzbudil - ta scena v kuchyni se mu totiz strasne libila! :D


  • 1

#406 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 12:05

Něco bych ti k tomu napsala ;) , ale radši pouze konstatuji, že Láďa Appl by si zasloužil od nás všech velké poděkování za nápad na tohle vlákno - vidím, že se tu líbí i tobě a to je fajn. Gord mě obavami, aby nebyl OT dost pobavil, tady by to nedokázal snad ani náš oblíbený cyklista. :P  A co s ním vlastně je? Zmizel do open nebo sem stále ještě nesmí? Už se mi po něm i trochu stýská. :wub:


  • 0

#407 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 12:10

Ted myslis shamana nebo hansku? Hanska si vyzlouzil perma ban na IP... Shaman je furt moderovanej (a dneska jsem narazila na dalsi jeho uzasnej vyplod, kterej je fakt dobre, ze nebyl videt...)


  • 2

#408 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 12:21

Co je za problém se svátkem o prázdninách?

 

Problém s tím není, akorát když to chci slavit, tak není s kým, protože všichni jsou v čudu někde na prázdninách. Takže ty letošní jsem nucena slavit o měsíc dopředu, než se mi kolegové rozjedou na dovolené :ph34r:  Nemluvě o těch traumatech ze školy jak zmiňuje Petulinka - žádné bonbony na narozeniny či svátek B)  Což mi připomíná, že musím upéct dort do školy pro mladou :D

 

Ad usínání. Vytáhla jsem kdysi rodiče a manžela na Pratchetta do Dlouhé. Moc se jim to všem líbilo, zejména, když po přestávce jsme s mamkou zjistili, že oba pánové se v křesílkách pohodlně uvelebili a usnuli. Pravdou je, že nechrápali, tak jsme je nechali spát :D


  • 1

#409 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 12:36

No teda, a přitom je to taková jednoduchá mysterka, navíc s nápovědou, když víš jak se jmenuji a že je to týden od svátku. :-) Na geotancovačku nejdu, tyhle akce mě nelákají, loni byla prý dost hlasitá hudba, takže ani bavit se tam moc nepůjde...

 

Jsem ostuda, vím to :-)

 

Tak narozky - pár dní před Štědrým dnem, svátek jako Peťulinka...


  • 0

#410 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 12:41

Něco bych ti k tomu napsala ;) , ale radši pouze konstatuji, že Láďa Appl by si zasloužil od nás všech velké poděkování za nápad na tohle vlákno - vidím, že se tu líbí i tobě a to je fajn. Gord mě obavami, aby nebyl OT dost pobavil, tady by to nedokázal snad ani náš oblíbený cyklista. :P  A co s ním vlastně je? Zmizel do open nebo sem stále ještě nesmí? Už se mi po něm i trochu stýská. :wub:

Ehm, tuhle tady byl a chystal se na Lipno lovit kešky na ostrově po ledu, od té doby zase nic, tak ti nevím... B)


  • 0

#411 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 12:43

 Gord mě obavami, aby nebyl OT dost pobavil, tady by to nedokázal snad ani náš oblíbený cyklista.

 

No jo, ja se kaju. Nejse v techto vodach moc sbehly a tak jsem precetl jen nadpis vlakna, par poslednich prispevku a na posledni jsem reagoval. Tak mi to trochu OT pripadalo - nic ruzoveho jsem ve sve odpovedi nespatroval.

 

Co set yka letnich oslav, tak jsem naprosto spokojen - oslavy nemam rad (ani jako dite si nepamatuju, ze bych se nejak tesil) - tak jsem rad, ze po okoli neni nikdo, kdo by mel touhy mi to predhazovat.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#412 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 12:44

Gorde, co neni, muze byt :D Staci se zminit a neco ti provedem :D

 

K shamanovi: Dneska jsem mu jeden pripsevek schvalila, jeden smazala... Takze do Lipna nespad... 


  • 0

#413 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 12:45

Ted myslis shamana nebo hansku? Hanska si vyzlouzil perma ban na IP... Shaman je furt moderovanej (a dneska jsem narazila na dalsi jeho uzasnej vyplod, kterej je fakt dobre, ze nebyl videt...)

Nechceš vydat zabanované příspěvky jalo sebrané spisy ? Mohl by to být prima studijní materiál ohledně lidských povah :) :D :o :unsure: :ph34r:


  • 0

#414 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 12:49

Nechceš vydat zabanované příspěvky jalo sebrané spisy ? Mohl by to být prima studijní materiál ohledně lidských povah :) :D :o :unsure: :ph34r:

Hele, asi fakt ne. Nehlede na to, ze prispevky se po nejaky dobe smazou nenavratne. Kazdopadne zrovna u shamana to, co vypada jako ironie, bohuzel ironie neni :( Mozna by to pro nejakyho psychologickyho cvoka bylo zajimavy, ale delat se mi to enchce a pepovi asi taky ne :D

 

A dame si neco neruzoveho - v priprave je dokonceni bodovaciho systemu... :)


  • -1

#415 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 13:12

Gorde, co neni, muze byt :D Staci se zminit a neco ti provedem :D

 

Vsak uz mlcim. Ze ja jsem sem vubec lezl.


  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#416 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 13:41

Kamarád usnul na přednášce z dějin kultury. Dodneška pořád vidím, jak mi učitel říká, ať kolegu vzbudím, že je konec.  Dost se usínalo i na Hovorech s pamětníky.  :D

Kde jsem ale měla na mále i já, bylo naše planetárium. Tma-pohodlná křesla naležato-výklad nic moc  :D


  • 1

#417 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 14:33

Jo, to mně se podařilo usnout i na přednášce z matematiky u vyhlášeného drsňáka co vyhazoval na zkouškách 3/4 lidí... V 3 nebo 4. řadě kotle, takže přesně ve výšce očí pana profesora... Probudilo mě, až dloubání do boku od kámoše, co seděl vedle mě, když ke mně pan profesor mluvil, že spát mám doma... (první pondělní přednáška od 9. a já jsem do školy jezdil ráno ve 4 vlakem s 5-ti přestupy díky výluce :-) ).

 

Co se týče Valentýna, tak to jde mimo mně... Své milované (dnes už manželce) přeju z lásky v jiný termín, letos k tomu máme v tento termín i první výročí... Je to krásný i když komercí nezprofanovaný svátek lásky a ten uznávám já ;-)

 

PS.: Ty zabanované příspěvky by mohly být docela zajímavé :-)


  • 0

#418 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 15:33

Já takhle pravidelně usínala u jednoho pana profesora, který má krásný tichý uspávací hlas. Ovšem v místnosti 6 x 8 metrů o 4 studentech a jednom přednášejícím, když jsem navíc seděla v první řadě, to byl docela problém B)  Ovšem větší problém je, že mi tento vypěstovaný podmíněný reflex zůstal už natrvalo a kdykoli se s panem profesorem někde potkáme a povídáme, tak cítím, jak se mi zavírají oči :rolleyes:

 

Valentýna neslavíme a kolem sebe neznám moc lidí, kteří by ho slavili. Až na jednoho kolegu, který má v ten den narozeniny :)

 

PS: Ty zabanované příspěvky by mohly být zajímavé i vytržené z kontextu ;)


  • 1

#419 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 16:11

Musím říct, že svoje narozeniny téměř na vánoce mám moc ráda.. Na narozeniny každý buď zapomene (skupina A), nebo chce ušetřit (skupina B).. Obě skupiny pak přijdou s tím že "... tohle máš k obojímu" .. jediné zpestření je, když lidi ze skupiny A vítězoslavně vytáhnout z taštičky dvě věci, které bych dostala tak jako tak k těm vánocům... Opakuje se to zaždý rok a u některých lidí to fakt zamrzí...

 

K tomu spaní.. ve škole jsem nespala, ale četla jsem si pod lavicí.. a když si čtu, vypínám a nevnímám okolí.. takže nejednou mě "probudilo" až bujaré veselí všude okolo a klepání vyučující/ho na rameno.. :)


  • 0

#420 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2014 - 16:26

já mám zase rád své svátky :D skoro všichni mě znají pod Rendy a často neví, kdy mi přát, takže mám svátek na Radka, Radima, Radana, Radovana atd. :D člověka to přání vždy potěší :)
  • 1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama